Sayfa 3 / 34 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

BaGa TaRKaN ; Bi göz attın hemen ilk yenilgimizi aldık bravo reyis 1 numarasın

Kuzga ; Ufak bi sekte yedik ama pek etkileneceğimizi sanmıyorum

Bu arada sezon başında 4 isimle anlaşmıştık.Bunlardan Ferhat Kaplan pek fazla süre alamıyor zaten.Oynadığı maçlarda da pek iç açıcı değildi.Fakat diğer oyunculardan oldukça iyi verim aldık.Ama öyle bir isim vardı ki bizi hayal kırıklığına uğrattı.Bek oyuncularımızdan daha sezon başlamadan kurtulmuştuk ve kendimizce yerlerine transferler yaptık.Ama sağ bek konusunda oldukça yanılmışız.İzzet bildiğiniz hayal kırıklığı oldu ve artık forma bir süre Canberk'in olacak.

Devre arası için bir transfer gerçekleştirdik.

Bilenler bilir 3 sene önce Süper Lig'e çıktığımızda takıma en çok katkı veren oyuncu Simon Zenkeydi.Oyun tarzı olarak çok beğendiğim bir oyuncu sistemimize uymuyor aslında yani biz tek forvet oynuyoruz Adilovic'i kesmemiz söz konusu değil ama 2.yarı Zenke takıma katıldıktan sonra çift forvete dönebiliriz.Özellikle Ptt 1.Llig için bana göre üst düzey bir oyuncu.Takımıza hayırlı uğurlu olsun.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Övünmek Gibi Olmasın Ahım Tutar

Sen Sen Ol Mümkünse Ahımı Alma

Zenke Samsun'a Yakışıyordu Yuvaya Dönmesi İyi Olmuş ( :

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Zenke transferi iyi olmuş inşallah faydalı olur.

Toprağım iyi gidiyorsun toparlarsın ligde seri galibiyetler gelir.
    Devre arası Cenk Ahmet Alkılıç Rize yedek takımında bedavaya iste veriyorlar.Kesinlikle almalısın.Sağ kanat.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Samsun da tesislere gelip Turgut Baş aleyhine tezahürat yapan taraftarlara polis biber gazlı müdahelede bulundu.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Zenke çok iyi olmuş gerçekten

Zenke fizik gucuyle yikar ortaligi

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

BaGa TaRKaN ; Zenke Reel de de bu takımda olmalı ama yönetimsel olaylar imkan vermiyor.Yoksa İbb'de oynayamıyor şuan bizde olsa 2-3 gömlek üste taşır takımı.

Kuzga ; Önceki serilerde hep etkili kullandığım bir oyuncu Zenke umarım bu seferde öyle olacaktır.

..JoaQuiN.. ; Bir mağlubiyet aldık o da lig sonuncusuna değişik oldu biraz , Aslında Musa yerine hareketli bir sağ açık iyi olabilir bakacağım devre arasında.Teşekkürler tavsiye için.

Krios - Ronaldinho 10 ; Zenke'den ümitliyiz sistem değişecek ama sıkıntı olmaz umarım.

HooijDonk07 ; Bizler biber gazına alışkınız kardeşim benim sıkıntı yok

9.Hafta : Adanaspor : 0 Samsunspor : 2

Bir hafta önce kendi sahamızda beklemediğimiz bir yenilgi alsak da deplasmanda Adanaspor engelini rahat aşarak kazanmasını bildik ve tekrar 3 puanın sahibi olduk.Rakip kaleye pek gelemedi uzaktan şutlarla etkili olmak istese de müsade etmedik.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

11.Hafta : Samsunspor : 2 İbb : 1

Ligin kadro kalitesi olarak en iyi takımı olan İbb karşısında iyi futbol oynayarak kazanmasını bildik.Adilovicin milli takımda olduğu haftada gol yükümüzü Umar'ın sakatlığı sebebiyle sol açıkda oynayan Musa aldı ve 2 gol atarak galibiyeti bize getirdi.

12.Hafta : Fethiyespor : 1 Samsunspor : 0

Eğer başlıkda Fethiyespor yerine Barcelona falan yazsaydı inanırdım oyuncu isimlerinide okumamış olsaydım.İnanılmaz baskılı oynadılar bi ara neyse sonra toparladık ama kendi kalemize attığımız gol sonucu 1 puandan da olmuş olduk.

13.Hafta : Samsunspor : 0 Orduspor : 0

Ligin dibinde yerinde yer alan Ordu ile sahamızda berabere kalıyoruz.Şaşırtıcı olan Ordu'nun ligin dibinde yer alması mı yoksa bizim Ordu'yu yenemememiz mi anlayamadık ama şu maçtan 3 puan gelmeliydi.2 Maçtır gol atamıyoruz düşündürücü.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Şu kötü gidişe bi dur de abi Bu sene STSL ye adım atmazsan kötü olur Ordu maçında kaleyi bulan şutun yok...

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bigboss3461 ; Kötü gittiğimizi sanmıyordum ama seri galibiyet alamıyoruz fakat performans olarak iyi bir performansımız var diye düşünüyorum 13 hafta 2 mağlubiyet gibi bir istatiğimiz var.Gerçi beraberlik sayımız fazla ilk yarıya kadar fire vermemeyi ümit ediyoruz.

Türkiye Kupası 3.Ön Eleme Turu : Kayserispor : 2 Samsunspor : 1

Ümitsiz gittik Kayseriye çok da ezilmedik rakibimiz karşısında sakatlarımız çok can sıkıyor.Ama bu maçtan öteye tek birşey söylemek istiyorum.İzzet Yıldırım adama güvenerek transfer ettik ama tam bir hayal kırıklığı uzun zaman sonar forma şansı verdik ve kırmızı kart görerek isminin üstünü tamamen çizdirdi artık 18 de bile yer alma şansı çok çok düşük.

Devre arasına 2. transferimizi gerçekleştiriyoruz.

Simon Zenke transferinden sonra bu sene aksayan bölgelerimizden biri olan Sağ Açık mevkisine bir transfer yapıyoruz.Özellikle Fethiye ile oynadığımız maçta dikkatleri çeken Onur Alkan ile devre arası için anlaştık.Umarım faydalı bir transfer olacaktır.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

İbb ve Adanasporu yendikten sonra Fethiyespora yenilmek kötü olmuş.Kötü gittiğini düşünmüyorum.Puan durumu paylaşabilirmisin ?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

CocukMenajer ; Fethiye yabana atılacak bir durum da değil ligdeki sıralamaya bakınca , kaldı ki Ordu'nun da yeri çok saçma.Garip bir lig oluyor sene sonunda nasıl oluşacak tablo merak içerisindeyim.Favroiler alt sıralarda süpriz yapan takım sayısı çok oldukça entresan bir lig oluyor işin açıkçası.

12.Hafta sonunda oluşan puan durumu ;

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Fethiyenin oyundaki durumunu bilmediğim için o yorumu yapmıştım.Lig dediğin gibi çok karışmış.

Alt siradaki takimlarla fazla puan farki yokmus.. baya zor ve cekismeli gececek

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

CocukMenajer ; Tam bir denge yok şuana kadar 2.yarı biraz daha çözümlenir gibi.

Ronaldinho 10 ; Ekstra 1-2 mağlubiyet herşeyi değiştirir her takım için gerçekten karışık ve çekişmeli bir lig.

13.Hafta : Manisaspor : 0 Samsunspor : 1

Yine ligin son sıralarında bir takım ile karşılaştık ve yine son sıralardaki takımlardan biri bize karşı Barça kesildi ama Adilovic'in golü ile deplasmanda olsak da 3 puanı almasını bildik.Güzel bir galibiyet oldu ve umarım seri şekilde galibiyetlere devam edeceğiz.

14.Hafta : Samsunspor : 3 1461Trabzon : 0

Siz gidin abileriniz gelsin diyoruz.Bu maçta Samsun doğumlu oyuncularımıza 11'de yer verdik.Genç de olsalar oynadılar ve bizi yanıltmadılar.Herşeyi bilerek sahaya çıkmak onlara da ayrı bir motivasyon sağlamıştır diye düşünüyorum.Zaten gençlerimizden biri de gol atarak skora katkı vermiş oldu bizi de yanıtlmadı.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Seri beraberliklerden sonra seri galibiyetler vaziyet iyi abi.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MuraTBudaN ; Kardeşim valla iyi toparladık daha da iyiye gidiyoruz gibi duruyor şuanda

15.Hafta : Denizlispor : 1 Samsunspor : 3

Deplasmanda ligin süpriz yapan ekiplerinden biri olan Denizlispor karşısında güzel bir galibiyet alarak yolumuza devam ediyoruz.Yine milli takımda olan Adilovic yerine Haluk oynadı ve yine oldukça iyi bir performans sergiledi.Bu arada gençlerimizden birini 11 e monte ettik birkaç maç sonra paylaşacağım bu oyuncumuzla ilgili bilgileri.

16.Hafta : Samsunspor : 2 K.Maraşspor : 0

Kendi sahamızda rahat bir galibiyet alarak yolumuza devam ediyoruz.Böylelilkle uzun süren beraberlik serimizden sonra üst üste 4-5 maçtır kazanıyoruz ve kolay kolay gol de yemiyoruz bu çok iyi oldu.Takım uyumu sağladı iyiden iyiye.

16.Hafta sonunda oluşan puan durumu ;

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

1.lig için Onur Okan bulunmaz nimet.Cidden uzaktan attığı goller vs. çok iyi verim veriyor.Çok iyi bir seri yakalamışız umarım aynen devam ederiz

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

4-5 maçlık galibiyet serisi bize Süper Lig yolunu yarılatabilir.Farkı açmak lazım.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Krios ; Bende baya ümitliyim Onur'dan 2.yarı daha bi ofansif takım olacağız gibi.

Fearless Coward ; Valla ilk yarıyı kayıpsız kapatırsak çok iyi olacak.
    Last edited by CeNTeR_TR : 03.Aralık.2013 at 22:47

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Yeni maç bekleriz

Çok Yavaşsın Be Reis ! Sen 4-5 Saatte 1 Sezonu Bitirebilecek Menejerdin

Heralde Trabzonlular Seni Kaçırdı O Kadar Laftan Sonra Eee! Adamlar Haklı Trabzon Bu

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Kuzga ; Geç oldu ama devam edelim oynadığımız maçlar ile

BaGa TaRKaN ; Hızlı oynayınca çabuk sıkılıyorum yedire yedire daha güzel oluyor başkan

17.Hafta : AdanaDemirspor : 2 Samsunspor : 4

Oyunda Ptt 1.Lig için 2 senedir bug olarak gördüğüm bir oyuncu Ze Carlos Junior'u durdurmak istedik maçtan önce nitekimde durdurduk zaten o durunca Adana Demir'i de geçmek zor olmuyor.Adilovic bu maçta kalitesini ortaya çıkaran isimdi takımımız adına.

18.Hafta : Samsunspor : 1 Karşıyaka : 0

Üst sıraları yakından ilgilendiren bir mücadeleye evimizde çıktık ve bunun bilincinde futbol oynarak kazanmasını bildik.Bu aralar yıkılmıyoruz devre arasında verilecek 2 haftalık araya kadar kayıpsız gidebilirsek herşey çok daha güzel olacağa benziyor.

Devre arasında oluşan puan durumu ise şu şekilde oluştu ;

Ligin genel verileri ise şu şekilde oluştu ;

Transfer Sezonu Başlamış Hadi Yumul Transfere

Solbek İhtiyacın Varsa Ümit Karal'ı Kirala Beşiktaştan ( :

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

BaGa TaRKaN ; İki transfer yaptık ya reyis daha ne transferi yapalım

19.Hafta : Samsunspor : 1 TavşanlıLinyitspor : 2

Ayaklarımızı yere bastıran bir mücadele oldu , Linyit çok etkili oynamadı fakat bizde kaçırdıklarımızı atamadık.Kendi kalemize gol atmamız ve rakibin attığı penaltı golü maalesef bize uzun bir aradan sonra puan kaybı tatmamıza sebep oldu.

20.Hafta : Mersin İ.Yurdu : 1 Samsunspor : 2

Aldığımız şok yenilgiden sonra güçlü rakibimiz karşısında kazanarak bir önceki hatamızı telafi ediyoruz.Daha da önemlisi sezona verilecek 2 haftalık aradan önce kazanmak güzel oldu ve aradan sonrası için daha bi rahat olmamızı sağlayacak 3 puan aldık.

hocam ben de açtım kariyer samsunla ilk sezon birinci bitirip süper lige çıktım ilk transferim ise rodrigo gomez oldu 5 M'ye aldım ben tavsiye ederim sana da

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Tavşanlı'ya yenilmişsin aferin.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

..JoaQuiN.. ; Tebrikler toprak , Bi Süper Lig'e çıkalım da bakacağız artık transferlere

Fearless Coward ; Senden baya esinlenmiş Tavşanlı şaşırdım bende kardeşim

21.Hafta : Samsunspor : 3 Ankaraspor : 2

Yeni transferlerimiz ile ilk maçımıza çıktık ve rahat bir galibiyet aldık.Her ne kadar 2-0 dan 2-2 yi yakalasada rakibimiz 3-2 kazanmasını bildik ve 3 puanın sahibi olduk.Zenke ilk maçında suskun olsa da Onur Okan 1 gol 1 asist ile taraftara Merhaba dedi fakat 4 hafta sakatlandı.

22.Hafta : ŞanlıUrfaspor : 4 Samsunspor : 1

Oyunun abartılı takımı Urfa ki araştırmacısını tebrik etmek lazım reel ile bağlantılı bu kadar alakasız takımı biz kullanıcılara yedirmeye çalıştığı için.Mağlup olduk fazla da söze gerek yok ilk defa böyle farklı kaybediyoruz.Olmadı ama telafsini yapabiliriz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

23.Hafta : Samsunspor : 3 GaziAntepBelediye : 2

Kendi sahamızda saçma sapan geçen Urfa maçından sonra mutlak kazanmamız gereken bir maçı kazandık ve liderliğimizi biraz daha perçinlemiş olduk.Bir sonraki sayfada zaten puan durumunu koyacağım orda daha net görülür bu maçın önemi.

Sayfa 3 / 34 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri