Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce 3. Sezonda Hangi Takımı Yönetmeliyim ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Tottenham

2 15.38%
  • Manchester City

6 46.15%
  • A.C. Milan

3 23.08%
  • Napoli

2 15.38%
Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 185 sonuç

Konu: Man City | İstanbul 'dan Manchester 'a Yolculuk | 3. Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Hadi bakalım sezona iyi bir başlangıç olmuş. önce kupa sonra Beşiktaş galibiyeti. Hedefin gerçekten başarılması zor bir hedef ama ulaşılamayacak gibi değil. Umarım başarılı olursun bu yolda. şut sayın ve top kontrol oranın güzel ancak şutlarının kaleye gitme oranını biraz daha arttırman lazım. Tabi şut çekenler kimler bilemiyorum. sen gerekli uyarılarını yapıyorsundur

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Başlangıç güzel olmuş. Devamı gelir umarım

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Kupa müthiş olmuş ligede gayet iyi başlamışız.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Hadi bakalım sezona iyi bir başlangıç olmuş. önce kupa sonra Beşiktaş galibiyeti. Hedefin gerçekten başarılması zor bir hedef ama ulaşılamayacak gibi değil. Umarım başarılı olursun bu yolda. şut sayın ve top kontrol oranın güzel ancak şutlarının kaleye gitme oranını biraz daha arttırman lazım. Tabi şut çekenler kimler bilemiyorum. sen gerekli uyarılarını yapıyorsundur
    gol yollarında burak ın ciddi bir etkisizliği var hocam çözüm bulmaya çalışıcaz

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Başlangıç güzel olmuş. Devamı gelir umarım
    saol dostum ^^

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Kupa müthiş olmuş ligede gayet iyi başlamışız.
    lige kupayla başlamak iyi moral oldu devamı gelicek inş. Ligte ve Avrupada toplu maç sonuçları birazdan..

ŞL Grubumuz..

Last edited by LostLine : 13.Kasım.2013 at 18:51 Reason: şligigup

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

LİG MAÇLARI

Zorlu maçlar üst üste geldi.. İçerdeki Beşiktaş derbisinden sonra Şükrü Saraçoğluna konuk olduk ve bence tatmin edici bir beraberlik aldık.. 2-2

Ligde3. beraberliğimiz.. Henüz mağlup olmasakta bu denli üstünlük kurduğumuz bir maçta galip gelmemiz gerekirdi. Aydın Yılmazın önlenemez bir çıkışı var fakat başta Burak olmak üzere gol yollarında etkisizliğimiz devam ediyor.. 1-1

Gol yollarındaki etkisizliğimiz bu kez pahalıya patladı. Yine oyun ve şut olarak üstün olduğumuz maçtan 1-0 mağlup ayrıldık ve ilk mağlubiyetimizi tattık.

Ligte rakiplerimize karşı üstün oyunumuz devam ediyor ve yine Aydın Yılmazın müthiş performansıyla galibiyeti elde ettik. Burak Yılmaz açılmaya başladı.. 2-0

Gol yollarında etkisiziz derken Gençlerbirliğine patladık. Yine Aydın Yılmaz öncülüğünde bulduğumuz 5 gol beni hayli sevindirdi. Fakat yediğimiz 3 gol gözardı edilecek gibi değil.. 5-3

PUAN DURUMU

ŞAMPİYONLAR LİGİ

Kıran kırana bir maç oldu.. Zorlu Arsenal maçında 90+3te kornerden gelen golle galip gelmeyi bildik.. 1-0

İlk maçında grubun zayıf halkası Ludogoretsi 3-0la geçen Atletico kötü oynamamamıza rağmen evinde bize acımadı. 5-2

Grubun zayıf halkası Ludogoretsi yine Aydın Yılmazın müthiş oynadığı maçta net bir skorla mağlup ettik.. 4-0

PUAN DURUMU

Kariyer iyi gidiyor ve avrupa yolunda iyi adımlar

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Arsenal'ı son dakika golüyle yenmek çok iyi olmuş sana büyük avantaj sağlayacaktır

takım gittikçe ritmini bulmaya başlamış gidişat olumlu kardeşim

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Kaldığımız yerden lige devam ediyoruz..

Elazığspor karşısında Chedjou nun erken gördüğü kart nedeniyle 60 dakika 10 kişi oynadık ve malesef beraberlikle sahadan ayrıldık. 1-1

Aydın Yılmaz gollerine ve asistlerine devam ediyor.. Tam maç bitti derken 85. dakikada penaltıdan gördüğümüz gol adeta yıktı bizi. Fakat 87. dakikada penaltıdan Selçuk un attığı golle 3 puanı almayı bildik. Defansta en güvendiğim oyunculardan olan semihin sakatlığı beni mahvetti. Kaburgasındaki çatlak sebebiyle 1 ay yok.. 2-1

Kayseri Erciyes deplasmanında galip gelmemize rağmen 2 oyuncumuzu daha kaybettik. Drogba ve Hamitte sakatlandı.. 3-1

Drogbadan ve yorgun olan Aydından yoksun çıktığımız maçta yine bir türlü golü bulamadık ve 1 puana razı olduk..

Şampiyonlar Ligi..

Ligteki çokta iyi olmayan sonuçlarımızın ardından ŞLiginde Ludogorets e konuk olduk ve performansıyla takımın yıldızı haline gelen Aydın Yılmaz adeta şov yaptı ve yüzümüzü güldürdü. Felipe Melo gereksiz gördüğü kırmızı kart sebebiyle Arsenal maçında olmayacak bu nedenle uyarıyı hak etti. 6-0

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by VITINHO7777 View Post
    Kariyer iyi gidiyor ve avrupa yolunda iyi adımlar
    saol dostum inş başarıyı yakalayacağız.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Arsenal'ı son dakika golüyle yenmek çok iyi olmuş sana büyük avantaj sağlayacaktır
    Açıkçası beraberliğe razıydım maçın gidişi de onu gösteriyordu fakat galip gelmek beni çok sevindirdi.

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    takım gittikçe ritmini bulmaya başlamış gidişat olumlu kardeşim
    Saol latifcim ligten çok avrupaya konsantre olduk bakalım neler olacak..

Avrupa maçında deplasmanda alınan 6 gollü galibiyet takım için ilaç gibi olacaktır ligde ise ilerleme şimdilik iyi

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Avrupa maçında deplasmanda alınan 6 gollü galibiyet takım için ilaç gibi olacaktır ligde ise ilerleme şimdilik iyi
    Bende galibiyetin takımı ateşleyeceğini düşünüyorum.. Kariyerde biraz daha hızlı ilerlemeye karar verdim bu yüzden ilk yarının sonuna kadar olan maçları toplu bi şekilde yarım saate kadar sunacağım. Takipte kalın.

Harika gidiyorsun..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Harika gidiyorsun..
    teşekkür ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

İlk yarı sonuna kadar oynadığım bütün maçları veriyorum arkadaşlar..

ŞAMPİYONLAR LİGİ

Evimizde zar zor 1-0 yendiğimiz Arsenal ile deplasmanda da zar zor berabere kaldık.. 1-1

İki takımda üst tura çıkmayı garantilemişti. Maç kimin birinci olarak çıkacağını belirleyecekti. Kıran kırana geçen maçta kartlar havada uçuştu. 26. dakikada Selçuk İnan ın kırmızı kart görmesiyle umutları yitirmişken Drogba takımı tek başına sırtladı. 3-1

ŞAMPİYONLAR LİGİ PUAN DURUMU

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1. ELEME TURU EŞLEŞMELERİ

Hem lige hem şampiyonlar liginde güzel ilerliyosun ama şu hızını biraz azaltsanda daha yakından takip etsek hızına yetişilmiyor

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

SPOR TOTO SÜPER LİG

Aydın Yılmaz fark yaratmaya devam ediyor.. Taraftarın ve benim gönlümde taht kurdu. 2-1

Evimizde Rize yi affetmedik.

Bu kadar üstün oynayıp, 29 şut çekip, sadece kornerden bulduğumuz golle galip gelmek beni tatmin etmedi..

Sivasa da evimizde acımadık.. 3-1

İlk yarının son maçında Ligin flaş ekibi Akhisara konuk olduk. Takımını sırtlayan Pedriel bizede 2 tane attı. Fakat sezon boyunca isteneni vermeyen Burak son maçta yaptı yapacağını.. 5-2

ST SÜPER LİG PUAN DURUMU

ST SÜPER LİG OYUNCU VERİLERİ

Aydın, Drogba ve Büttner takımın vazgeçilmezleri oldular..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI

4. Ön Eleme Turu

5. Sıra Turu

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by blaytt View Post
    Hem lige hem şampiyonlar liginde güzel ilerliyosun ama şu hızını biraz azaltsanda daha yakından takip etsek hızına yetişilmiyor
    İlk yarıyı biraz hızlı geçmek istedim hocam. İkinci yarıda daha dengeli ilerleyeceğim tavsiyen için ve takip ettiğin için çok teşekkür ederim.

Biraz geç oldu ama başarılar

tebrıkler dostum yola devamm

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by servet17 View Post
    Biraz geç oldu ama başarılar
    teşekkür ederim dostum.

Quote Originally Posted by VITINHO7777 View Post
    tebrıkler dostum yola devamm
    saol adamım.. ^^

Bugünlük bu kadar arkadaşlar yarın transferlerle ve sezonun 2. yarısı ile devam edeceğiz hepinize iyi geceler. <3

atl. madrid maçı gerçekten özel maçlardan birisi olmuş.. ligde ise ritmini bulmuşsun 2. yarı daha heyecanlı olacak

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takım rayına oturmaya başlamış.pek fazla gelen giden olmaması bu süreyi kısaltmışa benziyor

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

ilk once tebrik ederim muthis bir ilk yari performansi olmus ligde 2.ile arandaki 5 puanlik fark rahatlikla acilabilir veya kapanabilir dikkat et 2. Olcan i bu kadar buyuk maaliyete alman bence hata olmus amrabatin yerine gaitani alsaydin keske o daha iyi olabilirdi. En azindan kiralik alirdin transfer bedeli ile ugrasmazdin buttner benimde bir numarali bek adayim ama ozellikleri bakimindan kolarov daha iyi ama buttner isabet transfer olmus guclu arsenal at. Madrid arasindan siyrilip bir ust siraya yukselmen daha iyi olmus

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. devre'de farki acarsin ve cok rahat sampiyon olursun bence.. sampiyonlar liginde performansin super. Schalke'nin gelmesi de guzel olmus, geceriz insallah

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Merhaba arkadaşlar bu kadar uzak kaldığım için üzgünüm. henüz işten geldim kusura bakmayın. ^^ birazdan devre arası transferler ve 2. yarı maçları ile devam edeceğiz takipte kalın.

atl. madrid maçı gerçekten özel maçlardan birisi olmuş.. ligde ise ritmini bulmuşsun 2. yarı daha heyecanlı olacak
    Arda az kalsın yakıyordu bizi ama Drogbar müthiş performans sergiledi Bakalım 2. yarı bizi neler bekliyor..

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Takım rayına oturmaya başlamış.pek fazla gelen giden olmaması bu süreyi kısaltmışa benziyor
    Takım uyumu antremanlarının faydası oldu ve dediğin gibi giden gelen fazla olmadı bakalım transfer dönemi sonrası 2. yarı nasıl bir performans göreceğiz..

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    ilk once tebrik ederim muthis bir ilk yari performansi olmus ligde 2.ile arandaki 5 puanlik fark rahatlikla acilabilir veya kapanabilir dikkat et 2. Olcan i bu kadar buyuk maaliyete alman bence hata olmus amrabatin yerine gaitani alsaydin keske o daha iyi olabilirdi. En azindan kiralik alirdin transfer bedeli ile ugrasmazdin buttner benimde bir numarali bek adayim ama ozellikleri bakimindan kolarov daha iyi ama buttner isabet transfer olmus guclu arsenal at. Madrid arasindan siyrilip bir ust siraya yukselmen daha iyi olmus

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkür ederim kardeşim. Ligte istediğim gibi olmasakta önceliğimiz başlıktada belirttiğim gibi Avrupada başarı zaten. Olcan tam bir fiyasko oldu fakat düzeleceğine inanıyorum 2. yarı son şansı.Amrabattan avrupada ve ligte rotasyon olarak çok iyi verim aldım şu an için bırakmayı düşünmüyorum iyi bir alternatif.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    2. devre'de farki acarsin ve cok rahat sampiyon olursun bence.. sampiyonlar liginde performansin super. Schalke'nin gelmesi de guzel olmus, geceriz insallah
    Umarım dostum avrupada gerçekten başarı istiyoruz ve inşallah yakalarız. Schalke orta seviyede bir rakip bakalım neler olacak..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

TRANSFER DÖNEMİ

GİDENLER

Hamit Altıntop --------> Shakhtar Donetsk 2.9M € Gerek Aydın Yılmazın yüksek formu gerekse sakatlıkları sebebiyle kadroda pek şans bulamadı. İlerleyen yaşı sebebiyle yollarımızı ayırmaya karar verdik. 14 talibi arasından Shakhtar ı seçti.

Engin Baytar ----------> Maccabi Tel-Aviv 1.3M € İlk yarıda 4 yada 5 maçta kullandık ve verim alamadık. 30 yaşına gelmiş olması da yollarımızı ayırmanın sebeplerinden biri.

Yiğit Gökoğlan ---------> Serbest Bırakıldı
    Aykut Erçetin ----------> Serbest Bırakıldı

GELENLER

Anderletch ten 19 yaşındaki gelecek vaadeden Sırp Alexandar Mitrovic 6M € karşılığında kadromuza katıldı.

Wesley Sneijder ve Büttner transferleri sonrası aramızda iyi ilişkiler bulunan Man. Utd. nin 21 Yaş Altı takımında bulunan, Kiralik Listesinde olan ve gelecek vaadeden 18 yaşındaki Adnan Janujaz kanatlara alternatif olması için gelecek sezon sonuna kadar kiralandı.

TRANSFER GEÇMİŞİ

Ve transfer dönemini bitirdik. Artık 2. yarıya hazırız.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

Hamit'i takımda tutsaydın keşke takımda. geçte olsa başarılar.

Transferler cok ıyı gercektenn yola devam

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri