1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Oyuna erişim...

Default Oyuna erişim...

Merhaba. Ben Polonya 'da öğrenciyim. FM i önce burdan almayı düşündüm ama Aktivasyon Türkiye'den olsun diye oyunu Türkiye'den alıp yükleyip oynucaktım. Aralıkta 1 haftalığına İstanbul'a gidicem. Bazı forumlarda kafamı karıştıran şeyler okudum. Birisi oyunu Türkiye'den alıp yükleyip bulgaristana gitmiş ama orda oyuna erişim sağlıyamamış sonra dns ayarları felan filan derken erişim sağlamış. şimdi ben oyunu Türkiye'den alıp yüklersem Polonya'ya geri döndüğümde sorun mu yaşarım oyuna erişim konusunda ? Yada oyunu burdan alıp yüklersem Türkiye'de oyuna bağlanırken bir problem felan yaşarmıyım bilginiz var mı acaba ?

Eğer Oyunu Türkiye'den Alıp Türkiye'den Steam Hesabına Aktif Edersen O Hesabını Her Yerde Kullanabilirsin

Sorun Çıkmaması Lazım Ama Bilemiyorum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ben geçen seride böyle bir sorun yaşamadım. Türkiye'de yüklediğim oyunu İtalya'da sorunsuz oynayabildim.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Ben 2013'ü Türkiye'de yükledim. Yurt dışında da oynayabildim. Sıkıntı olmaz bence.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

oyunu Türkiye'den satın alıp Türkiye'den aktive edip, indirirsen sorunsuz oynayabilmen gerekiyor.

Eğer oyunu Türkiye üzerinden alıp (örneğin bir internet sitesi), yurt dışından aktive edersen sorun olacaktır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Mesaj Yetkileri