1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Adanademirspor

Default Adanademirspor

*Adana'ya yeni yapılacak olan stadın adı " KOZA ARENA"dır..
    *Ayrıca stadın sahibi de Adanaspor değildir..

Bu 2 hatayı göz ardı etmeyelim..Özellikle de stad sahibi konusunu..

Bir de şunu belirtmek isterim ;
    Rahmetli başkanımız "BEKİR ÇINAR" ve sadece futbol alanında değil ADS Yüzme Takımı'nda bile yer alan "MUHARREM GÜLERGİN"in efsane isimler arasında yer alması gerekir..Hatta MUHARREM GÜLERGİN tribünü bile vardır 5 Ocak Stadı'nda..

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Stadın sahibi zaten Adanaspor olamayacak.Her iki takımda kiracı konumunda olacak.Oyunda stadın sahibi Adanaspor mu görünüyor?Öyleyse düzelttirelim Ömer abiye.
    Diğer konular hakkında ADS araştırmacısı yada Ömer abi yardımcı olacaktır sana.

Nesil
    2003

Yeni stada gecislerde kiralik opsiyonu yoktu. Yeni bir sey eklediler ama henuz ne kadar iyi calistigini test etmedim. Eger duzgun calisiyorsa bir sonraki yamada yeni statlar da kiralik olacak.

4.seneye girerken hem Adanaspor hemde Adanademirspor o stada taşınıyor..Ama stad sahibi Adanaspor olarak görünüyor..

Efsane isimler kısmında ise Muharrem Gülergin gibi bir efsanenin adı yokken Fatih Terim'in adı yer alıyor..Fatih Hoca'yı sevmediğim için söylemiyorum bunu ; Muharrem Gülergin'in çok daha fazla hakettiğini düşündüğüm için belirtiyorum..

MUHARREM GÜLERGİN gibi bir isim efsaneler arasında yer almıyor hala..Bu durumu gerekirse yüzlerce kez yazarak dile getireceğim..Yetkili kişiler umarım gereğini yerine getirir..

Gazete haberleri ;

ŞİMŞEKLER GRUBU'nun 5 Ocak Stadı'nda ki yeri Kuzey kale arkasıdır..Ve o tribünün adı da MUHARREM GÜLERGİN TRİBÜNÜ'dür..Ayrıca rahmetli büyüğümüzün adına Şimşekler Grubu hatıra ormanı bile yapmıştır ;

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler de "wikipedia"dan bakarak bu ismin ADANADEMİRSPOR ile ne kadar özdeşleştiğini anlayacaktır..Ve niye bu kadar üzerinde durduğum konusunda da bana hak vereceklerdir..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Muharrem Gülergin belki de adı bilinmeyen en büyük efsanedir Türkiyede. Sadece demirspor için değil türk sporu için de çok önemli bir isimdir.Kesinlikle efsanelere yazılması gerekiyor.

buraya hataları yazmamız söylenmiş ama Süper Lig kulüplerine bu kadar özen gösterilirken (özellikle 4 büyükler) PTT 1.LİG ekiplerine bu kadar ilgisiz durulması can sıkıcı..Umarım dikkate alınırım

Mesaj Yetkileri