Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 67 sonuç

Konu: Cagliari Calcio | Başlangıç | 1.Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Arrow Cagliari Calcio | Başlangıç | 1.Sezon

Logomuz

Stadımız

Geçmiş

Elimden geldiği kadar uzun ve grafiksel olarak güzel bir kariyer sunmaya çalışacağım.Eksiklerim,yanlışlarım olursa şimdiden affola.
    ''Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum''

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kıl oluyorum ben bu takıma ya

Milan kariyerlerimde başımın belası durumunda yensem bile fark atamıyorum hatta oyun üstünlüğünü kuramıyorum.

Takipteyim dostum, başarılar.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Takipteyim başarılar kardeşim
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar Maxi Lopez i özledik be

Nesil
    2012

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.

@Kaka Leite : Gerçek hayatta da çok pis bir takım iddaa da az yatırmadı beni

@resoag : Maxi Lopez Cagliari'de oynamadı ki ya Catania'da Maxi Lopez

Öncelikle diziliş olarak 4-2-3-1 dizilişiyle oynamayı düşünüyorum.Savunma hattımdan çok memnunum.Özellikle Astori gerçekten çok iyi.Ortasahada Ekdal ve Naiggolan oyunlarıyla işimi çok kolaylatıcaklar.Tabi Naiggolan'la biraz kapıştık kendisi büyük kulüpe gitmek istiyordu neyse ki vazgeçirdik beyfendiyi.Kanatlarda ve ileri de de ilk sezon hedeflerim doğrultusunda mütevazi iyi oyuncular var onlarla yola devam edicem.Ofansif orta saha pozisyonda oynayacak oyuncu olmadığı için oraya bir takviye yaptım.İlk sezon hedefim UEFA vizesi almak.

Kadromuz

Diziliş

Gelenler

Ofansif ortasaha mevkiine Colon'dan genç oyuncu Mugni'yi transfer ettim.Açıkcası genç ve gelişmeye açık olması tercih etmemde ki sebep oldu.

Lucas Mugni Profil

Gidenler

Dessena'yı göndermemin sebebi yeni sözleşme istedi ve maaşı cidden çok yüksek bir rakam istedi bizde gönderdik.

Hazırlık Maçları

Genel olarak güzel bir hazırlık dönemi geçirdik.Valencia ile oynadığımız son maç lige hazır olduğumuzu anladığımız bir maç oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar diliyorum. Sırf Astori, Ekdal ve Nainggolan için bile kariyer açmaya sebep bir takım Mugni'yi de çok beğendim. İnşallah katkı sağlar

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Başarılar diliyorum. Sırf Astori, Ekdal ve Nainggolan için bile kariyer açmaya sebep bir takım Mugni'yi de çok beğendim. İnşallah katkı sağlar
    Teşekkürler gerçekten öyle hepsi çok iyi oyuncular.Mugni kupa maçında üç asist yaptı,ligde de fena oynamıyor

İtalya Kupası 3.Ön Eleme Turu

Zayıf rakibimiz karşısında çok üstün bir oyun ortaya koyduk ve kazanmasını bildik.Mugni bu maç 3 asist yaparak gözüme girdi.

Serie A | 1.Hafta

Sampdoria karşısında kendi evimizde 3 puan almak güzel oldu.Maçın başında geriye düşsek de ilerleyen dakikalarda oyunda hakimiyetimizi kurduk ve 3 güzel gol 1 penaltıyla 3 puanı almasını bildik.

Serie A | 2.Hafta

Deplasmanda oynadığımız maça açıkcası biraz korkarak çıktı.Rakipte Klose tehlikeli pozisyonlar yarattı ama golü bulamadı.İlk yarı ve ikinci yarıda attığımız birer golle kazanmasını bildik.

Serie A | 3.Hafta

Gerçekten tek kelimeyle müthiş oynadık.1 penaltı kaçırdık ve tam 3 topumuz direkte patladı ki bunlardan biri Naiggolan'ın füzesiydi gol olsaydı güzel olabilirdi.Agim İbraimi ikinci yarı da penaltı kaçırmasını telafi edercesine çaprazdan çok güzel bir gol attı ve 3. haftada da 3 puanı kazandık.

Last edited by Krios : 26.Kasım.2013 at 03:16

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar,iyi başlangıç olmuş.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar (:

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Çok iyi başlamışsın hocam özellikle İnter'i yenmen çok iyi olmuş. İstatistiksel olarak da gayet iyisin eziyorsun böyle gider umarım.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Bu arada maç sonu yorumlarının fontunu biraz büyütürsen iyi olacak okunmuyor gözleri yoruyor

Dün Roma'dan da puanı aldılar. Astori ve Ibarbo maçın yıldızlarıydı.
    Çok güzel bir takım seçmişsin. Sardenya hem iklimiyle hem de insanıyla çok güzel bir adadır. Futbol takımı da her zaman iyi futbol oynamış her zaman centilmen olmuştur Serie A'da da biraz üvey evlattır. Severiz Sardenya'yı Zola'dan ötürü
    Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar,iyi başlangıç olmuş.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Başarılar (:
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Çok iyi başlamışsın hocam özellikle İnter'i yenmen çok iyi olmuş. İstatistiksel olarak da gayet iyisin eziyorsun böyle gider umarım.
    Çok teşekkürler.Gerçekten iyi başladık ve her mevkii'den şimdiye kadar çok iyi verim alıyorum,bakalım devamında neler olacak

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Bu arada maç sonu yorumlarının fontunu biraz büyütürsen iyi olacak okunmuyor gözleri yoruyor
    Tamamdır.Bundan sonra dikkat eticem eleştirin için teşekkürler

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Dün Roma'dan da puanı aldılar. Astori ve Ibarbo maçın yıldızlarıydı.
    Çok güzel bir takım seçmişsin. Sardenya hem iklimiyle hem de insanıyla çok güzel bir adadır. Futbol takımı da her zaman iyi futbol oynamış her zaman centilmen olmuştur Serie A'da da biraz üvey evlattır. Severiz Sardenya'yı Zola'dan ötürü
    Başarılar
    Çok sağol hocam gerçekten şuan çok iyi takım

Nesil
    2012

Akıcılık ve anlatım çok iyi lige zaten 10 numara başlamışsın

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Akıcılık ve anlatım çok iyi lige zaten 10 numara başlamışsın
    Çok teşekkür ederim

Serie A | 4.Hafta

Torino karşısında maça hızlı başladık ve 2.dakikada Ibarbo'nun attığı golle öne geçtik.19 da ise köşe vuruşundan Ariaudo ile golü bulduk.Devre bu şekilde bitti.İkinci yarı Torino oyuna dönem adına bir kaç hamle yaptı ve bunlardan biri gol oldu.Maçın adamı Torino'dan Migjen Basha oldu.

Serie A | 5.Hafta

Atalanta karşısında özellikle rakip kırmızı yedikten sonra müthiş bir baskı kurduk.İlk yarının son dakikalarında golü de bulduk ama ikinci yarı karambolde oyuna sonradan giren Stefano Lucchini'nin golüne engel olamadık.Sonradan kaleyi dövdük ama gol bulamadık.Maçın adamı Atalanta'dan stoper Michele Canini seçildi ama bana göre kalecileri Consigli.

Serie A | 6.Hafta

Bologna karşısında yine iyi oynadık.Çok pozisyona girdik ama sadece bir gol bulabildik.Bologna bir organize birde köşe vuruşunda karambolden golü buldu ve maçı kaybettik.Kırmızı görmeleri aslında yine avantajımıza olması lazımdı ama bir türlü savunma kilidini açamadık ve maçı kaybettik.Maçın adamı Bologna'dan stoper Nicolo Cherubin.

Bu arada yeni stada taşındık.Atalanta maçını yeni stadımızda oynadık.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Serie A | 7.Hafta

7.Haftada Parma karşısında çok etkili bir oyun oynadık.Baştan sona oyunun hakimiyeti bizdeydi.Sağ bek Rossettini bu maç harikalar yarattı,ceza sahasına girerken çaprazdan çok güzel bir attı.İkinci yarı gelen goller ise bir tanesi kontra atak ta Ibarbo'nun çizgiye inişi ortası ve Sau'nun kafası diğeri ise uzaktan Ekdal'ın şutu oldu.Maçın adamı Rossettini seçildi.

Serie A | 8.Hafta

Fiorentina karşısında maça çok kötü başladık.4.dakika da kendi kalemize attığımız golle geri düştük.22'de Ryder Matos müthiş bir aşırtma golüyle durumu 2-0 yaptı.İkinci yarı ise bambaşka oynadık.49'da ceza sahası içinde Mugni Sau'nun kafayla attığı pasta topa dokundu ve gol oldu.Onun dışında 2.gole kadar bir çok gol girişimimiz oldu ancak tam 3 topumuz direkten döndü.84'te Fiorentina savunması hatasını değerlendiren Sau 1 puanı almamızı sağladı.Maçın adamı Fiorentinadan Massimo Ambrosini.

Serie A | 9.Hafta

Chievo karşısında kırmızı kart gördükten sonra çok zorlandık.Attığımız 2 golde uzaktan şutlarla geldi.Kalecimiz Agazzi bu maç çok iyi bir performans sergiledi maçı kazanmamızı sağladı.Maçın adamı ise Radja Nainggolan oldu.

Serie A | 10.Hafta

Genoa maçı çok heycanlı bir maçtı,5.dakikada Mugni'nin plase şutuyla öne geçtik 2 dakika sonra Konate'yle cevap verdiler.İlk yarı böyle karşılıklı top kayıpları ve uzaktan atılan şutlarla geçti.2.Yarıda ise 54'te Ibarbo'nun sert ortasında kalecinin topu kendi kalesine atmasıyla öne geçtik ve bu golden sonra Genoa çözüldü.Oyuna sonradan giren Panilla ve Conti'nin golleriyle 3 puanı almasını bildik maçın adamı ise Genoa adına 2 gol atan Moussa Konate oldu.

10 Hafta Sonu Puan Durumu

Bu arada yönetim transfer bütçeşi verdi.Hiç beklenmedik bir anda ligde ki durumumuzun iyi olmasından dolayı bu kadar fazla vermeleri beni şaşırttı hele ki mali durum öyle aham şaham müthiş olmamasına karşın

Serie A'dan Notlar

* Milan'da Allegri kovuldu.Yerine kimin geleceği belli değil ama Bielsa gibi gözüküyor
    * 10 Hafta sonunda gol krallığında Rolando Bianchi ve Manuel Pasqual 6 golle zirvede yer alıyor.
    * Asistlerde ise Plasil 5 asistle zirvede yer alıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Gidişat süper, maşallah diyelim. Ayrıca birşey sormak istiyorum. Merak ettim sende de oluyor mu ; mesela 1-0 ya da 2-0 öne geçince rakip takım -güçlü ya da güçsüz farketmez- Barça gibi top oynuyor. Resmen top göstermiyorlar. Bu çok can sıkıcı bir nokta diye düşünüyorum.. Görüşlerinizi bekliyorum bu konu hakkında

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Gidişat süper, maşallah diyelim. Ayrıca birşey sormak istiyorum. Merak ettim sende de oluyor mu ; mesela 1-0 ya da 2-0 öne geçince rakip takım -güçlü ya da güçsüz farketmez- Barça gibi top oynuyor. Resmen top göstermiyorlar. Bu çok can sıkıcı bir nokta diye düşünüyorum.. Görüşlerinizi bekliyorum bu konu hakkında
    Hocam takım bir rehavete kapılıyor. Bunun önüne ben Fenerbahçe'de orta sahaya top yapıcak oyuncu alıyorum ve biraz daha defansif anlayışa alırsan takım iyi reaksiyon gösterir.Ben bir sezon boyunca fazla geri düşmedim ama öne geçtiğimdede götürdüm açıkcası. Antremanlarlada alakalı birşey.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bazı takımlar cidden çok iyi oynuyorlar geri düşünce.Ancak ilk yarıda öne geçtiysem ikinci yarı aynı oyunu sürdüremiyorlar.Ayrıca ortasahada benim oynattığım Naiggolan çok iyi iş yapıyor top kapma konusunda çok iyi ve rakibin pas kanallarını iyi kapatıyor o yüzden aşırı bir şekilde baskı hissetmiyorum ben ama geri düşünce tabi ki skoru eşitlemek için takımlar ellerinden gelinin fazlasını yapıyorlar bazı maçlar.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Hocam takım bir rehavete kapılıyor. Bunun önüne ben Fenerbahçe'de orta sahaya top yapıcak oyuncu alıyorum ve biraz daha defansif anlayışa alırsan takım iyi reaksiyon gösterir.Ben bir sezon boyunca fazla geri düşmedim ama öne geçtiğimdede götürdüm açıkcası. Antremanlarlada alakalı birşey.
    Açıkcası antremanlarda şu bakımdan olabilir,maç öncesi antremanlarda savunma yerleşimi çalıştırırsak o zaman kapatabilir diye düşünüyorum ben.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Muazzam bir iş çıkarmışız tebrikler.Umarım böyle devam ederiz çok potansiyelli bir takıma sahibiz ilk 3'te bitirebiliriz ligi.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Muazzam gidiyoruz,Juventus bu seride çok kötü olmuş.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Muazzam bir iş çıkarmışız tebrikler.Umarım böyle devam ederiz çok potansiyelli bir takıma sahibiz ilk 3'te bitirebiliriz ligi.
    Teşekkürler.Büyük takımlar çok kötü bir performans sergiliyoruz şuan için harika gidiyoruz

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Muazzam gidiyoruz,Juventus bu seride çok kötü olmuş.
    Teşekkürler Juventus,Milan cidden çok kötüler sadece Napoli iyi şu ana kadar

Serie A | 11.Hafta

Roma karşısında ilk yarı çok zorlandık.Özellikle Gervinho otoban yaptı kanadı.Gol yemediğimiz için şanslıydık.İkinci yarının 3.dakikasında ceza sahası içinde boş kalan Sau düzgün bir vuruş yaptı ve bize 3 puanı getiren golü attı.Maçın adamı ikinci yarı Gervinho'yu durdurmayı başaran sol bekimiz Nicola Murru.Ayrıca Roma maçına Naiggolan ve Ariaudo'dan yoksun çıkmıştık.

Serie A | 12.Hafta

Milan belki de tüm gerçek ve oyun tarihinin en kötü sezonunu geçiriyor.13 hafta sonunda düşme hattındalar ve başlarına Bielsa geldi ama oda çare etmedi.Bütün maç boyunca tek yaptıkları uzaktan şut atmaktı.Sau 36 da kornerde karambolde golü buldu ve ilk yarıyı önde kapadık.İkinci yarı ise İbraimi şov yaptı 2 gol attı ve maçı tam 4 golle kazanmasını bildik.Maçın adamı 2 gol ve 1 aistle oynayan İbraimi oldu.Milan'ı da allah kurtarsın ne diyelim.

Serie A | 13.Hafta

Juventus maçı en çok çekindiğim maçtı.Tevez ve Llorente varken kim olsa çekinir gerçi.Ancak ikiside pek varlık gösteremediler,takım olarak müthiş oynadık ve ezici bir üstünle Juventus'u yenmeyi başardık.Juventus'ta da Conte büyük olasılıkla kovulacak çünkü takım hiç iyi gitmiyor bakalım ilerleyen dönemler neler olacak.Bu arada maçın adamı 84.dakika da müthiş bir frikik golü atan Kwadwo Asamoah oldu.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam maçlar 10 numara helal olsun Milanın başında ben olucaktım heyyy gidi

milani madara etmissin hocam tebrikler devam

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Hocam maçlar 10 numara helal olsun Milanın başında ben olucaktım heyyy gidi