1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Fc Barcelona Kariyerim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Smile Fc Barcelona Kariyerim

evet beklenen kariyer geldi.

türk futbol kamuoyuna bomba gibi düşen haberde türk menajerin barcelona 'nın başına ikinci geçişi.hemen radyoya bağlanalım

amatör olarak barcelona da bir cok yıldızla ugraşcam bilgileri verim ve radyoya geçelim arkadaşlar.

Not:giriş kısmı ve radyo kısmı kısa tutulmustur bir diğer güncellemede yazılar gelecektir.

Takım Bilgileri
    Futbol Club Barcelona (kısaca FC Barcelona ya da Barça), İspanya'nın Katalonya özerk bölgesindeki Barcelona kentinde bulunan futbol takımı. 1899 yılında, Joan Gamper önderliğinde, İsviçreli, İngiliz ve İspanyol bir grup tarafından kurulmuştur. Katalan bölgesini temsil eden kulübün sloganı "Més que un club" (bir kulüpten daha fazlası) cümlesidir. Barça marşı ise, Josep Maria Espinàs tarafından bestelenen Cant del Barça dir.
    Barcelona, La Liga'dan düşmeyen üç kulüpten bir olup, Real Madrid ile beraber İspanyol futbolunun en başarılı temsilcileridirler. 1928'de İspanyol profesyonel futbol ligi La Liga'nın on kurucu üyesinden biri olan kulüp, 1929'da ligin ilk şampiyonu olmuştur. İspanya 'da yirmi iki La Liga şampiyonluğu, yirmi altı İspanya Kupası, on İspanya Süper Kupası, dört Eva Duarte Kupası ve iki Lig Kupası şampiyonluğu bulunmaktadır.Real Madrid 'ten 11 La Liga kupası kadar geridedir. Avrupa en başarılı kulüpleri arasında yer alan Barça 'nın 11'i Avrupa kupalarında olmak üzere, 15 uluslararası kupası bulunmaktadır.[1] 4 Şampiyonlar Ligi, 4 Kupa Galipleri Kupası, 3 Fuar Şehirleri Kupası (günümüzdeki adıyla Avrupa Ligi), 4 UEFA Süper Kupa ve 2 Dünya Kulüpler Kupası 'nı müzesinde bulundurmaktadır. 1955 yılından beri, her sene Avrupa arenasında mücadele etmektedir.
    Futbol takımı 2009 yılında mücadele ettiği 6 turnuvada da şampiyon olarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Takım 2009 yılında Şampiyonlar Ligi, UEFA Süper Kupa, La Liga, İspanya Kral Kupası, İspanya Süper Kupası ve FIFA Dünya Kulüpler Kupası'nda şampiyonluğa ulaşmıştır. Kulübün stadyumu Camp Nou'dur ve taraftarlarına Culés denir, diğer ad ise Ultras Barça'dır. Kulübün taraftarları arasında, İspanya'nın şu anki başbakanı José Luis Rodríguez Zapatero da vardır.
    FC Barcelona bünyesinde bir yedek futbol takımı (FC Barcelona B) ve bir genç futbol takımı (FC Barcelona C) da vardır. Bunlar dışında, kulübe ait profesyonel basketbol, hentbol, futsal ve patenli hokey takımları vardır.

Total Futbol Felsefesi

Total futbolu dünyayla tanıştıran isim 1974 Dünya Kupası'nda Hollandalı Johann Cruyff olmuştur.Genelde 4-3-3 sistemiyle oynanan sistem "takım halinde hücum, takım halinde savunma" ilkesine dayanır. 1970 ve 80'li yıllarda her oyuncunun yer değiştirerek oynadığı ve bireysel yeteneklerin daha ön plana çıktığı sistem, günümüzde oyuncuların eskiye oranla daha fazla bölgesinde durarak alan daraltan ve tek pasa dayalı takım oyunu şeklindedir. Adeta kaleci bile bir savunma oyuncusu gibidir.Cruyff'un Barcelona'ya 1988'de hoca olmasından sonra kolları sıvamış ve sistemi oturtmaya çalışmıştır.Barca ilk Şamp.Kulüp.Kupasını 1992 senesinde onun döneminde kazanmıştır.2003'te başka bir Hollandalı olan Frank Rijkaard'ın takımın başına gelmesi ile bu sistem yeniden denenmiş 2008'de alt yapı sorumlusu olan ve takımın eski futbolcusu olan Guardiola'nın teknik direktör olması ile zirveye ulaşmıştır.Takım o sene 6 kupayı birden kazanmıştır.

Uğraşacımız oyuncular baya ünlü umarım desteklerinizi esirgemezseniz arkadaşlar.

İLK RÖPORTAJ EFSANE KARİYER FM 2014 'DE

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Merhaba arkadaşlar ayagımın tozuyla programa katıldım .dilara gönderle konustum.sağolsun iyi davrandı bana karşı.bende xavi ,iniesta ve diğer oyuncuları tanıdıgımı göğsümüzü gere gere takımı ve beni seyredeceklerini söyledim.oyuncular benım elımde buyudu nerdeyse hepsını tanıyorum 3 sene calıstım ve tekrar takımın basındayım.

transferleri alalım transferler altyazı ve bir diğer güncellemede gelicek arkadaşlar sabırsızlıkla beklediginizi biliyorum amacım sizlere hizmet etmek .artık barcelonayı bır turk menajer yönetiyor.

FERDİ AYDENK BARCELONADA

NOT:RADYO ŞEKLİNDE ANLATIM GELECEKTİR KARİYER KURALLARINI OKUDUM VE KABUL EDIYORUM.GİRİŞ EFSANE KARİYERLE AYNI TUTULMUSTUR.2014'E GÖRE DEĞİL 2013 ŞEKLİNDE.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlar iniestalı xavili kariyer burda.teşekkür dileklerinden ziyade transfer mesajlarınızı bekliyorum suan kadroma bakmakla mesgulum ofisimde.sigaram ve cayım yanımda menajerlik bu olsa gerek.

fm 2014 değil 2013 2012 gibi zevk vericek bundan emin olun arkadaşlar.

hazırlık maclarına göz attım maclar güzel gercekten .iptal etmedim

ilk macımız rennais ile.

40 kisilik kamp kadromu yolladım bekliyorum ss ler güncellemeler devam edecektir.

ilk macımız rennais macında
    Last edited by E.Cartman : 29.Kasım.2013 at 20:55 Reason: flood

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

ooo başarılar Değişik transferler bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

antremanlar neşeli geçiyor

oyuncularımız hırsdan birbirlerine takılmadan edemiyor

Uploaded with ImageShack.us

yolculuk sıkıntı geçtii

messiden mesaj var gollerine devam edicek biraz yorgun sizlerede selamı var .

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    ooo başarılar Değişik transferler bekliyoruz
    ilk sezon bütce düsük bu nedenle transferde cok zorlancaz adrianoyu transfer kullanmayı planlıyorum 45.mn tl biçtim psg istiyor para gelirse değerlendircez
    Last edited by E.Cartman : 29.Kasım.2013 at 20:54 Reason: flood

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

sat sat. Sanchez'i de sat bence

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hazırlık programı

rennais(D)

psg(D)

bordeux(D)

axuerre(D)

amiens(D)

mac baslıyor rennaisle

kaptanımız xavi golü attı 1-0

iniesta 0-2 mac suanda

rakiplerimizdede bütce yok cok değişik ne yapıcaz bilmiyoruz.

2-2berabere kaldık ılk macımızda

adriano tam bir forma asıgı cıktı göndermekten vazgeçtim o bölgede jordi alba tek basına birşey yapamaz.sol bekde adrianoyu kullancaz.

Last edited by E.Cartman : 29.Kasım.2013 at 20:54 Reason: flood

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

önümüzde zorlu bir süper kupa macı var

devam arkadaşlar kariyere..

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2012

Vayy Efsane kariyer açılmış işte senden beklenen buydu hocam , Semih Şentürk'ü tekrar Barça'da görmek istiyoruz hadi hayırlsı

Not : Hocam SS ekleme direk radyo'ya bağlan buda sana özel birşey haa illada ekliycem diyorsan www.imgur.com 'dan ekle derim :

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

Bakalım Messiden nasıl faydalanacaksın ben randıman alamamıştım ondan ne yazık ki kendi kariyerimde.

Ah Ah ! Barça'mı Barçalayacaklar

Umarım Küme Düşmeyiz

Başarılar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Başarılar hocam

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Başarılar dilemek biraz garip olacağından en iyisi iyi oyunlar diyeyim.

İyi oyunlar...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

[YOUTUBE="1If7asddsQ4"]Ne diyeceğimi, diyip diyemiyeceğimi..[/YOUTUBE]

Normalde başarılar dilenir ama takımın Barcelona olunca
    ne diyeceğimi şaşırdım , iyi eğlenceler

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar dilerim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar,Favorim Real Madrid !

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Başarılar, işin çok zor

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Hala Madrid hocam başarılar sana Madride karşı farklı bi yenilgi bekliyoruz senden şaka bi yana iyi bir taktik ile oturmuş kadroyu iyi kullanırsın
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hedefim emre belözoglu yada arda turandan birini barcelonalı yapmak.

yeniden vira bismillah dedik hazırlık macları değişti dünkü oyunu savelemeyi unutmusum mesajlar toplu olrak gelecektir.

hazırlık macları

leverkusen(D)

havelse(D)
    hannover(D)
    1860 muunchen(D)
    hsv(D)

genc oyuncumuz tello paris ile sözleşme imzaladı.transferin değeri 24 5 avro

TRANSFER HEDEFLERİMİZ

bazen deli bazen agresif seviyoruz seni emre belözoglu

ve arda turan

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

25 milyon avroya telloyu nasıl satıyorsun ki onun zaten 10 milyon avroluk serbest kalma ücreti var?

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by azaptar View Post
    25 milyon avroya telloyu nasıl satıyorsun ki onun zaten 10 milyon avroluk serbest kalma ücreti var?
    Tl ile karıştırmış galiba arkadaş

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

evet galiba öyle olmuş, çünkü fotoğraflarında da ücretler tl bazında.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Vaay efsane geri dönmüş
    malatyAdana!

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

ee nerede kaldı güncellemeler ???

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Kariyer komik ya D:

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Güncelleme yokmu hocam

Semih Şentürk ü isteriz hocam geçen seneki kariyerinde almıştın galiba, Olurda Messi sakatlanırsa falan yokluğunu hissettirmez semih

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Beklediğim kariyer gelmiş SS atma hocam radyo yayını yap Zaten bu sene en başarılı sene olacak muhtemelen , transferler geldikçe başarı düşer Bu arada Semih Şentürk şart , forvetler zayıf

Mesaj Yetkileri