Sayfa 1 / 24 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 702 sonuç

Konu: 11 Yıllık Hakimiyeti Yıkmaya Geldik - Bir Menajer Hikayesi - Sezon 2023 / 2024

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default 11 Yıllık Hakimiyeti Yıkmaya Geldik - Bir Menajer Hikayesi - Sezon 2023 / 2024

Sıkıcı ve monotonlaşmış hayatımda bir takım değişiklikler yapmaya karar verdim. Futbol kariyerime geri dönmek istiyordum. içimde o yarım kalmış hevesi tamamlamak.

12 yaşında aile baskısı nedeniyle futbolu bırakıp eğitimime devam edebilmek için Sakarya'dan İstanbul'a taşındık. Hayallerimi tozlu bir kutuya tıkıp eğitimime devam etmiştim. Ortalama bir öğrenciydim. Ne çok başarılı ne de çok tembel. Üniversiteden Bilgisayar Mühendisi olarak mezun oldum. Ama yaptığım iş beni tatmin etmiyordu artık. Sıkılmıştım.

Bir gün adını Pandora koyduğum kutuya göz attım. Eski hatıralar, hayaller arasında kayboldum. O hayallerin içinde bile mutlu olduğumu hissettim. Ve hayatımdaki belki de en keskin dönüşü yapmaya karar vermiştim. Daha önce eğitimim için gittiğim futbolun beşiği İngiltereye gitmeye karar verdim.

İngiltere'de bir sürü sıkıntı yaşadım. Kalacak yerim yoktu. Bir işim yoktu. Bir şehirden diğerine sürünüyordum adeta. Sonunda bir iş buldum. Vauxhall Motors'un Araç Üretim Tesisi'nde çalışmaya başladım Ellesmere kasabasındaki.

İşime dört elle sarılmıştım. Kuruluşun bir futbol takımı olduğunu biliyordum. Takım ile ilgilenmeye başladım. Bir şekilde takımın başkanı Alam Bartlam ile tanışma fırsatını yakaladım. Futbola olan tutkumu onunla paylaştım. Zaten küçük bir takım olan Vauxhall Motors F.C. takımında komiteye girmem zor olmadı. Kendimi yaptığım iş ve öngörülerimle kanıtladığım bir dönemde Teknik direktör Carl Macauley takımda yardımcı antrenör rolünü önermişti. hiç düşünmeden kabul ettim. Kimi maçlarda oyunu kurtaracak telkinlerde bulunuyordum kendisine. Buda aramızdaki ilişkinin daha iyi noktalara varmasını sağladı.

Takım son sezonu 12. bitirdi. Düşmesine kesin gözüyle bakılan takıma iyi gelmiştik. 2013/2014 sezonu başında Carl bir toplantı talep etti. Alan ve Ben olacaktık sadece. Önemli bir kararını paylaşacağını söylemişti sadece. Toplantı zamanı geldiğinde takımı bıraktığını açıklamıştı. Bu karar bizi fazlasıyla sarsmıştı. Alan fırtına öncesi sessizliğe bürünmüş bir şekilde sinirli bakışlarla Carl'ı dinliyordu. Ancak Carl hayatındaki problemlerden bahsedince sakinleşti ve ona hak verdi. Carl benim en azından takım için iyi bir menajer olacağımdan söz etti. Ona bana güveni için teşekkür ettim ancak henüz yeterli tecrübeye sahip olmadığımı söyledim. Alan'da Carl'a katıldığını söyledi ancak karar vermesi için bir süre düşünmek istediğini söyledi.

Bir kaç gün sonra Alan beni aradı ve 9 Temmuz sabahında Kulüp binasında olmamı istedi. Bütün yönetim kurulu oradaydı. Belli ki yeni tenknik direktörü açıklayacaktı. Kulübün 50 yıllık geçmişinde bahsettikten sonra beni yeni teknik direktör olarak atadığını açıkladı. Bunu beklemiyordum. Carl'ın yardımcılığından başka bir işim olmamıştı. Beni pek sevmeyen bazı yöneticiler seslerini yükselttiler. Başka isimler önerdiler Alan'a. Ancak o kararının kesin olduğunu belirtti. Yönetim kuruluna ise bir şartla kabul ettirmişti beni. 1 senelik kontrat yapılacaktı.

Hayallerim sonunda gerçek oluyordu. İşin bir ucundan tutmuş oldum böylece. Başarılı olmak zorundaydım. Saha içinde ve saha dışında. Sonunda 9 Temmuz 2013 günü Futbolun beşiği İngiltere'nin küçük bir kasabasında bir araba fabrikasında hayallerim gerçeğe dönmüştü. Vauxhall Motors F.C. takımının teknik direktörü olarak.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Başarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

İlk defa duyduğum bir takım.İnşallah sonu feci olmaz.
    Başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Hikaye çok akıcı , takımın adını daha önce duymamıştım.. Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

vayy kimleri görüyoruz nerey kaybolduldun resis sen ? başarılar
    Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    İlk defa duyduğum bir takım.İnşallah sonu feci olmaz.
    Başarılar
    alt lig takımlarından her türlü acayip isimlere aşinayım artık (:

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Teşekkürler arkadaşlar. FM 2013'te başarılı bir Sakaryaspor kariyeri yapmıştım. FM 2009'dan beri İngiltere'de alt liglerde oynamamıştım. Eğlenceli olacak

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    vayy kimleri görüyoruz nerey kaybolduldun resis sen ? başarılar

alt lig takımlarından her türlü acayip isimlere aşinayım artık (:

Ne yapalım üstadım işler güçler, ara verdiriyor insana. Yeni bir oyun Yeni bir sezon ve yeni bir tat almak lazım dedim ve döndüm geriye. Umarım sizlere de eğlenceli keyifli bir hikaye sunarım.

Oyunda bir süre ilerlediğim ve alt ligde olduğu için bir kısmı hızlı geçeceğim. biraz körelme var üzerimde anlatımda ancak onuda kısa sürede aşarım diye düşünüyorum

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hikayeli bir kariyer çok severim böyle kariyerleri inşallah hikaye bölümleri fazla olur Başarılar Takipteyim

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Motorcuların(Motormen) başında yeni dönem

Takımın başındaki ilk iki haftamı geçirmiştim Ellesmere Port'ta. Alan beni yeni teknik direktör olarak beni ilan ettikten sonra takım oyunucları arasında iyi bir hava oluştuğu aşikardı. Takımı zaten tanıyordum. Bu sefer takımın başında olacağım. Ilk gün takımla toplantımızı yaptığımızda zor bir sezon geçireceğimizi bazı kilit oyuncularımızın profesyonel takımlara geçtiğini ancak elimizdeki kadronun geçen sezondan daha iyi bir noktaya gelebilecek bir durumda olduğunu anlattım. Geçen sezonu 12. sırada bitirmiştik. Asıl hedefim bu sezon en azından playoff için mücadele etmekti.

Elimizde transfer yapabileceğimiz bir bütçemiz yoktu. kulübün zaten bütçesi 30.000 €'ydu. Artık genç oyunculara ve yaşı geçmiş amatör oyunculara yönelmem gerekecekti,

Farklı bir taktik ile yola çıkacaktık bu sezon. Cesur ama riskli bir taktik.

İlk iki hafta herhangi bir sakatlık sıkıntısı yaşamadan geçirdik. Bu takım için iyidi. bu 2 haftada 4 hazırlık maçı yaptık. Bu maçların 2sini galibiyetle 2sini mağlubiyetle kapattık. Takım arasında yaptığımız maçta A takımı 21YA takımı karşısında 5-2 galip geldi. Oyuncular hevesli gözüktüler.

İkinci maçta ise Skrill Premier takımlarından Hyde ile oynadık kendi sahamızda. iyi bir mücadele göstersekte 2-3 mağlup ayrıldık sahadan. Forvetlerimiz çalıştığı sürece sıkıntı yaşamayacağız gibi duruyordu.

Sıradaki rakibimiz Milwall 21YA takımıydı. Vasat bir hazırlık maçı oldu ve 2-1 kazandık maçı. Ancak Sky Bet 2.Lig takımı Morecambe maçında nasıl bir takım olduğumuzu gördük ve sahadan 2-5 yenik ayrıldık. Şansımız zaten yoktu ancak zayıf yanlarımızı görmüş olduk.

Taktikte takım gol yollarında etkiliydi ancak geride sıkıntı yaşıyorduk. Rakip forvetleri bir gıdım olsun yaratıcıysa defansta sıkıntı yaşama ihtimalimiz yüksekti.
    Last edited by trinitrotloen : 06.Kasım.2013 at 18:14

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Hikayeli bir kariyer çok severim böyle kariyerleri inşallah hikaye bölümleri fazla olur Başarılar Takipteyim
    Bende eğlenceli buluyorum arkasında ufak bir hikaye olunca. Elimden geldiğince hikayesini arttırmaya çalışacağım.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Resim sadece bende mi görünmüyor

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Düzeltmeyi yaptım. Hatalı link koymuşum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

taktik sadece benimmi garibime gitti bu arada başarılar inşallah uzun bi kariyer olur. takipteyim.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

evet alışılmışın çok dışında farklı bir taktik. FM 2013'te bu taktikle gayet başarılı oluyordum. tabiki ibrahimovic gibi bi adam çıktımı durdurmak zor. öyle olunca artık ibrahimovic yada benim takımdan hangisi fazla gol atarsa o kazanıyordu

Taktik ilginç bir şekilde 2013'te top kontrolünde üstünlük sağlıyordu. %60-65 arası dolanıyordum genellikle. Barca'ya karşı %72 topla oynama oranım dahi var. ama tabi messi ve neymar'a saygıda kusur etmeyip seve seve yedim gollerimi

Defans versiyonuda var bu taktiğin. onda da orta hatta bulunan defans hariç bütün!! oyuncuları bir sıra geri çekerek oluşturdum

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Başarılar abi kariyerin uzun soluklu olacak iyi olacak

sakary Ali Misafir

Başarılar dilerim. Geçen sezon ki kariyerin en fazla yarısını görebiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Başarılar dilerim. Geçen sezon ki kariyerin en fazla yarısını görebiliriz
    Bu kadar mı ümitsiz vakayım ali

Sağol david. umarım ümid ettiğim gibi bir kariyer olur.

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

İngiltere Skrill Kuzey Ligi - 1. Hafta - Gainsborough (E)

Sonunda beklediğim gün geldi çattı. Takımımın başında ilk resmi maçıma çıkıyordum. Taraftarlarımızın karşısında oynayacaktık sezonun ilk maçını. Bu gece uyku uyuyamamıştım. Heyecanım üst düzeydeydi. rakibimiz Gainsborough ile maçtan önce şanslarımız eşit görünüyordu.

Maç dengeli başladı. Her iki takımda karşılıklı birbirini yokladı. Ancak kapıyı ilk açan biz olduk. Forvet oyuncumuz Lloyd Ellams 28. dakikada ilk resmi golümüzü atmış olduk. Ilk yarıda başka gol olmadı.

Gainsborough maçı bırakmadığını 2. yarıda gösterdi ve hemen yarının başında eşitliği sağladı. 1-1. Beraberllik golünden sonra üzerimizden şoku çabuk attık ve 52. dakikada Ellams tekrar sahneye çıktı ve durumu 2-1'e getirdi. 60.dakikadan sonra ise beklemediğim bir şekilde top kontrolünü kaybetmeye başladık. ve bunun cezasını 67. dakikada kalemizde beraberlik golünü görerek çektik. 2-2 maç bu dakikadan sonra Gainsborough'un kontrolünde geçti. maç bitimine kadar rakibimiz kaleye daha fazla yaklaşamadı ve maç 2-2 beraberlik ile sonuçlandı.

[YOUTUBE="u-OIkVG5bpE"]1. Hafta - Gainsborough (E)[/YOUTUBE]

İlk maçımızda 60 dakika boyunca iyi savaştık ancak son yarım saat sıkıntılı geçti biraz. Yine de takımdan umutluydum. oyuncuları gösterdikleri çabadan dolayı tebrik ettim. Bazı oyuncularıda düşük pas oranından dolayı uyardım.

Ertesi gün takımı taktik odasında toparlayıp yaptığımız hataları paylşatım. bazı oyuncular duruma itiraz edip suçları başkalarının üstüne atmaya çalışınca ortam biraz gerildi ancak olayı tatlıya bağladık. Artık sırada Harogate deplasmanı vardı. Harogate deplasmanından 3 puanla dönmenin planlarını yaptık hep beraber...

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Takipteyim,başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Fm 2005ten beri oynadığım her seride Southport'u aldım ve çok zevkliydi alt liglerde oynamak. Uzun sezonlara dayanabilirsen ada futbolu gerçekten bambaşka , alt ligde olsan bile

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Alt liglerde oynamak her zaman çok keyifli. Ama ben genelde İngiltere yerine Türkiye ligini değiştirir, 8 seviyeli lig haline çevirir öyle oynardım. Uzun soluklu olduğu zaman oyun güzel oluyor dediğin gibi.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Usta biraz hızlan alt ligde bu kadar yavaş ilerleme

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Sıradaki Harogate maçı için çok kısa bir süre vardı. bizde bu süreyi sadece defansif anlamda çalışarak geçirdik. Takımda farklı bir huzursuzluk vardı çözemediğim. Yarı-pro. bir kulüp olduğumuz için zaten bütün hafta yapamıyorduk antremanlarımızı. buda takım içinde uyumsuzluk yaratıyordu. bir şekilde aşacağız artık bunu.

Önümüzde bizi zorlaması muhtemel bir maç vardı. ilk maçında rakibimiz deplasmanda 4-0 galip ayrılmıştı.

Skrill Kuzey Lig - 2. Hafta - Harrogate (D)

Tarih : 20.08.2013
    Yer : Wetherby Road
    Maç : Harrogate - Vauxhall
    Skor : 0 - 2
    Goller : Lloyd Ellams - 36'
    Micheal Grimes - 88'

Güzel bir yaz gününde takımımdan tek istediğim başarılı bir performans göstermeleriydi. Bu seviyelerde her takım her takımı yenebilir. bunu biliyorum. ancak mücadele etmeden de yenilmek istemiyordum. oyuncularıma bunu aşılamaya çalışıyordum. Ama yinede yaşım ve tecrübesizliğim nedeniyle beni dinlemekte bazen zorlanıyorlar gibiydi.

Öyle yada böyle; ben bu maçtan en fazla 1 puan beklerken beklemediğim kadar iyi bir performans ile Ellams ve oyuna sonradan dahil olan 15 yaşındaki Grimes'in golü ile 2-0 kazandık maçı. Defansımız inanılmaz bir performans gösterip toplamda 33 başarılı kafa topu(Heading) ve 25 top kesme(interception) yaparak bir aşılması güç bir duvar oluşturdular adeta.

[YOUTUBE="RQVrYKMyb2M"]2. Hafta[/YOUTUBE]

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Merak etme Diaz hikayeyi bir anda ileri almak istemedim. ama hızlanacağım

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Default Cicim ayları çabuk bitti

Harogate takımından aldığımız güzel galibiyetin arkasından takımda moraller yükselmişti. Antremanlar gayet keyifli geçiyordu. Bu sezon ligde birşeyler yapabileceğimize inanmıştım. Ancak bu havanın bir hafta içinde bozulacağını hiç düşünmemiştim.

1 hafta içinde 3 maça çıkmıştık. 3. maçımız Workington'a karşıydı. lige kötü başlamışlardı. Bizde ilk iki maçın ardından galibiyetle ayrılacağımız düşünüyorduk ancak rüyadan çok çabuk uyandık. Workington sahayı bize dar etmiş ve adeta girebilecek bir delik aramıştık. Bu deplasmanda bu kadar ağır bir mağlubiyet beklemiyorduk. 1-4

2 gün sonra rakibimiz Altrincham'dı. Evimizde oynadığımız maçta hakemin katliamına uğruyorduk. Verilmeyen ve nizami olan golümüz, alakası olmayan 2 penaltı. ve kendi evimizde aldığımız hakeme 1-3 yenildik.

Takımda moraller inanılmaz bozuldu. Takımın moralini ayakta tutmaya çalışıyordum. bu durumda 4 gün sonra ise Solihul Moors takımına konuk oluyorduk. Maçın henüz 6. dakikasında kalecimiz ceza sahası dışında elle müdahelede bulunduğu için kırmızı kart görüyordu. Zaten kısıtlı olan kadromda artık geriye yaslanmak zorunda kalmıştım. Bir köşe atışı organizasyonunda öne geçmeme rağmen disiplin ve konsantrasyonumuzu kaybedince maçtan 1-2 yenik ayrılıyorduk.

Hakem katliamına da uğrasak; bu 3 haftada aldığımız yenilgiler canımı sıkmıştı. Evet gol atabiliyor ama hala attığımızdan çok yiyorduk. buna bir çözüm bulmam gerekiyordu. Taktiğim fazla mı cesurdu bu seviye için henüz çözememiştim. bir kaç maç daha deneyeceğim. istediğim onucu yine alamazsam taktikte bir takım değişiklikler yapmak zorunda kalacağım.

bu 3 haftada 7. sıradan 17. sıraya kadar geriledik. bir an önce toparlanmamız gerekiyordu. umarım bunu tez zamanda başarırız. yoksa oyuncuları tamamen kaybedecektim.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Krios View Post
    Başarılar
    Teşekkürler Krios.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Yaşadığımız bu yenilgi serisinden kurtulmak için çabalıyordum. ancak bir çözüm bulabilmiş değildim. takımı geri çekersem gol yolalrında sıkıntı yaşayacaktım. Ama geriye çekmezsemde defans hatalarından ve yavaşlığından çok canım yanacaktı. Aslında kötü oynamıyorduk ancak oyunu kazancak kadar iyi oynayamıyorduk. kazanamadıkça da oyuncuların kendine güveni azalıyordu.

7 Eylül günü sahamızda Boston Utd. takımını ağırlıyorduk. Takımım çok iyi mücadele verdi. geriye düşmemize rağmen beraberliği yakaladık ancak yine bir defans hatası ve yine son dakikalarda gelen bir mağlubiyet. 1-2

Bu maçtan sonra takımı tekrar topladım. Morallerini bozmamalarını, kendilerine güvenmelerini ve şu anki performanslarının çok üstünde oyuncular olduklarından bahsettim. Durumu kabul etti oyuncularım ve hepsi en azından odadan motive olmuş olarak ayrıldılar.

14 Eylül günü ise Hednesford deplasmanındaydık. Bir hakem katliamı ile karşı karşıyaydık yine. Alakasız 2 penaltı kararı ile maçı kaybediyorduk. İyi oynadığımız ve mağlubiyetten çevirdiğimiz maçı 2-3 kaybediyorduk.

İlk 7 maçta sadece 4 puan toplamıştık. bu beklentimin çok altındaydı. Istatistiklere baktığımızda her maç gol buluyorduk. Ancak attığımızdan daha fazlasını kalemizzde görüyorduk. Son vermemiz gerekiyor artık buna. Teknik kadroyu topladım. uzun konuşmalardan ve tartışmalardan sonra bir tık daha defansı güçlendirme yönünde karar aldık. uzun paslarda ve hızlanmış oyunda sıkıntı yaşamktaydık. bu yüzden daha kısa paslı ve sakin bir oyun oynatmaya karar verdik. Defansif açıdan biraz daha dikkatli olabilmek için ayrıca orta sahadan bir oyuncuyuda Defansif Ortasaha pozisyonua çektik aşağıdaki gibi.

Takımda performansı düşen Grimes, Smith ve Ojapah'ı bu hafta ilk 11'den çıkardım. Stockport karşısında yedek olarak sahaya çıkacaklardı. Galip gelmeyi bir an önce hatırlamamız gerekiyordu.

17 Eylül günü rakibimizle karşılaştık. Takım adeta bir değişim geçirmişti. Önceki maçlara göre takım neredeyse 3 katı pas yapar hale gelmişti. Öyleki orta saha oyuncum Egerton 131 pas yapmıştı. bununla birlikte topa sahip olma oranımızda 65/35 durumundaydı. buunla birlikte rakibi baskı altına almış ama kilidini bir türlü kıramamıştık taki 85. dakikada Sağ açık oyuncumuz Davies harika bir gol atana kadar. Bu dakikadan sonrada elimizde olanı koruyarak 1-0 galip ayrıldık maçtan. 5 maç sonra gelen güzel bir galibiyet oldu bu.

Bu galibiyetin takımı ateşleyeceği aşikardı. Takım inanılmaz kenetlenmiş durumdaydı. Herşeyin arkasından bir galibiyet serisine de ihtiyacımız vardı. Lakin 19. sıraya kadar gerilemiştik.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Kendimi biraz rahatlamış hissediyordum. Sonunda istediğimiz galibiyeti almıştık ancak şimdi daha büyük bir mücadeleye ihtiyacımız var. En azından 5 maçlık bir galibiyet serisine ihtiyacımız var istediğimiz noktaya erişebilmek için.

21 Eylül günü Oxford City takımını ağırladık. Son maçın verdiği rahatlama ve motivasyonla çıktığımız maçtan Noone, Davies ve Ellams'ın golleriyle 3-1 galip ayrıldık. Sonunda kendi evimizde de özlediğimiz galibiyeti tattırmıştık taraftarlarımıza. Sırada Federasyon Kupası vardı.

[YOUTUBE="WtwyR2CP2oo"]9. Maç[/YOUTUBE]

FA CUP 2. Ön Eleme Turu - Altrincham (E)

Yönetim kurulu bizden en az 4. ön eleme turunu görmemizi istediler. Ancak önümüzde Altrincham gibi bizi ligde yenmiş bir takım vardı. Bugün sahada öcümüzü almayı planlamıştım. Top kontrolü bizim elimizde. Altrincham ise kontra-oyuna meğilli bir taktik anlayışla çıktı sahaya. İlk yarının sonunda Rugg'ın golü ile öne geçtik. Ancak ikinci yarıda kontradan yediğimiz gol ile maç 1-1 sonuçlandı. Tekrar maçı yapacaktık.

FA CUP 2. Ön Eleme Turu Tekrar - Altrincham (D)

Altrincham saygı duyulması gereken bir takımdı. Oyuncularıma ise güveniyordum. önceki maçlarda şanssız olduğumuzu hatırlattım oyunculara. ilk yarı çok dengeli bir oyun oldu. taki 45. dakikada rakip kaleci ceza sahası dışında topa müdahele edip kırmızı kart görünceye kadar. İkinci yarıda ise baskılarımız sonuç verdi. Moynes sahneye çıktı ve takımımızı öne geçirdi. arkasından Altrincham beraberliği yakalasa da son sözü söyleyen yine Moynes oldu ve turu 2-1'lik skorla geçmiş olduk.

Skrill Kuzey Ligi - 10.Maç - Brackley (A)

Brackley deplasmanından aslında tam bir hayalkırıklığı ile dönüyorduk. 21. sıradaki rakibimizin oyununa engel olamadık ve maçtan 0-3 mağlup ayrıldık.

Skrill Kuzey Ligi - 11. HAfta - North Ferriby (H)

Son maçta yaşadığımız utancı bu sefer atmalıydık ve takımda bunu istemiş olacak ki North Ferriby ekibini Noon, Rugg, Burton'ın golleriyle 3-0 devirdik.
    [YOUTUBE="UxLp3isk2_I"]11. hafta[/YOUTUBE]

Sayfa 1 / 24 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri