Sayfa 1 / 34 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Thumbs up En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Öncelikle herkese Merhabalar.

Güncelleme öncesi ufak da olsa 14'e bir başlangıç yapmıştım fakat bariz hatalar oyundan soğutunca güncellemeden sonra yeni bir kariyer açarım diye planımı yapmıştım.Güncellemede geldiğine göre pek de sorun kalmadı gibi en azından şuanlık.

Takımımız ; Beni bilenler tanıyanlar bilir Samsunspor dışına çıkmam hiçbir zaman , bu yüzden Football Manager serilerinden çabuk sıkılır ve bunalırım çünkü takım değişikliği yapmam pek.Bu sene eskisi kadar oyuna ayıracak zamanım olmadığı için uzun metrajlı bir kariyer olsun istiyorum ve o yüzden Samsunspor ile oynama kararımı değiştirmiyorum.

Kariyeri yaparken bazı hedefler koyuyorum burdan belirteyim.

* Sıradan genelin yaptığı transferlerin bir nebze de olsa dışına çıkmak istiyorum.Bu tamamıyle herkesin aldığı oyuncuları almam demekten ziyade araştırması daha yoğun olacak manasında anlaşılırsa sevinirim.

* Taktik konusunda güzel bir taktik paylaşımı yapmayı düşünüyorum.Geçmiş serilerde yaptığım birkaç taktik baya tutulmuştu şimdi oyunun hatalardan kurtulması sonucu belki yine bunu başarabilirim diye ümit ediyorum.

* Klasikleşen bir şekilde Avrupa kupaları falan gibi hedeflerimiz şuan için komik olabilir ama yıllar ilerledikçe bu hedefimizi de belki gündeme getirebiliriz ama öncelikli hedef tabiyki Türkiye sınırları içerisinde başarılı olabilmek.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Başarılar dilerim.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Başarılar..

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Tekrar hoşgeldin kardeşim ama ben bir değişiklik göremedim haberin olsun. Kaleciler gene çizgiden çıkıyor mesela.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Tekrar hoşgeldin kardeşim ama ben bir değişiklik göremedim haberin olsun. Kaleciler gene çizgiden çıkıyor mesela.
    Ek olarak en mühim konu savunmayı önde kurarsan arka tarafta otoban oluyor haberin olsun başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Başarılar..

Basarilar

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar abi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tekrar başarılar gocadam

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Başarı dilekleri için herkese Teşekkürler

Oyuna ufak da olsa bir giriş yapmış bulunuyoruz , Öncelikli olarak dediğim gibi farklı transferlere yönelebilmek adına bilindik ligleri seçmeden farklı ligleri seçerek oyuncu piyasasını arttırmaya çalıştık.Hangi liglerimiz açık onunla başlayalım.İlerleyen zamanlarda liglerin sayısını düşürebilirz tabi hedeflerimizde büyürse seçeceğimiz ligler daha farklı ligler olabilecekdir.Bunlarla ilgili bir değişiklik olursa buradan bilgilendirmesini yaparım zaten.

Bu arada oyuna başlarken kendi profilimi oluştururken hiçbir zaman oyuncu geçmişini iyi bir seviyede yapmak istemiyorum çünkü onun bile oyuna etki ettiğini düşünürsek işleri daha da zorlaştırmak her zaman oyunu daha zevkli hale getirdiğini düşünüyorum.

Mali olarak kulübümüz çok da iyi yerlerde değil esasında , ama bizim de hedeflediğimiz işleri yapabilmemiz için ilk sene biraz fedakarlık yapmasını bekledik başkandan.Bütçe olarak önümüze 3 seçenek sundular bizde bize makul olanı kabul ettik ve olası transflerimiz ile ilgili bir bütçe oluşturduk kendi çapımızda.

Bu arada takımla toplantımızı yaptık.Öncelikle şunu belirtmem gerekir hedeflerimle kendi hedeflerini aynı doğrultuda tutmayan oyuncular ile yollarımızı ayıracağız bunu baştan belirteyim.Hedefi Şampiyonluk koymadık fakat yine de bazı oyuncular olumsuz tepki gösterdiler.Cemil buna ilk örnek olsa bile Cemil gibi karakterli oyuncuyu asla kaybetmeyiz.Fakat diğer oyuncular ile direk yollar ayrılacak hedefsiz oyuncularla asla işimiz olmaz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar,Kov o 8 tane ameleyi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Cemal haklı Adam gibi transfer olmazsa samsundan bişey olmaz... 1461 favorim

Başarılar.
    Bende bu akşam bir Samsunspor kariyeri açmayı planlıyorum.
    O yüzden takipteyim.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Tekrardan teşekkürler başarı dilekleri için.

Kesinlikle kovulacak o 8 kendini bilmez futbolcumuz

Bigboss3461 ; Öncelikle oyuncumuzun adı Cemil , ek olarak Samsunspor ile ilgili düşünceleriniz eğer reel ile bağlantılı ise play - off potasında olduğumuzu hatırlatmak isterim.Eğer benim başarısız olacağım düşünceniz var ise kariyer alanlarında yaptığım Samsunspor kariyerilerine göz atmanızı öneririm başarısızlık bize uzak

..JoaQuiN.. ; Eğer ilk defa yönetecekseniz Samsunspor'u ukalalık olarak algılamazsanız yardımcı olabileceğim konularda yardım edebilirim.Artık her seride klasikleştiği için Samsunspor konusunda oyunla ilgili farklı bir uzmanlık alanı yarattığımı düşünüyorum kendim için bununda sürekli aynı takımı çalıştırmakdan kaynaklandığını belirtmem gerekli

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

T.Direktör Turgut Baş'a Samsun da istenmeyen adam ilan edildi.Takım toplantısında söylediği laflar yüzünden olduğu söyleniyor ve büyük tartışma olduğu belirtildi.

Başarılar hocam takipteyim

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

HooijDonk07 ; Kardeşim benim şu kariyer alanındaki tüm mesajlarını aratsak eminim ki benim bulunduğum kariyerlerde sadece bana sallamak için atılmış mesajların vardır , seviyorum seni

Transfer hedeflerimizde biraz zorluklar yaşadık.Çok kaliteli iki isimle anlaşmak istiyorduk bulunduğumuz konum gereği ama maalesef başaramadık.İki oyuncu da bizi tercih etmeyerek şuan için iyi bir karar verdiklerini düşünselerde ilerleyen zamanlarda kafalarını taşlara vuracağından eminiz.Gün gelir elbet devran döner.

Hedeflerimiz arasında bulunan diğer oyuncular ile anlaşmaya vardık en azından.Sağ bek pozisyonunda kelepir bile denemeyecek oyuncumuz bile olmaması Adanaspor'dan İzzet Yıldırıma yönlendirdi bizi.Sol bek için ise Türk oyuncular arasından bulmak her zaman zordur fakat genel olarak sevdiğim bir oyuncu olan Kerem Can Akyüz ile anlaştık.Bir diğer transferimiz ise yabancı oyuncu transferi oldu ön libero mevkisinde oynayan Justice Wamfor ile anlaştık.Gelelim oyuncu profillerine.

İzzet Yıldırım ; Profili için tıklayınız.

Justice Wamfor ; Profili için tıklayınız.

Kerem Can Ayküz ; Profili için tıklayınız.

Bu arada ek olarak bir kaleci transferi yapmak zorunda kaldık.As kalecimiz Soner Şahin 5 ay sakatlanınca dönüşündede toparlanma süreceğinin uzayacağını düşünerek kaleye yakıştığına inandığım bir kaleci ile anlaştık.Bu isim ise Ferhat Kaplan oldu.

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Tekrardan teşekkürler başarı dilekleri için.

..JoaQuiN.. ; Eğer ilk defa yönetecekseniz Samsunspor'u ukalalık olarak algılamazsanız yardımcı olabileceğim konularda yardım edebilirim.Artık her seride klasikleştiği için Samsunspor konusunda oyunla ilgili farklı bir uzmanlık alanı yarattığımı düşünüyorum kendim için bununda sürekli aynı takımı çalıştırmakdan kaynaklandığını belirtmem gerekli
    en son FM 2008'de CL'yi alınca bırakmıştım.
    Yardımlarına ihtiyacım olabilir kardeşim

Ahanda Baltha'lanacak Adam Akıllı Bir Kariyer Sonunda Geldi

Başarılar Reis Ama Sen Bence Ordan Uç Geleceğini Kurtar Samsundan ( :

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

..JoaQuiN.. ; Samsuna karşı bi sempati var herhalde profil bilgine baktım da Samsunla bir bağlantı bulamadım Tabiyki fikir alışverişleri her zaman önemlidir soracak olduğun birşeyler olursa buralardayım.Teşekkürler tekrardan yorumun için.

BaGa TaRKaN ; Canın sağolsun Baga Kpss'yi kazanırsam uçup gidecem inşAllah.
    Last edited by CeNTeR_TR : 30.Kasım.2013 at 00:09

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    ..JoaQuiN.. ; Samsuna karşı bi sempati var herhalde profil bilgine baktım da Samsunla bir bağlantı bulamadım Tabiyki fikir alışverişleri her zaman önemlidir soracak olduğun birşeyler olursa buralardayım.Teşekkürler tekrardan yorumun için.

BaGa TaRKaN ; Canın sağolsun Baga Kpss'yi kazanırsam uçup gidecem inşAllah.

Doğma Büyüme İstanbul.
    Memleket Samsun

Reis Dün Tercihlerde Var mıydı Bir Şeyler ? Yaptın mıydı Tercih ?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

..JoaQuiN.. ; Hmm şimdi anladım bir hemşeri daha bulmuş olduk tsi de

BaGa TaRKaN ; Yok Baga bu sene ilk giricem zaten bizim atamalar 2 senede bir oluyor.Bu sene olacak yani kısmetse.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bu sene kullanmayı düşündüğümüz diziliş ise bu şekilde.

Normalde AMC olacakdı sistemimizde fakat ön liberoya sağlam bir oyuncu bulunca AMC olarak oynatacağımız Arif Şahin'i orta alana oyun kurucu olarak oynatmayı düşündük ve dizilişimizin son halini bu şekilde ayarladık.Etkili olursa ne ala ama baktık etkili olamıyoruz başka planlarımızda var elbette ama şuanlık bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Taktiğimizde bulunan yıldız kısımları var onlar ise bu sene verimli olacağına inandığımız oyuncuların mevkileri.Verimden ziyade katkı manasında çok fazla güvendiğimiz oyuncular.Umarım yanılmayız.Yanılacağımızıda pek sanmıyoruz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Transfer hakkında.

Bu arada transfer konusunda bir hata yaptığımın farkına vardım veya fizyoterapistim olmamasına rağmen birileri sakatlanan kalecimi oldukça çabuk iyileştirmesi sebebiyle tongaya düştüm.Soner Şahin 5 ay sakatlanmıştı bizde doktora yolladık kendisini şimdi oyuna bi göz atarken kadromu ayarlayıp oyunu kaydedecektim ki bir baktım Soner 2-3 gün sonra sahalara dönecek o yüzden Ferhat transferi biraz ekstra olmuş oldu.

transferleri açıklada bizde yolumuzu çizelim sana göre

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

..JoaQuiN.. ; Gözden kaçırmışsın herhalde transferleri açıklamıştım

İzzet Yıldırım ; Profili için tıklayınız.

Justice Wamfor ; Profili için tıklayınız.

Kerem Can Ayküz ; Profili için tıklayınız.

Sayfa 1 / 34 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri