Sayfa 11 / 24 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 702 sonuç

Konu: 11 Yıllık Hakimiyeti Yıkmaya Geldik - Bir Menajer Hikayesi - Sezon 2023 / 2024

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Artık üst lige terfi etme vakti geldi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Artık üst lige terfi etme vakti geldi
    O terfi buraya gelecek arkadaş

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Sezona ortasına doğru gelirken başarılı bir ivme yakalamıştık ancak artık zorlu viraja girmiştik. Barnet, Gateshead, Macclesfield, Morecambe maçları vardı ligde. Kupalarda ise AFC Telford ve Exeter ile maçlarım olacaktı. En az kayıpla atlatmak zorundaydım bu haftaları. FA Trophy'de hedefim bu sezon kupa iken, Federasyon Kupasında en fazla 3. turu görebilecektik. Artık güçlü rakipler kupaya dahil olmuştu.

18. maçımızda lig lideri Barnet deplasmanındaydık. Zor bir deplasmana çıkacaktık. Kalite olarak baktığımızda bizden üstün olan rakibimize her ne kadar dişimizi geçirmeye çalışsakta istediğimizi alamadık. İlk yarısını 0-2 yenik kapattığımız mücadelede Stokes'un golü bize yeterli olmadı ve sahadan 1-2 yenik ayrıldık.

19. maçımızda ise alt sıralardan kurtulmak isteyen Gateshead takımını ağırladık. Galibiyet beklediğim mücadelede paçayı zor kurtardık ve sahadan 86. dakikada McEwan'ın attığı gol ile 1-1 berbaerlikle ayrıldık.

FA Trophy mücadelesinde rakibimiz alt ligimizden AFC Telford takımıydı. 1. Tur mücadelesinde gayet rahat geçirdiğimiz maçı Ridley(k.k),Faulkner, Turkentine ve Irvine'ın golleri ile deplasmanda 4-2 kazandık.

Ertesi gün çekilen kurada 2. Tur rakibimiz ise aynı ligde bulunduğumuz Dover takımı olmuştu.

20. maçımızda Ligde ölüp ölüp dirildiğimiz maçlardan biri olan Macclesfield maçında kim ucuz kurtuldu bilemedik bir biz bir onlar öne geçti ancak sonuçta kardeş kardeş paylaştık puanları. Turkentine, Alsop, Irvine golleriyle galibiyet için katkıda bulunmaya çalıştılar ancak defansif anlamda başarılı olamayınca bu 4 gol boşa gitti ve sahadan 4-4 beraberlik ile ayrıldık. Tek tesellimiz deplasmandan puan almıştık güçlü rakiibmizden.

Federasyon Kupası 1. Tur maçında ise bir üst ligimizde zor zamanlar geçiren Exeter deplasmanındaydık. Defansif bir kadroyla çıktığım maçta defansımıza kilit vurunca rakibimiz ataklarında başarısız oldu. Bizde ender gelişen hızlı ataklarımızı değerlendiremeyince 0-0 beraberlikle deplasmandan ayrıldık. Düğümü çözmek için rakibimizi kendi sahamızda ağarlayacaktık.

Ligde ise beraberlik serimize devam ediyorduk. 21. Maçımızda her iki kalecininde adeta devleştiği mücadele golsüz beraberlikle bitti ve Morecambe takımı ile kendi evimizde puanları paylaşmış olduk 0-0'lık sonuçla. toplamda 23 şutun çekildiği maçta kaleyi bulan 7şer şutuda başarılı şekilde kurtarmışlardı kaleciler. 3 puan almamız iyi olurdu bu mücadeleden. Bu beraberlik serisine bir son vermemiz lazımdı artık.

Ve karşımıza ligde zor günler geçiren Salisbury ekibi çıkınca 22. maçımızda kendisine acımadık. Baker ve McEwan attıkları goller ile deplasmanda skoru 2-0 olarak belirlediler.

Sırada Exeter ile oynayacağımız Kupa Tekrar maçı vardı. Bu turu geçtiğimizde elenme ihtimalimiz çok yüksek. Championship takımlarından Leeds ile deplasman mücadele edecek turu geçen takım.

Exeter maçına iyi hazırlanmıştık. rakibimiz üstünde baskı kurmuş rakibimizi kaleye yaklaştırmıyorduk. ilk yarıda 31. dakikada kullandığımız köşe atışında top arka direkte rakip oyuncular tarafından karşılandı ve ceza sahası dışında duran Ferguson'un önüne düşen topu beklenmeden kaleye doğru yolladı. Rakibe çarpıp kaleciyide şaşırtan top ağlarla buluştu ve 1-0 öne geçtik. Ancak bu sevinç fazla uzun sürmedi ve 7 dakika sonra kalemize geldiği ilk pozisyonda golü buldu rakibimiz ve ilk yarı bu gol ile 1-1 beraberlikle sonuçlandı.

İkinci yarıda ise ne kadar baskı yapsamda sonuca gidemedik. Maç tam uzatmalara gidecek derken çıktığımız hızlı atak ile Baker mükemmel bir füze ile kalecininde müdahelede etkisiz kalmasıyla skoru 2-1'e getirdi. Maçın uzatmalarında ise Miles ceza sahası dışından benzer bir vuruş ile sonucu 3-1 olarak belirledi ve aldığımız bu güzel galibiyet ile adımızı bir üsttura taşıdık.

[YOUTUBE="vnSGHNEhVXQ"]Exeter Maçı Görüntüleri[/YOUTUBE]

Ertesi gün yapılan antremanlarda ise bu sevincimize gölge düşüren bir olay yaşadık. Bu sezon sakatlıklardan bir türlü kurtulamayan Irvine sahalardan 5 hafta kadar uzak kalacaktı.

Toplu sonuçlar :

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hep sakatlık .. Maalesef .

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Üst üste bu kadar sakatlanması iyi olmadı. Tam performansı topluyor diyordum yine gitti. Sakatlığı geçtikten sonrada en az bi 2-3 maç verim alamam oyuncudan.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Irvine'nin ayağı falan kırılırsa bütün özellikleri 1 1 2 3 1 falan olur

sakary Ali Misafir

Ligte kötü bir dönem geçirmiş gibiyiz. Neyse Leeds maçı zevkli olacaktır. Tüm ülkeye göster gücünü

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kariyer yapan çoğu arkadaşımız bende dahil çalıştırdığımız takımları ilk sezonda üst lige çıkarmak isteriz. Fakat bu kadar yıl geçmiş ve takımın halen aynı ligde olmasını görmek sabır işi ayrıca gerçekçide.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Irvine'nin ayağı falan kırılırsa bütün özellikleri 1 1 2 3 1 falan olur
    Hehe bide adam bu haliyle 5 yıldız potansiyelli gözüküyordu değişmediyse

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Ligte kötü bir dönem geçirmiş gibiyiz. Neyse Leeds maçı zevkli olacaktır. Tüm ülkeye göster gücünü
    Yıkım planını uygulamaya koyacağız. 10 kişi savunma yapıp bütün oyunu kilitleyeceğim. sonrada penaltılarda tak tak kafalarına sıkacağım işin şakası bi yana Leeds maçı şuan neredeyse imkansız ya defans öyle hatalar yapıyorki. Ama kimbilir. Bir Alcorcon olabilirmiyim acaba (kral kupasında Madrid'i 4-0 ile saf dışı bırakmışlardı.) ?

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Kariyer yapan çoğu arkadaşımız bende dahil çalıştırdığımız takımları ilk sezonda üst lige çıkarmak isteriz. Fakat bu kadar yıl geçmiş ve takımın halen aynı ligde olmasını görmek sabır işi ayrıca gerçekçide.
    Bu şekilde daha keyifli geliyor bana. Aslında ilk sezonlarda iyi gittik 3 sezonda iki lig yükseldik ancak şanssız bir sezonun ardından takımdan kovulunca en başa döndüm Hereford ile. Şimdi ise istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz. Bu sezonuda yükselerek kapatırsam çok güzel olacak. En azından Yarı profesyonel olmaktan kurtulacağız O zaman görün siz İrvine'ın gelişimini. Adamın bitiriciliği 10'u bulacak

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

FA Trophy 2. Tur - Dover ( E )

FA Trophy 2. Tur maçında rakibimiz aynı ligde mücadele ettiğimiz Dover takımıydı. Rakibimizin bariz top üstünlüğü olduğu maçta yapılan ataklar bakımından daha üstündük. Ancak gol yollarında zorlandığımız maçta bir köşe vuruşu organizasyonunda MacAuley Alsop çok güzel yükseldi ve yaptığı kafa vuruşuyla 28. dakikada takımımızı 1-0 öne geçirdi. Geri kalan kısımda da karşılıklı pozisyonlara rağmen başka gol çıkmayınca bu zorlu maçtan 1-0 galibiyet ile ayrıldık ve turu kaptık.

Spoiler: Maça Genel Bakış 

Maçtan 2 gün sonra yapılan kura çekiminde Kuzey Ligi temsilcilerinden Kidderminster ile karşılaşacaktık kendi evimizde. Kalan takımlar arasında en zayıf gözüken takımlardan biriyle eşleştik ancak kupa maçlarında hiç belli olmuyordu ne sonuçlar çıkacağı.

Bu sezon çıngar çıkaran oyuncu sayımız gitgide artıyordu. Yedeklerde gösterdiği performans ile kendini affettiren Williams'ın ardından bu seferde Ramm arıza çıkarıyordu. Oyuncuya yedekler ve rotasyon için ihtiyacımız olmasına rağmen ikna edemedik. Sonunda Ramm'i alt yapı takımları ile antremana yolladık.

Spoiler: Ramm ile Görüşme 

Skrill Premier 23. Maç - Boreham Wood( E )

Sezon başında kaybettiğim takımlar ile arka arkaya maçlarım vardı. Rakibimiz alt sıralarda olmasına rağmen favori gösteriliyordu. Ancak dedik biz bu işi bozarız ve bozduk. Maça iyi başladık ve maç boyu rakibimize atak fırsatı nerdeyse vermedik. 18. dakikada Turkentine'ın sağ kanattan yaptığı bindirme sırasında iki merkez defans oyuncunun arasından sol çaprazda bulunan Wilsmer'e yaptığı güzel pası harcamadı Wilsmer ve durumu 1-0'a getiren golü attı. İkinci yarıya da hızlı giren ekibimiz, 48. dakikada Evans'ın golü ile skoru 2-0'a getirdi. 84. dakikada rakibin kullandığı köşe vuruşunda ters bir kafa vuruşu yapan Evans kendi kalesine attığı gol ile skoru belirledi ve sahadan 2-1 galip ayrıldık.

Spoiler: Maç Sonu Bilgileri ve Puan Durumu 

Skrill Premier 24. Maç - Welling( D )

Ligin ilk yarısında 1-3 kaybettiğimiz rakibimizden deplasmanda rövanşı almalıydık. Her iki takımında play-off şansı için önemli bir yere sahipti. 2 puan fark ve maç fazlasıyla 1 sıra altımda bulunan rakibimi yenebilirsem potaya girme şansım olacaktı. İki takımda birbirine diş geçirmeye çalışıyordu. maç genel olarak ortasaha mücadelesi şeklinde oluyordu. Maçta iki yarıda toplam 17 şut çekilirken sadece 5 şut kaleyi bulabildi. Maçın son dakikalarına kadar gol sesi çıkmazken 86. dakikada sahneye çıkan McEwan kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonu iyi değerlendirdi ve attığı gol ile sahadan 1-0 galip ayrılmamızı sağladı.
    Spoiler: Maç Sonu Bilgileri ve Puan Durumu 

Kiraladığımız oyuncudan yinede çok memnun değildim. 16 lig maçında sadece 6 golü ve 2 gol pası vardı. Daha iyi bir performans bekliyordum forvetimizden. Özellikle Irvine'ın yokluğunda iyi işler yapmasını bekliyordum. Her ne kadar iyi noktada olsak ta forvete en azından bir takviye yapmam şarttı sakatlık sıkıntılarını kaldıracak. Bu arada oyuncu menajerlerinden gelen teklifleri incelerken gözüme yaşlı kurtlardan 32 yaşındaki Matt Derbyshire takıldı. uzun süren görüşmeler sonunda kendisi ile anlaştık. Serbest transfer dönemi kapandığı için 1 Ocak'taki Chester maçı öncesinde takıma katılacaktı.

Spoiler: Matt Derbyshire 

Welling maçının ardından Başkan Crossley benimle konuşmak istediğini söyledi. Mutlu olduğu belliydi. Laf lafı açarken aklımda kulüp ile ilgili bazı isteklerimi açıklamaya başladım. Kulübün özellikle çekilen borcun sonrasında güzel bir toparlanma ivmesi ile finansal yapısı büyük ölçüde toparlanmıştı. Yaklaşık 350K€ artıdaydık. Bunuda fırsat bilerek takımın daha iyi bir antreman tesisine ve daha iyi bir akademiye sahip olması gerektiğini söyledim. İlk başta Akademi için karşı çıksada kendisini ikna edebildim. Antreman tesislerini ise zaten geliştirmeyi düşündüklerini söyledi. Her iki tesiste sezon sonunda yapımı başlamak üzere bekletilecekti.

Spoiler: Ben Crossley ile Görüşme 

Skrill Premier 25. Maç - Chester( D )

Playoff potasından kopmak istemeyen Chester ile deplasmanda oynayacaktık. Zorlu rakibimiz aşmak zorundaydık bizde aynı sebepten. 3 puan farkla ensemizdeydi rakibimiz. Ancak zorlu geçeceğini düşündüğümüz maçta ilkyarıda kilidi 40. dakikada Baker ile açarken, ikinci yarının 2. dakikasında Wilsmer ile durumu 2-0 yapıyorduk. Bu golden sonra toparlanan rakibimizin baskılarına 80. dakikaya kadar dayanabildik. Fark 1'e inerken bu dakikada, rakibimizn baskılarına karşı geliştirdiğimiz hızlı atakta Miles mükemmel bir bitiricilikle 86. dakikada skoru belirledi. 3-1

Spoiler: Maç İstatistikleri ve Puan Durumu 

Leeds maçı öncesi bu galibiyet çok iyi gelmişti. Birde rakiplerimizin puan kayıplarıyla kendimizi bir anda şampiyonluk yarışı içinde bulunca moralimiz üst düzeydeydi. Evet kabul ediyorum. Elimdeki takım için belkide imkansız derecede zor bir maça çıkacaktım. Yine de oyuncularımın ellerinden geleni yapacaklarına inancım tamdı...

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Paso galibiyet gidişat bozulmasın

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Bu kadar karamsar olmak istemiyorum ama Leeds feci bozacak gibime geliyor ama Adamlar Championship'te(İngiltere 2) 2. sırada ve dehşet kadroları var.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Derbyshire iyyimiş, tam fırsatçı forvet.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Derbyshire iyyimiş, tam fırsatçı forvet.
    Evet. Antremanla 1-2 puan daha toparlayabilirse çok işime yarar bir forvet olur. Hız konusunda çok iyi değil ama iş görür gibime geldi.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Artık çıkalım Sky Bet'e

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Artık çıksan diyorum.Çok oyaladın kendini

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Olum bi çık artık kafanı kırıcam getirtme İngiltereye

sakary Ali Misafir

Leeds maçını bekliyoruz Ligte iyi noktaya gelmişiz bundan sonrası daha zor olacak. Bir hayli takım potada. En kötü ilk 5'te kalmalıyız.

Hocam valla helal olsun, hic sikilmadan ve zevk alarak devam ediyorsun o ligde Ama artik ust liglere cikma zamani

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bak taraftarların yoğun isteği var üst lige çıkman için.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Artık çıksan diyorum.Çok oyaladın kendini
    Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Olum bi çık artık kafanı kırıcam getirtme İngiltereye
    Leeds maçını bekliyoruz Ligte iyi noktaya gelmişiz bundan sonrası daha zor olacak. Bir hayli takım potada. En kötü ilk 5'te kalmalıyız.
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Hocam valla helal olsun, hic sikilmadan ve zevk alarak devam ediyorsun o ligde Ama artik ust liglere cikma zamani
    Taraftar baskısını üzerimizde hissetmeye başladık iyiden iyiye Bu sezon sonunda Profesyonel bir kulüp kimliğine bürüneceğiz inşallah. Genel duruma bakıldığında büyük ihtimalle playofflarda bitireceğiz ligi.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Chester maçının ardınan Başkan Crossley beni ofisine davet etti. Yönetim kurulu ile bir karar aldıklarını ve sezon sonunda bitecek sözleşmemizi bir sezon daha uzatmaya karar verdiklerini açıkladı. Önüme tekliflerini sundular.

Spoiler: İlk Teklif 

Ancak gelecek sezonu ve devre arası transferlerini düşünerek maaş bütçesinde biraz daha arttırım istedim. Beni kırmadılar ve gösterdiğim başarılı performansında etkisi olduğunu söyleyerek teklif edilen bütçeyi çizerek yeni bütçe miktarını yazdı.

Spoiler: İkinci Teklif 

Kulübü daha fazla zorlamadan teklifi kabul ettim ve Yıllık 600.000 € maaş bütçesi ve 1.5 yıllık sözleşme ile ofisten ayrıldım. Bende 20.500€ maaş alacaktım takımdan.

Spoiler: Basına Duyuru 

Bu durum beni dahada motive etti ve takımı Leeds maçı için hazırlamaya başladım.

Federasyon Kupası - 3. Tur - Leeds United FC ( D )

Stada geldiğimizde dışarıda feci bir uğultu vardı. Yaklaşık 41.000 taraftar statta yerini almıştı. Buna alışık olmayan oyuncularımın gözlerinde tedirginliği seziyordum. Elimden geldiğince onları telkin etmeye çalışıyordum sesten etkilenmemeleri için.Ama nafile. Ben bile etkileri altında kalıyordum taraftarın. İlk defa bu kadar büyük bir topluluğun önüne çıkıyorduk. Bir zafer olmayacağını biliyordum ancak en azından elimizden geleni yapmak zorundaydık.

Maç başladı ancak oyuncularımdaki tedirginliği fazlasıyla hissedebiliyordum. İnanılmaz tutuk oynuyorlardı. Ki çok geçmeden bu tutukluklarının cezasını kesti Stockton ve 3. dakikada takımını 0-1 öne geçirdi.( Bu golde yapılan ortaya kaleci sırtını dönerek nasıl müdahele edecekti anlamakta zorlandım ama neyse ) Rakibimizin atakları dinmek bilmedi. Top hakimiyetini zaten sağlayamıyorduk. Ancak 40. dakikaya kadar dayanabildik yoğun baskıya ve ilk yarının son 5 dakikasında 2 gol daha gördük kalemizde defans hatalarıyla ve ilk yarıyı 0-3 skorla kapatıyorduk.

Oyuncularımızın moralleri yerlerde sürünüyordu. Morallerini toparlamalarını sağlamak için onlarla açık konuştum. Bu maçtan sonuç beklemediğimi ancak rezil olmak istemediğimi de söyledim. Kontrollerini kaybettiklerini, eğer iyice düşerlerse takımın yediği tarihi farkı hep birlikte acınarak yaşayacağımızı söyledim. Kendilerine güvenmelerini söyleyerek sahaya yolladım oyuncularımı. Hata yapan oyuncularımı kenara aldıktan sonra takım biraz daha toparlanmış gözüktü. Evet rakibimizin baskısı devam etti ancak rakibimizi yinede uzaktan şutlara mecbur bıraktık. Maçın son 15 dakikasına doğru rakibimiz maç disiplininden kopmaya başlayınca bizde oynamaya başladık ve baskılı bir son 15 dakika yaşattık rakibimize. Arka arkaya gelen pozisyonlarda De Smet kalesinde başarılı bir şekilde görevini yerine getiriyordu. Maç bitiyor derken gelişen ataklarımızdan 90. dakikada Wilsmer durumu 1-3 yaptı. Golden sonra iki pozisyon yakalayan oyuncularımız birini harcamasına rağmen 90+4'te köşe vuruşunda oluşan karambolde Agus topa son dokunan oyuncu oldu ve skoru 2-3 yaptı. Ancak bu gol maçıda bitiren gol oldu ve sahadan 2-3 yenik ayrıldık. Böyle bitmesine hem sevindim hem üzüldüm. Oyuncularımız güzel bir tecrübe kazanmışlardı bu maçla.

[YOUTUBE="uvnnisBZ2i4"]Leeds Maçı Golleri[/YOUTUBE]

Leeds maçından sonra oynayacağımız Eastleigh maçı saha durumu nedeniyle ertelenince bu sefer kazanmayı hedeflediğim kupa olan FA Trophy 3. Tur maçı için hazırlık yapmaya başladık.

sakary Ali Misafir

Aynen dediğin gibi hem üzünülen hem sevinilen garip bir maç çıkmış ortaya. Neyse en azından onurlu mücadele gurur verir

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Adam kendini alt liglere adadı ya üst lige çıkınca oraların havasına dayanamaz yine biizmki. Bünye alışık deel havası çarpar sen kal alt liglerde

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Oyunculara büyük tecrübe kazandırmıştır bu maç. Bu kadar taraftarın önünde oynamak zor.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Aynen dediğin gibi hem üzünülen hem sevinilen garip bir maç çıkmış ortaya. Neyse en azından onurlu mücadele gurur verir
    Fark yemeyi düşündüğüm maçta bu skorla yırtmak sevindirici

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Adam kendini alt liglere adadı ya üst lige çıkınca oraların havasına dayanamaz yine biizmki. Bünye alışık deel havası çarpar sen kal alt liglerde
    Ne yapayım bi çıkamadık yukarıya. teklifte gelmiyor yukarıdaki takımlardan gidelim Yılmaz Vural gibi başlayacam en sonunda beni al beni al diye

Oyunculara büyük tecrübe kazandırmıştır bu maç. Bu kadar taraftarın önünde oynamak zor.
    Alışmamız lazım.. hedefler büyük

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Yılmaz Vural gibi başlayacam en sonunda beni al beni al diye
    Ahahaha
    Leeds maçı gayet güzel
    Bu arada penaltıdan yediğin golde top çok sert geldiği için kaleci kaçmış mı ne yapmış anlayamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

FA Trophy - 3. Tur - Kidderminster ( E )
    3. Turda alt ligin iyi takımlarından Kidderminster ile oynayacaktık. Zor geçmesini beklediğim maçı baskılı bir oyun sonunda Waterfall, Williams ve Irvine'ın golleri ile 3-1 galip kapadık. Bu galibiyet bizi Çeyrek finale çıkarıyordu.

Spoiler: Maç Sonu Raporu 

Atladığımız bir konu oldu tabi bu arada. Devre arası geldi. Ve takımımıza destek olması için yeni oyuncular ile anlaştık. Çok iyi olmasa da yararlı olacaklarını düşünüyordum.

Spoiler: Transferler 

Skrill Premier - 26.Maç - Scunthorpe ( E )

Ligde Playoff-taki muhtemel rakiplerimizden Scunthorpe ile oynayacaktık. Zor geçmesini bekliyordum. Ancak Ezilmeyi beklemiyordum. Rakibim adeta bizi ablukaya aldı. Ancak son dakikada kazandığımız penaltıyı kullanan Kalecimiz Cronin'in golü ile sahadan 2-2 beraberlikle ayrıldık. Yakın rakibimizden 1 puan koparmak iyi olmuştu. en azından farkı korumuştuk.

Spoiler: Maç Genel Görünümü 

Dipnot : Oyunu iş yoğunluğu nedeniyle ağır oynamaktayım. Güncellemeler az oluyor biliyorum. Mazur görün.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Ahahaha
    Leeds maçı gayet güzel
    Bu arada penaltıdan yediğin golde top çok sert geldiği için kaleci kaçmış mı ne yapmış anlayamadım
    Kalecinin o maçta inanılmaz bir şekilde eli ayağına dolanmıştı ilk golde de yapacağını yaptı zaten

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Williams ile Nelson iyimiş. Williams'a denge çalıştırırsak iyi bir stoper olur.

Sayfa 11 / 24 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri