Sayfa 2 / 34 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyonluk adayları ve onlara verilen oranlar açıklandı.

Açıkçası beklemediğimiz bir konumda bulduk kendimizi.Daha doğrusu favoriler arasında gösterilmemek kötü oldu.Gerçi bu çok da problem değil her zaman favoriler kazanmaz o yüzden bu konuda kendimizi sonuna kadar '' tek '' favori olarak görüyoruz.Bu konuda mütevazi olmuyoruz çünkü sene sonunda Şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimizden gayet eminiz.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Şampiyonluk adayları ve onlara verilen oranlar açıklandı.

Açıkçası beklemediğimiz bir konumda bulduk kendimizi.Daha doğrusu favoriler arasında gösterilmemek kötü oldu.Gerçi bu çok da problem değil her zaman favoriler kazanmaz o yüzden bu konuda kendimizi sonuna kadar '' tek '' favori olarak görüyoruz.Bu konuda mütevazi olmuyoruz çünkü sene sonunda Şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimizden gayet eminiz.

Dediğin gibi bu oranlar pek önemli değil

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    ..JoaQuiN.. ; Gözden kaçırmışsın herhalde transferleri açıklamıştım

İzzet Yıldırım ; Profili için tıklayınız.

Justice Wamfor ; Profili için tıklayınız.

Kerem Can Ayküz ; Profili için tıklayınız.

aynen gözden kaçırmışım ama profiller bende açılmıyor kardeşim.bi el atsan.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Sayın T.Baş Mersin'i 3-1 yeniyorsunuz deplasmanda tebrikler. Adilovic'e iyi bak adamım ya.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

CocukMenajer ; Oranlar çok yanıltıcı saçma olmuş zaten pek takılmamak lazım

..JoaQuiN.. ; Hallediyorum şimdi bi yanlışlık yapmışım hemen ekliyorum bu mesaja.

Fearless Coward ; Bu Hüseyin Kalpar hakkatten dengesiz ya 2-3 e geldi maç

__________________________________________________ ________

Ferhat Kaplan Profil : 160 Milyar Karşılığında takımımıza katıldı. - Kaleci

Kerem Can Akyüz : 375 Milyar Karşılığında takımımıza katıldı. - Sol Bek

İzzet Yıldırım : 400 Milyar Karşılığında takımımıza katıldı. - Sağ Bek

Justice Wamfor : Bedelsiz olarak takımımıza katıldı. - Ön Libero

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Olum ne maç oluyor be 4-3 oldu. O değilde bu elemanlar nerede oynuyor bi bilgi versen. Mesela ben Kamerun'lu gördüm mü forvet sanarım ama bu forvete benzemiyor pek.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Fearless Coward ; Böyle saçmalık olmaz kardeşim ya sen 18.dakika da 0-3 öne geçiyorsun deplasmanda.Skoru koruyamıyorsun 2-3 e geliyor skor sonra çıkıyorsun 2-4 yapıyorsun ve maç 5-4 e geliyor kaybediyorsun.Yazıklar olsun ayıptır günahtır !

__________________________________________________ _

Ptt 1.Lig Başladı.

1.Hafta : Tavşanlı Linyitspor : 2 Samsunspor : 2

Sezona deplasmanda başlangıç yaptık.3 Puan hedefleyerek çıktığımız bir deplasman oldu ama hedeflediğimiz puanı alamadık.Ferhat ilk maçta kendi kalesine attığı gol ile gönüllerde taht kurdu.Son dakikalarda yediğimiz gol ile 1 puana razı olduk.

2.Hafta : Samsunspor : 2 Mersin İ.Yurdu : 2

Kendi sahamızda ilk maçımızı oynadık.Çok da güzel oynamamıza rağmen üstelik 2-0 üstünlüğü yakalamamıza rağmen 2.yarıda kalemizde gördüğümüz goller sonucu sahadan yine 1 puanla ayrılmak zorunda kaldık.İlk etapta yenilmemekde güzel.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

2 Maçtada istatistikler beraberliği gösteriyor. Üstünlük kuramamış takımlar birbirlerine

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Transferler güzel

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Linyit'ten 3 puanı alsaymışız güzel olurmuş

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Samsunlu olup da bu kariyeri takip etmemek ayıp olurdu. Destekcinim kardeşim devam.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

CocukMenajer ; Evet maçlarda pek bi üstünlük söz konusu değildi maalesef.

Krios ; Son dakika da kaçtı maalesef 3 puan ama telafisi olacak elbette

Kuzga ; Teşekkürler bekleriz Bir hemşeri daha oldu baya kalabalıklaştık bu arada.

----------------------------------

2 Haftanın ardından nere de hata yaptık diye düşünüyorduk ki antremanlara girince fark ettim.Hem maç hazırlığını ayarlamayı unutmuşum hemde sezon öncesinde çok fazla hazırlık maçı yapmadığımız için takım uyumunun yerlerde olduğunu fark ettik.Fakat 2-3 haftalık süreçte bunu düzeltebileceğimizi umuyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

3.Hafta : Ankaraspor : 3 Samsunspor : 3

Ligin yeni ama eski ekiplerinden Ankaraspor ile deplasmanda oynadık fakat yine sahadan galip ayrılan olmadı.Üç haftadır berebare kalıyoruz artık kazanmamız da lazım ama çok da stres yapmıyoruz sonuç olarak baktığımızda kaybetmiyoruz.

4.Hafta : Samsunspor : 4 ŞanlıUrfaspor : 3

Evimizde oynadığımız bu maç çok entresan bir maç oldu ve zor da olsa kazanmasını bildik.İlk yarı adeta fırtına gibi Urfa varken sonrasında oyuna hükmeden taraf bizdik.Arif'in harika performansı bize galibiyeti getirdi.Ligdeki ilk 3 puanımıza ulaşmış olduk.

-------------------------------------------------------

Şu ana kadar bariz öne çıkan ismimiz ; Arif Şahin - 4 Maç / 5 Gol / 1 Asist

Taktik ekranına baktığımızda kendi mevkiside oynamayan tek oyuncumuz Arif Şahin , Normal şartlarda amc olarak oynaması gerekirken orta alanı çok boş bırakmamak adına mc mevkinde oyun kurucu özelliğiyle oynattığımız oyuncumuz şuana kadar oldukça başarılı bir performans çiziyor.Çıktığımız 4 maçta 5 gol atmasını bildi.Birçok kayda değer pası da olmasına rağmen ya forvetimizin beceriksizliği sonucu ya da kalecilerin yetenekleri sonucu ile hanesine fazla asist yazdıramadı.Bu sene böyle devam etmesini umuyoruz umarız nazar değmez

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Maçlar zevkli geçmiş.Ankaradan 1puan fenabdeğil Urfa maçıda harika olmuş.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Baştaki sürtüşme öylesineydi abi biraz ateşliyim seni dedim. Çok fazla gol yiyorsun. Defansı biraz geride tut. Rakibe baskı yap alan verme... Bir kardeş tavsiyesi Bide Strateji yi Kontollü olarak değiştirmeni öneririm.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

CocukMenajer ; Urfa maçı garip oldu biraz ama 3 puan ile bitmesi güzel oldu.Ankara'da Samed Yeşil oynuyor hala oraya nasıl gittiğini anlayamadım kadroları bize göre daha iyi fakat yine de galip gelebilseydik güzel olacakdı ama ptt 1.ligin kuralını uyguluyoruz yenemiyorsan yenilme diyoruz şu sıralar.

Bigboss3461 ; Problem değil ateşledinde zaten işe yaradı yani savunmaya bi çözüm bulacağız elbette ama baskı yapmıyoruz pek uyumu yakalayamadık.Dediğim gibi hazırlık maçı yapmamanın sıkıntılarını yaşadık bu haftadan sonra biraz daha toparlarız diye düşünüyorum.Teşekkür ederim tavsiyelerin için

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Biraz fazla pozisyon verip fazla gol yiyoruz gibi Manisa,Belediye,Adana gibi takımlara karşı problem olmasın ?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Krios ; Pozisyon veriyoruz bunun sebebi olarak takımın taktiğe alışamaması diyebilirim.Hazırlık kampı boyunca hazırlık maçı yapmadık pek fazla.Uğraşmak istemedim hazırlık maçları ile transferi tamamlayıp yapacakdık ama transferlerde biraz geç kalınca şuanda bu durumu toparlamakla uğraşıyoruz

Senin de dedigin gibi, hazirlik maclarini yapamamak ilk haftalar icin olumsuz etkilemis ama fena sonuclar da almamissin aslinda. Urfa macinda 3 puani almak guzel olmus

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ronaldinho 10 ; Teşekkürler , Urfa oyunda gerçekten abartılı bir takım pozisyonunda.Reel ile kıyaslanınca alakaları yok fakat böyle kabul ettik artık.Artık galibiyet serisi yakalama zamanımız geldi diye düşünüyorum ve yavaştan oyuna giriyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Abi bu seride beraberliklerle başlamışız , lige ısınınca galibiyetlere geçeriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Samsun'da istifa sesleri..

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MuraTBudaN ; Sorma yahu bi türlü kurtaramadım beraberlik serisinden.Ama kazanmaya başlamamız lazım acilen tamam yenilmiyoruz ama galip gelmeden de olmaz.

HooijDonk07 ; Hayatta başarılar canım kardeşim.

5.Hafta : AntepBelediye : 0 Samsunspor : 0

Lider ile deplasmanda oynadık.Erken dakikalarda 10 kişi kalınca geri çekildik ve kontra atak bulursak diye beklemeye başladık.Antep Belediye 10 kişi kalmamızı iyi değerlendirdi yüklendikçe yüklendi ama onlarda gol bulmayı başaramayınca yine beraberlikle ayrıldık sahadan.

6.Hafta : Samsunspor : 2 Boluspor : 0

İç sahada bu sefer rahat bir galibiyet alıyoruz.Rakibimiz kağıt üzerinde iyi takım olsada oyuna hükmeden taraf olarak maçı kazanmak hakkımızdı diye düşünüyorum.Daha da önemlisi artık seri galibiyetlerin gelmesi lazım.Henüz yenilmedik ama 2 kere kazanabildik.

7.Hafta : Bucaspor : 0 Samsunspor : 1

Ve sonunda 2 hafta üst üste kazanmasını bildik.Bu gerçekten önemliydi bizim için.Yenilmiyorduk fakat kazanamıyorduk da bu baskıyı üstümüzden atmak için peş peşe maçlar kazanmamız gerekiyordu ve ilk adımı bu 2 maçı kazanarak yapmış olduk.

Bunca güzel giden şeyden sonra kötü haberler olmasa olmazdı zaten

Önemli 2 oyuncumuzun sakatlanması bizi umarım sekteye uğratmaz.Adnanın sakatlığı kısa sürecek fakat Umar'ın sakatlığının uzun sürecek olması korkutucu ve düşündürücü.Umarım onun yokluğunda sıkıntı yaşamayız.Musa Umar'ın yokluğunda forma şansı bulacak.

Reis Şu Puan Durumunu Bir Koysan da Görsek

Dün Akşamdan Sonra Bir Fener Kariyeri Yapayımda Küme Düşüreyim Feneri Ne Ballsınız Yahu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

BaGa TaRKaN ; Benlik bi durum yok reyis Fenerbahçe taraftarı veya Fenerbahçe destekçisi değilim.Ama tarafsız biri olarak tarihi farkdan kurtardığınız için Beşiktaşı tebrik etmek lazım diye düşünüyorum

Sen istersinde koymazmıyım hemen koyayım puan durumunu.

Anteb'e Gurban İlk İki Sırada Samsun ve Antep Daha Ne Olsun Reyis

Teşekkürler Aman Deyim Düşürme Anteb'i Ordan Sana da İkincilik Yeter ( :

El Ele Beraber Takılın

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

BaGa TaRKaN ; Biz bi ilk sıraya yerleşelimde sonra Antep'e de bir yol buluruz 2.olmaları için Şampiyonluk önemli gerisi bizi pek bağlamıyor reyis hedeflerin takımıyız malum

Türkiye Kupası 2.Ön Eleme Turu : Elazığ Belediye : 0 Samsunspor : 1

Tamamıyle yedek oyunculardan kurulu bir takımla çıktık sahaya.Güzel de futbol oynadılar zaten aksi kabul edilemezdi oynamayan oyuncularımızda olsa bizden 3-4 gömlek altta olan rakibimizi elememe gibi bir ihtimalimiz olamazdı zaten.

Kupa'da bir üst turda rakibimiz '' Kayserispor '' oldu.

Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyorduk kupa'da ama bu eşleşme hiç iyi olmadı.Deplasman yerine iç sahada oynayacak olsaydık bir ihtimal diyebilirdim ama deplasman olması işleri zorlaştırdı işin açıkçası.Yine de elimizden geleni yapacağız.

Ne Kadar Bencilsin Yahu Hep Bana Hep Bana

Valla Böyle Giderse Küme Düşmeni İsteycem Kusura Bakma ( :

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Gaziantep ve Buca deplasmanları çok iyi olmuş gerçekten. Çıkış devam eder inşallah.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

8.Hafta : Samsunspor : 1 Balıkesirspor : 2

Çok garip bir maç oldu.Maçın mutlak ve tek favorisi bizdik fakat entresan bir şekilde kaybettik.Maçın üstün tarafıda bizdik ama bir türlü aradığımız golleri bulamadık.Lligin son sırasında yer alan rakibimize yenilmek kötü oldu ama oldu artık bi kere

Sayfa 2 / 34 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri