Sayfa 14 / 24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
391 ile 420 arası toplam 702 sonuç

Konu: 11 Yıllık Hakimiyeti Yıkmaya Geldik - Bir Menajer Hikayesi - Sezon 2023 / 2024

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Antalya'da başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Ben dedim bu adam üst ligi kaldıramaz. Gecede yaşamaya alıştı gün ışığına çıkamaz
    Kaldıramadık valla üst ligi. İyi kadro kurduk ama yetmedi. Bedevileri oynadık Skybet Lig 2'de. Bakalım Antalyaspor ile ne yapacağız.

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Antalya'da başarılar.
    Teşekkürler dostum...

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Yeni takımında başarılar hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Ligde son 2 haftaya girerken sadece 2 puan kalmıştı yükselme grubu ile aramızda. Bu kritik 2 maçtan ilki Adanademirspor maçıydı. Yükselme maçları oynamayı garantilemişti rakibimiz. Doğrudan çıkma şansıda olmadığı için rahat çıkacaklarını düşünüyordum maça. Nitekim öyle de oldu. Pozisyon olarak üretken olduğumuz maçta rakibin 5 şutuna karşı 14 şut çekerek rakibi abluka altına aldık. Rakibin 3 katı pozisyona girince atılan gollerden aynı şekilde oldu ve maç 3-1 galibiyetimizle sonuçlandı. Deplasmanda önemli bir galibiyet almıştık.

Spoiler: Maç Özeti ve Sonrası Puan Durumu 

Son maça taşımıştık bütün umutlarımızı. Rakibimiz 3'lü averajda düşme sınırında bulunan Balıkesir(15) takımıydı. Bu maçtan galip gelip diğer maçların sonucunu bekleyecektik artık. Bugsaş( 5 ) Pendikspor(14) deplasmanına giderken Fethiyepor( 7 ) K.Maraş(16) deplasmanına gidiyordu. Boluspor( 6 ) ise sahasında Linyitspor( 9 ) ile karşılaşacaktı.

Maçlara baktığınız zaman ortalık fena karışacak gibi duruyordu. Linyitspor sadece 3 puan uzağındaydı yükselme potasının. Pendik - Balıkesir - Maraş ise aynı puanda sıralanıyorlardı düşme hattında.

Maç saati geldiğinde oyuncularıma sadece tek bir şey söyledim. Yükselme maçları oynamak için son şansımızdı bu maç. Galip gelip rakiplerimizden puan kaybetmelerini bekleyecektik. Sahaya gergin çıkan oyuncularım ilk yarıda çok tutuk oynadılar. fazla gol pozisyonuna giremediler. ikinci yarıda kendilerine gelen oyuncularım arttırdıkları baskıları sayesinde golü bulup skoru 1-0 yapmışlardı. Bir taraftan da diğer maçların sonuçlarını öğrenmeye çalışıyordum. Fethiyespor Maraş karşısında 2-0 öndeydi. Boluspor evinde Linyit karşısında 0-2; Bugsaşspor ise Pendik deplasmanında 1-3 yenik durumdaydı. Bu koşullarda Yükselme maçlarına çıkacak gibi duruyorduk. Maçın 80. dakikası geçilirken dünya başımıza yıkılıyordu. Boluspor 2 farklı yenilgiden beraberliği kurtarıyordu Bu durumda Boluspor ile ikili averaja kalıyorduk. Boluspor da ikili averajda bize karşı üstündü. Maraş ise farkı 1'e indirmişti. Son 10 dakika bizim için umut dolu geçti. Maraş yada Linyitin atacağı 1 golü bekliyorduk. 90. dakika dolduğunda biz 2-0 bulmuştuk. Biz skor olarak rahatlamıştık ancak rakiplerimizin gol yemelerini bekliyorduk adeta.

Ancak diğer maçlarda başka goller olmayınca bizi sevindirecek, ikili averajla yükselme maçlarına katılma şansını Boluspor'a kaptırıyorduk

Şansımızı sonuna kadar zorlamıştık. 1 puan daha almış olsak en azından eleme maçlarında boy gösterebilecektik. Takımın başında bulunduğum kısa dönemde takımı iyi toparlamıştık. Oyuncuların da içine bir umut serpmiştik bu kesin. Maç sonunda düşen morallerden bu belliydi.

Spoiler: Maç Özeti ve Sonrası Puan Durumu 

Bu kısa sürede gösterdiğimiz performans beni memnun etmişti. Gelecek sezon için umutlu olmamı sağlamıştı. Bütün pozisyonlarda alternatifsiz bir takımdık. Alternatiflerimizi arttırmak için araştırmalar yapacaktık artık. Ancak finansal durumumuz hiçte iyiye gitmiyordu. Gelecek sezon nasıl bir bütçe alacağız merakla bekliyordum.

Spoiler: Sezon Sonu Gelir-Gider Tablosu 

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Yeni takımında başarılar hocam
    Teşekkürler. Arada geldiğimiz bu sezonda aslında başarılı bir performans göstersekte büyük başarıyı kıl payı kaçırdık

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

O kadar son 2 maçı da almışız , averaj yüzünden gitmiş Play-Off

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    O kadar son 2 maçı da almışız , averaj yüzünden gitmiş Play-Off
    Atamadık bedeviliği üzerimizden

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Sezon sonunda Süperlig'i incelediğimde ise ilginç bir tablo karşıma çıkmıştı. Beşiktaş 19 puan farkla şampiyon olmuş, Trabzonspor ise küme düşüyordu 26 puan ve -32 averajla.
    Spoiler: 2019 / 2020 Süper Lig Puan Durumu 

Gelecek sezon zorlu bir rakip daha olacaktı anlayacağımız. Yeni sezonda her noktaya takviye yapmam gerekecekti. Ancak yönetim maddi durumlar kötüye gidince geçen sezon 2.1M olan maaş bütçesini 1.9M'a çekmişti. Artık yapacak bir şeyimiz yok maaş bütçesini aşmak zorunda kalacaktık. Geçen sezon aldığımız maaş için kesinlikle şampiyon olmamızı istiyorlardı. Bu riski almaya gerek görmedim ve sadece 1.9M € ile yetinmeye karar verdim.
    Spoiler: Finansal Rapor ve Bütçe Teklifi 

Yine de bu sıkışık durumda takımı güçlendireceğini düşündüğüm yaklaşık 20 kişilik bir liste ayarladık. Bu listeden 8 oyuncu ile sezon öncesi kampımız başlamadan anlaştık.(bu 8 oyuncudan 4ü normal sezon içinde anlaştığımız ve transfer ettiğimiz oyunculardı.) Sezon başlayana kadar transfer ettiğimiz diğer oyuncularla birlikte toplamda 11 oyuncu katmıştık kadromuza. Gelen Oyuncuları bir nebze olsa da dengelemek için 15 oyuncumuzla da 4'ü kiralık olmak üzere yollarımızı ayırdık.

Spoiler: Gelen Oyuncular 

Last edited by trinitrotloen : 31.Ocak.2014 at 09:59

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Gökhan Gönül bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Damigol View Post
    Gökhan Gönül bitmiş.
    Sezon bitmeden kendisiyle anlaşmıştım. Ancak ciddi bir sakatlık geçirdi ve yaşının da gereği özellikleri bayağı bir düştü. Yine de tecrübesi ile bize yardımcı olabilecek bir oyuncu olarak görüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Hazırlık Dönemi

Hazırlık döneminde transferlerimizin büyük çoğunluğunu kampa yetiştirdiğimize sevinmiştim. Özellikle yabancı oyuncularımız için daha iyi olmuştu bu. Ülkeye alışmaları için ekstra zamanları olacaktı. Hazırlık kampında 3 takım ile karşılaşacaktık. Kasımpaşa, Kayseri Şekerspor, Bayrampaşa takımları ile karşılaşacaktık.

Kasımpaşa maçı hariç takımın gösterdiği performans iyiydi. Bu 3 maçın ardından kafamda belli bir kurgu oluşmuştu ancak yinede 2 maç daha yapmak istedim. Bu maçlar ise öncelikle Boca Juniors, ardından ligdeki rakiplerimizden Balıkesirspor ile yapacaktık. Boca maçında oyuncularım güzel bir performans göstermişler ve sezona umutla bakmamı sağlamışlardı. Takım daha bir oturmuş gözüktü. Ancak Balıkesirspor karşısında defansımın zayıf olduğunu ve defansın takviyelere ihtiyacı var gözüküyordu.
    Spoiler: Hazırlık Maçları Sonuçları 

Maaş sıkıntısı nedeniyle kiralık oyunculara yöneldim. Orta karar en azından PTT 1.lig seviyesinde işe yarayacak oyuncular bulmaya çalıştık. Hazırlık maçları sonunda taktiğimizi oluşturduk.
    Spoiler: Taktik 

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Güzel geçen hazırlık döneminden sonra takımın başında yeni sezona başlıyorduk. Geçen sezonun sonunda yakaladığımız ivmeyi devam ettirmek istiyorduk. Trabzonspor'un ligimize gelmesi işleri biraz zorlayacaktı muhtemelen ancak yinede Şampiyonluk için favori gösterilmemiz beni sevindirmişti.
    Spoiler: Yükselme Oranları 

İlk maçımız şampiyonluk rakiplerimizden Adana DS'du. Baskılı oyun oynamamıza rağmen serbest vuruşta defansımız topu iyi kontrol edemeyince rakibimize topu ağlara yuvarlamak kaldı ve maçtan bu gol ile 0-1 yenik ayrıldık. Galibiyet ile başlamak istiyordum ancak bunu sağlayamamıştık. Taraftarlarımızdan maç çıkışı bu skor için özür diledim.
    Spoiler: Maç Özeti 

İkinci maçımızda deplasmanda inanılmaz bir sonuçla karşılaştık. 1461 Trabzon adeta bize bilenmiş bir şekilde çıktı maça ve defansımın kademe hatalarını iyi değerlendirdiler. ilk yarısı 0-3 kapanan maçın sonunda sahadan 1-4 yenik ayrıldık. İstatistik olarak üstün oynadığımız bir maçta daha acı bir sonuç almış olduk. Bu maçtan sonra defans yönünden sorgulamaya başlamıştım taktiğimi. Son bir deneme daha yapacaktım taktikle ilgili. Ligdeki en ciddi denemelerden biri olacaktı. Sıradaki maçta rakibimiz Trabzonspor'du.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Ha gayret bu sezon çıkacaz inşallah

Nesil
    2012

Hadi Adana'yı geçtim'de Trabzon'a karşı o kadar iyi oynarken nasıl hezimete uğradık anlamış değilim

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Ha gayret bu sezon çıkacaz inşallah
    Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Hadi Adana'yı geçtim'de Trabzon'a karşı o kadar iyi oynarken nasıl hezimete uğradık anlamış değilim
    Sezona kötü başladık ancak bu sezon kesin çıkmak için oynayacağız. Yakında güncelleme gelecek
    1461 maçında çıldırdım ya. Yediğimiz goller inanılmazdı. Ağır bir hezimet oldu. Bana da ciddi bir uyarı.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

1461 maçında şansızlık olmuş, istatistiklere baktığımda Antalya'nın daha baskın oynadığı görülüyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

3. maçımızda YavruTrabzon'dan sonra rakibimiz Trabzonspor'du. Trabzon deplasmanında taktiğimi son bir denemeye alacaktım. Maça hızlı başlayan taraf Trabzonspor oldu. 7. dakikada 0-1 öne geçti. Ancak ilk yarı bittiğinde Touré'nin mükemmel performansı sayesinde 2-1 öne geçmiştik. Ancak bu maç öncesinde transfer edilen defansımız Ali Sarıtaş'ın topa kayarak müdahelesi sırasında ceza sahasında eline çarpan topa hakem penaltı kararı verdi ve golle sonuçlanan atış sonrası maçta başka golde olmayınca sahadan 2-2 beraberlikle ayrıldık.

Ligdeki 4. maçımızda rakibimiz BUGSAŞ Spor'du. Kendi evimizde şok bir golle geri düştük.4. dakikada yediğimiz bu gol son radde olmuştu. Sahte forvetli 4-4-2 taktiğimize dönmüştüm. Bu dönüş işe yaramıştı. 20. dakika geçildiğinde Ali Sarıtaş ve Guédioura'nın golleriyle 2-1 öne geçmiştik. 2. yarı yine şok bir golle başladık ancak oyuncularım çabuk toparladı. Ataklarımız 77. dakikada sonuç verdi ve Guédioura'nın 2. golü ile sahadan 3-2 galip ayrıldık. Taraftarlarımız önünde sonunda ilk 3 puanımızı almıştık.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Son 2 maçta 4 puan iyi ama daha iyi olmamız lazım .

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

6. maçımızda Pendikspor deplasmanındaydık. Kalecilerin inanılmaz performanslar sergilediği maçta 0-1 geriye düştük. İlerleyen dakikalarda rakibimizin kendi kalesine atmış olarak sayılan gol ile 1-1 beraberliği yakaladık. kalecilerin başarılı performansı devam edince sahadan 1-1 beraberlikle ayrıldık. 2 puan kaybettiğimize üzüldüm ancak takımın performansını beğendim. Rakibimizin kalecisininin üstün performansını kutlamak zorunda kaldım maç sonunda.

Türkiye Kupası 2. Ön Eleme Turu - Çorumspor ( D )
    Kupada alt ligimizde yer alan Çorumspor ile deplasmana çıkacaktık. Rahat kazanmayı beklediğim maçtan galibiyeti 90. dakikada attığımız golle 2-1 almıştık. Touré ve Guédioura'ya kaçırdıkları pozisyonlar için sağlam bir azar çekmek zorunda kaldım maç sonunda.

Ligde 7. maçımıza çıkarken rakibimiz zorlu Elazığspor'du. Evimizde oynadığımız maçta rakibimizi adeta sirkülase ettik ve sahadan 2-0 galibiyet ile ayrıldık.

İyiye doğru giden performansımızın yanı sıra maddi açıdan kulüp kötü bir performans gösteriyordu. Adım adım iflasa giderken kulüp yönetimi 600.000€ daha para akışı sağlamıştı. Anlık bir rahatlama sağlayacaktı bu kulübe ancak bu takımın mevcut giderleri için sadece 2-3 ay idare edecek gibi duruyordu.
    Spoiler: Mali Durum 

Last edited by trinitrotloen : 03.Şubat.2014 at 02:24

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

PTT 1.Lig - 8. Maç - Göztepe - D

İzmir deplasmanına galibiyet parolasıyla çıkmıştık. ilk yarıda üstün oynadığımız maçtan gol çıkaramamıştık. İkinci yarıda gerekli uyarıları yaptık. Baskımızı dahada arttırdık rakibimiz üzerinde. Bu baskılarımız 60. dakikada sonuç verdi. Göksu Alhas çaprazdan cezasahasına girdi ve güzel bir şut ile skoru 1-0 yaptı. 80. dakikada Mehmet Uslu skoru belirleyen golü attı ve maçtan beklerimizin golleriyle 2-0 galip ayrıldık.
    Spoiler: Maç Genel Bakış 

PTT 1.Lig - 9. Maç - Adanaspor AŞ - E
    Akdeniz derbisinde gülen taraf biz olmak zorundaydık. 7. dakikada Melih Kaçar harika bir serbest vuruş golü ile bizi 1-0 öne geçirdi. Maç boyunca karşılıklı ataklar ile iki takımda sonuca gitmeye çalıştı ancak beklenen gol maçın son dakikasında Taner Alkaç'ın ayağından geldi ve maçtan 2-0 galibiyetle ayrıldık bu gol ile birlikte.

Takımın formu düzelmiş ve herşey iyiye doğru giderken kalecimizden aldığımız kötü haber bizi sarsmıştı. Son maçlarda çok başarılı performanslar sergiliyordu.
    Spoiler: Sakatlık Raporu - Necati Yılmaz 

Last edited by trinitrotloen : 03.Şubat.2014 at 02:19

Nesil
    2012

Göztepe ve Adana maçının Ss'leri bende mi yok sadece ?

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Halil tekrar bakabilir misin ? Sanırım kullandığım paylaşım sitesinde bir sorun olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

PTT 1.Lig - 10. Maç - Orduspor - D

Bir Karadeniz deplasmanına daha gidiyorduk. Orduda gayet güzel karşılandık. Misafirperverliği üst düzeydeydi rakibimizin. Ligin en golcü forveti Murat Behram'ın 10 golü bulunuyordu rakibimiz adına. Zor bir maç olacak diye bekliyordum. Top hakimiyeti her ne kadar rakibimizde olsa da maçta bitiriciliğini kanıtlayan taraf biz olmuştuk ve sahadan Pape Touré( 2 ) ve Çetin Duran'ın golleri ile 3-0 galip ayrıldık. Bu galibiyet sonrası kendimizi 17 puanda 5. sırada bulmuş ve liderle aramızdaki puan farkını 2'ye indirmiştik 10 maç sonunda. Kötü başladığımız bir sezonu güzel bir seri ile telafi ediyorduk.
    Spoiler: Maç Özeti ve Puan Durumu 

PTT 1.Lig - 11. Maç - Boluspor - E
    Evimizde Boluspor'u konuk ediyorduk bu hafta. Oyuncularım çok güzel bir ivme yakalamıştı. Rakibi baskı altına alıp eli boş göndermek istiyordum. Baskı altında da tuttuk rakibimizi ancak sonuç hiçte istediğimiz gibi olmadı. 10 şut harcayan Touré adeta saç baş yoldurdu bu maçta. Guédioura'da ona eşlik edince sahadan 0-0 beraberlikle ayrıldık.

Ziraat Türkiye Kupası - 3. Ön Eleme Turu - Şekerspor - D
    Pape Touré'ye yaptığım uyarılar bu maçta direk kendini göstermişti. Zayıf rakibimiz karşısında fazla zorlanmadan sahadan 3-0 gibi net bir skorla ayrıldık. Golleri Touré ve Mehmet Uslu attı.

Nesil
    2012

'' SS'ler şuan gözüküyor '' Boluspor'u içeride elimizden kaçırmasak 10.Hafta Liderliği almıştık neyse gidişat muazzam anlatım zaten harika

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

PTT 1.Lig - 12. Maç - Alanyaspor - D

Merhaba değerli izleyenler. "Ümit Aktan ile Haydi Maça" programına hoşgeldiniz. Antalya derbisinde nefes kesen bir mücadele bizleri bekliyordu. Zirve mücadelesinde çok önemli bir derbiyi sizlere sunacağız bugün. Kazanan ekip kendini ligin zirvesinde bulacaktı. Alanyaspor başarılı performans göstermekteydi. Antalyaspor ise güzel bir ivme yakalamıştı. Ligin dibine vurduğu 3. haftadan sonra güzel bir seri ile liderlik için yarışır duruma gelmişti. Toplam 7 golün atıldığı maçın görüntüleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.
    [YOUTUBE="7BlUNYp4HqI"]Alanyaspor - Antalyaspor[/YOUTUBE]

Bu bol gollü maçın sonunda galip gelen taraf 6-1 ile Antalyaspor oldu. Emre Yavuz tam bir sezona başladığı Türkiye kariyerinde kötü bir giriş yapsa da takımı toparlamasını bildi ve zirveye kondurdu takımını. Maç sonu Emre Yavuz ile yaptığımız röportajda kendisine yönelttiğimiz soruları samimiyetle cevapladı.

ÜA: Emre Bey öncelikle tebrikler güzel bir sonuç aldınız.
    EY: Teşekkürler Ümit Ağabey. Öncelikle şu Bey'i çıkar ağabey gözünü seveyim. Abi kardeş konuşalım şurada.Sıkılır daralır gelemem ben öyle şeye

ÜA: (Hafif bir gülümseme ile) Nasıl istersen. Emre güzel bir zafer elde ettiniz. Alanya deplasmanından 6 gollü bir galibiyet. Maçın genelinde takımını nasıl buldun.
    EY: Açıkçası iki yarıda da oyuncularımın gösterdiği performansı beğendim. Ancak ilk yarıda biraz pozisyon harcadık. İkinci yarıda gerekli uyarıları yapınca oyuncularım toparlandı ve zaten domine ettiğimiz maçı güzel bir farkla bitirdik. Bu da fazlasıyla tatmin edici bir durum.

ÜA: Maçın adamı Touré seçildi. 3.5 gol demek istiyorum golün birini hakem kendi kalesine atılmış olarak yazmış. Bu 3.5 gollük performansı sizide tatmin ettimi ? Sezon başında gol yollarında şansı yaver gitmiyordu ancak son maçlarda şaha kalktı adeta.
    EY: Geçen sezona göre yepyeni bir kurgu ve takımla yola çıktık. Geçen sezonki takımdan bir kaç kişiyi ilk 11'de koruduk. Takım birbirine alıştıkça oyuncuların özgüvenleri kendine gelmeye başladı. Gol bulduktan sonra ise Touré'nin güveni zirve yaptı ve çok daha kaliteli vuruşlar yapmaya başladı. Buda sonuçlara yansıdı. Bundan sonra tek yapmam gereken oyuncu şımarmadan ayaklarını sürekli yere basmasını sağlamak.

ÜA: Takım seçimlerinizde maç önceleri tartışmalara yol açabiliyor. Kalitesi belli bir düzeyde olan ve bilinen oyuncular yerine başka oyuncular tercih edebiliyorsun.
    EY: Ümit Ağabey futbol bir takım oyunu. Takım oyunu oynayabilmek için sadece kaliteli isimlerin olması yetmez. Aynı zamanda bu isimlerin performansları önemli. Kadromuzda kaliteli oyuncular var ancak onlarında iyi performans göstermeleri önemli. Oyuncularımızı maçtan maça performanslarını inceleyerek seçiyoruz. Elimizden geldiğince ilk 11'de oynamayan oyuncularımızı yedek maçlara yönlendiriyoruz ki performanslarını, gelişimlerini görelim. Bu duruma küsen oyuncumuzda oluyor ancak kendileri ile konuşuyoruz sürekli. Performansı yüksek bir oyuncu varken sırf kalitesi nedeniyle düşük performans gösteren bir oyuncuyu dahil edemem sistemime.

ÜA: Bu aslında açık bir gözdağı gibi duruyor. Son bir soru. Liderliği aldınız bu maçla. Burada kalabilecek mi takım ?
    EY: Ben kalacağımıza inanıyorum. Bunu sağlayacak en önemli etken ise oyuncularımız. Onların göstereceği performanslar son derece önemli. Şımarmadığımız ve işe dört elle sarıldığımız takdirde sezonu burada tamamlayabiliriz.

ÜA: Çok teşekkürler Emre katıldığın için yayına. Evet sayın seyirciler bir programın daha sonuna geldik. Başka bir programda görüşmek üzere. Her zamanki gibi kapatıyoruz. Arkadaşlar huniler nerede... Hunili hareket engellenemez

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    '' SS'ler şuan gözüküyor '' Boluspor'u içeride elimizden kaçırmasak 10.Hafta Liderliği almıştık neyse gidişat muazzam anlatım zaten harika
    Olsun bizde bir hafta sonra alırız

Eyvallah dostum. Elimden geldiğince idame etmeye çalışıyorum işte

sakary Ali Misafir

Antalyaspor mu? Çok yazık Bu arada acaba Sakaryaspor'dan bir haber var mı

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Antalyaspor mu? Çok yazık Bu arada acaba Sakaryaspor'dan bir haber var mı
    Niye be üstat. Antalyaspor'un nesi var. Hem tatil yapıyoruz hem iş En azından Türkiye'ye dönüş yaptık. Sakaryaspor kaçıncı ligde bilemiyorum. Spor Toto 2'de değil. 4 gözle Sakaryaspor'un lige yükselmesini bekliyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

umuyorumki senide en üst liglerin birinde göreceğiz (:

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Freni Patlayan Takım

PTT 1.Lig - 13. Maç - Samsunspor - E
    Zorlu bir mücadele bizi bekliyordu. çekişmeli geçeceğini düşünüyordum. Ancak sonuca rahat ulaştık. İbrahim Coşkun'un kendi kalesine attığı golle her ne kadar 0-1 öne geçse de rakibimiz; oyuncularımız karakterli oyunlarına devam ettiler ve sahadan Taner Alkaç( 2 ), Touré, Göksu Alhas'ın golleriyle 4-1 galip ayrılıyorduk. Muhteşem bir zafer elde etmiştik.

PTT 1.Lig - 14. Maç - Kahramanmaraşspor - E
    Maç öncesi ortamı germeye çalışan rakip teknik adam, sahadan yenilgiyle ayrılacağımı iddia ediyordu. Ancak bir ara rakip hocanın biri Touré'yi durdursun diye bağırdığını duymuştum Touré muhteşem bir performans ile 4 gol birden attı deplasmanda. Takımın diğer golünü Göksu Alhas atıyordu. bu goller ve başarılı performansın ardından sahadan 5-2 galibiyetle ayrılıyorduk.
    Spoiler: Maç Özeti - Puan Durumu - Touré'nin gol rekoru 

Sayfa 14 / 24 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Mesaj Yetkileri