Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce 3. Sezonda Hangi Takımı Yönetmeliyim ?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Tottenham

2 15.38%
  • Manchester City

6 46.15%
  • A.C. Milan

3 23.08%
  • Napoli

2 15.38%
Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 185 sonuç

Konu: Man City | İstanbul 'dan Manchester 'a Yolculuk | 3. Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Mitrovic transferini çok beğendim. Oyunda iskandinav ve sırp asıllı forvetler çok iyi işler çıkartıyor. İlerleyen dönemlerde forvete Finnbogason'u almanı öneririm Ayrıca Büttner ve Aydın Yılmaz da harika işler çıkarmış. Başarılar diliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by RIDVAN TLM View Post
    Hamit'i takımda tutsaydın keşke takımda. geçte olsa başarılar.
    Hamitten geçti artık hacı. İstatistikleri iyi olmadıktan sonra 30 yaşın üstünde topçu tutmayı düşünmüyorum takımda.

Quote Originally Posted by VITINHO7777 View Post
    Transferler cok ıyı gercektenn yola devam
    Saol dostum. ^^

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Mitrovic transferini çok beğendim. Oyunda iskandinav ve sırp asıllı forvetler çok iyi işler çıkartıyor. İlerleyen dönemlerde forvete Finnbogason'u almanı öneririm Ayrıca Büttner ve Aydın Yılmaz da harika işler çıkarmış. Başarılar diliyorum
    Mitrovic bu seride benim favori gençlerimden. Umuyorum faydalı olacaktır. Transfer önerini incelemeye alacağım. Teşekkürler..

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI TOPLU SONUÇLAR

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP SONUCU

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARIFİNAL EŞLEŞMELERİ

Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu ve Lig Maçları sonuçları birazdan geliyor arkadaşlar.

takviyeler 10 numara olmuş işlerini kolaylaştıracak oyuncular almışsın..

En azindan Hamit'e 3 milyon maas vermekten kurtulmussun..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    takviyeler 10 numara olmuş işlerini kolaylaştıracak oyuncular almışsın..
    saol dostum mitrovicten de adnandan da üst düzey performanslar bekliyorum ikiside genç ve başarıya aç futbolcular. Fakat Mitrovic ŞL de oynayamayacak benim için büyük dezavantaj.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    En azindan Hamit'e 3 milyon maas vermekten kurtulmussun..
    Aldığı maaşı hakikaten hak etmiyor dostum yol vermemin sebeplerinden birisi de buydu.

LİG MAÇLARI

Adnan çıktığı ilk maçında 1 gol 1 asistle maçın yıldızı oldu ve takıma neler katacağını şimdiden gösterdi. 3-0

Evimizde baskılı oynadığımız maçta bir türlü sonuca etki edemedik ve beraberlikle yetindik. 1-1

Mitrovic çıktığı ilk derbide 2 gol atarak gönüllerde taht kurdu. Aydını zaten anlatmama gerek yok. Fenerbahçe derbisi öncesi Burak ve Drogbanın sakatlığı bizi hayli üzdü. İkiside 1 ay sahalardan uzak kalacak. 4-0

Çıktığı 3. maçında 2. derbiyi oynayan Mitrovic Feneride es geçmeyerek derbilerin adamı olduğunu ortaya koydu. Bu maçtada Aydın sakatlandı resmen revire döndük. 1-0

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1. ELEME İLK MAÇ

Maç öncesi eksiklerimiz..

Üst üste gelen derbilerin ve sakatlıkların ardından Schalke deplasmanında kıran kırana geçen maçta sonuca gitmeyi bildik. Rakibin kaleyi bulan 12 şutuna geçit vermeyen Muslera maçın yıldızı oldu. 2-0

ST SÜPER LİG 22. HAFTA

Drogba, Burak ve Aydın ın yokluğunda, Umut, Amrabat ve Olcan sahneye çıktı. 3-0

22. HAFTA SONUNDA PUAN DURUMU

eksiklerle burada olman cok ıyıı tebrıkler...

transferler kendini göteriyor daha ne olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Başarılar diliyorum..

Başarılar , YÜRÜYORUZ SESSİZ VE KEDERLİİ

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Zaten Aşklar hep yalan dolan,
    Sonu hep acı hüsran..

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Eksiklere rağmen Schalke'yi yenebilmen süper olmuş. ligde beraberliğin fazla ama yinede iyi noktadasın. rakiplerinin puan kaybı daha çok

Schalke karsisinda cok avantajli bir skor almissin.. Ligde de sampiyonluk mucadelesinde sadece Bursa var diyebiliriz ama oda yakinda kopar yaristan

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

eksiklerle burada olman cok ıyıı tebrıkler...
    transferler kendini göteriyor daha ne olsun
    Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Başarılar diliyorum..
    Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Başarılar , YÜRÜYORUZ SESSİZ VE KEDERLİİ
    Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Zaten Aşklar hep yalan dolan,
    Sonu hep acı hüsran..
    Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Eksiklere rağmen Schalke'yi yenebilmen süper olmuş. ligde beraberliğin fazla ama yinede iyi noktadasın. rakiplerinin puan kaybı daha çok
    Schalke karsisinda cok avantajli bir skor almissin.. Ligde de sampiyonluk mucadelesinde sadece Bursa var diyebiliriz ama oda yakinda kopar yaristan
    Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar güncelleme birazdan..

İNLETİYORUZ HER ÇIKIŞINDAAA

İSTİKLAL CADDESİNİ.!!

Nevizade Geceleri Dinle

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1. ELEME 2.AYAK

Deplasmanda 2 attığımız Schalkeyi evimizde kontrollü oyunla alt ettik ve Çeyrek finale adımızı yazdırdık..

Ve işte Çeyrek Final Eşleşmeleri

LİG MAÇLARI

İki takımda birbirine üstünlük kuramadı. Ligte peşimizi bırakmayan Bursaspor deplasmanından gollü beraberlikle döndük. 2-2

Yorgun oyunculardan dolayı yedeklerle çıktığımız Antep deplasmanından şok bir yenilgiyle döndük ve 17 maçlık yenilmezlik serimiz sona erdi 0-2

Olcanın iyi performansı sayesinde Gençlerbirliği deplasmanından 3 puanla dönmeyi başardık. 2-0

Elazığ maçını kırpmayı unutmuşum.

KASIMPAŞADA MİTROVİC ŞOVVV!!!

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL

Mitrovic Şov devam ediyor. Başarılı futbolu ile göz dolduran ve Drogbadan özel ders alan Mitrovic, Çıktığı 3 derbide 5, 12 lig maçında ise 11 gol attı. Avrupa maçlarında oynayamıyor olması çok büyük eksiklik bizim için..

mitrovic farkını ortaya koymuş ilerleyiş heyecanlandırıyor

Gecen sene ki kura cikmis ya yine

tebrıkler

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

mitrovic farkını ortaya koymuş ilerleyiş heyecanlandırıyor
    Gerçekten çok kaliteli bir futbolcu olduğunu gösteriyor.. Ben herkesten daha heyecanlıyım latifcim. ^^

Gecen sene ki kura cikmis ya yine
    Aynen hacı en son istediğim rakip geldi diyebilirim ama çok içten söylüyorum çekinmiyorum. Bizim topcular ligte farklı avrupada farklılar. Maç ayırıyor hergeleler Onlarda en az benim kadar istiyorlar kupayı.

tebrıkler
    saol adamım sevgiler..

Arenadaki Real Madrid Maçı Öncesi Taraftarlar stada akın ettiler..

Dipnot: Tokiye teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

2 Nisan 2014 saat: 19.40 Tribünler maçın başlamasına 5 dakika kala iyice coştu. Sahaya çıkan oyuncularına tezahürat yapıyorlar..

Ve futbolcular sahada. Haydi Galatasaray.!

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇEYREK FİNAL 1. AYAK

13. Dakika - Marcelonun Nordin Amrabat ı ceza alanı içerisinde arkasından çekmesi sonucu hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.

14. Dakika - Selçuk İnan penaltıdan attığı golle Galatasarayı 1-0 öne geçiriyor. Taraftarlar mutluluktan havaya uçuşuyor.

31. Dakika - Nordin Amrabat ın ön direğe kullandığı kornere Chedjou yükselerek vuruyor ve topu ağlara gönderiyor. Taraftarlar mutluluk sarhoşu.. Arenada Amrabat sesleri yükseliyor..

İlk Yarı Sonucu - GALATASARAY 2 - 0 Real Madrid

59. Dakika - Luka Modric in ara pasında kaleci ile karşı karşıya kalan Karim Benzema farkı bire indiriyor. 2-1

66. Dakika - Chedjou yükseldiği hava topunda Ronaldo ya dirsek attığı gerekçesiyle 2. sarı karttan Kırmızı kart görüyor ve takımını 10 kişi bırakıyor. Real Madrid in baskılı oynadığı bu bölümde 10 kişi kalan Galatasaray ı 11. Adam TARAFTAR tezahüratlarıyla yanlız bırakmıyor..

70. Dakika - Maçın Adamı Nordin Amrabat ceza yayının sol çaprazından yaptığı şık vuruşla farkı tekrar ikiye çıkarıyor ve taraftarın gönlünde taht kuruyor. 3- 1

76. Dakika - Madrid ekibinin yıldız ismi Bale orta sahada kaptırılan toptan sonra Galatasaray takımını resmen ipe dizerek şık bir gole imza atıyor ve maçın skorunu belirliyor.. 3-2

sunum cok ıyı ayrıntı harıka tokıye tesekkurler yola cımbom devam eder

kırmızı kart yüzünden tur biraz sıkıntıya girse de henüz maç oynanmadan tur gitmez ayrıca sunum da şahane olmuş emeğine sağlık hemşerim

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

sunum cok ıyı ayrıntı harıka tokıye tesekkurler yola cımbom devam eder
    Teşekkürler dostum beğendiğine sevindim.

kırmızı kart yüzünden tur biraz sıkıntıya girse de henüz maç oynanmadan tur gitmez ayrıca sunum da şahane olmuş emeğine sağlık hemşerim
    Madrid i yakmaya gidecez daha hacı dur. ^^ Chedjou maç sonunda uyarıyı aldı ve hatasını kabul etti. Maçta 1 golü olmasaydı 2 hafta maaşını kesecektim.
    ST SÜPER LİG

2 Şampiyonlar ligi maçının arasında oynanan bu maça tamamen yedek kadro ile çıktık. Umut yüzümüzü güldürdü. 2-0

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇEYREK FİNAL 1. AYAK 2. MAÇ

Taraftarımız Madridte de bizi yanlız bırakmıyor..

1. dakikada gelen gol adeta buz etkisi yaratmıştı oyuncularımda. Fakat kendilerine sakin olmalarını, üzerilerinde baskı olmadığını ve rahat oynamaları gerektiğini söyledim. Söylediklerim etkili olmuş olacak ki toparlanarak soyunma odasına 1-1 eşitlikle gitmemizi sağladılar. İkinci yarıya taktiksel bir değişiklikle başladık. orta alanı 5 leyerek savunmayı ilerde kurduk. Böylece savunma ile orta saha arasındaki alanı daraltarak Madrid in yarı sahamızdaki pas trafiğini ve etkili şutlarını kesmeye çalıştık. Fakat taktik hiç etkili olmadı. Bende sezon boyunca bizi bu noktaya getiren taktiğime 60. dakikada geri döndüm. Kontra atakla Burak kendisinin ve takımının 2. golünü attı ve beni hayli rahatlattı. Fakat maçın 78. dakikasında Bale tekrar sahneye çıktı ve durumu tekrar eşitledi. Eski taktiğe döndüğümü unuttuğum için takım hücum ağırlıklı oynuyordu ve kontradan gelen golle hayallerim suya düşmüştü resmen. Sinirle bilgisayarın başından kalktım ve sigara içmeye çıktım. Döndüğümde ne göreyim. Maç 3-3 sona ermişti. Tekrarlardan izlediğimde 88. dakikada Didier Drogbanın frikiği direkten dönmüş ve Amrabat ın önünde kalmıştı. Benzemanın kayarak müdehalesinde Amrabat yerde kalmış ve hakem beyaz noktayı göstermişti. Benzema maçı bize hediye etti resmen.

Not: Tekrarlardan Selçuk un penaltı golünü izledikten sonra sevinçten ekrandan Selçuğu öptüm.

ST SÜPER LİG MAÇLARI

Madrid maçının yorgunluğu ile çıktığımız maçtan beraberlikle ayrıldık. 1-1

Derbi maçların adamı yine yaptı yapacağını..

PUAN DURUMU

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 2.MAÇ

Yılmaz A.Ş. 3-1 in rövanşında turu geçmemize yetecek sonucu bize getirdi. FİNALDEYİZ. Rakibimiz BEŞİKTAŞ!!

Last edited by LostLine : 16.Kasım.2013 at 03:04 Reason: türkiye kupası final eşleşmesi

Tebrikler.. bakalim hangi takim cikacak karsina yari final'da

doludizgin devam Madrid ekibini bile eledik isek artık her takımı devirebiliriz

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Yarın kaldığımız yerden devam edeceğiz arkadaşlar. Eşleşme hakkında görüşlerinizi bekliyorum..Takip ettiğiniz için teşekkürler görüşmek üzere..

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Tebrikler.. bakalim hangi takim cikacak karsina yari final'da
    Teşekkürler dostum. Yarı finalde rakibimiz Napoli.

doludizgin devam Madrid ekibini bile eledik isek artık her takımı devirebiliriz
    Aynen latifcim. Artık rakip tanımıyoruz. ^^

Ateşli Napoli taraftarı maça hazır.. Napoli - Galatasaray maçı Az Sonra..

Maç öncesi ısınan futbolcularımızı görüyorsunuz.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL 1. MAÇ

2. dakikada yediği kırmızı kartla maçı 90 dakika 10 kişi oynayan Napoliye direnemedik. Baskılı oyun sonucu tek golle maçı aldılar. 1-0 bu maç sonrası oyuncularıma kızmadım desem yalan olur fakat kızgınlığımı onlara belli etmedim.

10 kişi olmalarına rağmen maçı resmen domine etmişler.. rövanşta tam tersi olur umarım +1 gol fazlası ile tabi

Arena'da bitiririz islerini.. sikinti yok

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Rövanşı alırız umarım.Napoli yenilmeyecek rakip değil.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri