Sayfa 51 / 94 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
1,501 ile 1,530 arası toplam 2805 sonuç

Konu: Football Manager 2014 | 14.3.1

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

al işte kayıtlı oyunda hata veriyor diğer 64 bitlik pcye 32 bit yükleyip geçme zamanı geldi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yeni farkettim oyuncu ısımlerı kalın yazılmıs bende konu acacaktım sımdı ogrendım guncelleme gelmıs hayırlı olsun ilk farkettigim sey oyuncu ısımlerı bır de süper kupada gs'den 4 tane gol yedım canavar gıbı takım olmus gs

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barahir View Post
    3 maç yaptım değişiklikler açık göze çarpıyor maç motorunda. Benim için en önemlisi de 2d'de artık top havalanıyor

Yalnız oturmuş taktiği olanların taktik işlemeyebilir artık, en azından eskisi kadar iyi olmaz.
    Hücum pres etkinliği çok arttı. 11 mutlak gol şansı.
    Galatasaray'ı savunmadan çıkartmadım. Sonuç ortada.

TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Güncellemeleri hiç test etmeden çıkartıyorlar galiba. Her patchde ayrı bir felaket doğuyor. Oyun hem liglerin başlamasına göre geç çıkıyor, patchlerle düzeltilmesi sonraki yılı buluyor. 20 sezon sonra bugları fixleseler ne farkeder fixlemeseler ne farkeder?

2-3 maç oynadım.şimdiye kadar begendim güncellemeyi.

Quote Originally Posted by Reactive View Post
    Güncellemeleri hiç test etmeden çıkartıyorlar galiba. Her patchde ayrı bir felaket doğuyor. Oyun hem liglerin başlamasına göre geç çıkıyor, patchlerle düzeltilmesi sonraki yılı buluyor. 20 sezon sonra bugları fixleseler ne farkeder fixlemeseler ne farkeder?
    4.5 sene sonra gelen yorum. Tebrik ediyorum hocam

Oyun hızlanmış, güzel olmuş

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    4.5 sene sonra gelen yorum. Tebrik ediyorum hocam

Çok enteresan geldi oyun, daha güzeldi sanki bir önceki.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şutlarda bariz sıkıntı var, ceza sahasında auta vurup duruyor oyuncular.

Quote Originally Posted by kumbara View Post

Çok enteresan geldi oyun, daha güzeldi sanki bir önceki.
    hocam yanlış anlama bu cevabım direkt sana değil, genel. ben de şikayetçiyim oyundan ama her yeni güncelleme için "bir önceki daha iyiydi" diye bir kanı oluşuyor. yani 5 tane güncelleme çıktı, oyun şu haliyle patch'siz halinden daha mı kötü? hiç sanmıyorum. bazen de sırf eleştirmek için eleştiriyoruz gibi geliyor. çıkıp şöyle dense "şunu şunu düzeltmişler ama şu şu bozulmuş" diye, daha bi sağlıklı olacak. ama hemen "ıyy iğrenç önceki daha iyiydi" deyince insan yok artık diyor

kötü bir şey demek istemedim, belki de oyunun hala istenilen seviyeye gelmemesinedir sinirim kusura bakmayın

korner taktiği yapmadan 3 gol attım kornerden olacak iş değil.

Quote Originally Posted by arrogancee View Post
    hocam yanlış anlama bu cevabım direkt sana değil, genel. ben de şikayetçiyim oyundan ama her yeni güncelleme için "bir önceki daha iyiydi" diye bir kanı oluşuyor. yani 5 tane güncelleme çıktı, oyun şu haliyle patch'siz halinden daha mı kötü? hiç sanmıyorum. bazen de sırf eleştirmek için eleştiriyoruz gibi geliyor. çıkıp şöyle dense "şunu şunu düzeltmişler ama şu şu bozulmuş" diye, daha bi sağlıklı olacak. ama hemen "ıyy iğrenç önceki daha iyiydi" deyince insan yok artık diyor

kötü bir şey demek istemedim, belki de oyunun hala istenilen seviyeye gelmemesinedir sinirim kusura bakmayın
    Söylediklerinde elbette haklılık payı var ama ben bir önceki update ile gayet sağlıklı oynuyordum. Şimdi bir maçta 2 sakatlık 35 şut, 20'si kaleyi buluyor, 9 tane mutlak gol şansı ama tek gol var o da kornerden. Rakip 5 şut atıyor sadece biri buluyor kaleyi o da kornerden

Benide içinde kapsayan, genel olarak sitemde bulunmuşsun ama update gerçekten çok dengesiz olmuş. Fakat söylediklerinin çoğuna katılmıyor değilim açıkcası.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    korner taktiği yapmadan 3 gol attım kornerden olacak iş değil.
    Nasıl olsa korner taktiğini düzeltemiyoruz, bırakalım da her türlü gol olsun dediler herhalde. Bende de serbest vuruşlarda top direkte patlıyordu bir ara.

Quote Originally Posted by kumbara View Post
    Söylediklerinde elbette haklılık payı var ama ben bir önceki update ile gayet sağlıklı oynuyordum. Şimdi bir maçta 2 sakatlık 35 şut, 20'si kaleyi buluyor, 9 tane mutlak gol şansı ama tek gol var o da kornerden. Rakip 5 şut atıyor sadece biri buluyor kaleyi o da kornerden

Benide içinde kapsayan, genel olarak sitemde bulunmuşsun ama update gerçekten çok dengesiz olmuş. Fakat söylediklerinin çoğuna katılmıyor değilim açıkcası.
    Eyvallah dostum, ben de az önce 1 maç yapayım dedim. 2 tane kornerden gol attım taktik yapmadan. en sevmediğim buglardan biridir korner golleri. hay yapacağınız işe.

tam emin olmamakla birlikte bu sefer de direkten dönen top sayısını düzeltmişler sanırım...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Demek ki rakip takımda korner taktiği yapmıyor kimle oynasam paso duran toptan gol yiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Önceki güncellemeyi çok beğenmiştim. Oyun oynanabilir hale gelmişti. Serbest vuruşların direkten dönmesi dışında burada bahsedilen birçok durumu yaşamamıştım (örneğin sakatlık problemim hiç olmadı). Bir de muhtemelen çoğunuzun taç atışı özelliği yüksek ve uzun-sert taç atışları kullanır ppm'ine sahip bir oyuncusu olmadığı için farketmediği uzun taç atışlarından kazanılan goller gibi bir durum da vardı (korner bug'ı gibi birşey). Taç atışlarını uzun kullandırıyordum, sol iç stoperim golleri atıyordu. İki sezonda bu şekilde rahat 10 gol falan attım. Ama gene de beğenmiştim önceki güncellemeyi. En azından taktik yapabiliyordum artık.

Bu yeni güncellemede ilk dikkatimi çeken şey top oyuncuların ayağına yapışmıyor, sürekli ayaklarından açıyorlar ve çok top kaybediyorlar (2D'de oynuyorum). Bu bazen karşılıklı o kadar çok oluyor ki... Mesela önemli an olarak gösteriyor; benim takım atak yapıyor hah pozisyon yakaladık diyorum ama oyuncu topu ayağından açıyor rakip kapıyor onlar atağa geçiyor. Ahanda pozisyon yedik diyorum bu kez onlar ayağından açıp kaptırıyor ve tekrar biz atağa çıkıyoruz...böyle böyle 3-4 git gelden sonra nihayet iki takımdan biri pozisyona giriyor. Allahtan sadece kilit pozisyonları göster seçeneğini seçmişim, birde geniş özet seçsem maç hiç bitmeyecek. Bu aslında gerçekçi bir durum ama biraz fazla abartılmış. Oyuncular çok rahat, bomboş pozisyonlarda bile topu ayaklarından öyle bir açıyorlar ki rakip bir kaç metre uzaktan gelip rahatlıkla alıyor topu.

İkinci gözlemim; çok sayıda sayılmayan gol oldu güncellemenin ardından. Üstelik bunlar ya faul ya da elle müdahaleden dolayıydı genelde.

Üçüncü olarak; kartlar konusunda gerçekten sıkıntı var gibi çünkü ayakta savun talimatı da fazla işe yaramıyor sanki.

Topun havalanma efekti iyi güzel olmuş da oyuncularda "heyyoo top havalanıyoo" diye sevindirik olmuşçasına her topu havaya dikiyorlar.

Taçtan gol atma olayı da -bilinçli veya bilinçsiz bilemiyorum- düzelmiş sanki.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006

Her yeni gelen yamada "Runtime Error" hatası alıyorum. Güncellemeler kayıtlı oyunda geçerli değil desinler, neyin ne olduğunu bilelim bari. Yazık verilen paraya, oyun korsan olsa sorun çıkınca neden sorun çıktığını bilirim en azından. Fm 2013'te de aynı sorunu yaşadım, bu oyun artık orijinal olarak alınmayı hak etmiyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İyiyi kötü yapmak da bu Sigames'in üstüne tanımam artık

Güzelim oyunun yine içine ettiler ya helal valla.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

@Walter Sakana

topu ayağından açma olayı zaten vardı. Ben 3d oynuyorum ve o dediğin oyun çıktığından beri var, demek ki güncellemeyle 2d ye yansımayı düzeltmişler.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Hücum pres etkinliği çok arttı. 11 mutlak gol şansı.
    Galatasaray'ı savunmadan çıkartmadım. Sonuç ortada.

Abi hücum presi için özel direktifler uyguluyor musun yoksa maç motoru zaten takımı buna iteliyor mu ?

Bu arada direklere umarım bir çözüm bulunmuştur her maç 3-4 direğim oluyordu.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Savunma oyuncuların gol katkıları artmış sanki özellikle İYB rolünde olan bekler.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Hazırlık maçları da dahil 11 maç yaptım. Artık direktiflere daha iyi cevap veriyor oyun. Saçma sapan goller olmadı. Oyuncular ne dersem yapmaya çalışıyorlar. Top sür diyorum sürüyor sürme diyorum sürmüyor. Bu kadar basit yani.

Bu ayağından açma olayı da iyi olmuş. Herkes Messi gibi top sürüyordu.

İyi iyi ben beğendim.

Takımla tanışma toplantısı da eski hâline bürünmüş.

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

arkadaslar guncellemenin boyutu 362 mb mi

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Quote Originally Posted by GaNgStaLoVe View Post
    arkadaslar guncellemenin boyutu 362 mb mi
    61.6 mb
    editör de 22.1 mb

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Savunma oyuncuların gol katkıları artmış sanki özellikle İYB rolünde olan bekler.
    İyi bir takipçisin tebrikler : ) İYB'lerin içine Cafu kaçmış gibi Orta alan oyuncularından daha çok ceza sahasına giriyorlar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Ligde 3. sıradaydım frankfurtla çok iyi gidiyodum ligin bitimine 3 hafta kaldır güncellemeden sonrea oynadıgım 5 maçta 1 galibyett 3 yenilgi aldım .günceleme de takım mal gibi oynuyor .s taktiğim iptal ne yapmam lazım ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şutlarda sıkıntı yaşayan bir tek ben miyim ? Maç başına 30-40 şut çekip anca kornerden veya karambolden gol atabiliyorum. Ceza sahasında dışarı vuruyor paso oyuncular, mutlak gol şansının 6-7 olduğu ama gol atamadığım maçlar oldu.

Nesil
    2007

Defanslarımın bazen amatörde bile yapılmayacak bir hatayı yapmaları dışında çok da kötü bir yama değil. Adam hemen dibindeki alabileceği topa koşmuyor rakip kendisinden 3 kat daha uzak top için gelince düşürüp penaltı yaptırıyor Sakatlık, kart problemi ise yaşamadım 10 maçlık periyotta. Denemeye devam.

Defans arkasına atılan toplarda iyi pozisyon bulmaya başladım ben herkeste var mı bilmiyorum da. AMC, MC oyuncularının bu tip asistleri çoğaldı.

ceza sahasının içinde çoğu zaman langırt gibi top arada gidip geliyor bu sorun bi tek bende yoktur heralde ?

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    ceza sahasının içinde çoğu zaman langırt gibi top arada gidip geliyor bu sorun bi tek bende yoktur heralde ?

Aynı sorun bende de oldu az evvel, 1 kaleci 4 defans oyuncusu ile benim takımın 2 forveti arasında gitti geldi topun nerde olduğunu ancak kaleci eline aldıgında yada gol oldugunda anlayabiliyorum şahsen.

Sayfa 51 / 94 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Mesaj Yetkileri