Anket Sonuçlarını Görüntüle: En çok hangi güncelleştirmeyi beğendiniz ?

Voters
137. You may not vote on this poll
  • v2 (Duran Toplar)

27 19.71%
  • v3 (Hızlı Oyun)

36 26.28%
  • v4 (Sonsuz Hakimiyet)

74 54.01%
Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 203 sonuç

Konu: Baldemir Sistem 2014 v4 "Sonsuz Hakimiyet"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul & Sakarya

Öncelikle yaptığınız taktik gayet iyi,online kariyer de denedim. Fakat söylediğiniz gibi 14.2 de saçma sapan işler oluyor. Taktiğin bir suçu yok kaybettiğim maçlar oldu ama o maçlarda yediğim her gol tam bir saçmalık abidesi,böyle goller yenmez ya oyun sapıtmış durumda. Bir süre ara vermeyi bile düşünüyorum

Son sayfaya kadar ; "Sonunda bir taktik buldum" dedim ama buda tutmamı sanırım 14.2 ile. 2 senedir bu oyunu mahvettler. Taktik bulacam diye oyun oynayamaz oldum. Ben yinede bir indirip deneyim taktiğinizi. Çok emek vermişsiniz herşeye rağmen aklınıza sağlık.

hocam 2015 teyim.takıım arsenal.defansım sağlam.orta saha kadrom şöyle:lars bender, matuidi, mesut özil, xherdan shaqiri, james rodriguez, wilshere, roberto pereyra.forvet:balotelli, bony, javier hernandez.hangi versiyonu önerirsin.yada hangisinden hangi mevkide daha iyi verim alabilirim sence?özellikle shaqiriden hiç faydalanamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by tatangalaroley View Post
    Öncelikle yaptığınız taktik gayet iyi,online kariyer de denedim. Fakat söylediğiniz gibi 14.2 de saçma sapan işler oluyor. Taktiğin bir suçu yok kaybettiğim maçlar oldu ama o maçlarda yediğim her gol tam bir saçmalık abidesi,böyle goller yenmez ya oyun sapıtmış durumda. Bir süre ara vermeyi bile düşünüyorum
    Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    Son sayfaya kadar ; "Sonunda bir taktik buldum" dedim ama buda tutmamı sanırım 14.2 ile. 2 senedir bu oyunu mahvettler. Taktik bulacam diye oyun oynayamaz oldum. Ben yinede bir indirip deneyim taktiğinizi. Çok emek vermişsiniz herşeye rağmen aklınıza sağlık.
    Düşüncelerinize katılıyorum. Şubat'a kadar sabredecez artık.
    Quote Originally Posted by ugurayz View Post
    hocam 2015 teyim.takıım arsenal.defansım sağlam.orta saha kadrom şöyle:lars bender, matuidi, mesut özil, xherdan shaqiri, james rodriguez, wilshere, roberto pereyra.forvet:balotelli, bony, javier hernandez.hangi versiyonu önerirsin.yada hangisinden hangi mevkide daha iyi verim alabilirim sence?özellikle shaqiriden hiç faydalanamıyorum
    V4

Rodriguez, Özil ve Wilshere aynı pozisyonun oyuncuları, Üçünden de yararlanmak istiyorsan Rodriquez'e MR pozisyon antrenmanı Wilshere'e de MC pozisyon antrenmanı vermelisin. Shaqiri AML'de akacaktır.

DMC: Lars Bender
    MC: Wilshere
    MR: Rodriquez
    AMC: Özil
    AML: Shaqiri
    FC: Balotelli
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Fenerbahçeye Hangisi Gider ? Hızlı Oyun - Topa Hakimiyet ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mevcut kadrosunda hızlı kanatlara sahip olmadığını varsayarsak topa hakimiyet daha uygun olabilir.
    ...

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Mevcut kadrosunda hızlı kanatlara sahip olmadığını varsayarsak topa hakimiyet daha uygun olabilir.
    şuanda hızlı oyunu deniyorum hocam bgakalım

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Abi taktik konusunda harbiden kötüyüm yani , işin sırrı ne diye bir deneyim dedim senin şu sonsuz hakimiyeti daha ilk maç 6-1 bitti

Benim pas yapamayan adamlar bir pas yapıyor ara pas atıyor inanamazsın ,

Çok başarılı olmuş sonradan tekrar denedim aynı maçı kendi taktiğimle sonuç hüsran

Taktik konusunda çok başarılısın bir ara benim takım kadrosunu göstersem bana bir kaç tüyo verir misin hazır taktik kullandım mı zevk alamıyorum çünkü .

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@benzema35

14.2'deki güncellemeden sonra online maçlar dışında FM'den uzak durdum. Demek hala motor taktiği algılıyor : ) Yeni güncelleme için neyi bekliyorlar diyecem ama herhalde Şubattaki güncellemeye kaldı tüm iş. Şuan taktik komutları algılamada ve yansıtmada kaos olan bir motor var.

Steam'den beni ekleyebilirsin. (balde_mir_07) müsait bir vakitte taktik ve oyun hakkında merak ettiklerin üzerinden konuşuruz, teşekkürler.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende denıyım yazarım buraya İbrahim çoktandır uzak kaldım gene oyundan

Düşüncelerinize katılıyorum. Şubat'a kadar sabredecez artık.

V4

Rodriguez, Özil ve Wilshere aynı pozisyonun oyuncuları, Üçünden de yararlanmak istiyorsan Rodriquez'e MR pozisyon antrenmanı Wilshere'e de MC pozisyon antrenmanı vermelisin. Shaqiri AML'de akacaktır.

DMC: Lars Bender
    MC: Wilshere
    MR: Rodriquez
    AMC: Özil
    AML: Shaqiri
    FC: Balotelli

eyvallah hocam sağol deneyip döneceğim

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Romanya Liga I takımı Viitorul Constanta'ya Komple Forvet olarak Emile Mpenza yeterli olur mu hocam?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Romanya Liga I takımı Viitorul Constanta'ya Komple Forvet olarak Emile Mpenza yeterli olur mu hocam?
    Yaşı gelmiş bir oyuncu Mpenza. Yine de Romanya Lig düzeyinde 1 sezon rahatlıkla idare edebilir.
    ...

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Oyunda kullandigim ve verim aldigim güzel bi taktik oyunculara verilen dogru rollerle ve mac icindeki taktiksel degisikliklerle gayet basarili. Gs ile denedim 2.senemde samp ligi sampiyonu 3.senemde de yari final oynadim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by GicaHagi View Post
    Oyunda kullandigim ve verim aldigim güzel bi taktik oyunculara verilen dogru rollerle ve mac icindeki taktiksel degisikliklerle gayet basarili. Gs ile denedim 2.senemde samp ligi sampiyonu 3.senemde de yari final oynadim.
    Tebrikler, güzel başarı.
    ...

tamda galatasaray için aradığım taktik.

drogba-bruma-sneijder-selçuk-melo-hamit hepsini kullanabilirim. bir tek burak a yer yok onuda aml çalıştırırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Burak'ı satabilirsin. Ondan gelebilecek güzel bir para ile gerekli mevkilere transfer yapma şansın doğar.
    ...

Değişik dizilişler hep ilgimi çekmiştir. Bu diziliş ve kadro özellikleri Fenerbahçe için çok uygun. Deneyip tecrübelerimi aktarırım. Güzel çalışma olmuş ellerine sağlık.

Acaba Bunu Turnuva da İbo'ya Karşı Denesem mi

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Hocam Merhaba , sizden ricam aşağıda ki maçları yorumlamanız. Sonsuz hakimiyet versiyonunu kullanıyorum ama neden böyle oldu anlamadım. Bu iki maçı üst üste yaptım. Bambaşka iki takım çıktı ortaya. Yardımınızı ve önerileriniz bekliyorum. Saygılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

14.2.2 ile beraber gelen maç motoru güncellemesi benim bana pek yorum şansı bırakmıyor çünkü önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi FM tarihinin bana göre en kötü maç motoruyla karşı karşıyayız. Komut dinlemeyen, kafasına göre işleyen bir maç motoru hakim. Bu yüzden dikkat ederseniz taktiği geliştirmeyi bıraktım. Bir kaç hafta sonra veritabanı güncellemesiyle beraber maç motoru güncellemesi gelecek. Ona bakar, ondan sonra hareket ederiz.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

14.2.2 ile beraber gelen maç motoru güncellemesi benim bana pek yorum şansı bırakmıyor çünkü önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi FM tarihinin bana göre en kötü maç motoruyla karşı karşıyayız. Komut dinlemeyen, kafasına göre işleyen bir maç motoru hakim. Bu yüzden dikkat ederseniz taktiği geliştirmeyi bıraktım. Bir kaç hafta sonra veritabanı güncellemesiyle beraber maç motoru güncellemesi gelecek. Ona bakar, ondan sonra hareket ederiz.
    Evet bu yorumlarınız okumuştum , birçok kişi şikayetçi ama ben 14.1.3 sürümünü kullanıyorum. Sanıyorum bu sürümde direktifler konusunda bir sorun yoktu.Bu bilgi ışığında yardımlarınızı bekliyorum. Dilerseniz kayıtlı oyun dosyamı sizinle paylaşabilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Özelden kayıtlı oyunu gönder, bakalım.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Özelden kayıtlı oyunu gönder, bakalım.
    İlginiz için teşekkür ederim. Aksam saatlerinde dosyayı göndermiş olacağım. Saygılar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Özel mesaj atamıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Buraya da Atabilirsin Yardımcı Oluruz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Buraya nasıl yükleyeceğimi de bilmiyorum açıkcası.

Kasım akdemir
    Buraya Save Dosyasını Upload Edip Linkini Paylaşırsan Yardımcı Oluruz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Bunu denemiştim ama fm uzantılı dosyaları yükleyemezsiniz diyor. Sıkıştırıp yüklemek istedim , ona da izin vermedi.

Rar'layıp Yükleyebiliyorsun Denedim Sorun Olmuyor

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri