1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM 2014 Full Sürüm Nasıl Anlaşılır ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2014 Full Sürüm Nasıl Anlaşılır ?

Merhaba arkadaşlar, steamı açarken 20 mblık bir güncelleme yaptı onun dışında hiçbir şey yapmadım.Oyunun full sürüme geçip geçmediğini nasıl anlarım?

Oyunun full sürümünde versiyon 14.1.2 (Tercihler kısmında Sol üst tarafta sürüm görünüyor), Full sürümde online oyun seçeneği aktif (Başlangıç ekranındaki "Çevrim içi oyuna katıl" seçeneği), full oyunda yine indirmeler seçeneği aktif, full oyunda Football Manager 2014 editor de indirilebilir durumda.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Oyuna gir, çevrimiçi oyuna giriliyormu bi bak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamamdır full olmuş teşekkür ederim yardımlarınız için.

Fotoğrafta kırmızı çerçeve içerisinde bulunan "Çevrim İçi Oyuna Katıl" ve "İndirmeler" sekmeleri aktif olmalı

Bu fotoğrafta da oyunun sürümü görüntüleniyor.

Bu forumda özellikle "Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar" konusunu okurken çok eğlenirdim. Ancak bu konu oradakilere kıyasla vallahi başyapıt olmuş. Adamlar öyle bir çıkış yapıyorlar ki kullanıcı ne oynadığını anlamakta güçlük çekiyor! Allah sizi davul etsin Sigames...

Not: Kesinlikle kafası karışan arkadaşlarla dalga geçme amacım yok, ön sipariş verseydim eminim benim de kafam karışırdı.

Nesil
    2006

Arkadaşlar ben de bu 20 mblik güncellemeyi hala indirmedi sebebi nedir? Oyunu D&Rdan aldım.

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Arkadaşlar ben de bu 20 mblik güncellemeyi hala indirmedi sebebi nedir? Oyunu D&Rdan aldım.
    Full sürüme geçmek için eline full sürüme ait keyin ulaşmasını beklemen gerekiyor sanırım.

Valla dostum ben steam a girdim bişeyler indirdi oyuna girdim sonra (beta vardı bende) online özelliği falan açılmış dedim herhalde full sürüme geçti... yeni kariyer açtım sonrada eğer geçmediyse abayı yakarım ?

Ben de 4.1.2 oldu makine. Kırmızı ile işaretlenen iki tuş da açılıyor. Ancak editör bir türlü açılmıyor sorun ne olabilir acaba?

Quote Originally Posted by HKi View Post
    Ben de 4.1.2 oldu makine. Kırmızı ile işaretlenen iki tuş da açılıyor. Ancak editör bir türlü açılmıyor sorun ne olabilir acaba?
    Editörü indirdin mi steamdan? Steam da => Kütüphane => Araçlar girince editör yüklü ise şu şekilde görünmesi lazım;

Mesaj Yetkileri