1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Ben De Özledim

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Default Ben De Özledim

Londra sokaklarında takımı eğlenceye bıraktık.Dynamo Kiev maçına daha iyi hazırlanırlar dedi asistan.Tamam dedim.Onlar eğlenirken ben Steve(asistan) ve Ralf(futbol direktörü) ile her zamankinden içiyorduk.İçerken zihnim de bulanıyordu.Bunaldım cidden ya.Agüero iki de bir kendini sakatlıyor zaten.Hay onu transfer edeceğime taş transfer etseydim.Cidden Arsenal'den istifa mı etmeliydim.Neredeyse teknik direktörlükte ilahlaşmıştım.Neredeyse her şeyi kazanmıştım.

Dynamo Kiev maçına çıkıyorduk.Honda yıldızlaşıp hat-trick yapıyor ve diğer golü de DOS eksikliğinden kadroya aldığım Hayden diye bir oyuncu atıp 4-0 kazanıyorduk.Bu adamlar ilk maçta Juventus'u haşat etmiştiler.Ama kalkıp değeri 72B olan Hayden'den gol yiyorlardı.Çok mu kolaydı artık benim için?

Sonraki maç ise Cardiff ile evimizdeydi.İstifa konusu ise bir türlü aklımdan çıkmıyordu.İstifa konusunu aklımdan atamadan Cardiff maçına çıktık.Agüero sonunda işe yaradı ve golü attı ama 1-1 olması geç olmadı.Sonra Honda ve Mesut'ta atınca Cardiff'i 3-1 yeniyorduk.

Sonraki maç ise Swansea deplasmanıydı.Swansea,doğduğum,büyüdüğüm şehir.Dedim kendime istifa edeceksen bu maçtan sonra et diye.Bu maçın benim için önemini futbolcular da anladı.Swansea maçında iki katını ortaya koyacaklarına dair söz verdirttim.

Maç günü Galler'e uçuyorduk.Uçaktaki Arsenal ve Swansea taraftarları beni sevgiye boğdular.Helal olsun hocam,falan fişman.Sonunda havaalanına indikten sonra beni Swansea taraftarları karşıladı.Hoca naber,özledin mi burayı derken burada ne kadar sevildiğimi yine anladım.

Maç esnasında 2 katını ortaya koyan bir Arsenal olsun olmasına da 2 katını da ortaya koyan bir Swansea vardı.Maç öyle kafa kafaya gitti ki sanki halat çekiyorlar.Sonunda 90+2'de kazandığımız korneri Mertesacker'e pas veriyoruz ve Mertesacker bunu gol yapıyor ve 1-0 kazanıyoruz.Kanser hastalığının ismini Arsenal diye değiştirmeliler bence.

Londra'ya uçtuktan sonra girdim başkanın ofisine.Her zaman ki gibi para sayıyor.Ama iki sezon boyunca her sezon 45 M transfer bütçesi veren de o hiç yargılamayayım şimdi ehehehe.Elimdeki istifa dilekçesini başkanın masasına koyuyordum.Başkan bir dilekçeye bir de bana bakıyor.''İstifa mı edeceksin?'' diye sordu.''Başkanım,kulüpte tamamlayacağım daha fazla şey kalmadığını düşünüyor ve istifa ediyorum.'' dedim.''Kimseyi zorla tutmuyoruz.'' dedi başkan ve istifamı kabul etti.

Not: Arsenal kariyerimin savesinden devam ediyorum.Ve gideceğim takım daha belli değil.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar

Başarılar. (Leyla ile Mecnun? -> Ben de Özledim? alakasi varmi izliyomusun )

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by SiLveRLeaD View Post
    Başarılar. (Leyla ile Mecnun? -> Ben de Özledim? alakasi varmi izliyomusun )
    Ben izliyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bende Özledim konusunu buradan yapabiliriz.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=116429

Arkadaşın konuyu işgal etmeyelim, başarılar diliyorum dostum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Ertesi gün istifa haberim gazetelere şok haber diye düşmüştü.Arsenal taraftarlar inanmakta güçlük çekiyor,diğer takım taraftarları ise doğru olması için dua ediyordu adeta.Ama bu doğruydu.Şimdi işsizdim.Amacım derhal yeni bir takım bulmak oldu.Arsenal'in başına Guus Hiddink geçirildi ve Lyon'un menajerlik koltuğu boşaldı.Ona başvurdum ama zaten biriyle anlaşmışlardı bile.OM ve Livorno,Sheffield Wednesday,Birmingham City boştu.

Hepsine başvudum.İlk görüşmek isteyen Marsilya oldu.Kulüp binasına ve başkanın ofisine gittim.Başkan kadındı.(Seçimleri sonradan kazanmış.)İş görüşmelerine başladık.''Seni işe alırsak vereceğimiz transfer bütçesi 240 B olacak.Kabul ediyor musun?'' dedi.''Biraz daha fazla olursa şükela olur dedim.''.''Maaş bütçesi ise 200 B olacak.Bu senin için iyi mi?'' dedi.''Bak bunu tutturdunuz işte.'' dedim. '' Seni işe alırsak kabul ettirmek istediğin bir felsefe var mı?'' diye sordu.''Takıma geleceğinin iskeleti olabilecek genç oyuncular transfer etmek ve yetiştirmek istiyorum.'' dedim.''Peki seni işe alırsak bizden isteyeceğin bir şey olacak mı?'' dedi.''Eğer beni seçerseniz kulübün antreman ve alt yapı tesislerini geliştirmenizi isteyeceğim.'' dedim.''Bunun kulüp ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum.'' dedi.''O zaman kabul olmaz.'' dedim.Yüzünü ekşitti.Çık dışarı diye bağırmaya başladı.Ben de işi alamayacağımı anlayarak dışarı çıktım.Adet gününe denk geldim herhalde.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Edit: Başarılar dilemeyi unutmuşum
    Başarılar
    Last edited by walcott07 : 12.Kasım.2013 at 18:30

Nesil
    2012

Başarılar ,

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Heralde diyaloga bak

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Ahahahahhajahahahahaha allahim muhabbete bakin hele

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Marsilya tarafından reddedildikten sonra İngiltere'ye geri döndüm ve ilk Sheffield Wednesday kulübü ile görüştüm.İçeri girdim.''Buyrun hocam oturun.'' dedi başkan.Allahtan kadın değilmiş,bunun da adet gününe falan denk geliriz.Gelmedik.Oturdum.Önüme bir kağıt koydular.''Ben çok konuşmayı seven bir insan değilimdir.'' dedi başkan. '' Sana önereceklerimiz bu kağıtta yazıyor.'' dedikten sonra kağıdı elime aldım.

Transfer Bütçesi: 1.800.000 Euro (Sky Bet kulübüne göre iyi güzel.)
    Maaş Bütçesi: haftalık 270.000 Euro (Maşallah maşallah)
    Sözleşme Bitiş Tarihi: Haziran 2015 (Liste uzundan kısaya gidiyor galiba.)
    Yerine Getirmeni İstediğimiz Felsefeler:

Hücum Futbolu (Ayıp ettiniz Arsenal'den geliyorum ben.)

''Hocam gayet iyi düşünmüşsünüz.Kabul edilesi şartlar hazırlamışsınız.Beni siz sonra arayın.'' dedim.Helal olsun vallahi.Hemen oradan Birmingham'a gittim.Birmingham City kulübüne gittim.Başkanın ofisine girdim.''Hoşgeldin evladım.'' dedi başkan.Evladımlar felan ne oluyor hoşt ulan.Sandalyeye oturdum.önüme 14.250 Euro koydu.''Haftalığım bu mu olacak?'' diye sordum.''Hayır evladım sen Arsenal'den geldiğin için astronomik rakamlara alışmışsındır.Bak bu transfer bütçemiz.'' dedi.Bu nasıl transfer bütçesi ulan? ''Hocam sorması ayıptır da bu nasıl transfer bütçesi?'' diye sordum.''Hayrola 40 M falan mı bekliyordun?'' diye sordu.''Hayır da daha iki sene önce Sky Bet'e çıkan Sheffield Wednesday ile görüştüm.1.8 M transfer bütçesi önerdiler.Bu nasıl Sky Bet kulübü? Ben çıkar biz bir yere falan varamayız,siz de bu kafayla İrlanda'ya varamazsınız.'' diye lafı oturttuktan sonra çıktım.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Birmingham'a ayıp etmişsin hocam adama yazık

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İyi ayar vermişsin

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Başarılar.

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Birmingham'a ayarı verdikten sonra İtalya'ya uçtum.Livorno ile görüşmeye gittim ve başkanın ofisine girdim.Böyle mafya temalı bir ofisi vardı duvarlarda kılıçlar başkanın başında şapka filan.Başkanın yanında ise iki tane takım elbiseli ve çantalı adam vardı.Başkan ''Giovanni.'' dedi ve bir adama baktı.Giovanni ise elindeki çantayı açtı ve önüme koydu.Çantanın için de bir kağıt vardı.Baktım:

Transfer Bütçesi : 6.300.000 (Bu nasıl Serie B kulübü ulan?)
    Maaş Bütçesi : haftalık 210.000 Euro (Bu da iyi)
    Sözleşme Bitiş Tarihi: Ocak 2016
    Beklentilerimiz:

Takımı bulunduğu kötü pozisyondan kurtarmak.(19. sıradalar.)

Baya iyiymiş.''Şartlar gayet kabul edilebilir.Siz beni sonra arayın.'' dedim.Başkanla ve yanındaki iki çantalı adam ile el sıkıştım.Bir Birmingham'a bir de buna bakın allasen ya. gün sonra Sheffield Wednesday'den telefon geldi.''Teknik direktörümüz olabilirsin.İmza atmak istersen en az 3 gün içinde buraya gel.'' dedi başkan.''Hocam ben bir düşüneyim sizi sonra arayayım.'' dedim.''Nasıl istersen.'' dedi başkan.

Ertesi gün de Livorno'dan telefon geldi.Zil sesini Godfather müziği yapmıştım.Livorno'da aradı tam oldu.''Tebrikler Henderson.İşi kaptın.İmza atmak için en az 2 gün içerisinde burada ol.'' dedi başkan.Şimdi seçim sırası.Sheffield Wednesday mi Livorno mu?Ben Livorno'yu seçeyim.Sheffield Wednesday'i aradım ilk.''Hocam ben başka bir kulüple anlaştım kusuruma bakmayın.'' dedim ve telefonu kapadım.2 saat sonra evden çıktım.İtalya'ya uçtum ve imzayı attım.

Mesaj Yetkileri