Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 89 sonuç

Konu: Büyük Türkiye Yaması - affluence

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by hopper35 View Post
    1.amatör ne zaman eklenir yamaya
    Bir hafta/on güne kadar eklerim heralde.

Senin Petkim'i de ekleyalim bakalım...

Quote Originally Posted by affluence View Post
    Bir hafta/on güne kadar eklerim heralde.

Senin Petkim'i de ekleyalim bakalım...

çok sağolasın bir haftadır oyuna başlıycam başka takımla başlamayayım diye bekliyorum.en kötü süper amatörden bir takımı petkimspor diye değiştirtmek için oyun öncesi editörüne sahip olanlardan yardım istiyordum.1 hafta daha bekleyeyim o zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Çok mükhemmel olmuş ya gerçekten emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler. Bursa Süper Amatör ligi görünce şok oldum çok çok teşekkürler.

efsane olmuş insanı heyecanlandırıyor

şuan herkes süper amatörden takım alıp 10 sene içinde süperligde şampiyon oolma hayalleri kuruyor

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Oyunu beyenen herkese teşekkürler.

İnşallah bir kaç güne 1. amatör'ü de ekleyeceğim. (Her ne kadar detaylı editör saç baş yoldursada)

Şu an için 1. amatör'de yer alacağı kesinleşen iller;

İSTANBUL
    ANKARA
    İZMİR
    BURSA
    MUĞLA

şimdiden eline sağlık 1.amatörü bekliyorum

Şu zamana kadar yapılan yamalar hep Süper Amatör'e kadar olduğundan alacak takım bulamadım fakat Ankara 1.Amatör işin içine girerse sonunda memleketimin takımıyla FM keyfi yaşayabileceğim demektir.Şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum yamayı.

8. Default

hocam bu editör yamalarının hangisini kullanalım ilk verdigin linki mi yoksa ikinci linkimi

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by Komando5430 View Post
    hocam bu editör yamalarının hangisini kullanalım ilk verdigin linki mi yoksa ikinci linkimi

İlkini indirmen yeter. Zaten yılbaşından önce yeni yamayı yayınlayacağım. İstersen onu bekle.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

1. Amatör geliyor mu.?

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü Mezar.1.amatör yamasını beklediğim kadar

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

beyler sakin olun. pazar günü yamayı yayınlarım heralde:P

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Pazar günü denmiş ama daha eklenmemiş müsait olunmadı heralde.

Arkadaşlar Bursa Süper Amatör Lig'den Fethiye İ.Y 'unun ismini Gülbahçespor olarak değiştirebilecek bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

1.amatör hocam

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

beyler 1. amatörü bitirdim ama a2 ligi ve 19 yaş altı liglerini de eklemek istiyorum. neredeyse bitmek üzere. biraz sabır. yapmışken en iyisini yapalım bari.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sade 1.Amatör lig yamasını paylaşamazmısınız acaba şimdilik?

eline sağlık teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

beyler buyrun 1. amatör linki:

http://www.filefactory.com/file/6urb...20rules%29.dbc

ikinci versiyonla gelenler:

19 adet 1. amatör lig.

adana
    ankara
    Antalya
    aydın
    bursa
    denizli
    diyarbakır
    eskişehir
    hatay
    İstanbul
    izmir
    kayseri
    Kocaeli
    konya
    Kütahya
    manisa
    mersin
    muğla
    samsun

süper amatör'deki bursa, İstanbul ve izmir illeri artık tek bir başlıkta ve çoklu gruplarda

bölgesel amatör'e çıkış maçlarında kendi ilinize yakın takımlar ile oynama. (ör; istanbul takımları ile van takımları eşleşmeyecek)

reserve lig ve 19 yaş altı oldukça sade. bir dahaki versiyon da düzenleyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emeğine sağlık başka yokmuydu upload edebileceğin site gitmişssin en ilginc siteye eklemişsin hocam ya

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bir alt lig daha oluşturulmadı heralde?
    Takımlar Süper Amatör lig'de gözüküyor pek anlamadım ama emeğine sağlık diğer yamadaki kayıtlı oyuna devam etmek gerek

Yamayı yapan arkadaşa teşekkür ediyorum büyük bir emek gerçekten. fakat bende her 2 linkteki dosyayı da denememe rağmen birinde temmuzda birinde ağustosta takıldı kaldı

Eline saglık baya emek vermissin ama cok fazla sorun var keske hic finansa hic bulasmasaydın.
    -İlk olarak hem advanced hemde temelden para ödülü girmissin buda sampiyon olana 40 milyon euro gibi bi rakam kazandırıyor ikinciyede aynı sekilde girdigin paranın iki katı odeniyor.
    -Tv gelirine sabit girince 3 büyüklerle diger takımların farkı kalmamıs resmen sene sonuna dogru 3 büyükler finansal krize giriyor.
    -1 lige girdigin mac basına galibiyet primi ile 3 lige hatta BALa girdigin galibiyet primi aynı buda 3uncu lig takımlarının muthis zengilesmesine yol acıyor.

Su haliyle su yamayı oynamak vakit kaybı üzgünüm.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by shogun. View Post
    Eline saglık baya emek vermissin ama cok fazla sorun var keske hic finansa hic bulasmasaydın.
    -İlk olarak hem advanced hemde temelden para ödülü girmissin buda sampiyon olana 40 milyon euro gibi bi rakam kazandırıyor ikinciyede aynı sekilde girdigin paranın iki katı odeniyor.
    -Tv gelirine sabit girince 3 büyüklerle diger takımların farkı kalmamıs resmen sene sonuna dogru 3 büyükler finansal krize giriyor.
    -1 lige girdigin mac basına galibiyet primi ile 3 lige hatta BALa girdigin galibiyet primi aynı buda 3uncu lig takımlarının muthis zengilesmesine yol acıyor.

Su haliyle su yamayı oynamak vakit kaybı üzgünüm.
    Spor toto süper Lig'de şampiyon olan takım kupayı kaldırma ödülü olarak 15 milyon tl. kazanıyor. ayrıca galibiyet, beraberlik, geçmişteki şampiyonluk sayısına göre dağıtılan prim ve tv ödülleriyle birlikte, şapiyonluğu kazanan takım30-40 milyon Euro kazanıyor. Mesela 2011'de Fenerbahçe toplamda 65 milyon tl. (o zamanki kurla neredeyse 30-35 milyon Euro), 2012'de Galatasaray 75 milyon tl. para kazanmıştı.

Ayrıca alt liglerdeki galibiyet ve beraberlik primleri tff'nin kendi sitesinde de olan rakamlardır. 1. lig galibiyet primi ile 3. ligde ki primler aynı değildir. bir daha bak bence.

NOT: Ayrıca en son yayınladığım v.2'yi oynuyorsan, o henüz tam bitmedi. v.3'ü bekle.
    Last edited by affluence : 06.Ocak.2014 at 01:34

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Versiyon 3 yayında.

Bu Versiyonla eklenenler.

TFF A2 LİGİ
    19 YAŞ ALTI LİGİ

Link: http://www.filefactory.com/file/h2b1...ence%20v.3.dbc

İyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Merhaba,
    Versiyon 3'ü indirdiğimiz anda BAL olsun 3.lig olsun A2 ligi olsun hepsine ulaşabiliyormuyuz acaba ? Yoksa her biri için ayrı ayrı yamayı mı indirmemiz gerekiyor ?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    Merhaba,
    Versiyon 3'ü indirdiğimiz anda BAL olsun 3.lig olsun A2 ligi olsun hepsine ulaşabiliyormuyuz acaba ? Yoksa her biri için ayrı ayrı yamayı mı indirmemiz gerekiyor ?
    sadece v.3'ü kullanman yeter. spor toto süper lig ile 1. amatör lig arası (toplam 7 kademe) tüm liglerde oynayabiliyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

indirdim hocam fakat cok gec acılıyor oyun kurulumunda bekliyorum inşallah oynadıgım takım vardır.

Hocam emeğine sağlık ama bir şey soracağım.1.Amatör Küme yaması tam olarak eklenmemiş sanırım.Ankara'da 5 tane grup olmasına rağmen 3 tane gözüküyor şu an ve takımların çoğu yanlış.

http://www.aaskf.org.tr/1-amator-kum...sid=120&wid=18

Yukarıdaki linkte takımlar ve gruplar var.Fakat buradaki takımların çoğu oyunda yok yada yanlış ligde.Mesela Yeni Yol Spor normalde Ankara Süper Amatör'de olması gerektiği halde oyunda 1.Amatör'de filan.Böyle yanlışlıklar var.Memleketimin takımını alabileceğim diye çok heyecanlı bir şekilde açmıştım oyunu ama oyunda olmadığını görünce büyük hayal kırıklığı yaşadım açıkçası

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Hocam emeğine sağlık ama bir şey soracağım.1.Amatör Küme yaması tam olarak eklenmemiş sanırım.Ankara'da 5 tane grup olmasına rağmen 3 tane gözüküyor şu an ve takımların çoğu yanlış.

http://www.aaskf.org.tr/1-amator-kum...sid=120&wid=18

Yukarıdaki linkte takımlar ve gruplar var.Fakat buradaki takımların çoğu oyunda yok yada yanlış ligde.Mesela Yeni Yol Spor normalde Ankara Süper Amatör'de olması gerektiği halde oyunda 1.Amatör'de filan.Böyle yanlışlıklar var.Memleketimin takımını alabileceğim diye çok heyecanlı bir şekilde açmıştım oyunu ama oyunda olmadığını görünce büyük hayal kırıklığı yaşadım açıkçası
    bu yama oyunun kendi db'indeki takımlar ile yapıldı. ekstra takım eklenmedi. 1. amatör oluşturabilecek kadar takımı olan şehirlerin 1. amatör'ü eklendi sadece. o sebeple bire bir grup ve takım bekleme dostum :P

hoca eline emeğine sağlık.. ben geçen seneden başlamıştım amatör liglere.. bu sene de yayınlanmasına sevindim.. yorumlarda finansla ilgili sıkıntılar gördüm ama sanırsam düzeltilmiş.. geçen seneki finans konusunda muhteşemdi yani gerçekçilik olarak.. bu sene de yine Samsun 1.Amatör den devam..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri