Sayfa 23 / 34 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
661 ile 690 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Evet arkadaşlar 8.senemize ufaktan giriş yapıyoruz kısaca bir kariyer işleyişinden bahsedeyim.

Kariyeri Avrupa'da kupa alarak kapatmayı düşünüyordum fakat düşüncem değişti Avrupa'da kupa alsam bile devam etmeyi düşünüyorum.Şuan oyuncu transferleri olsun , personel transferi olsun , tesisleşme olsun herşeyi yoluna oturttum ve 2025 yılına kadar çoğu isimle sözleşme imzaladık.Kısacası oynarken pek fazla ayrıntıya girmek zorunda kalmayacağım.Kariyeri sunarken de lig maçlarını 5 er maçlık periyotlar halinde Avrupa maçlarını ise daha detaylı vermeyi planlıyorum.
    Fazla da oyuna zaman ayırmak istemiyorum çünkü Kpss konusunda iyiden iyiye ağırlık vermek istiyorum artık.

Gelelim Oyuncu transferlerimiz ve Personel transferlerimize.

Öncelikli olarak tüm transferlerimizi bi gözden geçirelim.Fazla oyuncu katmadık takıma.İki tane rotasyon amaçlı transferimiz oldu.Kadromuzun yeterli olduğunu düşünüyorum.Tabi eğer aradığım mevkilere iyi oyuncular bulabilirsem transferimiz devam edecektir.Giden oyuncular içerisinden en büyük tepkiyi Enes için aldık fakat takımda kalmayı istemeyen bir oyuncuyla devam etmek mantıksız olabilirdi o yüzden bizde gelirinden dolayı yollarımızı ayırmaya karar aldık.

Geçen sezon da belirttiğimiz gibi personel kadromuzu yenilemek istiyorduk ve sezon sonu sözleşmesi biten personellerimizle erkenden yolları ayırarak yeni çalışma arkadaşlarımızı yanımıza kattık.Artık antreman tesislerimiz ve gençlik tesislerimiz de gelişiyor böylesine iyi personellerle oraları taçlandırınca daha iyi verim alacağımızı umuyorum.Alt yapı için de transferlerimiz oldu ve yeni gelen genç oyuncularımızın da gelişmesine katkı da bulunmak için güçlendik.

Yaptığımız personel transferlerinden sonra yıldız seviyemiz ise oldukça arttı ve her konuda neredeyse 5 yıldıza yaklaştık.Genç takım için de aynı personellerden yardım istedik ve bazıları genç takım antrenmanlarında da yer alacaklar.Bu seviye genç oyuncularımızı da geliştireceğiz.

Ve bu sezon için iki tane 11 imiz olacak.Kupa ve Lig maçlarında genel olarak rotasyona gitmeyi düşünüyorum.Her iki takımımızda hem lig hem de Türkiye Kupası için lige göre çok fazlalar.Avrupa için belki yetersiz gibi dursakta bu sene süpriz yapabileceğimizi düşünüyorum.Ama dediğim gibi henüz transfer döneminin başı ve istediğimiz bölgelere transfer yapabiliriz.Öyle bir transfer girişimimiz olursa zaten bilgilendirmesini yaparım ama şuan için kadrolarımız bu şekilde.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Zenke'den vazgeçmemişsin, gelişti mi acaba merak ettim profilini.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Selamun aleyküm birader bizim kariyere yan bakmışsın ne iş adam ol dövdürürüm . Küme düş emi

Takım kan kaybetmiş gibi ama yine de ligi alabileceğini düşünüyorum.Avrupa için ise erken gibi henüz samsunspor için.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Bende merak ettim zenke'yi bir profilini koyabilir misin ?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Selamun aleyküm birader bizim kariyere yan bakmışsın ne iş adam ol dövdürürüm . Küme düş emi
    Olması mümkün olan bir isteğin olsaydı deneyecektim fakat mümkün değil

Quote Originally Posted by xymnz12xnymz View Post
    Takım kan kaybetmiş gibi ama yine de ligi alabileceğini düşünüyorum.Avrupa için ise erken gibi henüz samsunspor için.
    Kan kaybettik fakat yine de iyi takım olduğumuzu düşünüyorum , gidene kal demedik

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Bende merak ettim zenke'yi bir profilini koyabilir misin ?
    Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Zenke'den vazgeçmemişsin, gelişti mi acaba merak ettim profilini.
    Zenke'yi hemen paylaşayım , daha önce belirtmiştim pek özelliklere bakan birisii değilimdir Reel yaşantı da ki oyun tarzını biliyorsam bir oyuncunun ki Zenke'yi çıplak gözle çok izledim ve sadece bu yüzden yurt dışı kariyerleri ve regen transferleri yapmamaya özen gösteririm profiliyle pek ilgilenmem oyuncuların Yeni sezon istatistiği yok sezona girmedim henüz.

TFF Süper Kupa Şampiyonu '' Değişmiyor ''

Kupa'yı kazanan taraf oluyoruz yine bu sefer Fenerbahçe ile final oynadık ve orta da geçen mücadelenin galibi olduk.

Kupa Maçından Sonra '' Kötü Haber ''

Bu sezon için bel bağladığımız forvetimiz Kabir kupa maçında sakatlanarak uzun süre aramızda olamayacak maalesef.Oldukça iyi bir golcü olur kendisi.Umarım sakatlıkdan çok etkilenmez ve döner dönmez eski performansına kavuşur.

Kabir Sakatlanınca '' Kiralık Golcü ''

Kabir'in sakatlığı ve arkasında bekleyen oyuncumuzun 15 yaşında olması bizi kiralık bir golcü arayışına itti ve bizde genç oyuncuyla anlaştık.Kabir dönünce performansına göre geri yollayabilirim.15 yaşına dediğimiz genç forvetimiz ise TFF süper kupa maçında gol atmıştı ona da haksızlık edemem şuan için kararsızım kimi oynatsam diye.Sonuçta bizim yetiştireceğimiz olası bir yıldızımız var

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Yeni sezona kupa ile başlamak güzel olmuş kanka.Regen de baya iyiymiş.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Yeni sezona kupa ile başlamak güzel olmuş kanka.Regen de baya iyiymiş.
    Regen iyi de kanka pek kullanmayı düşünmüyorum , Alt yapıdan yetişen isimlere önem vereceğim.

Süper Lig'de ilk 5 haftalık süreç geride kaldı.

5 Haftalık süreçte pek iyi performans gösterdiğimizi söyleyemem.Fenerbahçe maçın da çok rahat bir futbolla sahadan net bir skorla galip ayrıldık.Sonrasında ise Adana Demirspor maçında adeta kendi kendimize puan kaybettik.Adana Demirspor'a kiralık yolladığımız kalecimiz bizi bitirdi adeta Sivas maçında ise kendi sahamızda kazanmamız gerekiyordu fakat iki iyi takımın mücadelesi golsüz sonuçlandı.Urfa maçını kazanarak nefes aldık ve Trabzon maçıyla biraz daha olsun rahatladık.Galibiyet serimizin başlangıç maçları olmuştur umarım bu 2 maç.

1.Hafta : Hakan Çalhanoğlu , Yusuf Erdoğan ( 2 ) , Aminu Umar , Edgar Fernandes

4.Hafta : Yusuf Erdoğan ( 2 ) , Edgar Fernandes

5.Hafta : Abdülkadir Olgun , Yusuf Erdoğan

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi Grubumuz Belli Oldu.

Zor bir gruba düştük ama bu sene Şampiyonlar Liginde grup aşamasından üst turlara çıkmak istiyoruz.Barcelona son 3 senedir gediklimiz oldu sürekli eşleşiyoruz.Uefa falan bırakmadılar yakamızı bari burda kopsalardı bizden güzel olacaktı ama yine eşleştik.Cluj'u 2 maçta da yeneceğimizi düşünerek rakibimiz olarak Lyon'u görüyoruz bakalım neler olacak umarım çıkabiliriz gruptan.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adana banada çok ters geliyor
    Lyon maçları zevkli geçecektir.Umarım çıkarız gruplardan en azından 2. olarak

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Adana banada çok ters geliyor
    Lyon maçları zevkli geçecektir.Umarım çıkarız gruplardan en azından 2. olarak
    İşin kötü tarafı kiralık yolladığımız kalecimiz bizi bitirdi bi türlü gol atamadık keşke yollamasaydım
    Lyon maçları için ümitliyim ama umarım ümitlerim boşa çıkmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi Grup 1.Maç : Cfr Cluj : 0 Samsunspor : 2

Deplasmanda ilk maçımızda rahat bir galibiyet alıyoruz ve sahadan 3 puan ile ayrılıyoruz.

İstatistiksel olarak da maçın başından sonuna kadar olan üstün olan taraf ve hak eden taraf bizdik.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi Grup 2.Maçı : Samsunspor : 2 Lyon : 2

Evimizde galibiyeti kaçırdık desek yeridir , Arda resmen çileden çıkarttı bizi umarım Umar en kısa zamanda döner.

İstatistiksel olarak da oldukça üstündük mutlak gol pozisyonlarının 3ünü Arda hunharca harcadı maalesef.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bugünlük bu kadar diyerek bitireyim , 3-5 maç yaparak devam etmiş olduk.

Namımız yürüsün ve yabancı piyasaya iyice açılalım diyerek Asya'ya doğru yola koyulduk ve Çin'den bir takım ile pilot takım anlaşması yaptık.

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Enese öl bit 97 m neyse küme düş

Lyon maçında yazık olmuş gerçekten 6 tane mutlak şans ama 4 tanesi kaçmış arda yaşlanmadı mı halen daha oynatıyorsun herhalde arada sırada.Barcelonadan bu sene alırsın intkamı

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Enese öl bit 97 m neyse küme düş
    %50 si Bursaspor'a gitti bize pek katkısı olmadı yani

Quote Originally Posted by xymnz12xnymz View Post
    Lyon maçında yazık olmuş gerçekten 6 tane mutlak şans ama 4 tanesi kaçmış arda yaşlanmadı mı halen daha oynatıyorsun herhalde arada sırada.Barcelonadan bu sene alırsın intkamı
    Arda çıldırttı beni çıldırttı ! Yaşlandı da sağ açık da Umar'dan başka alternatif Zenke var bende Arda'ya güvendim ama hata yaptık.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Grup çok zor değil, bence ikinci olarak çıkabilirsin. Zenke'de yaşlanmadan önce baya verimliymiş 20 gol atmış ligde.

Birde bu sakatlıkların sürekli uzun süreli olması can sıkınısı. Oyunumda 5 tane oyuncu üst üste 4-5 ay sakatlanmıştı.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Grup çok zor değil, bence ikinci olarak çıkabilirsin. Zenke'de yaşlanmadan önce baya verimliymiş 20 gol atmış ligde.

Birde bu sakatlıkların sürekli uzun süreli olması can sıkınısı. Oyunumda 5 tane oyuncu üst üste 4-5 ay sakatlanmıştı.
    Lyon maçını tekrarlamak zorunda kalacağım , umarım bu sefer hak ettiğimizi alırız Zenke yaşlanmadan önce baya iyiydi fiziği ile götürüyor zaten işi baktığın zaman özellileri hep aynı zaten.Fiziksel olarak düşüş yaşıyor sadece.Pek sakatlık yaşamıyorum ama yaşadık mı da önemli oyuncular uzun süreli gidiyor kesin o baya bunaltıyor beni ama alıştık artık

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sabah sabah Enes'in bonservisini görünce yanlış gördüm zannettim. Çok iyi paraya gitmiş gerçekten. Bursa da durduk yere zengin oldu.
    TariboWest

ŞL'de gruptan 2. olarak çıkarız bence Barca'dan bir türlü kurtulamadık

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Sabah sabah Enes'in bonservisini görünce yanlış gördüm zannettim. Çok iyi paraya gitmiş gerçekten. Bursa da durduk yere zengin oldu.
    Türk parası ile oynuyorum onu da belirteyim Valla üstelik Bursa PTT 1.Lig'de şuanda , en kötü ihtimal 42 trilyon bizden giden boşa bir para var , ben satmam diye %50 vermiştim Bursa'ya olan bizim paralara oldu.Enes'den kar 12 trilyon falan yani

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    ŞL'de gruptan 2. olarak çıkarız bence Barca'dan bir türlü kurtulamadık
    Lyon maçları belirleyecek gibi kaderimizi umarım çıkarız Bizi takip ediyolar bildiğin biz Uefa'ya gitsek onlarda Uefa'ya geliyor şimdi Şampiyonlar Ligindeyiz onlarda Şampiyonlar liginde hayır bir kere yenebilsem basın toplantısında sürekli üstlerine oynicam ama 3 kez karşılaştık bu sezona kadar 3 ünde de doğal olarak onlar galip geldi

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Dün çıkarken save almamışım herhalde ki oyunu açtığımda 3 hafta geriye gitmek zorunda kaldık.Bu yüzden Lyon ve Lig'de oynamış olduğumuz 6. ve 7. hafta maçlarını tekrar oynamak zorunda kalacağım.Normal de farklı farklı save yaparım her ihtimale karşı ama dün gece almamışım entresan bir şekilde Vardır her işde bi hayır belki Lyon'u yeneriz bu sayede

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyonlar Ligi Grup 2.Maçı : Samsunspor : 3 Lyon : 1

Çok rahat ve net bir galibiyet alıyoruz , 16 yaşında ki alt yapıdan yetişen golcümüz yanıltmıyor bizi.

İstatistiksel olarak da oldukça üstündük , rakibe fazla pozisyon vermedik diyebilirim güzel bir galibiyet oldu.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

16 Lık yıldızımızın profilini paylaşalım.

Şuan gözlemcilerimiz 4.5 yıldız veriyor kendisine , Enes Ünal gibi bıdı bıdı yapmassa bizi zaferlere taşıyacak isim olacak diye umuyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İyi ki save almamışsın. Regene dribling ve hız çalıştırsan çok mükemmel bir forvet olur. 16 yaşında olduğu için hızı çabuk gelişir.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İyi ki save almamışsın. Regene dribling ve hız çalıştırsan çok mükemmel bir forvet olur. 16 yaşında olduğu için hızı çabuk gelişir.
    Farklı farklı save almama rağmen böyle birşey oluşması işime geldi valla Geçen seneden beri fırsatçı golcü olarak çalıştırıyorum , 2.yarı itibariyle hız hızlanma tarzında yüklenicem iyice sürede veriyoruz gelişir umarım 18 e kadar iyi bir şekilde.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Dün gece elektrikler gitti ve yine aynı maçları oynadım kafayı yicem artık.Neyse ki şimdi save aldım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Yeni sayfaya geçmek için bir mesaj atayım ve yeni sayfada süreci vereyim.

Sayfa 23 / 34 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Mesaj Yetkileri