Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Çakma Roux Auxerre'nin Başında/2016

Default Çakma Roux Auxerre'nin Başında/2016

Merhaba Ben Talha.İstanbul'da doğup büyüdüm ama aslen Sakaryalıyım.Şu anda da İstanbul'da İstinye'de çok tatlı bir yerde oturuyorum.Biraz küçüklüğüme inecek olursak hem kardeşimle beraber hem de FM ile beraber büyüdük.Daha doğrusu ergenleştik.İlk oynadığımda pek beğenmemiştim ama daha sonra kanım ısındı Football Manager'a.Sevdalısı olduğum takım Fenerbahçe'ydi.Bir gün o takıma teknik direktörlük benim için hayaldi ve gerçekleşti geçtim takımın başına dicektim ki nerde o günler.Meğersem zamanımı aylak aylak geçirdiğim kahvenin önünde uyumuşum Muhittin abi uyandırdı beni.Bizim muhitin en baba insanıdır.Yani dediğim gibi boş boş gezen biriyim.Elimde diplomam olmasına rağmen çalışmıyorum.Günümü ikiye böldüm Yarısı kahvede,yarısı evde geçiyorum.Ya FM oynuyorum ya da Muhittin abiyi dinliyorum.Bekliyorum bir fırsatın geleceği günü....

Kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar
    dilerim.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Başarılar hikaye hoşuma gitti

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Başarılar dilerim.

Quote Originally Posted by Krios View Post
    Başarılar

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Başarılar

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Başarılar.

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    başarılar dilerim.

Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    Başarılar hikaye hoşuma gitti

Sağolun beyler,hepinize çok teşekkür ederim.

Bir gün yine evden çıktım kahveye doğru yol aldım.Telefonum çaldı,arayan babamdı,''Oğlum acilen buraya gelmen lazım annenin durumu biraz kötü,seni görmek istiyor dedi.Bende hemen otogara gittim.Fakat okullar 4 gün tatildi.Bu sebepten bilet yoktu.Kalmıştım soğuğun ortasında.Hemen internetten bir uçak bileti almaya gidicektim.Fakat sonra saçmaladığımı anladım.1.Sakarya'ya uçak gitmiyordu.2.Hava'dan dolayı uçaklar kalkış yapmazdıki..Babamı arayıp olanları söyledim.Anlayışla karşıladı ama benim içime kurt düşmüştü.En yakın zamanda gitmeliydim Sakarya'ya.Bunları düşüne düşüne eve kadar gelmiştim.Bende sıkılmıştım bu hayattan evde duran diplomama ve antrenörlük lisansıma baktı.Biri hiç işe yaramamıştı.Mahallenin çocuklarının Bursa'da düzenlenen turnuvada antrenörlüklerini yapmaktan başka.Oturdum koltuğun üstüne uyuya kalmışım.Yarın yine kahvedeydim.Arkadaşlarla oynarken biri geldi kahveye İngilizdi.Bize şu adresi sordu:
    İstinye Mahallesi Darüşşafaka Caddesi No: 45 Kat: 2-3* PK:34460
    İstinye / İstanbul
    TFF'nun adresiydi.Ukala biriydi ama insanlık görevimizi yerine getirdik tarif ettik yine de anlamadı.Biri beni oraya götürebilir mi?dedi.Nedense herkesin bir anda işi çıktı.Mecbur ben götürmek zorunda kaldım.Binaya gelince geri dönmek istedim.Ama Türkçe'sinin olmadığını ona yardımcı olmamı istedi.Beraber çıktık 2.kata.Neden geldiğini sordum merdivenlerde?Bana ''Başkanla görüşücem.Beni Fatih Terim'in asistanların'dan yapmak istiyor''dedi.Antrenörlükle ilgili bir şey duyunca çok heyecanlanıyorum.Bu anda da öyle oldu dona kaldım.Başkan yardımcısının odasına geldik...

Bir sonraki mesajda hikayenin sonlarına geliyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Takımını merak edtmeye başladım

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Turkiye u21 mi acaba takım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başlık güzelmiş başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İlginç bir hikaye, Başarılar

Takımını merak edtmeye başladım
    Biraz daha bekleticem kusura bakmayın

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Turkiye u21 mi acaba takım
    Hocam bir yere gidiyoruz ama dur bakalım

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    başlık güzelmiş başarılar
    Sağol hocam eyvallah.

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    İlginç bir hikaye, Başarılar
    Teşekkürler.

Hikayeye devam...

Fakat odasında yoktu bizi milli takımlardan sorumlu olan Fethi Heper'e gönderdiler.Kapıyı tıklatıp içeri girdik.Ben kendimi tanıştırdım sonrada arkadaşı bırakıp çıkıyordum ki prof. Durdurdu.Söze girdi:-Malum İstanbul trafiği tercümanımız gelemedi,bize yardımcı olur musun delikanlı dedi.İşte beklediğim klişe sahne gelmişti.Oturduk konuşmaya başladık.Ama prof. İngiliz'in ukala hareketlerinden dolayı çok sinirlendi ve resmen güvenlikle dışarı attırdı.Bana da kim olduğumu ne iş yaptığımı sordu.Uzun uzun sohbet ettik,sonunda bana:-Madem işsizsin bizimle çalışmak istersen seni U21 antrenörlerinden yapabilirim,dedi ve ondan telefon beklememi söyledi.Çok heyecanlanmıştım.Teşekkürlerimi sunarak nerdeyse uçarak eve gittim.2 gün geçtikten sonra telefon geldi.Arayan kişi TFF personeli olduğunu söyledi ve devam etti:-Talha Bey maalesef üzgünüm ama
    aradığımız antrenörü bulduk'' dediği an yıkılmıştım.Teşekkür ederek kapattım telefonu.Yine kaderimin bir oyununa yenik düşmüştüm.Yarın geldi,çattı.Sakarya'ya gitmem gerekiyordu.Otobüse bindim gidiyordum.Televizyona biraz bakınca haber kanallarında U21 teknik direktörü Abdullah Ercan'ın gelen yoğun teklifler doğrultusunda takımdan ayrıldığını ve takımın başına şu anda işsiz olan Aykut Kocaman'ın getirildiğini gördüm.İçimden sadece onun adına çok mutlu olduğumu söylüyordum.Düşündüğüm yerlerden biriside elimden kaymıştı.Neyse Sakarya'ya vardım.Annemi gördüm,maşallah iyiydi.1 Hafta'ya yakın ailemle kaldım.Sonra hazır gelmişken akrabalarımıda gezmek istemiştim.Eniştem beni kardeşinin evine akşam yemeğine davet etti.Hazırlandım ve yola çıktım.Düzce'deki evlerine varmıştım....

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

heyecanlı bir hikaye
    devamını merakla bekliyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Başarılar takipteyim.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    heyecanlı bir hikaye
    devamını merakla bekliyorum..

Takım öncesi hikaye bitti inşallah takımın başındaykende devam eder.

Quote Originally Posted by myres View Post
    Başarılar takipteyim.
    Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Başarılar Hocam

Teşekkürler beyler...

İçeri girmiştim kalabalık bir ortam vardı.Gözümü şöyle bir gezdirdim.Birde ne göreyim o oradaydı.Hemşerim olan Aykut Hoca.Elim ayağıma dolaştı.Hemen enişteme sordum.Nereden tanıyorsunuz diye.Eniştem'in akrabasıymış kendisi.Çok heyecanlanmıştım.Hemen konuşmam lazımdı.Ama boş bir vakit bulamadım.Geç saatlere doğru herkes dağılmıştı.Aykut Hoca'da o akşam yatıya kalıcakmış .Bende bulmuşum böyle fırsatı kaçırmak istemedim.Yaklaşık 2-3 saat konuştuk.Kendisine çok büyük hayranı olduğumu söyledim.O da bayağı sevdi beni.Fakat sabah kalktığımda gitmişti.Yine elime geçen fırsatı kullanamamıştım.Ailemin yanına geri döndüm.2-3 geçti.Sezonun ve turnuvaların başlamasına 2 aya yakın bir zaman kalmıştı.Babamın küçük bir dükkanı vardı,gidip yardım ediyordum.Yine böyle günlerden biriydi.Telefona uyandım.Yabancı bir numara arıyordu.Efendim diye açtım telefonu:
    -Alo,Talha 2 saat sonra gelip seni alıyorum bavulunu hazırla.
    Aykut Hoca'ydı bu peki beni niye almaya geliyordu.
    -Hocam hayırdır bir şey mi oldu?
    -Senin lisansın yok mu?
    -Var.
    -O zaman bir şeyler olucak artık yani biz yapıcaz seni yardımcım olarak İstanbul'a götürüyorum,dedi.
    Donakaldım,hemen aileme haber verdim bu durumu,annemde de kalmayacaktı aklım iyileşmişti oda.Artık oluyordu galiba,şans yüzüme gülüyordu.Gerçektende olmuştu.Yaklaşık 1 ay geçmişti.Aykut Hoca'yla uyum içerisindeydik ama teklifler geliyordu her yerden.Benle konuşarak ayrılacağını söyledi ve şöyle devam etti:
    -Evet genç adam ayrılma vakti,bir gün yine umarım senle çalışabilirim.
    Şok şok üstüne şok oluyordum ama yapacak bir şey yoktu yine dönüyordum memlekete.
    Ertesi gün bir basın toplantısı yaptı Aykut Kocaman:
    -Herkesten çok özür diliyorum ama ayrılmak zorundayım fakat gözüm arkamda kalmayacak dedi.
    Bende o salondaydım.Beni gösterdi.
    -O dedi.Yüzümü kara çıkarmayacak.Gençlerin halinden genç anlar sonuçta.Ona güvenim sonsuz dedi.10 dakika içinde daha önce hiç görünmeyen biri olarak tüm kanallarda alt yazı olarak ismim geçiyordu.Geçmiştim U21'in başına rüya gibiydi.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Harika hikaye başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bildim takımı, Emrah Başsan ve Levin Öztunalı'dan dibine kadar faydalan hocam. Önün açık, başarılar.

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Harika hikaye başarılar
    Sağol hocam.

Bildim takımı, Emrah Başsan ve Levin Öztunalı'dan dibine kadar faydalan hocam. Önün açık, başarılar.

As'larım o isimler zaten hocam,çok teşekkürler.

Amacım öncelikle U21 ile 2015'teki turnuvayı en iyi şekilde bitirmek.Zaten o sürede oyun bayağı şekillenir ordanda yoluma bir kulüp takımıyla devam ederim artık.

Grubumuz

Bu gruptan rahat çıkabileceğimizi düşünüyorum.Bizi tek zorlayabilecek ekip İsveç...

U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri Moldava ve hazırlık maçı olan Lihteynştayn ile oynayacağımız maçın aday kadrosunu açıklamış bulunmaktayım...

Moldova ile ilk maçıma Rize'de çıktım.İlk yarıda istediğimiz oyunu yansıtamasakta 2.yarı Yusuf'un şovuyla ve Rizeli kardeşlerimizle beraber üstün bir galibiyet aldık.

Moldova maçındaki aynı taktiğimizi uyguladık.Taktik çok başarılı ve iyi gidiyoruz.Fakat tabiki bunlar iyi takımlar değil önemli olan İspanya,Fransa gibi takımlarla mücadele verebilmek!

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Maçlar iyi iyi

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Emre Can'ı alamadın değil mi? Kerim Frei ve Gökhan Töre'yi dene, Fatih Hoca almadığı zaman gelebiliyorlardı sanırım.

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Maçlar iyi iyi

Eyvallah hocam..

Emre Can'ı alamadın değil mi? Kerim Frei ve Gökhan Töre'yi dene, Fatih Hoca almadığı zaman gelebiliyorlardı sanırım.

Hocam Fatih Hoca bırakmıyor,kadro kuramıyorum

Oynayacağımız 3 Maçın aday kadrosu bu şekildeydi.

Slovenya,Montenegro ve Moldova Maçlarımız...

5 dakikada işi bitirdik.Yola devam...

Son dakikalarda Enes'le golü bulduk.Gençlerimiz iyi Avrupa bekle Bizi...

Maçı resmen yaşadım 3 dakikada 2 gol attık.Mükemmel bir maçtı...

Grupta aldık dümeni elimize götürüyoruz,tabi her şey grupla bitmiyor.Arkasından eleme maçlarımız var umarım gidebiliriz...

Hazırlık maçı olan Malta ve eleme grubu maçımız olan İsveç maçları kadrosu şu şekilde...

En güçlü rakibimize deplasmana gitmiştik.Oldukça soğuk bir hava ve fazla rüzgar vardı.Kilit maçlardan birinde kolay bir zafer ettik.Çok başarılıydık.Allah nazarlardan korusun.Şimdi de hazırlık maçı olan Malta maçında takımı biraz deneyecektim...

Yine Rize'deydik.Neden tüm maçlarımızı Rize'de oynadığımıza bir anlam verememiştim bunu sormalıydım yönetime.Neyse takımı denemekti amacım ama takımla öyle bir form yakalamıştık ki denenecek takım değiliz dercesine Malta'yada acımadık.Dolu dizgin devam ediyorduk...

Valla gençlerle çok mutluydum ama kafa patlatmaktan da bir o kadar yorulmuştum.Bir 5 ay maç olmayacaktı.Bende artık biraz dinlecektim.Maçın akşamı oyuncularla toplantı yapıp onlara çok teşekkür ettikten sonra eve gittim.Bayağı yorulmuştum bu süreçten.Bir kaç gün dinlendikten sonra muhtemel rakip analizlerine elemelerin bitmesine 3 maç kala başlamıştım bile...

Evde rakip analiz yaparken geçmişti aylar ve grubumuz son 3 maçınıda oynamıştık.Kağıdı elime alıp onlara da şöyle bir göz gezdirdim...

Valla çok iyi gidiyorduk,grubuda 1.tamamlamıştık bile.Ama işin zor tarafı şimdi karşımıza geliyordu.Kura çekilecekti.Tüm ülkelerden gruplar salonda toplanmıştık.Eşleşmeler birazdan başlayacaktı.Yanımda Fatih Terim'in asistanlığını yapan sağolsun beni yalnız bırakmayan Hamza Hocam vardı.Eşleşmeler başlamıştı.Takımlar birer birer açıklanıyordu.Ellerim terlemişti heyecandan.'Tak' diye ismimiz söylendi.Karşımızda ki takım Almanya'ydı.Fransa,İngiltere,İspanya gibi takımlardan ise Almanya çıkması iyi olmuştu.Diğer eşleşmeler ise şöyleydi.

Bence en zor eşleşme Fransa-İngiltere olmuştu.Neyse şimdi önümüzde 30 günlük bir zaman vardı.Bu zamanda takıma alacağım oyuncuları iyi seçmeli ve Almanya'yı yaklaşık 1 haftalık kamp döneminde oyunculara çok iyi anlatmam gerekiyordu.Bende bunları yapmaya gidiyorum.Sonraki güncellemede görüşmek üzere...

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Darkness12 View Post
    Evde rakip analiz yaparken geçmişti aylar ve grubumuz son 3 maçınıda oynamıştık.Kağıdı elime alıp onlara da şöyle bir göz gezdirdim...

Valla çok iyi gidiyorduk,grubuda 1.tamamlamıştık bile.Ama işin zor tarafı şimdi karşımıza geliyordu.Kura çekilecekti.Tüm ülkelerden gruplar salonda toplanmıştık.Eşleşmeler birazdan başlayacaktı.Yanımda Fatih Terim'in asistanlığını yapan sağolsun beni yalnız bırakmayan Hamza Hocam vardı.Eşleşmeler başlamıştı.Takımlar birer birer açıklanıyordu.Ellerim terlemişti heyecandan.'Tak' diye ismimiz söylendi.Karşımızda ki takım Almanya'ydı.Fransa,İngiltere,İspanya gibi takımlardan ise Almanya çıkması iyi olmuştu.Diğer eşleşmeler ise şöyleydi.

Bence en zor eşleşme Fransa-İngiltere olmuştu.Neyse şimdi önümüzde 30 günlük bir zaman vardı.Bu zamanda takıma alacağım oyuncuları iyi seçmeli ve Almanya'yı yaklaşık 1 haftalık kamp döneminde oyunculara çok iyi anlatmam gerekiyordu.Bende bunları yapmaya gidiyorum.Sonraki güncellemede görüşmek üzere...
    Çok başarılı gidiyoruz.Almanyayıda eleriz diye düşünüyorum hocam.

sakary Ali Misafir

Başarılar. Hikaye gayet güzel. Devamında bir Sakaryaspor macerası bekliyor / istiyorum.

başarılar hocam u21 çok heyecanlı olsa gerek

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Çok başarılı gidiyoruz.Almanyayıda eleriz diye düşünüyorum hocam.
    Hocam dediğin gibi çok başarılıyız ama sen 2.lafını söylemeden önce aşağıdaki oyuncularada bir bak

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Başarılar. Hikaye gayet güzel. Devamında bir Sakaryaspor macerası bekliyor / istiyorum.

Sağol hocam/hemşerim.İstifa edicez kim kaparsa...

Quote Originally Posted by fermanager View Post
    başarılar hocam u21 çok heyecanlı olsa gerek
    [/IMG]

Sağol hocam.Başlıktaki gibi ''Gençleri Seviyorum''

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Başarılar
    Teşekkürler hocam...

Maça son 9 gün kalmıştı.Birazdan federasyonun sitesinden sorumlu olan Ekrem'e aday kadroyu sitede paylaşmak üzere verecektim.Almanya'yı iyiden iyiye tanıyordum.Hızlı ve mükemmel bir takımlardı.Almanya'nın genç oyuncularına bakarken resmen şok olmuştum.Bunlarla nasıl başa çıkacaktık.Eminim sizde görünce aynı şeyleri hissedeceksiniz.Şunlara bir bakın...

Gerçekten bayağı sıkıntıya girmiştim.Bu takımı nasıl savunacağımı ve nasıl hücuma kalkacağımızı düşünmeye başlamıştım.Onlar hızlıysa bizde hızlı olmalıydık fakat bizim bir limitin yukarısında hızlı koşan futbolcumuz yoktu.Gerçekten bu karşılaşma çok zor olacaktı.Aday kadroyu seçmek için 1 saat kadar sürem vardı.Alabileceğim tüm oyuncuları listelemiştim.Seçim yapmaya uğraşıyordum.Bu sırada tüm bilgili hocalarıma seçim konusunu soruyordum.Tavsiyer almaya çalışıyordum.Kadroyu belirlemiştim...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri