Anket Sonuçlarını Görüntüle: SİZCE BU YIL ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE NEREYE KADAR İLERLERİZ?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • 2.Eleme Turu

1 5.00%
  • Çeyrek Final

3 15.00%
  • Yarı Final

3 15.00%
  • Final

13 65.00%
Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789
241 ile 265 arası toplam 265 sonuç

Konu: LOS GALACTİCOS'un Türkiye Şubesi (5.SEZON-A.DEMİRSPOR)

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Gidenler iyi para bırakmış.

taviz yok hocam tam benim tarzım hakettiğinden fazla maaşı kimseye vermem daha iyilerini her türlü bulursun kimse vazgeçilmez değil

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Gidenlerden çok iyi para kazanmışız bomba transferler bekliyorum

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar..giden isimler iyi para bıraktı..Yönetim de maaş bütçesini arttırınca dev isimleri almaya bakacağız

Transferde ilk olarak geçen yıl kiraladığımız WALLACE'i kadromuza dahil ettik..
    Chelsea'den 7,5 MİLYON TL..

Samed YEŞİL'in ayrılmasının ardından Türk statüsü sebebiyle genç isim aradık..Karşımıza da Lazio'nun aldığı Enes ÜNAL çıktı..
    Lazio'dan 7,5 MİLYON TL..

Defansta sıkıntı yaşamamak için tecrübeli oyuncuları arıyordum..Karşıma ise öyle bir oyuncunun menajeri çıktı ki..
    Yaşadığı sakatlık sebebi ile ve yaşından dolayı yedek takıma gönderilen yıldız ismi kadromuza dahil ettik..Forma şansı bulması antrenmanda ki çalışkanlığına göre belirlenecek olsa da takıma katacağı tecrübe gözardı edilemez..
    P.S.G'den kiralık..Maaşını karşılamıyoruz..

Nesil
    2012

Transferler çok iyi Enes biraz daha gelişir dribling ve zihinsel 1-2 tık yükselirse tutulmaz

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Enes Ünal transferi çok iyi olmuş.

Ben böyle bir kariyer görmedim.. Helal olsun hocam

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim sayenizde daha da iştaha gelip yıldızları tek tek getiriyorum çok sağolun..

Yıldız avımız kaldığı yerden devam ediyor..

Barça'da kadro dışı kalan bir başka yıldız isim daha imzayı attı...
    Kiralık olarak geldi..Maaşını Barça karşılıyor..

Defansa ise en iyi Türk oyunculardan birisi ile takviyeye devam ettik..
    Southampton'dan 17,5 MİLYON TL karşılığında alındı..

Vee hücumda müthiş bir isim bizlerle artık..Zenit'le sözleşme uzatmayarak boşa düşen yıldız oyuncuyu uzun çabalar sonucunda imzaya ikna ettik..Hem sahada hem de ticaret anlamında çok büyük getirisi olacak bir anlaşma oldu bizim için..

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Hulk Hulk Hulk

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Azmanda gelmiş hayırlı olsun

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

semih kayayla hulk çok güzel transfer olmuş

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

oo Hulk reyiz..

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim..Umarım son transferleri de beğenirsiniz..

Ve işte transferde ki son hamlelerimiz..

Thiago Silva gibi bir oyuncunun yanına olabilecek en iyi oyuncu..Milli takımda yıllarca beraber oynadılar ve bu sene de bizim başarımız için ter dökecekler..

Juventus'tan kiralık..Maaşını karşılamıyoruz.."PROFİLİ"

Yıllarca İspanya'nın alt milli takımlarında oynadı ve fazlası ile kupa kazandı..Ama bir türlü Liverpool'da ilk 11 şansı bulamadı..Kim mi bu oyuncu...SUSO..Orta alanda oynatmayı düşünerek aldık fakat hücumda her bölgede oynayabiliyor olması bizim joker oyuncumuz olacağı anlamına geliyor..

Liverpool'dan 10,5 MİLYON TL..."profili"

Aradığımız ismi İspanya'da bulduk..Forvette sadece Enes ünal vardı..Hulk'u ise kanatta düşünüyordum..Bundan dolayı kaliteli bir isim ararken menajerler tarafından Alexis Sanchez önerildi ve düşünmeden teklifimizi yaparak imzayı attırdık..

Barça'dan 12,5 MİLYON TL..."PROFİLİ"

Ve son anda şapkadan tavşan çıktı...Kurt Zouma...David Luiz ve Thiago Silva gibi isimlere imza attırmıştık..Ama Kurt'un AS-SE'den ayrılmak istemesi ve yaklaşık 10 dev kulübün istemesi bizi de teklife zorladı bir nevi..Böyle bir oyuncu elden kaçmamalıydı..

AS-SE'den 58 MİLYON TL..."PROFİLİ"

Kaleye de Onur'un alternatifi olarak MERT GÜNOK'u bonservis bedeli olmayarak aldık..Ve böylece bu senenin transfer dönemini şimdilik rafa kaldırdık.."PROFİLİ"

Ve işte son alarak da transferlere genel bakış..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Takım genel görüntüsünü de alsak hiç fena olmaz. Kariyer harika gidiyor.

Bu nasıl Adana Demir Spor

Nesil
    2012

Öhhh transferlere bak 122 milyon TL satış bir o kadar alış dönen para çok deli

O nasil kadro oyle

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Vay vay vay transferlere bak Adana çıldırmış olmalı Stefano Denswill iyi fiyata gitmiş. Nasıldı kariyerin boyunca. Transferini düşünüyordum/düşünüyorum onun ben de.

Denswill yarım sezon oynadı ve gayet de iyiydi..Gelişiyordu da..Ama kulüpler izlemeye başlayınca maaşında artış istedi..Kabul etmeyince de ayrılmak istedi..Yoksa göndermezdim..

takımın genel görünümünü ise akşam paylaşacağım arkadaşlar..

Ve işte bu sezon ki kadromuz ;

Transferlerin tamamlanması ile lige hazırlandık..Aldığımız oyuncular yedek takımlardan geldiği için kondisyonları beklediğimiz düzeyde değildi.Bundan dolayı kondisyona ağırlık vererek kampımızı tamamladık..

Lig başlamadan önce Süper Kupa maçımız vardı..Yeni oyuncular da bende çok heyecanlıydık..Çok da güzel bir oyun ortaya koysak da 2-0 geriye düştük..FB'yi yakalasak da kontradan yediğimiz tipik Stoch golü ile kupa elimizden kaçtı..
    Bu sonuca rağmen oyunumuzdan son derece memnunum..Sonuçta şans da lazım..

Oyuncularım ile tv ekranında Şampiyonlar Ligi'ni büyük bir heyecan ile takip ediyorduk..Ama çekilen kuranın ardında mutluluk değil endişe vardı..

Grup zorlu ama çıkarsın hocam sen,en kötü Avrupa Ligi'nden devam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Transferler muhteşem

Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar..Bakalım şansımız yaver gidecek mi?

Ligde yolumuza tabiri caizse dolu dizgin devam ediyoruz..Sonuca ulaşmakta sıkıntı çekmeden bol pozisyonlu maçlar oynadık..
    Şampiyonlar Ligi'nde ise 2 şanssız mağlubiyet alarak işleri sıkıntıya soksak da şansımız hala var..Arsenal karşısında 9 kişi kalarak 3 puanı yitirmek can sıkıcı olsa da kalan maçlar da ümidimizi hala koruyacağız..

Takımın maçlarda ki genel verileri ise şu şekilde ;

Puan durumlarına ise bakacak olursak ;

O nasıl bir kadro öyle hocam gidişat çok iyi ama süper kupa olmamış

Nesil
    2012

Kariyer sahibi 2 haftadır güncellemediği için kariyer kapatılmıştır

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 789

Mesaj Yetkileri