Sayfa 5 / 34 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sezon sonu geldiğine göre kısaca bir değerlendirme yapalım.

Sezona başlarken sıkıntılı sayılabilecek bir kadro ile sezona başladık.Sonrasında yaptığımız birkaç transfer ile takımda işler yoluna girmiş gibi gözüksede orta alanda rotasyon eksikliğini fazlasıyla hissettik.Çünkü göbek de oynayabilecek oyuncu sayımız oldukça azdı.Neyseki sakatlık ve cezalı gibi durumlardan o bölgeyi kazasız belasız atlatmış olduk.Favori olmasak da sezon başından beri hep söylediğimiz birşey vardı ki o da biz bu sene ya öyle ya da böyle Şampiyon olacağız.Nitekim sonunda da böyle oldu.Adilovic , Zenke , Onur , Arif gibi isimlerin katkıları bizim için oldukça önemliydi ve nitekimde istatistiklere oldukça olumlu veriler yansıttılar.Önce gelelim takımdaki istatistki verilere sonra ise ligde verilen ödülleri değerlendiririz.

Takımın asist yükünü 4 oyuncu çekti gibi ; Arif - Onur - Musa ve Umar !

Arif'in takıma katkısını buradan da görebiliyoruz hem gol atan oyuncularımızda hem de asist yapan oyuncularımız arasında ilk 2 sırayı alabiliyor.Onur transferi ile ne kadar doğru bir transfer yaptığımızı tekrar tekrar görmüş olduk.2 Yarı takıma katılmasına rağmen yaptığı asistler ile de ön plana çıkarak takıma ne kadar katkı verdiğini birkez daha gözler önüne sermiş oldu.
    İki sol açık oyuncumuz Umar ve Musa ise şaşırttılar beni az oynamalarına rağmen ki Umar genel de sakattı 7 şer asist ile katkı vererek iyi katkıda bulundular.Kaptan'da 6 asist ile katkısını göstermiş oldu.

Takımın gol yükü 4 oyuncuya yıkıldı gibi oldu ; Adilovic - Arif - Onur ve Zenke !

Onur ve Zenke takımıza 2.yarı katılarak ligde 2.yarı maçlarında oynamaya başladılar.Nitekim Zenke bazen sakatlık sıkıntısı yaşasa da beklediğimiz performansa ulaştı ve iyi katkılar verdi bize.Onur ise bu lig için fazlayım imajını vererek ne kadar doğru bir iş yaptığını gösterdi.Adilovic'den bahsetmeme bile gerek yok sanırım inanılmaz bir sezon geçirdi.
    Arif için de öyle bir sezon oldu.Zaten son 3 senedir oynadığı takımlar bir şekilde Süper Lig'e çıkıyor Arif ise o sene başında Bank Asya'ya dönmek zorunda kalıyordu ama bu sefer öyle olmayacak.Süper Lig'e de damga vuracak.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İlk defa dikkatimi çekti bu haber başlığı.

Çok fazla oynamadım 14'ü ikinci defa bir oyunumda 2.sezona geldim ama bu haberi diğer oyunumda atlamışım hoş bir detay olmuş en kötü ve en iyi performans değerlendirmesi.Biz hep demiştik zaten herkesi yanıltacağız diye.

tebrikler toprak. (:
    Transferleri bekliyoruz.

bu arada Fethiye sende düşmüş bende Süper lige çıktılar

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Tebrikler abi.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Kariyeri geç farkettim fakat baştan sonra kadar heyecanla okuyup bitirdim. Bana kalırsa çok iyi işler çıkartmışsın. Sonuna kadar destekçinim. Birde bu karadeniz takımların arasında çekişme yerine destek olsa ne güzel olur Trabzonspor & Samsunspor!
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Kardeşim şampiyonluk süper olmuş tebrik ederim. Yeni sezonu bekliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

..JoaQuiN.. ; Gece baya çalıştık toprak bişeyler yaptık gibi birazdan paylaşacağım.Valla çok entresan bir lig oldu bizim ki Ordu bile ligden düştü Tavşanlı play - off oynadı baştan aşşağaya şaşırtıcı bir sezon oldu.

MakiLee ; Bir solukta okutacak bir kariyer olmuşsa ne ala Teşekkür ederim ilgin için (: Bizde iyi işler yaptığımızı düşünüyoruz daha iyisini yapabilmek için devam ediyoruz.Valla çok zor bir ihtimal , belki günün birinde karadeniz takımları arasında bir destek söz konusu olabilir ama Trabzon ile Samsun arasında bunun olma ihtimali yok değil hiç yok

Kuzga ; Teşekkür ederim sağolasın , Birazdan ufak ufak ilerleyeceğiz

MuraTBudaN ; Teşekkürler kardeşim sağolasın

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Uzun bi süreçten geçtik ve transferi hallettik , Detayları aktarayım.

Tüm transferlerimiz bu şekilde , genel olarak kontratı biten oyunculara yöneldik.Takımdan giden oyuncular içerisinde ise Adnan ile bir türlü masaya oturamayınca ayrılması kaçınılmaz oldu.Kırmızı içine aldığım oyuncuları aldıktan sonra gönderdim.Alternatifsiz kalmak istemiyordum o yüzden almıştım fakat mevkilerinde yığılma olunca hiç uğraşmak istemedim ve direk yolları ayırdım.Mevki mevki de oyuncu transferlerimizi birazdan yayınlayacağız.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Kaleci transferlerimiz ve kadroda bu sene yer alacak kalecilerimiz.

Geçen seneden 2 kalecimiz ile yolları ayırdık.Ferhat bekleneni veremeyince fazla oynama şansı bulamadı zaten ve kontratı da bitiyor diye yenileme yoluna gitmeden yolları ayırdık.Soner ise Galatasaray'ın isteği sonucu direk yollamayı düşündük.Yerlerine ise Ömer Kahveci ve Erten Ersu ile anlaştık.Ömer'den çok şeyler bekliyorum umarım yanıltmaz bizi.

Gelelim transferlerimizin profillerine ;

Ömer Kahveci - Erten Ersu

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Defans oyuncu tansferlerimiz ve kadroda bu sene yer alacak defans oyuncularımız.

Geçen sene kadromuzda bulunan Erdem Şen ve Turgay Gölbaşı ile yeniden anlaşmaya çalışsak da çok para istedikleri için anlaşamadık.İyi ki de anlaşamamışız daha iyi oyuncular transfer ederek daha iyi savunma hattı oluşturduk.Geçen sezonun büyük hayal kırıklığı olan İzzet'i ise kovma kovduk ve kurtulduk.Bu arada Uğur Çitfçi için bir türlü görüntü alamadık.

Mahmut Boz - Selim Ay

Adjei - Kamil Ahmet Çörekçi

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Orta Alana oyuncu tansferlerimiz ve kadroda bu sene yer alacak orta alan oyuncularımız.

Geçen sezon ile alakalı bu mevkiyi baz alınca pek de konuşabilecek birşeyimiz yok aslında.Giden oyuncularımız oldu ama zaten onlarda pek fazla forma şansı bulamayan oyunculardı.Nitekim bu sene bu bölgeyi olabildiğince kalabalıklaştırmaya çalıştık ve başardık gibi hatta halen daha takımda fazlalık var gibi.Bu arada Yiğit ve Erdi Kasapoğlu'nun ss lerini alamadık bi türlü.

Cumhur - ŞahinAli

Ali Zorlu - Muhammet Reis

Pele - Mc ( Listede Yok Sonradan Transfer Ettim )

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Forvet tansferlerimiz ve kadroda bu sene yer alacak orta alan forvetlerimiz.

Geçen sezon bu bölgede yer alan 2 golcümüz de bu sene takımda devam edecek.Fakat bu Lig'in Süper Lig olması ve işlerin daha da profosyonelleşmesi bizi bir forvet takviyesine itti ve bizde bunun doğrultusunda Abdülkadir ile anlaştık.

Gelelim transferimizin profiline ;

Abdülkadir Özgen

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Bu sezon ligte tutunursak rahatız.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

5267 ; İlk 4-5 haftadan sonra hedefimi belirlicem açıkçası

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Allah'dan ilk 5 hafta da hedef belirleyeceğiz dedik , Fikstüre bakmadan konuştuk kötü oldu.

Zorlu bir başlangıç bizi bekliyor ama iyi oldu ilk maçı Trabzonspor ile içerde yapacak olmamız lige 3 puan için saldırarak başlayacağımızı gösteriyor.Sonra Fener deplasmanında ise süpriz peşinde olacağız işimiz zor ama çok zor değil en azından böyle bakıyoruz bu sezona.Umarım sezon sonunda iyi bir sıralamaya sahip olabiliriz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kalkan/Antalya

Ligde kalırız ya inşallah.Regen transferleride bizi üstlere çıkartır önümüzdeki sezonlarda.Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Kardeşim lig başlangıcı zor olmuş biraz ama yinede dengeli bence puan alabileceğimiz bir çok maç var.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

24kobebryant ; Ligde kalacağımızı düşünüyorum bende hatta hedeflerimizi yönetime ligde kalmak olarak bildirdik fakat bizim amacımız ilk 10 içinde yer alabilmek tabi 10.luk yani daha yukarısı olmaz gerçekçi olayım

Kuzga ; Trabzonspor ve Fenerbahçe ile ard arda oynamak kötü olacak gibi ama bu 2 maçtan 1 yada 3 puan alacağımızı umuyorum zaten sonrasındaki maçlar Adana Demir , Erciyes gibi denk takımlarla oynayacağız önemli olan lige puanla başlayalım devamını getiririz zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Güzel transferler.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

MuraTBudaN ; Sağolasın kardeşim ümitliyiz transferlerden.

1.Hafta : Samsunspor : 0 Trabzonspor : 0

Bu maçın bizim için önemi çok büyük bunu futbolun f sini takip eden herkes bilir zaten.Nitekim bu bilinçle hazırlandık bu maça.İyi de top oynadık taraftarlarımızda arkamızdaydı fakat bir türlü istediğimiz golü bulamadık.Ama problem değil daha yeni geldik ve başlangıç orta şekerli oldu.İlerleyen zamanlar daha iyi olacaktır.

2.Hafta : Fenerbahçe : 3 Samsunspor : 2

Lige yeni çıkmış bir takımın istemeyeceği bir fikstür ile baş başa kaldık fakat bu 2 haftayı iyi değerlendirdik.Fenerbahçe karşısında 0-2 öne geçmeyi başardık.Nitekim skor 1-2 ye geldiğinde biraz daha temkinli oynamak istedik rakipte kırmızı görünce olacak dedik ama tecrübe farkı ortaya çıktı ve maalesef sahadan 3-2 mağlup ayrıldık.

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Fenerbahça maçı efsane olabilirmiş ama kısmet değilmiş sağlık olsun.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Kuzga ; Maalesef olmadı , işin kötüsü daha da kötü birşey oldu açıklayayım.

Laptop'un ısınma sorunuyla alakalı yine bir problem yaşadım.Bugün soğutucum gelecek neyse ki o yüzden sıkıntı yaşamam bir daha.Yukarıda oynanan 2 maçı tekrar oynamak zorunda kalacağım maalesef.Umarım bu sefer daha kötüsü olmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fikstür efsane
    Bence bu sefer Trabzon yener, Fener'i ya yenersin yada yenilirsin.İddaa oynuyoruz sanki

Hoca Süper Lige Çıkmışında Bu Transferler Nedir Böyle ?

Sana Hiç Yakıştıramadım

Bu Arada Cemil'e İyi Bak Bizim Ekmeğimizi Az Yemedi Cemil'e Bakınca Beni Hatırla

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

LifeYourself ; Zor olacak 2 maçta ama bakalım , Fikstüre iş kazası diyerek avunalım

BaGa TaRKaN ; Messiler Ronaldolar geldi de biz mi almadık Baga İtibar sorunsalı ile karşı karşıya kalınca böyle oldu ama biz yine de iyi kadro kurduk takımıza güvenimiz sonsuz ! Cemil'i severdim fakat şimdi bir kez daha düşünmem gerekecek

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Yeni gelen oyuncu sakatlığı diye de kötü birşey var.

Oyunda ve Reel de en uyuz olduğum iştir arkadaş bu iş , sporcuyu alırsın bi heves şöyle olacak böyle olacak zakkadanak bi sakatlık haberi gelir paraya mı acısan verim alamayacağın oyuncuya mı acısan ortada kalırsın.Sezona yeni transferimiz olmadan başlayacağız.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

2 zor maçtan en azından 1 beraberlik alalım güzel olur Sakatlıkta şanssızlık

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Krios ; Isınma sorunundan önce almıştık bir beraberlik Henüz oyuna girme fırsatım olmadı bakalım şimdi ne yapacağız.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Trabzonspor maçtan önce kafa şaşırtma taktiği uyguluyor herhalde

Sol Bamba Forvet , adam yılların defansı.

Sol Bamba'dan Goller Bekliyoruz

Samsun'da Neresiymiş Bize Her Trabzon

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 5 / 34 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri