Anket Sonuçlarını Görüntüle: SİZCE BU YIL ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE NEREYE KADAR İLERLERİZ?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • 2.Eleme Turu

1 5.00%
  • Çeyrek Final

3 15.00%
  • Yarı Final

3 15.00%
  • Final

13 65.00%
Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 265 sonuç

Konu: LOS GALACTİCOS'un Türkiye Şubesi (5.SEZON-A.DEMİRSPOR)

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Rakipler kevgire dönmüş hele deplasmanda Samsunspor maçı bu gidiş ZTK'da bizi gruplara bırakır
    umarım bu hızla devam ederiz ve düşündüğümüzden kolay bir sezon yaşarız..ZTK'da ise yedekleri oynatacağım için neler gösterir tam emin değilim kardeşim

Herşey şu ana kadar o kadar hızlı ve güzel gelişiyor ki ; hala rüyada gibiyim..Çok iyi top oynuyoruz ve rakiplere pozisyon şansı vermemeye dikkat ediyoruz..Pedriel de takıma yavaş yavaş uyum sağladığını gösteriyor.

Türkiye Kupası maçında as oyuncularımı dinlendirerek dakika olarak az süre alan isimleri sahaya sürdüm..Onlar da beni mahcup etmeyerek görevlerini yerine getirdiler..

Sonunda seyircisiz oynama cezamız bitiyordu..O muhteşem desteği yanımıza alacaktık artık..Bundan dolayı maça özel konsantrasyon ile hazırlandık..Çünkü bu bizim ilk buluşmamızdı..
    Maçtan önce çekilen bu kare ise ne kadar özel olduğumuzun göstergesiydi..

Şok bir gol ile maçın başında geriye düşsek de arkamızda ki müthiş destek ile muhteşem bir sonuca imza attık..

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Harika gidiyoruz.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Latifim baslangic sahane ancak bu baslangici korumak onemli

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

herşey iyi güzelde ben FMC temaya takılı kaldım geçen seride sevdiğim ve kullandığım temaydı bu sene bulamamıştm çıktı mı yoksa gecen sene ki tema bu seneye uyuyor mu

Nesil
    2012

İlk seyircili maç'da taraftarıda coşturmuşuz

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Harika gidiyoruz.
    Nazara gelmeyelim

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Latifim baslangic sahane ancak bu baslangici korumak onemli
    Asıl amaç da korumak zaten ama ne kadar başarırız bilemiyorum kardeşim

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    herşey iyi güzelde ben FMC temaya takılı kaldım geçen seride sevdiğim ve kullandığım temaydı bu sene bulamamıştm çıktı mı yoksa gecen sene ki tema bu seneye uyuyor mu
    Oyunu FMC modunda oynuyorum zaten kardeşim ama FMC Teması çıktı diye biliyorum..eğer yanlış hatırlamıyorsam burada da vardı..

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    İlk seyircili maç'da taraftarıda coşturmuşuz
    aman sonrasında bir rehavet olmasın da kardeşim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    Oyunu FMC modunda oynuyorum zaten kardeşim ama FMC Teması çıktı diye biliyorum..eğer yanlış hatırlamıyorsam burada da vardı..
    var olmaya varda fixlenmedi sanırım crash yada çeşitli hatalar falan veriyormuş o yüzden şimdilik dark yada normal temasıyla devam edelim tam stabilleşsin kurarız (: bende oun için sordum hani hata vs bi ıksıntı var mı diyerek

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    var olmaya varda fixlenmedi sanırım crash yada çeşitli hatalar falan veriyormuş o yüzden şimdilik dark yada normal temasıyla devam edelim tam stabilleşsin kurarız (: bende oun için sordum hani hata vs bi ıksıntı var mı diyerek
    Bende kendinden tema olmasına rağmen 1 kez crash dumps hatası verdi mesela ama sonrasında sıkıntı olmadı.. eğer sorunsuz bir şekilde kullanan arkadaşım olursa da sana mesaj atarım kardeşim..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    Bende kendinden tema olmasına rağmen 1 kez crash dumps hatası verdi mesela ama sonrasında sıkıntı olmadı.. eğer sorunsuz bir şekilde kullanan arkadaşım olursa da sana mesaj atarım kardeşim..
    eyv hocam (:

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Sen sikinti yapma gerisi gelir lato

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Çok iyi başlamışız devamı da gelir umarım

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Abi çok aşırı iyisin ya Pedriel hemen farkını koymuş

Quote Originally Posted by Krios View Post
    Çok iyi başlamışız devamı da gelir umarım
    Umarım kardeşim.. hızlı atın hesabı olmayalım da

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Abi çok aşırı iyisin ya Pedriel hemen farkını koymuş
    Kadromuz gerçekten çok iyi kardeşim biz de bunun ekmeğini yiyoruz pedriel ise şimdiden beni bile şaşırttı ben bu kadar katkı beklemiyordum ondan

Bu kadar çok gol pozisyonuna girmemize rağmen 3direk arasını bulmakta sıkıntı yaşarsak olacağı budur..Rajnoch'un penaltı kaçırması ile ipler koptu ve utanç verici tablo ortaya çıktı..
    SANIRIM NAZARA GELDİK

Önümüzde ki maç ADANA DERBİSİ..Buca maçında yaşadığımız hezimet ile moraller çok bozuktu..Ben de takıma yeniden moral vermek için bir fikir ortaya attım..Bu fikir de moralleri yeniden eski seviyeye getirdi..

Maçta en kötü oynadığını düşündüğünüzü vurun talimatı vererek takımda ufak bir hesaplaşma yapma fikri çok iyi olmuştu..
    Eğer soracak olursanız en çok vurulan isim; penaltıyı atamayıp 1 golde de hatası olan RAJNOCH'du

Adanaspor maçına ise taraftarların desteği ile daha sıkı çalışıyorduk..

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Yeneceğiz abi

Böyle bir maç olur da stad dolmaz mı?
    Merdiven boşluklarını gören var mı

Maça çıkarken tek sıkıntımız Pedriel ve Rajnoch'un milli takımda bulunmasıydı..Bundan dolayı bir takım rotasyona gittik..
    Ama zafere ulaşmamıza engel olmadı..

Ve LİGDE OLUŞAN PUAN DURUMU ;

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Derbiyi kazanmak iyi olmuş abi.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Derbiyi kazanmışız çok iyi

Atak yapmakta sıkıntı yaşamadığımız ama kaleyi bulmakta zorlandığımız bir maç daha..Kaleyi bulan 3 şutumuz da gol oldu..1 golü de duran toptan bulduk..Anlaşılan takım uyumu çalışmaya ihtiyacımız var..

Forvetlerimizin yine suskun olduğu bir maç..Ama bu sefer sahneye Rajnoch çıktı..Duran toplar sonucu 2 gol atarak gecenin yıldızı oldu..

Türkiye Kupası maçında yine yedek isimlere şans verdim..Rostand özellikle verilen şansı çok iyi kullanarak 3 gole imzasını attı..Pedriel'e de daha fazla çalışması konusunda en iyi mesajı yolladı..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Tam gaz devam süper

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Abi sana söylecek laf yok

İlk defa bu kadar etkili bir oyun oynadık..Rakibi boğduk pozisyonları yoktu ama bir türlü kaleciyi geçemedik..

Fethiye maçının hırsı ile istediğimiz oyunu ve sonucu sahaya yansıttık..

Hızlı ve etkili oyun ile 3-0'ı yakalamamıza rağmen bir anda 3-2 oldu..Bu durum da oyuncularıma iyi bir ders oldu..

Ligi şimdilik domine ettik..Umarım böyle devam ederiz...

Zorlu Kaf-Sin-Kaf karşısında evimizde olmanın avantajı ile 3 puanı hanemize yazdırıyoruz..

Takımda mükemmel bir uyum sağlamıştık..Ve bunun neticesinde de başarılı sonuçlar elde ediyorduk..
    Yönetimin ise bana karşı olan kuşkulu bakışı kalmamıştı..Hal böyle olunca sezon sonunu beklemeden sözleşme uzatma kararı verdiler..Buna karşılık bende alabileceğim en düşük maaşı isteyerek yeni sözleşmeme imzamı attım..

Denizli deplasmanında sıkı çalışmamızın meyvesini ilk 20 dk'da aldık..Sonrasında ise oyunu rölantiye oyuncularımızı fazla yormadık..

Türkiye Kupası'nda ise sıradaki rakibimiz ERCİYES..Süper Lig'e bu yıl da çıkmış olsalar kadroları bize göre gayet iyiydi..Ama bizim en büyük avantajımız kendi sahamızda oynamamızdı..

Rakibimizin gücünü bildiğimiz için ve evimizde olduğumuz için maça hızlı başlamak istedik..Bundan dolayı hücum yapmak ilk görevimizdi..Erken bulduğumuz gol ile planımızı gerçekleştirmiş olduk..Ama golü erken bulunca da defansa çekilmedik ve açık oyunu tercih ettik..Ve gruplara kalmak için artık tek bir engel kaldı..

Güncellemeyi hazırlarken Türkiye Kupası'nda ki rakibimiz belli oldu..
    Gruplara kalabilmek için son maçta rakibimiz BEŞİKTAŞ...Maçın evimizde olması bizim için daha iyi olsa da boşuna kendimizi kandırmak istemiyoruz..

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

abi çok iyisin

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Çok iyisin gerçekten

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Yenilmiyoruz hiç çok iyi ya

Yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar..Takım olarak gerçekten çok iyi ilerliyoruz bu beni bile şaşırttı..Bu durumdan dolayı hile veya oynama yaptığımı düşünenler olabilir..Ama sizi temin edebilirim ki ben hile ile bu oyunu oynamam..Ve çevremde ki beni tanıyan insanlar da bu konuda ne kadar hassas olduğumu bilir..

Sırada ki rakibimiz hücum hattı çok etkili olan Ankaraspor'du.İlk dk'da golü bulunca oyun anlayışımızı kontra yaptık..
    Kalede Şener devleşti, forvette ise Pedriel..

Evimizde en çok zorlandığımız maçtı..Bunun da başlıca sebebi ayağa pas oynayan bir ekip olduğumuz için bize zorluk çıkaran yoğun yağmurdu..

Pedriel'in yine yıldızlaştığı bir maç daha..Onu alırken joker oyuncum olarak oynatmayı planlıyorum ; çünkü hücum hattının her bölgesinde oynayabiliyordu..Ama yaptığı katkı o kadar büyüktü ki, bu kadar etkili olmamızın en büyük sebeplerinden birisi oldu..
    17 maça çıkan oyuncu tam 17 gole imzasını attı..

Yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıkmasını beklediğimiz BJK 1-2 oyuncu haricinde as takımı ile sahaya çıktı..Yine de çok güzel bir oyun ortaya koymuştuk..Ama 2.yarının başlaması ile Keremcan'ın yaptığı 2 hata ve Oğuzhan'ın yaptığı 2 asistle maçtan yenik ayrıldık..Ama her zaman yanımızda olan muhteşem seyircimiz bizi ayakta alkışladı..

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Şampiyonluk gelecek.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Çok iyiyiz abi BJK maçını takma kafaya

Sayfa 2 / 9 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri