Anket Sonuçlarını Görüntüle: Pompey'e her yıl 1 Türk oyuncu katılsın mı ?

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Evet

47 78.33%
  • Hayır

13 21.67%
Sayfa 22 / 22 İlkİlk ... 12202122
631 ile 637 arası toplam 637 sonuç

Konu: Osmanlı Torunları Pompey 5.Sezon

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

''Kaldığımız yerden şova devam'' demek isterdim ama M.City maçı olmamış

Barça 8M € , Anzhi ve Benfica 27m € veriyor sağ bekine , Anzhi batmamışmıydı yaw

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

City altta olmasına rağmen büyük tehlike. Şampiyon olurlarsa şaşırmam, sezon sonuna doğru bulunduğun yeri koruyabilirsen son haftalarda kopan takımlar olacaktır, ikinci yarının ilk 15 maçı çok önemli.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Güzel transferler olmuş.Beki özellikle sevdim

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Chelsea coşmuş yahu 1. olur onlar büyük ihtimal.Bizim için ilk 4 başarı olacaktır transferler de güzel.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Regen sol bek baya iyiymiş onada ileriki sezonlarda talipler çıkar.

Oyuncu satmak gibi bir amacım yok aslın o sattığım 27 mn €'luk topçuyuda elimde tutmak için herşeyi yaptım fakat artık adam illede giidicem diyince listeye koyduk yani işin özeti memnun olduğum oyuncuları tutma tarafındayım EPL'de

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    ''Kaldığımız yerden şova devam'' demek isterdim ama M.City maçı olmamış

Barça 8M € , Anzhi ve Benfica 27m € veriyor sağ bekine , Anzhi batmamışmıydı yaw

Zamanında bizde POMPEY'İ KAYYUM'dan teslim aldık unutmayalım hey gidi ben Anzhi'nin teklif yaptığını bile bilmiyodum benim için o aşamada sadece rakamlar ifade ediyor ki zaten oyuncu Benfica'ya gitti

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    City altta olmasına rağmen büyük tehlike. Şampiyon olurlarsa şaşırmam, sezon sonuna doğru bulunduğun yeri koruyabilirsen son haftalarda kopan takımlar olacaktır, ikinci yarının ilk 15 maçı çok önemli.

15'te 15 yap diyorsun yani ama bizim ilk 4 hafta çok sakat açaıkçası bir ara ümitlensemde bu yılda bize ŞL zor gibi

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Güzel transferler olmuş.Beki özellikle sevdim
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Chelsea coşmuş yahu 1. olur onlar büyük ihtimal.Bizim için ilk 4 başarı olacaktır transferler de güzel.

İLK 4 olsa Efsane olur bizim için ama yedirmezler gibi duruyor , Chelsea'de banko şampiyon deli top oynuyorlar

Transferler guzel, fazla puan kaybetmeden ust siralarda kalmaliyiz, SL olmasa da en kotu bir AL bileti aliriz bence

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Transferler guzel, fazla puan kaybetmeden ust siralarda kalmaliyiz, SL olmasa da en kotu bir AL bileti aliriz bence
    Yani ilk hedef tabiki ŞL ama en kötü AL'ye gidelim diyoruz artık

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Artık kesin bir dönüş yapıyoruz ve kanatlı sistemden vaz geçiyorum her ne kadar oyun hakimiyeti sürekli bizde olsada oyun bir yerde tıkanıp kalıyor sonuca gidemiyoruz yeni sistemde 4-3-3 'e geçip 3 hücumcu forvetle sonuca gitmeye çalışıcaz tabi takım yeni taktiğe alışmasıda bize epey yara vericek ama sonraki yıllar için bir bıçak vurmak şart oldu , bu bağlamda sağ kanata içe kat eden olarak Bayernden
    Joel Cambell'ı listemize ilk hedef olarak dahil ettik

Sayfa 22 / 22 İlkİlk ... 12202122

Mesaj Yetkileri