1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: FM 14 - Azerbaycan Ligleri

Default FM 14 - Azerbaycan Ligleri

FM 14 - Azerbaycan Ligleri

Merhaba arkadaşlar, bir çoğumuz FM serisinde değişik ülkelerde kariyer yapmaktan büyük zevk duyarız. Azerbaycan ligleride fazla tercih edilmiyor fakat oynaması çok zevkli bir lig aslında. Bende değişik kariyerler arayanlar için editörden Azerbaycan liglerini açtım. İyi oyunlar.

Oyundan Kareler:

İndirme Linki; http://dosya.turksportal.net/disco_f...baycanligi.rar

http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=191472915

Nasıl indirilir; paylaştığım linkte aşağıda hemen "Abone ol" butonu bulunmaktadır ona tıklıyoruz. Ardından oyuna girerek ana menüde ki, "İndirmeler" bölümüne geliyoruz. Ardından yukarıdaki sekmelerden "Steam Atolyesi"ne geçiyoruz sonrada aşağıda hemen dosyanın adını göreceksiniz üstüne tıkladığınızda hemen sağda "Yükle" butonu olacaktır tıkladığımızda otomatik yüklemektedir ardından oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Not: yama bana aittir istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Last edited by GeNç KaRTaL : 05.Kasım.2013 at 01:18 Reason: indirme ve resim linkleri sunucumuza aktarıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Alt Ligleri Bayağı İşkence Olur Aslında İşkence Çekmeye Bayılanlar İçin Süper Bir Yama ,

Ellerinize Sağlık

Benim Takımım FK Gençlerbirliyi'dir Sanırım Alt Ligde Takım Ordan da Çıkartması Zor Bir Süreç Alır

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

güzel paylaşım emeğinize sağlık

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Ellerine sağlık Kaan abi.

Ooo bu sene alt kümeler de açılmış. Harika.
    Elinize sağlık.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Elinize sağlık. Güzel çalışma olmuş.

Bazı yanlışlar mevcut ama. Onları düzenlersen daha gerçekçi olur. Süper Lig'de her taım birbiriyle 4 kez oynuyor ve 1 takım toplamda 36 maç yapıyor. Bu yamada ise 2 kez oynuyor ve 1 sezonda 18 lig maçı yapılıyor. Sezon tarihleri de 10 Ağustos-10 Mayıs olarak ayarlandığı için 1-2 haftalık maç araları mevcut. Oyuncu değişikliği 5 yedekten 3 değişebilir olarak ayarlanmış. Bu sezon değşmediyse 7'den 3 diye biliyorum ben. Süper Lig'den 1 değil 2 takım düşüyor bir alt lige.

Sanırım tüm liglerde takımlar birbirleriyle 2 kez oynuyor. Birinci ve İkinci Ligde 15 ve 16 takım olduğu için pek fazla aralık bulunmuyo maçlar arasında ama en altta yer alan Alt Lig'de 4 takım var, 2'şer kez birbirleriyle oynuyorlar ve bu maçlar yine 10 Ağustos-10 Mayıs'a yayılmış. Ağustos'ta 2 maç, Eylül, Ekim ve Kasım'da 1'er maç yapılıyor. Sonraki maç 10 Mayıs'ta.
    Last edited by di canio : 03.Kasım.2013 at 17:15
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Elinize sağlık. Güzel çalışma olmuş.

Bazı yanlışlar mevcut ama. Onları düzenlersen daha gerçekçi olur. Süper Lig'de her taım birbiriyle 4 kez oynuyor ve 1 takım toplamda 36 maç yapıyor. Bu yamada ise 2 kez oynuyor ve 1 sezonda 18 lig maçı yapılıyor. Sezon tarihleri de 10 Ağustos-10 Mayıs olarak ayarlandığı için 1-2 haftalık maç araları mevcut. Oyuncu değişikliği 5 yedekten 3 değişebilir olarak ayarlanmış. Bu sezon değşmediyse 7'den 3 diye biliyorum ben. Süper Lig'den 1 değil 2 takım düşüyor bir alt lige.

Sanırım tüm liglerde takımlar birbirleriyle 2 kez oynuyor. Birinci ve İkinci Ligde 15 ve 16 takım olduğu için pek fazla aralık bulunmuyo maçlar arasında ama en altta yer alan Alt Lig'de 4 takım var, 2'şer kez birbirleriyle oynuyorlar ve bu maçlar yine 10 Ağustos-10 Mayıs'a yayılmış. Ağustos'ta 2 maç, Eylül, Ekim ve Kasım'da 1'er maç yapılıyor. Sonraki maç 10 Mayıs'ta.
    İlginiz için teşekkür ederim, en kısa zamanda düzeltmeyi yapmaya çalışacağım.

su 3.ligi reel olarak yapıldıktan sonra gardas ligini unutmadan baslanır...

An itibariyle küçük hatalar düzeltilmiştir. V2 versiyonunu Steam linkinden indirebilirsiniz. (Bir yönetici arkadaş Turksportal sunucusundaki dosyayı ve resimleri güncellerse memnun olurum)

V2 Güncellemesinin Görüntüleri:

merhabalar. eğer birileri bu editörleri becerebiliyorsa, 1. ve 2. ligleri birleştirsin eğer mümkünse, alt liglerdeki profesyonel takımları tabii. 16 ve ya 18 takım yaparsa çok daha iyi olur bence. tadından doyum olmaz. hem gerçekçi olur. keşke biri yapsaydı kuralları da aynı Türkiye Süper Lig kurallarını koysa oooooo tadından yenmez. bir kez daha teşekkürler.

Nesil
    2013
    Yer
    Tekirdağ

Teşekkürler

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Men özüme dönerem bu yama ile teşekkürler Fanatik Neftçi Bakü hayranıyımdır

Eline sağlık. Böyle bir şey arıyordum ne zamandır

Mesaj Yetkileri