Anket Sonuçlarını Görüntüle: En çok hangi güncelleştirmeyi beğendiniz ?

Voters
137. You may not vote on this poll
  • v2 (Duran Toplar)

27 19.71%
  • v3 (Hızlı Oyun)

36 26.28%
  • v4 (Sonsuz Hakimiyet)

74 54.01%
1 ile 30 arası toplam 203 sonuç

Konu: Baldemir Sistem 2014 v4 "Sonsuz Hakimiyet"

Hybrid View

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Fernandes AMC'de daha etkili olabilir, MC'de top kapma önemli bir yetenek üzerine rol olarak "Defansif Oyun Kurucu" olarak görev verdiriyoruz, Bu rol için önemli olan teknik özelliklerden biri de "Top Kapma"

Fernandes yine de oynar mı? Tabi ki oynar. Ayrıca üstün becerisi sayesinde hem Duran Top taktiği sayesinde hem de dönen topları tamamlamasını düşünürsen 10+ golü rahatlıkla çıkaracaktır, Sadece orta alanda başlayan savunma gücü biraz kırılgan olacaktır.
    Aslında sormamın nedenlerinden biri de şu. AMC ve MC'de banko oynayacak 3 oyuncu var. Salih,Emre ve Fernandes. Şimdi Salih çok iyi gelişiyor AMC'de ve 29 maçta oynadı geçen sezon 7.98 ortalama aldı. Bende oynatmak istiyorum onun için Fernandes ve Emre'yi dönüşümlü oynatmak istiyordum MC'de. O zaman Emre'yi MC Fernandes ve Salih'i de dönüşümlü olarak AMC'de kullanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Aslında sormamın nedenlerinden biri de şu. AMC ve MC'de banko oynayacak 3 oyuncu var. Salih,Emre ve Fernandes. Şimdi Salih çok iyi gelişiyor AMC'de ve 29 maçta oynadı geçen sezon 7.98 ortalama aldı. Bende oynatmak istiyorum onun için Fernandes ve Emre'yi dönüşümlü oynatmak istiyordum MC'de. O zaman Emre'yi MC Fernandes ve Salih'i de dönüşümlü olarak AMC'de kullanırım.
    Aynen böyle olabilir, Ayrıca Salih'e mentor vermeyi unutma. Elindeki kaliteli orta alan oyuncularıyla mutlaka özel çalışmalar yapsın, gelişimi için daha yararlı olur.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Aynen böyle olabilir, Ayrıca Salih'e mentor vermeyi unutma. Elindeki kaliteli orta alan oyuncularıyla mutlaka özel çalışmalar yapsın, gelişimi için daha yararlı olur.
    Tamam o zaman sağolasın. Salih şuan Emre'yle çalışıyor Kararlılık 18 oldu. Bireysel olarak da Çabukluk antrenmanı var şuan. Barcelona 18.5 M teklif etti satmadım . V3 bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Baldemir Sistem 2014 v3 "Hızlı ve Sakin"

Evet arkadaşlar sistemimizin v3 güncellemesiyle tekrardan karşınızdayız. Sistemi güncellerken burada sizlerin karşılaştığı sorunları baz almamın yanı sıra, maç motoruna biraz daha adapte olma ve daha hızlı skora gitme adına bir takım değişiklikler yaptık.

Değişiklikler ;
    1. Takım komutlarında değişim gerçekleşti.
    2. Oyuncu komutlarında değişim gerçekleşti.
    3. Faul ve Penaltı problemi yaşayanlar için önlem alındı.
    4. Duran Toplardaki rakip önlemlerine karşı ikinci bir organizasyon hareketi gerçekleştirildi.
    5. Duran Toplarda Defansta ve Ofansta oyuncuların konuşlandığı bölgeler değiştirildi.

Standart Lig Mücadelesi

Üst Düzey Lig Mücadelesi

Üst Düzey Kıtasal Mücadele

Taktiği ayarladıktan sonra denk gelen 3 tane maçın profilini özellikle almak istedim, Mücadele düzeyi ve Arenası ne kadar üst düzey olursa, takım sertliği o derece yükseliyor. Oyuncular birebir pozisyonlarda daha dikkatli davranıyor. Her ne kadar önlem alsak da Hırçınlığı yüksek olan oyuncular yine kartların müdavimi. Ayrıca hızlı oyunumuz direk skora yönelik olduğundan topa hakim olma ve orta alanda top çevirme ikinci planda. Maç içinde yapacağınız ufak tefek değişimlerle "Takım komutlarında" özellikle skor olarak avantajlı olduğunuz durumlarda, topa hakim bir oyun felsefesine dönebilirsiniz. "Verilecek komutlar: Daha Düşük Tempo, Topa Sahip Ol, Kısa Pas"

Not: v2 ile başarı sağlayan ve problem yaşamayanların v2 ile devam etmesini öneririm, v3'teki oyun felsefesi ve değişiklikler takımınız üzerinde pozitif etki yapacağı kadar negatif etki de yapabilir. v3'te amaç, v2'de başarılı olamayan takımların oyun felsefelerine yönelik değişikliktir.

İndirme linki ilk mesajın en altındadır, İyi Eğlenceler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Mesaj Yetkileri