Sayfa 12 / 24 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 702 sonuç

Konu: 11 Yıllık Hakimiyeti Yıkmaya Geldik - Bir Menajer Hikayesi - Sezon 2023 / 2024

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Penaltıları kalecinmi kullanıyor?

Ben onu 2013 te 2-0 ı yakalayınca onura kullandırıyordum

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Penaltıları kalecinmi kullanıyor?

Ben onu 2013 te 2-0 ı yakalayınca onura kullandırıyordum
    Kalecimiz kendini Chilavert zannediyor. Penaltı kullanımı 14.Daha iyi oyuncular saha dışında olunca ona kaldı ihale

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Williams ile Nelson iyimiş. Williams'a denge çalıştırırsak iyi bir stoper olur.
    Williams'ın yaşı fazla olduğu için çok antreman alamayacaktır diye düşünüyorum ancak bu seviyede bize yeterli bir oyuncu gibi duruyor. En azından rotasyonda kullanabileceğim. Genel olarak sol bek için aldım ama yeri geldiğinde merkez defans olarak ta yer alacak sahada. Çok sık çıktığımız için maçlara yorgunluk seviyesi had safhada takımda. Bu rotasyonu sağlayabilmek için bir kaç pozisyonda oynayabilen oyuncularım olması gerekiyor.

Nesil
    2012

Sırf Leeds maçı bile destansı bir anlatım , bu kariyer ayın ödülünü mutlaka almalı kesinlikle hak ediyor

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Sırf Leeds maçı bile destansı bir anlatım , bu kariyer ayın ödülünü mutlaka almalı kesinlikle hak ediyor
    Eyvallah dostum sağolasın. Öyle görüyorsan ne mutlu bana Önemli değil ödül almak falan. Elimden geldiğince güzel olmasını sağlamaya çalışıyorum. Takip eden, okuyan keyif alsın yeterli. Sanırımda başarıyorum bunu

Benim araba Opel kardeş, EPS beyni lazım sizin fabrikadan temin edebilir miyiz ?

Kariyer süper bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Skrill Premier - 27. Maç - Eastleigh ( D )

Takımda özellikle Leeds maçından sonra ilginç bir dengesizlik oluştu. Rahat oynayamaz duruma gelmişlerdi. Bunda ardı ardına gelen maçların yorgunluğununda etkisi vardı muhtemel. Ama elimdeki kısıtlı kaliteyle bir mücadele vermek zorundaydık. Zayıf rakibimiz Eastleigh karşısında ise bu durum çok zorlanmamıza neden oldu.

Maça iyi başladık aslında. 10. Dakikada McEwan'ın golü ile 1-0 önde geçiyorduk deplasmanda. Ancak rakibimiz ilk yarıda oyuna bizden daha fazla hakim oluyordu. bunun sonunda da ilk yarı bitmeden 1-1'i yakalıyorlardı. Oyuncularıma kendilerine gelmeleri için azarlasam da ikinci yarıda kendilerine gelememişlerdi. Yarının hemen başında Irvine durumu 2-1 yaparken bu golden 4 dakika sonra kalemizde yeniden görüyorduk golü. Kontrol rakibimizdeyken bir hızlı atak sonucu Turkentine skoru belirleyen golü attı 74. dakikada ve sahadan 3-2 galip ayrıldık. Ancak çok zorlandık. Maç sonunda defansa ufak bi ayar çekmek zorunda kaldık.
    Spoiler: Maç Sonu Raporu 

Takımın düşen performansının üzerine birde Irvine'ın yeniden sakatlanması eklenince işler zorlaşacak gibiydi. Forvete yaptığım takviyelere sevinmiştim.
    Spoiler: Irvine Sakatlık Raporu 

Skrill Premier - 28. Maç - Boston Utd ( E )

Pozisyon üretmek ve bulmakta zorlandığımız maçta şansımızında yardımıyla Collins'in 61. dakikada attığı gol ile sahadan 1-0 galip ayrıldık.
    Spoiler: Maç Sonu Raporu 

Skrill Premier - 29. Maç - Vauxhall ( D )

Bu sezon 4 gözle beklediğim bir maç. Benim için adeta bir intikam maçıydı bu. Kovulduğum takıma karşı neler kaybettiklerini göstereceğim bir maçtı bu. Maça da bu doğrultuda çıktım. çekişmeli bir orta saha mücadelesi şeklinde geçerken maç 18. dakikada kullandığımız köşe vuruşunda Shuttleworth yaptığı ters vuruş ile kendi kalesine gönderdi topu ve bu gol bizi 1-0 öne geçirdi. Golden sonra rakip defansı baskı kurarak hataya zorlarken sonunda bir kademe hatası yarattırdık ve bu hatayı çok güzel değerlendiren McEwan 37. dakikada durumu 2-0'a getiren golü atıyordu. İlk yarı bu skorla kapanırken keyfime diyecek yoktu.

İkinci yarıda baskısını arttırmaya çalışacağını düşündüğüm rakibimize karşı biraz daha geride durmayı tercih ettim. Kontralarla vuracaktık rakibimizi. Geriye fazla yaslandığımız bir anda rakibimiz ceza sahası içinde savunma zafiyetiyle de Johnson ile skoru 2-1'e getirdi. Ancak bu gol karşısında oyun disiplininden kopmayan takımımız çok adamla yaptığı atakların birinde araya atılan topu rakibinden sıyrılarak alan Williams muhteşem bir vuruşla kaleciyi avladı ve skoru 3-1'e getirdi. Maçta zaman ilerliyor yerimde duramıyordum. 88. dakikada adam paylaşımında yaşadığımız sıkıntıyı sağ kanadımızdan yapılan atakta iyi değerlendiren Pratt ceza sahası içinde buluştuğu topu kalecinin bacak arasından ağlara yuvarlıyordu. Bu golle 1'e inen fark üzerine baskı yapmak için ileri çıkan savunmasınında hatası ile 90+2'de kaleciyle karşı karşıya kalan Walker skoru 4-2 olarak belirleyen golü attı.

Güzel bir galibiyet almış Vauxhall'un yoluna büyük bir taş koymuştum. Bu galibiyet sonrası stadda beni seven taraftarların ismimi tezahürat etmesi ile gururlanmıştım. Yönetime aslında bu büyük bir cevap olmuştu benim adıma.
    Spoiler: Maç Sonu Raporu Ve Goller 

Maçta ufak bir sakatlık geçiren McEwan'ın yaklaşık 1 hafta antreman ve maçlardan muaf tutulması gerektiği raporu geldi doktorlarımızdan.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Benim araba Opel kardeş, EPS beyni lazım sizin fabrikadan temin edebilir miyiz ?

Kariyer süper bu arada
    Eyvallah Fabrikaya yaklaştırmıyolar beni. yoksa tükkan senin

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Gidişat iyi hafız çıkarız biz bu ligden.

Iyi gidiyoruz, 3 maçlık seri güzel olmuş

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

3 maçlık galibiyet serisi çok iyi bunu sürdürmemiz lazım.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Gidişat iyi hafız çıkarız biz bu ligden.
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Iyi gidiyoruz, 3 maçlık seri güzel olmuş
    3 maçlık galibiyet serisi çok iyi bunu sürdürmemiz lazım.
    Bir süre ara verdiydim işler güçler nedeniyle. seriyi devam ettirmek zorundayım bu ligden çıkmak istiyorsam. üst sıralardaki takımlar birbirine çok yakın ve maçlarda her sonuca açık. Sonumuz hayır olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Irvine nasıl hocam gelişiyor mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Nerde Kalmıştık...

Ligde durumumuz gayet iyi konumdaydı. Süre gelen bir galibiyetsizliğin arkasından 3 maçlık güzel bir galibiyet serisi yaptık. Ancak bunu uzatmamız gerekiyordu. Bu ligden çıkabilmek için puan kaybını en az seviyede yapmamız gerekiyordu bu noktadan sonra. Ama bunu nasıl sağlayacaktım bilmiyorum. Zor bir dönem bizi bekliyordu.

30. Maçımızda rakibimiz düşme hattından çıkmaya çalışan Dag&Red takımıydı. Sahamızda rakibimiz karşısında galip gelmeyi bekliyordum ancak rakibimiz buna izin vermedi ve 2 kez öne geçtiğimiz mücadeleden 2-2 beraberlikle ayrıldık. Irvine ve McEwan'ın yokluğunda gollerimizi Baker ve Collins attı.
    Spoiler: Maç sonucu 

FA Trophy'de Çeyrek finale gelme başarısı gösteren zayıf rakibimiz karşısında güzel bir sonuç bekliyordum. Mertyr bu aşamaya kadar iyi bir performans gösterse de 2 lig altımızdaki rakibimizin karşısında rahat olacağımızı düşünüyordum. Öylede oldu ve deplasmanda 2 şok golle geriye düşsek de 5-2 galip gelmesini bildik ve adımızı yarı finale yazdırdık.

31. Maçımızda rakibimiz orta sıra takımlarından Lincoln'dü. Zorlu geçen maçta skoru belirleyen golü Stokes 79. dakikada güzel bir vuruşla attı ve bu gol ile sahadan 1-0 galip ayrılmasını bildik.
    Spoiler: Maç raporu ve Puan Durumu 

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Irvine nasıl hocam gelişiyor mu ?
    adam bu sezon sakatlıktan kurtulamadı ki. Yakında adamın özellikleri 0 olacak Ancak bize ihanet ediyor. Yeni kontrat imzalamaya yanaşmıyor. Bu nedenle artık yerine yeni oyuncular arıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Kupada yarı finale çıkmamız takımın itibarı için iyi olurken fikstür sıkışıklığı açısından kötü olmuştu. 2 kupa maçı sebebiyle ertelenecek 2 maç sıkıntı yaratacaktı. Kazasız bir şekilde atlatmak gerekiyordu. Geçen aya ait kulüp raporlarını inceleme fırsatı bulamamıştım. Gelen raporları incelediğimde inanılmaz bir bilgi gözüme takıldı. Kulübün kasasında sezon başında 200.000€ gibi bir para vardı. Ancak Ocak ayının raporlarında kulübün 537.000€ kar ettiği yazıyordu. gözlerime inanamamıştım. Bilançoyu incelediğimde ise raporda bir hata olmadığını gördüm.

Spoiler: Ocak Ayı Raporu ve Gelir Tablosu 

32. Maçımızda rakibimiz düşme hattında zor zamanlar geçiren Nuneaton takımıydı. zayıf rakibimize karşı deplasmanda zorlanmadan Zapata'nın Hattricki ve Derbyshire'ın golleriyle 4-0 gibi bir skorla farklı galip gelmesini bildik.
    Spoiler: Maç sonu raporu 

FA Trophy'de 2 ayaklı yapılacak Yarı final mücadelesinde rakibimiz Skrill Güney liginden Woking takımıydı. Dag&Red maçında kariyerimizin 300. maçına çıkarken bu maçla birlikte Hereford'un başında 100. maçıma çıkacaktım.
    Spoiler: Maç sonu raporu 
    Bunun ayrı bir heyecanını yaşarken Kiralık forvetimiz McEwan'dan gelen haber bizleri şoke etmişti. Genç takımla çıktığı maçta Baldır kasında yırtık oluşan oyuncu sahalardan en az 5 ay uzak kalacaktı.

Bu sakatlık her ne kadar morallerimizi bozsa da takıma gitgide alışan Zapata ve Derbyshire'ın artan performansları beni mutlu etmekteydi. Kendi sahamızda karşılaştığımız rakibimizi kontrol altında tutmakta çok zorlandık ve maçın hemen başında penaltı golü ile öne geçsek de rakibimiz karşısında bir varlık gösteremedik. Şansımızın da yardımıyla rakibin 61. dakikada kendi kalesine attığı gol ile sahadan 2-2 beraberlikle ayrılıyorduk.

Bu maçın ardından ise yorgun takımımız ligdeki 33. maçında Cambridge karşısında topun kontrolünü elinde tutsa da rakibin hızlı ataklarına engel olamadı ve deplasmandan 0-4 gibi ağır bir yenilgiyle ayrıldı.

FA Trophy'de Yarı final 2. Maçında
    İyileşen Irvine'i da sahaya sürdük. Ancak oyuncudan verim alamayınca saha kenarına aldık kendisini. İlk yarısını 1-2 yenik kapattığımız maçta Zapata'nın 2 ve Stokes'un 90+1'de attığı muheşem serbest vuruş golü ile sahadan 3-2 galip ayrılıyorduk.Geçen sezon Yarı finalde elendiğimiz kupada artık mutlu sona 1 adım kalmıştı.

34. maçımızda rakibimiz Braintree takımıydı. Evimizde ağırladığımız rakibimizi gol yollarında zorlandığımız maçta Zapata'nın golü ile 1-0 devirdik. Bu galibiyet bize zirve yolunu açmış oldu. Maç eksiği ile 3. sıradaki takımımız önümüzdeki 2 maçı da kazandığı takdirde liderlik koltuğuna oturacaktı.

35. maçımıza çıkarken rakibimiz devre arasında teknik direktör değiştiren Aldershot takımıydı. 19. sırada bulunan rakibimiz kendini aşağılardan kurtarmak istiyordu. Ancak rakibimiz istediğini alamadı ve sahadan Irvine'in muhteşem performansı ile 2-1 galip ayrıldık.

Kupa nedeniyle ertelenen lig sonuncusu Ebbsfleet takımına karşı 36. maçımıza çıktı. Artık takımın yorgunluğu iyice üst düzeydeydi. İdeal 11'imden çok farklı bir takım kurduğum maçta (İrvine orta sahada oynamak zorunda kalacak kadar farklı ) sahadan 78. dakikada attığımız gol ile 1-0 galip ayrıldık. Bu galibiyet bizi tekrar ligin zirvesine taşıyordu. Bir sonraki maçımızda Wrexham karşısında psikolojik üstünlük kurmamızı sağlamasını umuyordum bu durumun.
    Spoiler: Maç sonucu ve Puan Durumu 

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    adam bu sezon sakatlıktan kurtulamadı ki. Yakında adamın özellikleri 0 olacak Ancak bize ihanet ediyor. Yeni kontrat imzalamaya yanaşmıyor. Bu nedenle artık yerine yeni oyuncular arıyoruz
    Profilini tekrar paylaşabilir misin ?
    Cambridge maçları dışındaki maçlar gayet güzel.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Tabikii
    Spoiler: Çılgın golcümüz Irvine'ın Profili 

Evet Cambridge maçı kötü oldu ama yapabilecek birşey yok. Farkı hariç ne zaman geleceğini bilmeden almayı beklediğim bir mağlubiyetti. Takımı doğru düzgün kuramıyorum yorgunlukları yüzünden. Sürekli rotasyon modundayım.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Bu adam nasıl bu kadar gol atıyor hala aklım almıyor cidden yaa
    8 bitiricilik ne anlamadim ki ama fizikseli iyi.Koşarak kaleye falan mı giriyor ?

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

üstad üst ligden teklifdemi gelmiyor (: takımla beraber çıkacagın yok bari gemiyi terket

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Bu adam nasıl bu kadar gol atıyor hala aklım almıyor cidden yaa
    8 bitiricilik ne anlamadim ki ama fizikseli iyi.Koşarak kaleye falan mı giriyor ?
    Onun gibi birşey hızından dolayı defans arkasına güzel kasıyor. öyle olunca birebire çok kalıyor. kaleciyi şans eseri çalımlarsa kesin gol. olurda geçemezse delirtiyor beni ama. maç boyu 9-10 şut çıkarıp gol atamadığı maçlar çok oluyordu alt ligde.

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    üstad üst ligden teklifdemi gelmiyor (: takımla beraber çıkacagın yok bari gemiyi terket
    Ah gelse keşke acımayacam basacam istifayı yok bu sene çıkıyorum ya. kimse benden alamaz bu dakikadan sonra

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Dayan usta az kaldı çıkıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

37. Maçımızda rakibimiz 2 puan arkamızda olan Wrexham takımıydı. Zorlu bir deplasmana çıkacaktık. takımın zorlu periyodu nedeniyle fazla efor harcamadan kontralarla etkili olmaya çalışacaktım. Rakibimizin kalemize ulaşmasını engellediğimiz maçta şansımızında yardımıyla yakaladığımız 2 hızlı atak şansını Zapata ve Walker ile 62 ve 80. dakikalarda golle sonuçlandırınca maçtan 2-0 galip ayrıldık. bu galibiyet ile Wrexham takımının şampiyonluk şansına büyük bir sekte vurmuş olduk.
    Spoiler: Maç Sonu özeti 

38. Maçımız playoff potasındaki bir diğer rakibimiz olan Accrington'a karşıydı. Deplasmanda mücadele ettiğimiz rakibimize karşı çok iyi bir oyun sergileyemesekte 43. dakikada Willsmer'ın golü ile öne geçen takımımız rakibimizin ikinci yarıda attığı gole engel olamadı. maç berabere bitecek derken 90+1 de irvine'ın golü ile rakibimizden 3 puanı adeta çalıyorduk.2-1
    Spoiler: Maç Sonu özeti ve Raporu 

Sonraki rakibimiz playoff potasından uzaklaşmak istemeyen Dartford ekibiydi. Zorlu geçeceğini düşündüğüm 39. maçımızda kendi sahamızda maça iyi başladık ve 1. dakikada Stokes ile golü bulduk. Bulduğumuz erken golün arkasından hızlı ataklarla çıkmaya çalıştığımız maçta ilerleyen dakikalarda Zapata ve Waterfall ile 2 gol daha bulduk. Rakibimiz ise bu gollere 1 golle karşılık verebilince maçtan 3-1 galip ayrılmasını bildik.
    Spoiler: Maç Verileri 

Sırada 136 yıllık tarihinde ilk defa bir kupa finali maçı vardı kulüp adına. Aynı şekilde Stockport takımı içinde kulüp tarihi için bir ilk olacaktı bu. Ancak tabiki kupa bizim olmalıydı. Bunun için büyük bir çaba sarfetmiştik. Almamız için hiçbir engel yoktu önümüzde.
    Spoiler: Maç Öncesi 

FA Trophy - Final - Stockport ( N - Wembley )

Wembley stadında oynadığımız final mücadelesinde Top kontrolünü ilk yarıda elimizde tuttuk. 25. dakikada Irvine ve Stokes'un golleri ile 3-0'ı yakaladık. Bu dakikadan sonra daha rahat oynayan takımımız rakibin şut şekmesine izin versede maçtan irvine'ın hattrick'ini tamamlayan golü ile 4-1 galip ayrıldı. Bu galibiyet ile Hereford kulübü adına tarihinde ilk defa FA Trophy kupasını kaldırmış oldu. Bu başarının arkasında olmak benim adıma guru vericiydi.

Spoiler: Maç Sonu Özeti - Goller - İstatistikler - Tebrikler 

Kupa zaferinin arkasından kasabada güzel bir hava vardı. Ancak bu havaya fazla kaptırmamamız gerekiyordu kendimizi. daha önümüzde kazanmamız gereken bir kupa daha vardı. Bu bağlamda 40. Maçımızda Dover ekibi ile karşılaşıyorduk. Aslında rahat kazanabileceğimiz maçı çok zora sokmuştuk. 31. dakikada Alsop ve Irvine'ın golleri ile 2 farka ulaşmışken 69. dakika geçildiğinde rakibimiz skora 2-2 ile dengeyi getirmişti. Bunun üstüne kendini toparlayan takımımız 79. dakikada Zapata'nın golü ile sonucu belirliyordu ve sahadan 3-2 galip ayrılıyordu.
    Spoiler: Maç Sonrası Özet - İstatistik - Maç Özeti 

41. Maçımızda Playoff yolundaki diğer rakibimiz Barnet ekibi ile karşılaşıyorduk. Zor geçeceğini tahmin ettiğim mücadelede 6. dakikada Stokes'un penaltısı ile öne geçtik. Bu dakikadan sonra karşılıklı ataklarla geçilen mücadelede skoru belirleyen golü 70. dakikada son haftalarda formda olan golcümüz Irvine atıyor ve sahadan 2-0 galip ayrılıyorduk. Bu galibiyet ile en kötü ihtimalle play-off'ları garantilemiştik.

Playoff'u garantilememiz çok iyi olmuştu. En azından herhangi bir kaza yaşarsak şampiyonluk yolunda elimizde son bir fırsat olacaktı. Önümüzde 5 kritik maç kalmıştı. Gateshead( 13 ),Macclesfield( 3 ),Salisbury( 20 ),Morecambe( 9 ),Scunthorpe( 6 ). Gateshead haricinde bütün takımlar bir mücadele içindeydi. Bu baskıyı oyuncularım ne kadar kaldırabileceklerdi merak ediyordum...

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Mükemmel bir galibiyet serisi yakalamışsın, tebrik ederim. Bu arada maçtaki tüm gollerin olduğu videoyu nasıl upload ediyorsun?

Nesil
    2012

Hadi hayırlı olsun üstlig Hocam hedeflerde Şampiyonlar Ligi almak varsa bence o topa hiç girme burada kimsenin ömrü yetmez

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Mükemmel bir galibiyet serisi yakalamışsın, tebrik ederim. Bu arada maçtaki tüm gollerin olduğu videoyu nasıl upload ediyorsun?
    Eyvallah dostum. Seri güzel oldu. Şampiyonluk şansımı ayakta tuttu son 5 maça girerken.

Upload için aşağıdaki yolu izleyebilirsin. Önemli bir nokta. Maçtan ayrıldıktan sonra bu işlemi yaparsanız hatalı görüntüler oluşmasını engellemiş olursunuz. Bu noktada oyunda bazı sıkıntılar var. hatalı görüntü çıkarabiliyor. Ayrıca oyunun "Tercihler" menüsünde "Sosyal Ağlar" kısmında Youtube ile ilgili kısma bilgilerini girip görüntü kalitesini ayarlıyorsun.

Maç bitiminde Türkçe kullanıyorsan "Özeti Yükle" diye bir seçenek var. Ona tıkla. (Skinden dolayı yeri farklı olabilir ama tab bu)

Burada 2 seçeneğin var.
    1. Dosyayı oyunu kaydettiği yerde Upload adında bir kalsöre çıkarıyor.
    2. Videoyu direk youtube'a atıyor ayarlarını yaptıysan.

1.sini yaparsanda elle upload ediyorsun youtube'a...

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Hadi hayırlı olsun üstlig Hocam hedeflerde Şampiyonlar Ligi almak varsa bence o topa hiç girme burada kimsenin ömrü yetmez
    Oyuna başlarken vardı da çok kastım buralarda. Bu saatten sonra zor ya yukarılardan bir takım teklifle gelmezse Gittiği yere kadar artık. Ne zaman bıkarsam. Belli olmaz belki ŞL alıp bırakırım

sakary Ali Misafir

Son dönemlerdeki performans önemli bir yol aldırtmış. Sezon sonunda problem yaşamayız inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Ve Fınale....

42. Maçımızda Gateshead takımı karşısında galibiyet bekliyordum deplasmanda da olsak. Ancak sonuç hiçte beklediğim gibi olmamıştı. Kalede ve ileri uçta berbat bir performans sergileyip maçtan 0-3 mağlup ayrılıyorduk. Playoff'u garantiledikten sonra bu yenilgi iyi olmamıştı ancak puan farkı şimdilik kurtarmıştı bizi.

43. Maçımız 3. sıradaki Macclesfiled takımını misafir edecektik. Ancak bu misafirperverliği biraz fazla abarttık ve adeta rakibimiz karşısında ezildik ve sahadan 0-2 yenik ayrıldık. Bu mağlubiyet bizi liderlikten edecek derken Wrexham'ın berabere kalması şansımız olmuştu.

Bu maçın ardından puan kaybetmek gibi bir lüksümüz kalmamıştı. 44. maçımızda kendi sahamızda Salisbury ile oynuyorduk. dipte kurtulma savaşı veriyordu rakibimiz. Mutlak galibiyet bekliyordum bu maçta. Ancak yine oyuncularım kendilerinden beklenenlerin altında ezildiler. Sahadan %62 top hakimiyetine rağmen 0-2 yenik ayrıldık. Rakibi açamamıştık. Şansımız bizden yanaydı son iki haftadır. Wrexham yenilmiş Macclesfield ise berabere kalmıştı.

Bu maçın ardından takım toplantısı yapma kararı aldım. Toplantıda hepsinin kulağını çektim. Buraya kaadr geldik bu noktada kaybedecekmisiniz ? Bu kadar mı umursamıyorsunuz şampiyonluğu. Playoff'un ne garantisi var şu gösterdiğiniz performanstan sonra? diye çıkışınca takım kaptanımız araya girdi. Haklı olduğumu ve performanslarını gelitirmek zorunda olduklarını söyledi. Bütün takımda ona katıldı. Oyuncuların en azından toplantıda hırslandıklarını gördüm.

Salisbury maçından 2 gün sonra Morecambe deplasmanına gidiyorduk. Çok saçma bir program olmuştu ama yapacak birşey yok. 45. maçımızda mutlak galip gelmemiz gerekiyordu. taktiğimizi 2-3-2-1-2'den 4-4-2'ye çevirmiş,rakibimize bir süpriz yapmak niyetindeydim. Netekimde öyle oldu. 23 dakikada köşe vuruşundan
    Williams'ın kafa vuruşu ile golü bulduk. Rakibimizi afallatmıştık bu golle. Golden sonra rakibimiz üstümüze gelemye başladı ancak kaleyi tutturamıyordu. 39. dakikada ise yine Williams ve yine bir köşe vuruşu organizasyonunda bu kez kaleleri karıştırdı ve skor 1-1 oldu. İkinci yarıda takımdan kendilerini toparlamalarını istedim. Daha istekli oynayan oyuncularmız maça dengeyi getirdiler ve arka arkaya gelen ataklarımıza en sonunda 69. dakikada Irvine ile gole dönüştü ve sahadan bu gol ile 2-1 galip ayrıldık. Son dakikalarda ciddi bir atak atlatsakta galip gelmeyi başardık.

Sıralama ve puan farkı değişmemişti. 5. sıradaki Scunthorpe ile yapacağımız son maçımız tam bir final maçı olacaktı. Rakibimiz playoff'u garantilemişti. Ancak Derbi maçlarında bu tarz durumların çok önemi olmazdı. Sezonu derbi ile kapatmak ilginç olacaktı. Geçen maçla aynı kadroyu sahaya sürdüm. Sadece sol kanatta değişiklik yapmıştım. İlk yarıda inanılmaz bir baskı kurmuş rakibi adeta ablukaya almıştık. Bu baskımızda 29. dakikada Turkentine'ın golü ile sonuçlandı. İlk yarıda başka gol çıkmadı. 2. yarıda ise toparlanan rakibimiz aynı şekilde üzerimizde baskı kurdu. atakların elimizden geldiğince savuştururken maçı bitiren ve bize ezeli rakibimizin sahasında şampiyonluğu getiren golü 90+1'de Irvine atıyordu. Bu gol ile sahadan 2-0 galip ayrılıyor ve muhteşem bir başarıya imza atıyorduk. Bu şampiyonluğu hele de ezeli rakibimizin gözleri önünde almakta cabasıydı.

Bütün oyuncular ortasahada toplanmış sevinç içindeydiler. Yanlarına gittiğimde bu yumağın içinde buldum kendimi. Bizden beklenmeyen muhteşem bir zaferdi. her bir oyuncuya sarılıp tebrik ediyordum sahanın ortasında. Hasret kalınan profesyonel liglere geri dönüyorduk artık.

Spoiler: Kutlamalar ve Tebrik Mesajları 

Maçtan sonra yapılan basın toplantısında bütün başarının sahibi olarak oyuncularımı göstererek onlar oynadı biz kazandık. Bu şampiyonluk tamamen onların diyerek oyuncularımı göklere çıkardım. Bir kez daha profesyonel liglerde yer alacak olmanın heyecanı kaplamıştı içimi. Umarım geçen seferde yaşadığımız sıkıntıları bu sezon yaşamayız.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Yenilgilerden sonra iki seri galibiyet almak takımı dengede tutmuş.

Sampiyon olarak cikmisiz, tebrikler uc yenilgiden sonra iyi toparlamisiz durumu son iki macta

Sayfa 12 / 24 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Mesaj Yetkileri