Anket Sonuçlarını Görüntüle: Demiryolu İşçileri Bu Sezon Avrupa Bileti Alabilir Mi ?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 2-3 yıl içinde evet ancak bu sezon gidemezler

3 42.86%
  • Avrupa Ligine katılım hakkı kazanırlar

3 42.86%
  • Şampiyonlar Ligine katılım hakkı kazanırlar

1 14.29%
Sayfa 2 / 22 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 633 sonuç

Konu: Geminin Adı Crewe, Kaptanı Diaz, Tayfası Demiryolu İşçileri, Rotası Avrupa [5.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Yine 10 sayfa hikaye mi olacak
    Başarılar

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Ya güncelleme sonraki ay gelirse napcaz hikaye yapa yapa bizemi yedirtcen kariyer diye
    Ulan ne güldüm buna ek olarak

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Başarılar...
    Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Başarılar Hikaye iyi
    Quote Originally Posted by resoag View Post
    Yine 10 sayfa hikaye mi olacak
    Başarılar
    Öncelikle teşekkür ederim..Dediğim gibi patch bekliyorum bu yüzden uzatıyorum. Update gelmese bile cinnet geçire geçire yapacaz artık bişeyler. Elimden geldiğince hikayeleri okuyanları sıkmamasına gayret ediyorum ha yok sıkılıyorsanız söyleyin kısa tutup hemen bi klübe bağlarım nema problema.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post

Ulan ne güldüm buna ek olarak

Kitapta yazarım kariyer de yaparım

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Hikaye iyi bence ben seviyorum böyle

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Hikaye iyi bence ben seviyorum böyle
    Hikayeyi biran önce takıma bağlamak lazım takıma bağladıktan sonra da devam ederiz (:
    Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Başarılar
    eyv abi

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Kitapta yazarım kariyer de yaparım
    Yakında Dünya Klasikleri'ne girer artık yazdıkların, her kariyer hikayer

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Yakında Dünya Klasikleri'ne girer artık yazdıkların, her kariyer hikayer
    Size de bişey beğendirilmiyor arkadaş ağzımızla kuş tutsak yaranamayız heralde (: Neyse ben seviyorum yazarak çizerek oynamayı zaten oyuna girince başka aleme geçiyor insan hikayelendirince de yaşıyormuş gibi oluyorum daha keyif alıyorum. Sıkılan olursa da söylesin bi hal çaresine bakarız

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Size de bişey beğendirilmiyor arkadaş ağzımızla kuş tutsak yaranamayız heralde (: Neyse ben seviyorum yazarak çizerek oynamayı zaten oyuna girince başka aleme geçiyor insan hikayelendirince de yaşıyormuş gibi oluyorum daha keyif alıyorum. Sıkılan olursa da söylesin bi hal çaresine bakarız
    Ne sıkılması Huan'cım, tam tersi çok zevk alıyoruz, az şaka yapak

Nesil
    2012

Goy goy'a da gelemiyor çok alıngan Ödüllü yazarımız

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

................
    Karşılığında ise tek şart vardı o da ilk transferimi kendisi yapacaktı yani benim seçim hakkım olmayacak ve bonservis ücretinden herhangi bir para alamayacaktım. Menajer teklifini verip gitmesinin ardından oturup babamla konuştuk haliyle. Başarılı bir öğrenciydim aynı zamanda futbolu da seviyordum ve futbolculuk konusunda da fena sayılmazdım. Bu ikilem arasında git gel yaşarken lise sınav sonuçları açıklanmıştı. Aldığım puan iyi bir liseye yerleştiriyordu beni ama ya futbol ? Okulu bırakıp sadece futbola odaklanırsam belki daha iyi yerlere gelebilirdim ancak yeniden okula dönmek istesem o treni çoktan kaçırmış olacaktım. Fakat okuluma devam etmem beni futboldan alıkoymayacaktı. Üstelik bizimkilerin " Futbol bu oğlum bugünü var yarını yok sakatlansan ne olacak ? " telkinleriyle beraber tercihimi yapmıştım. Gidip liseye yazılmıştım.

Lise yıllarımda da futbol tutkum devam ediyordu. İlk sene okul takımı seçmelerine gidiyordum hoca beni fiziğim yetersiz diyerek geri çeviriyordu o seneyi masa tenisi oynayarak geçirmiştim. 2. sene yeniden seçmelere gidiyordum yine yetersiz fizik sebebiyle red yiyordum. İkinci yılımda bu sefer satranca merak sarmıştım ve oldukça faydasını görecektim (ilerleyen yıllarda).

İçimdeki futbolcu olma ateşi sönmeye başlamıştı. Artık sadece sınıf turnuvalarında ve okul sonrası maçlarıyla sınırlıydı futbol hayatım. Her ne kadar okul takımına falan giremesem de halen oynamaya devam ediyordum. Ama kaderin cilvesi lisenin son yılında içimdeki köz yeniden alevlendiriyordu. Zira bu sefer takıma girmeyi başarmıştım. Yağmur kar idmanlara devam ediyorduk nihayet okul turnuvaları başlıyordu....

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Goy goy'a da gelemiyor çok alıngan Ödüllü yazarımız
    Yazar zaman zaman bişi yazamayınca ters tepki vermeye başlar etrafına. Yazarın ruh halinden ne anlarsınız

Nesil
    2012

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Baktıkça dudağımı ısırıyom gülmemek için az daha bakarsam haykıracam yarılacam tüm fabrika başıma toplanacak

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

..............
    Yağmur kar idmanlara devam ediyorduk nihayet okul turnuvaları başlıyordu. Turnuvayı takip edenler arasında yine çeşitli takımlardan menajerler, temsilciler ve gözlemciler bulunuyordu. İlk rakibimizi eliyorduk ve takımdan bu insanların radarına takılanlar oluyordu. Bunlardan biri de bendim. Şans yüzüme tekrardan gülmüştü ancak kaderin oyunudur ki yine son sınıftım ve bu seferde üniversite sınavlarına hazırlanıyordum. Sonraki turda elenip turnuvaya erken veda ediyorduk. Saolsun okul takımının hocası gelen tüm teklifleri bizlere yansıtmadan reddetmiş ve iş bittikten sonra haberdar olmuştuk bu durumdan. İçimdeki futbolcu olma ateşi yine saman alevi gibi parlayıp sönmüştü. E artık geride pek seçenek yoktu üniversite sınavlarına hazırlanıp liseden de mezun olmuş Mühendislik Fakültesini kazanmıştım.

................................

Okul bitmiş işe hayatına adım atmıştım. Futbolun bu denli gündemde olduğu bir ülkede yazılım sektörü pek de revaçta ( popüler ) değildi. Teknoloji alanında Avrupalılar oldukça ilerdeydi. Çalıştığım şirket bizleri sık sık yurt dışına eğitim seminerlerine gönderiyordu. Böylece hem yabancı dilimiz hem de kendimiz gelişiyorduk. Bizim gelişmemiz firmanın da gelişmesi demek oluyordu. Bizleri başta İskandinav ülkeleri olmak üzere yeni gelişmekte olan ülkelere gönderiyorlardı. Firma için yeni gelişen ülkeler bulunmaz birer pazardı...

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Oku adam ol ! Olmuşun zaten, fakat hikayeyi nasıl bağlayacan bağam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hikaye güzel gidiyor. Sanırım sen de futbolcu olamadım ama menajer oldum tarzı takılacaksın (bkz.Jose Mourinho). Güncelleme gelene kadar oyalanalım madem

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Selamun Aleyküm evlat kariyerinde başarısızlıklar dilerim .

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Oku adam ol ! Olmuşun zaten, fakat hikayeyi nasıl bağlayacan bağam.
    Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Hikaye güzel gidiyor. Sanırım sen de futbolcu olamadım ama menajer oldum tarzı takılacaksın (bkz.Jose Mourinho). Güncelleme gelene kadar oyalanalım madem
    Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Selamun Aleyküm evlat kariyerinde başarısızlıklar dilerim .
    A.slm (: Fazla uzatmadan hikayeyi akıcı şekilde bağlamaya uğraşıyorum gençler. Yarın falan bi ülkeye kapak atarız inş.

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

Boca Junior yakışır bu isime. Bir yerlerden başlamak lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar Diaz.
    TariboWest

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Rosato View Post
    Boca Junior yakışır bu isime. Bir yerlerden başlamak lazım.
    Bakalım uygun bi şekilde bi yere bağlıcam bugün inş (:
    Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Başarılar Diaz.
    eyv kardeşim (:

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam yine başlamışsın hikayelere ^^

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Başarılar hocam yine başlamışsın hikayelere ^^
    eyv kardeşim..Üç beş kariyerdir yazmıyordum yazma hevesi geldi yine (: Ama henüz hatun bulamadık o ayrı

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

San Marino Olsun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Aşk dediğini sen bulamazsın o seni bulur zaten yav.Çıkar elbet bir yerden hatun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    San Marino Olsun
    Şimdilik San Marinoyu düşünmüyorum kardeşim senin kariyerin vardı biraz ara verilsin sonra yaparız (:
    Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Aşk dediğini sen bulamazsın o seni bulur zaten yav.Çıkar elbet bir yerden hatun
    Dimi kıtlık yokya

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

.................
    Firma için yeni gelişen ülkeler bulunmaz birer pazardı. Bizler de gruplar halinde Avrupada yeni gelişmekte olan bu ülkelere sık sık gidiyorduk. Ben daha çok Danimarka ve İsveçteydim. Sürekli gelip gittiğimiz için giriş çıkışlarda problem olmaması adına Danimarka vatandaşlığına başvurmuş ve kabul görmüştüm.

Yine Danimarka'ya eğitime gitmiştim henüz seminerin 3. gününde şirketten telefon gelmişti. Bu sefer adres İngiltereydi. Şirket Avrupada seminerde olan tüm çalışanlarını arayarak Londra'da düzenlenecek bilişim fuarına katılmalarını söylemişti. Sürekli oradan oraya koşuşturma içindeydim. Rutine binmişti bu tür yolculuklar...

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Bu kariyer şuana kadar iş kariyeri oldu basbayağı

Sayfa 2 / 22 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri