1 ile 30 arası toplam 102 sonuç

Konu: Fenerbahçe

Hybrid View

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Benim verdiğim Rummenigge olayında Bayern'in itibarı önemsiz.
    Yazdiginin gerisini okumuyorum cunku ayni seyleri okumaktan ve yazmaktan biktim.

Bayern'in itibari tek onemli olan sey.

Oyun CA'ya bakarak baskanin hangi kuluplerde baskanlik yapabilecegini belirliyor. CA'nin baska hic bir onemi yok!

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Yazdiginin gerisini okumuyorum cunku ayni seyleri okumaktan ve yazmaktan biktim.

Bayern'in itibari tek onemli olan sey.

Oyun CA'ya bakarak baskanin hangi kuluplerde baskanlik yapabilecegini belirliyor. CA'nin baska hic bir onemi yok!
    Az önce bir arkadaşa yazdığımın gerisini neden okumadın diyen siz, benim yazdığımın gerisini neden okumadınız? Rummenigge'nin sportif geçmişi demişim, şirket tecrübesi yok demişim. Takıldığınız Bayern'in itibarı. Tek kriter şirket yöneticiliği ise neden Rummenigge'nin Aysal gibi sıfırdan kurup büyüttüğü bir şirketi yokken bu kadar büyük itibar sahibi? Buna cevap vermenizi rica ediyorum sizden. Bayern'in itibarı önemsiz derken, benim değinmek istediğim nokta Bayern'in itibarı değil, Rummenigge'nin şirket geçmişi demek istemiştim. Anlatamadım.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Az önce bir arkadaşa yazdığımın gerisini neden okumadın diyen siz, benim yazdığımın gerisini neden okumadınız? Rummenigge'nin sportif geçmişi demişim, şirket tecrübesi yok demişim. Takıldığınız Bayern'in itibarı. Tek kriter şirket yöneticiliği ise neden Rummenigge'nin Aysal gibi sıfırdan kurup büyüttüğü bir şirketi yokken bu kadar büyük itibar sahibi? Buna cevap vermenizi rica ediyorum sizden. Bayern'in itibarı önemsiz derken, benim değinmek istediğim nokta Bayern'in itibarı değil, Rummenigge'nin şirket geçmişi demek istemiştim. Anlatamadım.
    Cunku daha ilk cumleden beni kaybettin yanlis seyi yazarak.

Biz CA'yi mi belirliyoruz? Evet. Gerisi fasa fiso.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Cunku daha ilk cumleden beni kaybettin yanlis seyi yazarak.

Biz CA'yi mi belirliyoruz? Evet. Gerisi fasa fiso.

Siz ne yazarsanız yazın ben ne dersem o olur tavrının üstte bahsettiğiniz Aziz Yıldırım tavrından bir farkı yok. Yazdıklarımızı ciddiye almıyorsunuz, kafanızda bir sabit var. Verdiğiniz cevapların üslubundan, tavırlarınızdan ben bunu anladım. Benim gibi anlayan başkaları da varsa, siz de birilerini kaybediyorsunuz. Umrunuzda olacağını sanmıyorum gerçi. Araştırmanın başına geçmeden önce bu forumda eleştiri yaptığınız dönemleri hatırlıyorum az da olsa. Siz de hatırlayın lütfen ve sizin şu an takındığınız tavrı gördüyseniz o zamanın araştırmacılarından, siz başkalarına aynını göstermeyiniz. Görmediyseniz de bu tavrınızı bir süzgeçten geçirin nacizane tavsiye.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Mesaj Yetkileri