Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 35 arası toplam 35 sonuç

Konu: Yeni Bir Güç Doğuyor - Borussia Mönchengladbach

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. Açıkçası benim de şampiyonluk gibi bir beklentim yok. İlk 4'ün içinde kalmak istiyorum sadece. Bu arada hiçbiriniz de dememişsiniz son maçta 20.hafta yazıyor ama 21 maç oynanmış ligte diye. Bir maçı eklemeyi unutmuşum evimizde Dortmund ile 0-0 berabere kaldık.

--

Bundesliga 22.Hafta

Ah ah. Baştan sona üstün götürdüğümüz maçta Jan Polak'ın yaklaşık 25 metreden salladığı füzeyle yenildik. Çok yazık oldu çok. Buldun mu atacaksın hocam affetmezler...

Bundesliga 23.Hafta

Bayern ile başabaş futbol oynadık Bavyera'da. Ancak kalite farkının ortaya çıkmasını engelleyemedik. 1-0 öne geçtik skoru tutamadık 2-1 oldu. 2-2'yi bulduk, 3'ü ararken 4-2'ye geldi maç.

Bundesliga 24.Hafta

Evimizde kaybettiğimiz maçın diyetini ödedi sanki FM. Ölüp ölüp dirildiğimiz maçta kazanmasını bildik. İyi bir galibiyetti.

Bundesliga 25.Hafta

İlginç maçtı. 3-0 öne geçtik. Frikikten 2 tane füze yedik. 3-2 bitti maç. Ezdik ama.

Bundesliga 26.Hafta

Rahat bir galibiyet aldık. 2 maçlık yenilgiden sonra galibiyet serisine girmek şarttı. Bizim açımızdan iyi oldu.

Bundesliga Panoraması

Her şeye rağmen hala yarışın içindeyiz. Bizim için iyi bir şey.
    --

Yarın sezonu bitiririz diye umut ediyorum. Naçizane sol açık (ML de oynayabilen) ve stoper önerileriniz varsa görmekten mutluluk duyarım(mümkünse genç ve potansiyelli yahut ilerde iyi piyasa yaptırabileceğimiz isimler).

Edit: @Unsal123: Destekleyici yorumundan dolayı özel teşekkür ediyorum.

Brezilya takimi Botafogo'dan Doria var.. stoper olarak onu oneriyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Tekirdağ

Bayern yarışa ortak olmuş bakalım ligin sonu nasıl bitecek Ligin sonuda istediğin yerde bitirmen dileğiyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Yorumlar için teşekkür ederim. Sezonu bitirdim, eğlenceli bir sezon oldu. Umarım sizlerin de hoşuna gidecek bir sunumla sezonu sonlandırırız.

--

Bundesliga 27.Hafta

Aklımızdaki futbolu neredeyse takıma oturttuk diyebiliriz. Stuttgart gibi her zaman zor olan bir deplasmandan 1-0 ile dönmek gayet olumlu.

Bundesliga 28.Hafta

1-0'a bağladık. Gerçi oyunun hakkı bu skor değildi. Olsun 3 puan 3 puandır.

Bundesliga 29.Hafta

Şampiyonluk yolunda talihsiz bir beraberlik yaşadık. Kötü oldu.

Bundesliga 30.Hafta

Schalke kaleyi tutan şut 1 gol 1. Talihsizlik.

Almanya Kupası Yarı Final

ÇILGINDI! TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR...

Finali Hamburg ile oynuyoruz. Neden olmasın?

Bundesliga 31.Hafta

Ligin en zayıf ekiplerinden biri olan Hoffenheim'ı evinde rahat bir oyunla yendik.

Bundesliga 32.Hafta

Leverkusen'a değişik işler yaptık! Özür diliyorum kendilerinden...

Bundesliga 33.Hafta

Lige iyi bir giriş yapıp sonradan serbest düşüşe geçen Braunschweig'ı evinde ezici bir skorla yendik. İyi gidiyoruz. Son maçımız içeride Bayern Münih ile. 33.Hafta sonunda ilk 3 şöyle şekillendi : Dortmund 69 Bayern 69 Gladbach 67. Şansımız hiç yok değil.

Bundesliga 34.Hafta

Ah ah! Olmadı. Ama lige büyük bir renk kattık bence.

Lig Sonu

Şampiyonlar Ligi'ne gittik. İyiydi bence.

Parayı da götürdük...

Almanya Kupası Finali

İşte bu stadyum tıklım tıklım dolacak...

Tarih yazdık! Uzun uzun yıllar sonra müzemize bir kupa götürdük. Harika bir sezondu bizim adımıza.
    Edit: Sezon sonuna doğru Kiyotake 4 ay, de Jong da 2 ay sakatlandı sezon sonu ikisinden de faydalanamadık.
    --

Okuyan yorumlayan herkese teşekkür ediyorum. İlk perde sona erdi, daha yeni başlıyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Hocam bekliyoruz yeni sezonu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri