1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM 14 - Kıbrıs Ligleri

Default FM 14 - Kıbrıs Ligleri

FM 14 - Kıbrıs Ligleri

Merhaba arkadaşlar, yine bir ligle daha karşınızdayım. Bu çalışmamda kapalı olan Kıbrıs Liglerini siz değişik kariyer arayan üyeler için açtım. Kıbrıs liglerinde bildiğiniz üzere ŞL'ye takımlar gitmektedir. Bu yüzden değişik kariyer arayanlar için öneririm. "KKTC ligleri malesef oyunun veritabanında bulunmadığı için açamadım."

Oyundan Kareler:

İndirme Linki; http://dosya.turksportal.net/disco_f...rus_League.rar

http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=191835091

Nasıl indirilir; paylaştığım linkte aşağıda hemen "Abone ol" butonu bulunmaktadır ona tıklıyoruz. Ardından oyuna girerek ana menüde ki, "İndirmeler" bölümüne geliyoruz. Ardından yukarıdaki sekmelerden "Steam Atolyesi"ne geçiyoruz sonrada aşağıda hemen dosyanın adını göreceksiniz üstüne tıkladığınızda hemen sağda "Yükle" butonu olacaktır tıkladığımızda otomatik yüklemektedir ardından oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Not: Yama bana aittir istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Last edited by GeNç KaRTaL : 05.Kasım.2013 at 01:33 Reason: dosya ve resimler sunucumuza aktarıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

kıbrıs ligi görünce heycanlanmıstım KKTC ligini senelerdir oynamak istiyorum onunda yapılsa şl oynasa süper olur ama oynamasa da güzel bi kariyer olabilir yapabilecek olanlara duyrulur

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by Eguet View Post
    kıbrıs ligi görünce heycanlanmıstım KKTC ligini senelerdir oynamak istiyorum onunda yapılsa şl oynasa süper olur ama oynamasa da güzel bi kariyer olabilir yapabilecek olanlara duyrulur
    Geçen sene yaptım bu sene de yapıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by senderson View Post
    Geçen sene yaptım bu sene de yapıyorum
    Takip etmediğim için bilgim yok acaba nasıl takip ediyorsun yada bilgileri nereden buluyorsun?

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Takip etmediğim için bilgim yok acaba nasıl takip ediyorsun yada bilgileri nereden buluyorsun?
    Maçları canlı olarak takip edebiliyorum ara sıra, ayrıca orada takip eden arkadaşlarım var, gazetelerdeki yorumlar var

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by senderson View Post
    Maçları canlı olarak takip edebiliyorum ara sıra, ayrıca orada takip eden arkadaşlarım var, gazetelerdeki yorumlar var
    Canlı olarak izleyebiliyor musun ki sanırım BRT çekiyor sizin orada Yayın kanalı değişmediyse tabi

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Canlı olarak izleyebiliyor musun ki sanırım BRT çekiyor sizin orada Yayın kanalı değişmediyse tabi
    Değişti abi KKTC Akdeniz TV oldu Tepede çanak çok biri çekiyor Çekmese de çektirirdim

Nesil
    2013
    Yer
    Tekirdağ

Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Default Kıbrıs Rum Kesimi Ligi

Merhaba arkadaşlar. Serinin son kariyerini oyunda olmayan liglerden biri olan Kıbrıs Rum Kesiminden APOEL Nicosia ile yapmak istiyorum ama Rum ligin nerden bulabiliriz yada elinde olan varmıdır acaba ?

Buradan Erişebilirsin Kardeşim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri