Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 33 sonuç

Konu: Bursaspor | Timsahlarda Yeni Hoca Yeni Ekol

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Default Bursaspor | Timsahlarda Yeni Hoca Yeni Ekol

Bursaspor'da genç teknik adam Alkaya ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Bursaspor'da yeni teknik adam Alkaya soruları cevaplıyor.
    Bursaspor taraftarı sezona büyük beklentilerle başlayacak.Bunları karşılayabileceğinizi düşünüyor musunuz ?
    -Kadroda bazı mevkilerde eksikler ve açıkçası biraz dar bir kadroya sahip Bursaspor.Bunu ilk sezon giderebileceğimizi düşünüyorum.Eğer listemdeki isimlerde her mevkiye göre en üst sıradaki oyuncuları alırsak hiç şüpheleri olmasın ki beklentileri karşılarız.
    Kullanacağınız taktiğin biraz ilginç olduğu duyumunu aldık.Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz acaba?
    -Ben zaten teknik direktörlük lisansımı aldıktan sonra bir dönem Torino'da asistan menajer olarak görev yapmıştım.Orada birçok tecrübeli kurt hocalarla tanıştım ve bu yüzden tabi ki defansif yönüm biraz daha ağır basıyor taktik yaparken.Ben 3-3-2-2 Libero adı verilen kendime ait taktiği uygulayacağım.Fakat günümüz futbolunda libero pek kalmadığı için 3 stoper olacak defans hattı.2 kanat bek,1 defansif orta saha,2 orta saha ve 2 forvetten oluşacak taktik.
    Peki ligin güçlü takımlarından birisiniz.Böyle bir ekol denemek biraz fazla riskli olmaz mı?
    -Tabii ki her ekolün kendine göre riskleri vardır fakat bu taktiğe çok güveniyorum.Eğer ki takım uyum sürecini çabuk atlatırsa hiç bir sorun çıkmayacaktır.Bunun yanında sisteme uygun oyuncular da kullanmak şart olduğu için ilk sezon biraz(cık) sıkıntı çekebiliriz o kadar.
    Transfer konusunda düşünceleriniz neler acaba ?
    -Kadroyu yavaş yavaş yenilemeyi düşünüyorum.Birden yenileyemeyiz zaten hem maddi olarak zor olur birden böyle bir şey yapmak hem de kadro uyumunu komple bozar.Biz bu işi kademe kademe yaparak başarıya ulaşmayı amaçlıyoruz.
    Son bir sorum daha olacak,Avrupa'da neler yapabilirsiniz ?
    -İlk sezonda işimiz zor fakat zamanla daha iyisini yapacağız.Uzun vadeli olarak bu kulüpte kalırsam taraflara Avrupa'da kupa sözü bile verebilirim.

Alkaya İlk Antrenmana Çıktı
    Alkaya,Bursaspor kulübü ile ilk antrenmanında oyuncularla tanıştı.Gençlerle çalışmayı da çok sevdiğini belirten genç teknik adam formayı hak eden alır diyerek de oyuncuları ateşledi.Genç oyunculardan Enes,Batuhan,Doğanay ve Ozan'ın as takıma çıkması kesin gözüyle bakılırken.Batalla,Basser,Tuncay,Ferhat Kiraz,Sestak,Taiwo ve Civelli'nin de biletlerinin kesileceği konuşuluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

kariyeriniz onaylandı başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Şu mikrofonlardan birinide bana alsana kanka

Başarılar.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ben de düşünüyordum Bursa ile kariyer açmayı, benden önce davranmışsın Başarılar

Nesil
    2012

Başarılar kardeşim ,

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Başarılar dilerim.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    kariyeriniz onaylandı başarılar
    Teşekkürler onayladığınız için

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Şu mikrofonlardan birinide bana alsana kanka
    Başarılar.
    Alayım kanka hemen .Teşekkürler .

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Ben de düşünüyordum Bursa ile kariyer açmayı, benden önce davranmışsın Başarılar
    Teşekkürler.Sen de aç birşey olmaz benim iş hiç belli olmaz çok riskli taktikler deniyecem kapının önüne koyabilirler.

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Başarılar kardeşim ,
    Teşekkürler

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

başarılar. ocak ayında fernandes'e teklif yap geliyor bende Bursa ile kariyer yapmaktayım şu an ondan dedim

Nesil
    2013
    Yer
    Tekirdağ

Başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    başarılar. ocak ayında fernandes'e teklif yap geliyor bende Bursa ile kariyer yapmaktayım şu an ondan dedim
    Teşekkürler.Fernandes'i almayı düşünmüyorum maaşı çoktur hem onun.

Quote Originally Posted by LUIZ View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Başarılar Bursa ile ligi kolayca süpürebilirsin taktiklerde biter iş.

bursa hücuma alışık hocam inş senin taktiğide benimserler başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Onur.

Başarılar Kanka

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Başarılar..

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Başarılar Bursa ile ligi kolayca süpürebilirsin taktiklerde biter iş.
    Teşekkürler.Umarım öyle olur taktiğim biraz fazla defansif zaten.

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    bursa hücuma alışık hocam inş senin taktiğide benimserler başarılar
    Artık hucüm yasak.Kanat oyuncusu da yok.Böyle oynayacaklar illa zaten kadrosu darmış baya işimiz zor.

Quote Originally Posted by Hsyn53Yvz View Post
    Başarılar Onur.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Başarılar Kanka
    Teşekkürler kanka

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Başarılar..
    Teşekkürler.

Basarilar

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

3-3-2-2 Ekolü

Şimdilik taktiğimiz böyle şekillendi.Takviyeleri de yaptık ve sezona güzel başlayacaz gibi duruyor.

Timsahtan Riskli Transferler

Kadroda istediğim tüm adamları bir şekilde yollamayı başararak kadroyu temizledik güzelce.
    İlhan ve Özgür rotasyon amaçlı kiralandı kadro derinliği açısından.Taktiğe uygun transferler yaptık.Andia ve Markovic ile defansı sigortaya aldık.İkisine de çok güveniyorum.Ortada Orhan güzel bir alternatif.Musa ile forma yarışına girecekler.Caner'den ise büyük beklentilerim var.Sol tarafı tek başına idare edebilir bence.Sassa da güzel bir alternatif fırsatçı golcüde Kazım'la kapışacak.Enes hazır değil henüz o çalışsın az daha.

Timsah Avrupa'da İlk Sınavına Çıkıyor

Bu sezon Avrupa'da bu kadro ile mücadele edeceğiz.Umarım beklentileri boşa çıkarmayız.Çok dolu kadro gibi durmuyor uzaktan bakınca.

Timsah Tur Kapısını Araladı

Kadrolar;

Serdar'ın hafif sakatlığı olduğu için riske etmedik.Ligde de bu şekilde olacak kadromuz büyük ihtimal.

Pas Analizimiz;

Güzel paslaştık bu maçta.Taktiğe hiç alışkın olmamamıza rağmen güzel oynadık bence.

Rakibe Top Oynatmadık

Her yönden iyi taraf bizdik.İstatistiklerde de rakibi ezdiğimiz açıkça görülüyor.

Oyuncu İstatistiklerimiz;

Andia ve Markovic hava toplarında çok etkiliydi adeta kuş uçurtmadılar desek yeridir.Caner ve Şener de beklerde iyi iş çıkardılar.Belluschi ise oyun kurucu rolünde harikaydı ve oyunu yönlendiren isim oldu.Bir de şutları kaleyi bulsa daha iyi olacaktı ama olsun.Forvetler de iyi iş çıkardılar.
    Görülüyor ki takım ve taktik uyumu düzeldikçe takım çok daha iyi olacak.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başaarılar onur hocam pas grafiği gayet iyi sonuçlar da iyi iyi bir hazırlık başlangıcı olmuş inşallah güneşli günler yakındadır

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Taktik çok şekil,maçlara iyi başlamışız.

Çok Düşündünmü la bu taktik icin :sigara:

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Onur basarilar kardesim bu tkatigi bir yerden hatirliyorum sanki

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar (:

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Usta Caner nasıl 1.4 alınıyor adamlar benden 7 istediler

Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Batalla satılmamalıydı.Başarılar.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Basarilar
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by gokoreis View Post
    Başaarılar onur hocam pas grafiği gayet iyi sonuçlar da iyi iyi bir hazırlık başlangıcı olmuş inşallah güneşli günler yakındadır
    Teşekkürler.Umarım taktik zamanla toparlar kendini bozmak yerine.Ne kadar iyi de oynasak rakip çok zayıftı yani tam belirleyici bir maç değil.

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Taktik çok şekil,maçlara iyi başlamışız.
    Teşekkkürler.Umarım böyle devam ederiz.

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Çok Düşündünmü la bu taktik icin :sigara:
    Yok la geçen sene buna benzer bir diziliş kullanmıştım bir kere.Oradan aklımda kalmış 14 için de uğraştım o tarz birşey yapmaya.

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Onur basarilar kardesim bu tkatigi bir yerden hatirliyorum sanki
    Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler.Evet geçen sene Gençlerbirliği kariyerimde böyle bir diziliş kullanmıştım arada 3lü forvete falan da dönüyordum orada artı olarak libero+2 stoper vardı.Yine ona benzer bir oyun anlayışından yola çıkarak taktik yapmaya çalıştım.Umarım olmuştur .

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Başarılar (:
    Teşekkürler üstad.Bu arada Sassa nasıldı senin kariyerde ona göre 1 takviye daha düşünebilirim forvete de ?

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Usta Caner nasıl 1.4 alınıyor adamlar benden 7 istediler
    Başarılar
    Teşekkürler.Bilmem gözlemci yolladım Taiwo'yu da kafamdan sildiğim için 1 numaralı isim oydu listemde.Fiyat olarak 1.1-1.5 arası birşey istediler.Bende 650k taksit 750k peşin verdim aldım.

Quote Originally Posted by 24kobebryant View Post
    Batalla satılmamalıydı.Başarılar.
    Teşekkürler.Bende satmak istemezdim ama mecbur kaldım.Tek forvetli sisteme geçmeye bile razıydım fakat para gerekiyordu gerekli mevkilere takviye adına.Kasaya para girmesi adına peşin olarak sattık.

Bu arada arkadaşlar kariyer yavaş ilerleyecek.Malum lise son olduğum için okul-dershane falan yoğun oluyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sassa dengesiz bir bakıyon agüero oluyo bi bakıyon sercan yıldırım genel oalrak gelişse de ara ara düşüş oluyor ben fazla yükleniyordum gelişmesi adına..Ama fiyatı çok uygun al kalsın takımda ilerde canavar olur..Crystal kariyerimde de alıştım Gabbiadini ve sassa bana önce AL sonra Cl kazandırmıştı (:

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Takımın beynini yollamışsın ve ilk sezon için çok transfer yapmışsın.Umarım sıkıntı yaşamazsın.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Sassa dengesiz bir bakıyon agüero oluyo bi bakıyon sercan yıldırım genel oalrak gelişse de ara ara düşüş oluyor ben fazla yükleniyordum gelişmesi adına..Ama fiyatı çok uygun al kalsın takımda ilerde canavar olur..Crystal kariyerimde de alıştım Gabbiadini ve sassa bana önce AL sonra Cl kazandırmıştı (:
    Evet Crystal girls desteğinin de etkisi vardı belki orada bilinmez ama.Bir forvet daha bakmıyorum o zaman zaten Mustafa'yı alacaktım 2.5 verdim listedeydi ancak ben teklif yapınca adam kıymete bindi.Listeden kaldırıp 6.5 istediler o yüzden anlaşamadık.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Takımın beynini yollamışsın ve ilk sezon için çok transfer yapmışsın.Umarım sıkıntı yaşamazsın.
    Teşekkürler.Biraz sıkıntı yaşayacak gibiyiz ama defansa aldığım 2 adam da gayet sağlam.Solda Caner Taiwo'dan daha iyi olacaktır hem de kontanjan sıkıntısını ortadan kaldırıyor.Takımın yeni beyni Belluschi olacak şimdilik.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri