1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: AB Kuralı Yaması (Ziraat Türkiye Kupası Sorunu Giderildi)

1. Default AB Kuralı Yaması (Ziraat Türkiye Kupası Sorunu Giderildi)

Merhaba arkadaşlar AB kuralı yamalarında ziraat türkiye kupasında bal_de_mir07'nin belirttiği gibi bir çakışma konusuydu. Bende editörde küçük bir değişiklik ile ziraat türkiye kupası kurallarını, lig kurallarıyla değiştirdim. Çakışma ortadan kalktı. 2 sezon oynadım ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Değişiklikler
    • Yabancı olarak işlem görmeyen ülkeler kısmına avrupa birliği ve avrupa kıtası eklendi
    • Ziraat Türkiye Kupası çakışması giderildi

http://dosya.turksportal.net/disco_f...bziraatfix.rar

Dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data içine atınız. Eğer editor data dosyayı yoksa editor data klasörü oluşturup kaydedin ve dosyayı içine atın.

Last edited by GeNç KaRTaL : 08.Kasım.2013 at 22:16 Reason: dosya sunucumuza aktarıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Bir şeyleri eksik mi yapıyorum acaba ? Bende bu yamada etkin olmadı

4. Default

tekrardan yamayı denedim. sorun çıkmadı. yamayı doğru yere attınız mı? yeni oyun kurarken yama seçili mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Dostum şimdi şöyle birşey sorun ben 2 yama yapıcam amatör lig ve yabancı kontejyanı ikisini kabul etmiyor nasıl olucak bu editörden ülkeyi değiştire bilirmisin?

Quote Originally Posted by tgun89 View Post
    tekrardan yamayı denedim. sorun çıkmadı. yamayı doğru yere attınız mı? yeni oyun kurarken yama seçili mi?
    Resmini koymuştum sanırım doğru yerde gözüküyor.Oyunu kurarken nereden seçiyoruz, Classic oynuyorum.

7. Default

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Dostum şimdi şöyle birşey sorun ben 2 yama yapıcam amatör lig ve yabancı kontejyanı ikisini kabul etmiyor nasıl olucak bu editörden ülkeyi değiştire bilirmisin?
    xthexserhat ın yayınladığı yamayı editledim. yanlız lig testi yaparken hata verdi. sorun çıkabilir ama bunu bir dene.

http://s3.dosya.tc/server13/bT0yiU/o...ixed_.rar.html

Quote Originally Posted by project42 View Post
    Resmini koymuştum sanırım doğru yerde gözüküyor.Oyunu kurarken nereden seçiyoruz, Classic oynuyorum.
    classic modde editör edit çalışmıyor. ama yabancı sitede şöyle bir çözümden bahsetmişler.

editör dataya yamayı attıktan sonra oyunu aç. klasik modu değil normal modu seç. sonra ekran veritabanı seçme yeri gelicek malum. ordan yamanın seçili olduğuna emin ol. lig seçme ekranı gelecek yukarda FM butonuna tıkla. başlangıç ekranına çık ı seç. sonra classic moda geç. bu şekilde yamayı aktifleyerek classic mod oynayabilirsin. ama ben denemedim söyliyim.

ptt 1.ligte türk olmayan enfazla 3 oyuncu kuralı işi bozuyor sanırım bi bakarmısınız. birde ziraat kupasının kuralını nasıl değiştirdiniz

9. Default

evet ptt de işlemez. ptt liginde de kuralı değiştirmek için editörde gelişmiş kurallara girip maç kuralları içeriğini 0 yaparsan spor toto süper lig ile aynı kurallar gelmiş olur.

evet ptt de işlemez. ptt liginde de kuralı değiştirmek için editörde gelişmiş kurallara girip maç kuralları içeriğini 0 yaparsan spor toto süper lig ile aynı kurallar gelmiş olur.
    teşekkürler

eline sağlık teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

türkiye kupası kuralları editörde hangi numaralı kuralla belirlenmiş acaba?

edit: tamamdır hallettim hocam..
    Last edited by serwan : 03.Ocak.2014 at 21:52

bu yamada oyunculaara kadro numarası veremeiyorum 1 den 11 e kadar sıralanıyorlar resmi maclarda hazırlık macı gibi bununla karsılasan oldumu?

Hangi temayı kullanıyorsunuz? Beğendim, ben de kullanmak isterim

Quote Originally Posted by project42 View Post
    Bir şeyleri eksik mi yapıyorum acaba ? Bende bu yamada etkin olmadı

projection hangi temayı kullanıyorsun beğendim de ben de kullanmak isterim

Oyuncu numaralarıyla ilgili olan sorun giderildi mi? Oyunculara numara verilmiyor.

17. Default

Quote Originally Posted by burak434 View Post
    Oyuncu numaralarıyla ilgili olan sorun giderildi mi? Oyunculara numara verilmiyor.
    bayadır ilgilenemedim işten güçten. bugün ya da yarın o sorunla ilgileneceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunculara numara verememe sorunu düzeltildi mi? Bayadır mesaj yazılmamış ama

Yama için teşekkürler bu arada.

Mesaj Yetkileri