1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Yeni oyun açarken takılma sorunu.. lütfen yardım..!!!

Exclamation Yeni oyun açarken takılma sorunu.. lütfen yardım..!!!

Arkadaşlar iki gündür uğraşıyorum sorunu çözemedim biri yardım etsin Allah aşkına.. Bu zamana kadar oynuyodum sorun yoktu.. İki gün önce editörde bazı düzenlemeler yaptım (oyunun sağlıklı çalışmasına etki etmeyeceğinden emin olduğum bir iki ufak tefek değişiklik).. Daha sonra yeni oyun kurmak istedim.. Oyunu kuruyorum, ligleri seçiyorum, profil seçiyorum ve en son "ileri - yönetecek takım seç" butonuna tıkladığımda oyun takılıyor.. Bir saate yakın beklediğim odu ama devam etmiyo.. Bu şekildeyken diğer kayıtlı oyunlarımı açıyo ve sorunsuz devam ediyo.. Ben tedbir amaçlı editörde oluşturduğum dbc dosyalarını hatta komple belgelerimdeki editör data klasörünün içini başka yere taşıyıp açmayı denedim yine aynı yerde takılıyor.. Bugünse iki kez oyunu komple silip tekrar kurdum.. Ama sonuç aynı kayıtlı oyunlar açılıyo ama yeni oyun kurunca dediğim yerde takılıyo.. Lütfen yardım edin kafayı yeme evresindeyim..

Konuyu düzenleme yetkim yok başlığı değiştiremedim.. Moderatörler ilgilenirse sevinirim.. SORUN ÇÖZÜLDÜ..!!! Başka bir sitede daha rastlamıştım aynı soruna orda da çözüm yoktu, muhtemelen bendeki sorunun aynısı orda var.. Yukarıda bahsettiğim sorunun nedeni grafik yamalarının yanlış yerde bulunmasıymış arkadaşlar.. Öncelikle oyunu sildim (regedit'teki kalıntılarıyla beraber).. Daha sonra "application data" klasöründeki 'local' klasörü ve 'roaming' klasörü (Win 7 ve 8 için) içerisindeki tüm 'Sports Interactive' klasörlerini (cache değil tüm klasörü) sildim.. Daha sonra oyunu sade şekilde tekrar kurdum (eklentisiz/yamasız).. ve oyuna giriş yaptığımda sorunun çözüldüğünü farkettim.. Sorunun nedenini bilmediğim için oyuna devam etmek için grafik yamalarımı tekrar kurdum ve oyuna girmeye çalıştığımda yine aynı manzarayla karşılaştım.. Yamalarda bir problem olduğunu anladıktan sonra skinler de dahil olmak üzere her bir yamayı ayrı ayrı ekleyerek denemeler yaptım.. Sonuç olarak sorunun "Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/" klasörü altında bulunması gereken 'kits, logos, players' klasörlerinin "..../graphics/pictures/" klasöründe bulunmasından dolayı olduğunu farkettim.. Klasörleri olması gereken yere taşıyıp tekrar giriş yaptım ve şuanda tüm yamalar aktif bir şekilde oyunu oynamaktayım.. Hiçbir sorunum kalmadı.. Bilginize.....

Mesaj Yetkileri