1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Kutulu Oyunu Tam Sürüm Yapmak

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Default Kutulu Oyunu Tam Sürüm Yapmak

Arkadaslar selam. Az once D&R'dan Football Manager 2014'u aldim. Beta muhabbetine cok hakim olmadigimdan kutuyu aldigim gibi ciktim. Simdi kutuyu actim fakat icinde CD yok oyunun. Simdi ben uzerindeki kod ile yukledigimde tam surum mu oynayacagim, kutulu oyunun icinde CD olmasi gerekmiyor mu bi yardimci olursaniz sevinirim

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bir de belirtmeyi unuttum kutunun ustunde bu onsiparis urunudur yazan bi kagit var

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Arkadaslar selam. Az once D&R'dan Football Manager 2014'u aldim. Beta muhabbetine cok hakim olmadigimdan kutuyu aldigim gibi ciktim. Simdi kutuyu actim fakat icinde CD yok oyunun. Simdi ben uzerindeki kod ile yukledigimde tam surum mu oynayacagim, kutulu oyunun icinde CD olmasi gerekmiyor mu bi yardimci olursaniz sevinirim
    Mantıken cd olması gerekiyor ama önemli olan tabiki key. Ancak kutulu oyunda cd çıkmıyorsa kutulu almanın mantığı ne anlamadım.

Ben FM12 kutulu almıştım içinde cd vardı her ne kadar işime yaramasada

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Mantıken cd olması gerekiyor ama önemli olan tabiki key. Ancak kutulu oyunda cd çıkmıyorsa kutulu almanın mantığı ne anlamadım.
    Aynen tabi ki 2008den beri orijinal aliyorum hep cd cikti normal olarak ya uzerinde onsiparis urunudur yaziyor onla ilgili sanirim durum kutulu alan biri varsa ortaya cikar

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Aynen tabi ki 2008den beri orijinal aliyorum hep cd cikti normal olarak ya uzerinde onsiparis urunudur yaziyor onla ilgili sanirim durum kutulu alan biri varsa ortaya cikar
    http://forum.turksportal.net/vb/show...117171&page=16

şu başlıkta bir arkadaş daha d&r kutulu almış onunda bir şikayeti var bir bak istersen

Sirius Black : 'Oyunu D&R'dan kutulu aldım ancak ön sipariş ürünü. Kodu girdim, Steam'dan oyunu çektim, oyun beta versiyon. Oyunun 14.1.2'ye yükselmesi için ne yapmalıyım? Update gelmedi henüz.'

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Sagol kardesim mesgul ettik seni de

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

cd olsada o gene steamdan iniyo cd bi işe yaramıyo ama koleksiyon için elinde bulunuyo işte

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bunun farkindayim ama dedigim gibi 2008den beri elimde kutular, icinde de cdler var. Dolayisiyla yine cd talebim olacak dnr'dan.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cdyi alcan gidip

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bugün ben alcam şahsen gelmişmi cd acaba

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Yoktu cd olsa bana da verirlerdi heralde

Full sürümün kutulu olarak raflarda yerini alması tahminen 3-5 günü rahat bulur herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Tahminimce pazartesi günü alabileceğiz.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Haftasonu Gelir mi D&R e acaba

Bence ön sipariş ile satın alınanları en geç bugün itibari ile göndermiş olmalılar, ön siparişin amacı oyun çıktığı anda oyuna sahip olmak değil mi? Şuan bu oyun oynanılıyor olmalıydı.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

biz aksam gidcez cd almaya

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cd var sen ön siparisli almssn

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

şimdi aradk sevkiyat gelcekmis aksama biz 2 hafta önceden aldk

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Bence ön sipariş ile satın alınanları en geç bugün itibari ile göndermiş olmalılar, ön siparişin amacı oyun çıktığı anda oyuna sahip olmak değil mi? Şuan bu oyun oynanılıyor olmalıydı.
    Valla ben Aral'dan sipariş etmiştim,İstanbul'dan Elazığ'a (galiba) bayağı bir yol var bekliyoruz

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Valla ben Aral'dan sipariş etmiştim,İstanbul'dan Elazığ'a (galiba) bayağı bir yol var bekliyoruz
    Başta playstore beta keyleri yollamıyor diye çok şikayet ettik ama şuan playstore sayesinde full sürüme sıkıntısız geçiş yaptık. Diğer firmalarında bence en geç yarın ön sipariş verenlere oyunu ulaştırması gerekli.

22. Default

d&r da şöyle bir yazı var.
    netten sipariş verenlere pazartesi dağıtım yapacaklar

Ön Sipariş Tarihi: 04.11.2013
    Ürünler belirtilen tarihten itibaren sevk edilecektir. Ön sipariş tarihleri tedarikçi kaynaklı olarak değişebilir. Siparişinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

benim siparişimde pc-dvd rom yazıyor medya türüne, kutudan cd çıkmak zorunda herhalde

Yanlış anlamadı isek salı gününden önce oyunların ulaşma şansı yok

Ben de D&R mağduruyum Herkes almış oyunu bir biz de mi yok?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Arıyorum D&R müşteri hizmetlerini de sıra var sanırım henüz ulaşamadım. Ulaşınca bilgilendireceğim sizleri de.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bugün aradım saat 2 gibi tekrar arıcaz.cdler gelmiş fakat sıra var sanırımı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

1-2 günde gelicekmis

d&r birçok ilden ön siparıs verilmiş. Önce onlara gönderilcek bende dün sormuştum 1-2 haftayı bulur demişlerdi. Bakalım cevahir avm'de varmıdır ?

Ben de D&R'dan önsiparişle aldım. Bana bugün 02.11.2013 saat 12:00 gibi kutulu oyunum geldi. Kitapçıkdaki kodu steamden girdim. Oyunu full sürüme yükselttim şimdilik sorun yok.

Mesaj Yetkileri