Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: real time Editör

1. Default

Quote Originally Posted by badoksk View Post
    Bu editörü nerden alabiliriz?

dostum oyuna gir oyun yüklemeden gelen ekranda en altta indirmeler var orda bulabilirsin.

real editörde oyuncu özelliklerine girdiğinizde ülke bayrağını tıklayınca uyruğu direk türkiye yapabiliyorsunuz.
    birde istediğiniz bir oyuncu özelliklerinde oynadığı kulübü kendi takımınız seçerseniz oyuncu oyunu devam ettirince direk sizin kulübe imza atıyor

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sinanes26 View Post
    real editörde oyuncu özelliklerine girdiğinizde ülke bayrağını tıklayınca uyruğu direk türkiye yapabiliyorsunuz.
    birde istediğiniz bir oyuncu özelliklerinde oynadığı kulübü kendi takımınız seçerseniz oyuncu oyunu devam ettirince direk sizin kulübe imza atıyor

Ülke mevzusunu pek beğenmedim. İkinci bir millet seçilme şansı olsa belki daha işlevsel olabilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

ben de aldım, 2. uyruk ekleme olayı eklense ya da uyruk değiştirme eklense olabilirdi. yani en azından herşeye izin veren editör bunu es geçmiş.

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    ben de aldım, 2. uyruk ekleme olayı eklense ya da uyruk değiştirme eklense olabilirdi. yani en azından herşeye izin veren editör bunu es geçmiş.
    uyruk değiştirme var zaten.
    oyuncu ülke bayrağını tıklayca oyuncu istediğin uyruğa geçebiliyor.

benim beğenmediğim yön real editör classic modda çalışmıyor sadece football manager seçeneğinde çalışıyor. football manager seçeneğinde ise maçları otomatik oynatamıyoruz classic modda olduğu gibi
    football manager seçeneğinde oynadığımızda maçları neden otomatik sonuçlandıramıyoruz??
    ve classic mod da neden real editör çalışmıyor?
    Last edited by sinanes26 : 03.Kasım.2013 at 17:51

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

benim beğenmediğim yön real editör classic modda çalışmıyor sadece football manager seçeneğinde çalışıyor. football manager seçeneğinde ise maçları otomatik oynatamıyoruz classic modda olduğu gibi
    football manager seçeneğinde oynadığımızda maçları neden otomatik sonuçlandıramıyoruz??
    ve classic mod da neden real editör çalışmıyor?
    FMRTE'de oyun için editör de FMC modunda çalışmıyor.Zaten oyuniçi editör alınmak istendiğinde sadece football manager modunda kullanılabilir yazıyordu.FMC modundaki sonucu göster eklentisini FM moduna uyarladılar bununla ilgili bir tema var forumda.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

pa ya göre sıralama yok 2. uyruk değişimi yok. ben pek beğenmedim boşuna aldım umarım fmrte çıkar ..

Arkadaşlar real time Editör de lig adı değişebiliyor mu? Değişebiliyorsa nasıl, Çok lazım lütfen

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaslar fmrteyi indirdim fakat nerede oldugunu bulamiyorum. Acil yardim lutfen

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

football manager seçeneğinde ise maçları otomatik oynatamıyoruz classic modda olduğu gibi
    Bununla ilgili yapilmis bir skin eklentisi vardi yanilmiyorsam; continue seceneginin altinda cikan bu yeni seceneklerle maci oynamadan simule edebiliyorsunuz. Steam'de mi gordum baska yerde mi hatirlayamadim. Bulursam paylasayim...

EDIT: "Instant Result Skin" diye geciyor internette.

Sanırım hafta sonu gibi FMRTE (BraCa) ilk sürüm çıkacakmış. Meraklılarına duyurulur

arkadaşlar bu editör ile transfer iptal edebiliyor muyuz. paramız geri geliyor mu?

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post

''Zaten Satın Alınmış'' yazan yerde ''Satın al'' yazacak sende.

Oraya tıklayınca geriye kalan adımları yaparsınız zaten.
    ben satın aldım ancak ne kısa yol oluştu ne de şifre verildi. yardımcı olur musunuz?

sitede buldum arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Muhammed Cevher View Post
    Arkadaşlar real time Editör de lig adı değişebiliyor mu? Değişebiliyorsa nasıl, Çok lazım lütfen
    RTE ile yapamazsın bunu ancak LNC dosyaları ile yapabilirsin.

LNC dosyaları nasıl yaratılır;
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=117676

Quote Originally Posted by bluepaw View Post
    arkadaşlar bu editör ile transfer iptal edebiliyor muyuz. paramız geri geliyor mu?
    Oyuncuya sağ tıklayıp, transfer teklifini geri çek demek yeterli olacaktır

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri