1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Steam oyun içi aktifleştirme - Tecrübeli Arkadaşlar

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Default Steam oyun içi aktifleştirme - Tecrübeli Arkadaşlar

Arkadaşlar Merhaba

Dün Steam Store de abone olduktan sonra indirdiğim 2 adt taktik var ve ben bunları eğer yanlışım olmasın oyun açıldıktan sonra indirmeler bolumunden aktif ettikten sonra ancak oyuna yansıtabiliyorum doğru mudur.Fakat Oyun açıldıktan Sonra aktif etmek için saatlerce steam storenin açılmasını bekliyorum biryerde duymuştum "eğer logo,skin,kit pack varsa ekstra dan indirip yüklediğin kasar o zaman " der arkadaşın kendisi bunun onune geçmenin başka yolu yokmudur.Ciddi anlamda saatlerce bekliyorum.

Tşkler .

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

arkadaşlar kimse yok mudur cvp verecek

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

arkadaşlar yardım lütfen ..

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Evet aktif etmek için indirmelere girmen lazım bendede hiç açılmıyor nerdeyse indirmeler, tüm grafikleride silmiştim, yani bi çözüm bilmiyorum kardeşim

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Peki bunun bir yolu yok mudur hocam herkes boyle beklerken neden kimse şikayetçi değil.azımsanmayacak derecede bekliyorum açılsın diye store .

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

eğer bahsettiğiniz ve benim anladığım oyuna atölyeden içerik eklemek ise,atölye sayfasında indirmek istdiğiniz içeriğe abone olmanız yeterli.başka birşey yapmadan otomatik olarak o içerik indiriliyor ve belgeler içindeki ilgili klasöre atılıyor.

Mesaj Yetkileri