Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 67 arası toplam 67 sonuç

Konu: 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig

BAL'dan bir takımla oyuna başlayacağım fakat bazı sorularım yardımcı olursanız sevinirim.
    1. BAL'da kadro, yaş vb sınırlama var mı? Yani mesela takımı 35 yaşındaki kaliteli veteranlarla doldurup oynayabilir miyim?
    2. Oyuncu kiralama şansımız var mı amatör bir kulüp olarak?
    3. Üst lige çıkmak ve sonrası için transferlerde ne tür bir strateji izleyebilirim?

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    BAL'dan bir takımla oyuna başlayacağım fakat bazı sorularım yardımcı olursanız sevinirim.
    1. BAL'da kadro, yaş vb sınırlama var mı? Yani mesela takımı 35 yaşındaki kaliteli veteranlarla doldurup oynayabilir miyim?
    2. Oyuncu kiralama şansımız var mı amatör bir kulüp olarak?
    3. Üst lige çıkmak ve sonrası için transferlerde ne tür bir strateji izleyebilirim?
    1. ilk 11 de 24 yaş üstü 4 tane futbolcuya izin veriliyor diye biliyorum. 18 e de 24 yaş üstü oyuncu 6 tane alabiliyorsun. 2 de yabancı hakkın oluyor.
    2. istediğin kadar oyuncu kiralayabilirsin bir sınır yok bu konuda.tabi gelecek oyuncu bulursan.
    3. transferde genç oyuncu almaya çalış çünkü bir üst ligde de yaş sınırı var.

Çok emek verilmiş belli eline gözüne sağlık.

Çok emek verilmiş belli eline gözüne sağlık.

ben de editor data klasörü yok. kendim editor data klasörü oluşturup içine atsam olur mu? 2012'de öyle yapmıştık

tşk ederim

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2. ligde bile yabancı oyuncuya izin verilmiyorken BAL da veriliyor mu ?

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri