Sayfa 24 / 24 İlkİlk ... 14222324
691 ile 702 arası toplam 702 sonuç

Konu: 11 Yıllık Hakimiyeti Yıkmaya Geldik - Bir Menajer Hikayesi - Sezon 2023 / 2024

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Beklediğimizden çok daha rahat bir sezon geçiyor. Bu arada Castillo aynı Kevin GroBkreutz.

edit: Bayern maçı da şampiyonluk kutlaması.
    Çok çok rahat bir sezon geçirdim burada. Rakiplerimizin düşük performansı ve bizimde iyi performansımız birleşince güzel oldu ve istediğimiz noktaya eriştik.

Castillo'dan umudum var ancak şimdilik 2 sezon kiralık oynatmayı düşünüyorum oyuncuyu.
    Last edited by trinitrotloen : 28.Mart.2014 at 15:54

Güzel seri galibiyetlerle hedeflerine ulaşmışsın oyuncuların süper anlatımın dahada süper başarılar aynen devam gelişmelerin takibindeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Bundesliga - 30. Maç - Hannover - E
    Sezonun sonuna hızla yaklaşırken evimizde çok önemli bir maça çıkacaktık. Ligin ilk yarısında 0-2 yenildiğimiz rakibimizi kendi evimizde ağırlıyorduk. Alacağımız 1 galibiyet bize hem şampiyonluğu getirecek hemde Bayern'in hegamonyasından Almanya'yı kurtaran bir takım olacaktık. Takımı bunun bilincinde sahaya sürdük. Oyuncularım büyük bir iştahla maça başladılar. İlk yarıda adeta rakibimizi ablukaya aldık ancak istediğimiz golü bir türlü bulamadık. Heyecanlarına yenik düşmüştü oyuncularım adeta.
    İlk yarı 0-0 geçilince devre arasında rakipten çok daha üstün oynadıklarını ancak daha soğukkanlı olmaları gerektiğinden bahsettim. Bu sözlerimin karşılığını da ikinci yarının hemen başında Ramsden'in mükemmel vuruşu ile aldık. 47. dakikada istediğimiz golü bulmuştuk. İkinci yarıda da ilk yarıdaki gibi bir durum söz konusuydu. Üstün ama gol bulmakta zorlanan bir takımdık. Dakikalar geçtikçe şampiyonluk şarkıları daha bir yüksek sesle söylenmeye başladı. Dakikalar 81 gösterirken sağ kanatta yapılan güzel bir organizasyon ile çaprazda kaleciyle karşı karşıya kalan bek oyuncumuz Barrientos skoru 2-0'a getiren golü atıyordu. Stadda adeta bir karnaval havası vardı. 90 dakika bittiğinde ise 100 metre koşucuları gibi herkes sahaya atladı. Muhteşem bir sevinç vardı. Yıllardır beklenen zafer sonunda gelmişti.

Maç sonrası yapılan basın toplantısında ise bütün oyuncularıma teşekkür ettim. "Çok zor bir işi başardılar. Almanca bilmeden geldiğim bu ülkede, bana çok yardımcı oldular. Ben sadece zafere aracı oldum. Zafer sadece oyuncularıma ait. Tanımadıkları, bilmedikleri bir teknik direktörün yönetimi altında çok iyi kenetlendiler. Onlardan bekleneni çok iyi anlayıp zafere ulaştılar. Gelecek sezon bizi daha zorlu bir lig bekliyor. Bu kesin. Rakiplerimiz bizi egale etmek için canla başla çalışacaklardır. Buna izin vermemek bizim elimizde. Ancak şimdiden söyleyeyim. Aldığımız bu kupayı önümüzdeki sezonlarda kimselere kaptırmaya niyetimiz yok." diyerek toplantıyı sonlandırdım. Hayatımın en mutlu günlerinden biriydi.
    Spoiler: Maç İstatistikleri, Puan Durumu, Tebrikler 

Almanya Kupası - Yarı Final - Düsseldorf - D
    Deplasmanda konuğu olduğumuz 2. lig ekibi Düsseldorf karşısına lig şampiyonu olarak çıkıyorduk. Rakibimiz üzerinde bir baskı oluşturacağını düşünüyordum bu durumun. Maçın başından itibaren istediğim top hakimiyeti üstünlüğünü kurmuştum ancak hiç beklemediğim bir anda kalemizde yediğimiz gol ile 0-1 yenik duruma düşüyorduk. bu dakikadan sonra iyice hırslanan takımımız ilk yarının sonuna doğru beklenen golleri Milicic ve Ponte'nin ayağından bularak ilk yarıyı 2-1 önde kapatmamızı sağladılar. İkinci yarıda ise rakibimiz hızlı ataklarla kalemizi yoklamaya çalışsa da topu ayağımızda tutarak skoru geliştirmeye çalıştık. İki takımda ikinci yarıdaki oyunlarından istediğini alamayınca sahadan 2-1 galibiyet ile ayrılan taraf biz olduk ve adımızı Kupa finaline yazdırdık.
    Spoiler: Maç İstatistikleri ve Maç sonuçları 

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler. İlk yılında büyük başarı elde ettin. Daha öncede dediğim gibi İngiltere alt ligleri sana yaramıyor dönme sakın oralara

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Bundesliga - 31. Maç - Borussia Mönchen Gladbach - D
    Şampiyonluğun arkasından gelen Borussia derbisinde çok güzel bir atmosfer vardı. Her ne kadar şampiyonluğumuzu ilan etsekte derbilerin tatları her daim başka oluyor. İlk yarıdaki maçta sahamızda 2-0 üstünlüğümüzle sonuçlanmıştı maç. Gladbach bunun öcünü almak isteyecektir. Başından itibaren çekişmeli geçen mücadele de biz kaçtık rakibimiz kovaladı biz kaçtık rakibimiz kovaladı. Ancak ikinci yarıda rakip takımdan M'Vila atılınca daha fazla peşimizden koşamadı. 8 golün atıldığı mücadeleden Ginter, Emre Can, Herpe ve Herzog'un golleri ile sahadan 5-3 galip ayrılıyorduk.
    Spoiler: Maç İstatistikleri, Puan Durumu 

Bundesliga - 32. Maç - Mainz - E
    Evimizde ağırladığımız zayıf rakibimize karşı sonuca ikinci yarıda gittik ve sahadan Ponte, Madruga, Herpe ve Herzog'un golleri ile 4-0 galip ayrıldık.
    Spoiler: Maç İstatistikleri ve Puan Durumu 

Bundesliga - 33. Maç - Herta Berlin - D
    İleri uç oyuncularımın üzerindeki rehaveti hissettiğim maçlardan biri oldu. 22 şut çektiğimiz mücadeleyi 60. dakikadaki penaltı golü ile 1-0 galip kapattık. Maç sonu oyuncularıma iyi bir azar çekmiştim. Daha önümüzde oynanacak bir kupa finali vardı. Ondan önce gevşemenin yasak olduğunu hatırlatmam gerekti.
    Spoiler: Maç İstatistikleri 

Bundesliga - 34. Maç - Werder Bremen - E
    ilk yarısında Madruga ve Ponte'nin golleri ile 2-0 öne geçtiğimiz mücadelede kabus dolu bir ikinci yarı yaşadık. 60. dakika geçildiğinde rakibimiz skoru 2-2 yapmıştı. Ancak kabustan uyanmamızı sağlayan golün gelmesi uzun sürmedi ve 71. dakikada Herzog skoru belirleyen golü attı ve sahadan ligin son maçında 3-2 galibiyet ile ayrıldık. Muhteşem bir sezon yaşamıştık. Ligi 88 puanla zirvede tamamlarken evimizde rakiplerimize galibiyeti yasaklamıştık. Bu sezon geriye kazanılacak son bir zafer kalmıştı.

Almanya Kupası - Final - Leverkusen - N
    Berlin Olimpiyat stadında muhteşem bir atmosfer vardı. Yaklaşık 75.000 taraftar stadı doldurmuş muhteşem final için bekliyorlardı. Ligdeki mücadelelerde iki takımda kendi evinde galibiyete ulaşmıştı. Bu sefer tarafsız sahada harika bir karşılama bizi bekliyordu. Kadromu bütün sezon gösterdikleri mücadelelere göre en iyi performansı gösteren oyuncularımı seçerek hazırlamıştım. Maçın daha ilk dakikalarında çekişmeli bir mücadele olacağı belli olmuştu. 7. Dakikada Zeki Verdi ile 1-0 öne geçiyorduk. İlk yarıda topun hakimiyeti bizdeydi. Ancak rakibimiz yakaladığı bir hızlı atak sayesinde Mat Hummels'ın kaçırdığı Levin Öztunalı ile skora dengeyi getiriyordu. Golden sonra bir iki dakika kendimizi toplamak için zaman harcasakta geri kalan kısımda baskımızı arttırdık ve bu baskı sonucunda kazandığımız bir köşe vuruşunda Hummels hatasını affettirdi ve skoru 2-1 yapan golü attı.

İlk yarıyı bu skorla kapatırken ikinci yarıda oyuncularımdan dikkatli olmalarını istedim. Rakibimiz oyunun kontrolünü eline alma çabaları içindeydi. Bölüm bölüm bunu başarsa da dengede geçen ikinci yarıda iki takım adına başka gol olmayınca sahadan bu sezondaki ikinci şampiyonluğumuzla ayrılıyorduk. Stadın yarısını saran taraftarlarımız ile beraber kutluyorduk bu zaferi. İlk sezonda kaldırdığımız iki kupa ile muhteşem bir sonuca imza atmıştık.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler. İlk yılında büyük başarı elde ettin. Daha öncede dediğim gibi İngiltere alt ligleri sana yaramıyor dönme sakın oralara
    Teşekkürler üstat. Yok artık geri dönüş çok zor İngiltere'ye. En fazla Sakaryaspor'a dönerim 2. lige çıkarsa

Tebrikler, hem ligi hem de kupayi almisiz ilk sezonda.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Teşekkürler. Güzel bir zafer oldu ilk sezonumuzda. Gelecek sezon daha da zorlu bir lig beni bekleyecek gibi.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Bayern mayern kalmamış hikaye olmuş iki kupayıda kapmışız tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Arkadaşlar hepinize destekleriniz için, sabırla 12 sezonluk takibiniz için çok teşekkürler. Daha fazla devam etmek isterdim. İlerleyip ekran görüntülerini dahi hazırladım ancak, bir kaç gün içinde doğacak kızım sebebiyle artık ilgim ve alakam farklı bir yönde olacak kabul edersiniz.

Umarım keyifli bir kariyer olmuştur sizler için. Hayatınızda hep güzellikler sizleri bulsun...

11. Default

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Arkadaşlar hepinize destekleriniz için, sabırla 12 sezonluk takibiniz için çok teşekkürler. Daha fazla devam etmek isterdim. İlerleyip ekran görüntülerini dahi hazırladım ancak, bir kaç gün içinde doğacak kızım sebebiyle artık ilgim ve alakam farklı bir yönde olacak kabul edersiniz.

Umarım keyifli bir kariyer olmuştur sizler için. Hayatınızda hep güzellikler sizleri bulsun...
    Gelebilceğin kadar geldin hocam zaten tebrik ederim bu kadar sezon dayandığın için öncelikle Bu arada bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dilerim, Allah analı babalı büyütsün.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Abi allah analı babalı büyütsün, gelebileceğin en güzel yerde bıraktın zaten inş. gene aramızda görürüz seni

Sayfa 24 / 24 İlkİlk ... 14222324

Mesaj Yetkileri