1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Regen çıkaran takımlar(Akademiler)

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Default Regen çıkaran takımlar(Akademiler)

FM13'de INF Clairefontaine diye takım vardı akademiydi güzel oyuncular cıkardı genç sözleşmesini verirdin.
    Reputation'ı düşük takımlar için böyle güzel hazine akademileri bulamadım bildiğiniz varsa paylaşabilirmiyiz?

Not:Bank Asya için. Bahanene tarzı Database büyük.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ben INF ve RGUOR Minsk çok iyi diye biliyorum.Bir de Orlando Pirates'te iyi futbolcular oluyordu. FM13te Rennes'in altyapısı da dehşetti ama 14te nasıl bilmiyorum (tabi Bank Asya için fazla kaçabilir). Brezilya'dan alıyordum ben genelde Bank Asya'ya oyuncular.Takım farketmez her takımdan iyi regenler çıkıyor Brezilya'dan

Akademi olarak ta INFten başka yok sanırım

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Ben INF ve RGUOR Minsk çok iyi diye biliyorum.Bir de Orlando Pirates'te iyi futbolcular oluyordu. FM13te Rennes'in altyapısı da dehşetti ama 14te nasıl bilmiyorum (tabi Bank Asya için fazla kaçabilir). Brezilya'dan alıyordum ben genelde Bank Asya'ya oyuncular.Takım farketmez her takımdan iyi regenler çıkıyor Brezilya'dan

Akademi olarak ta INFten başka yok sanırım
    Arkadaşın dediklerine ek olarak Boca Juniors dan çok iyi çıkıyor.

14'te maç motoru yüzünden yarım sezon ileri gidemediğim için regen görme şansım olmadı.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hem 13'te hem 14'te colo colo'dan çok iyi oyuncular çıkıyor. Ve ucuza transfer etmek te mümkün. Bir de Güney Kore takımlarından da iyi regenler çıkabiliyor, takım itibarı için de iyi olabilir.

Velez'in regenleri canavar.

Bir de himone'nin de bahsettiği gibi Football Manager serisinde niyeyse hep ilerleyen yıllarda çok sağlam Güney Koreli regenlere rastlamak olağan.

Bir de 2013 için konuşuyorum o yüzden bu seride geçerli olup olmayacağını bilmiyorum ama 2013'teki uzun süreli kariyerimde her elit Avrupa takımında bir adet Basel çıkışlı regen vardı ve hatta İsviçre Dünya Kupası bile kazanmıştı.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

River Boca Velez üçlüsünden süper oyuncular çıkyıor ama Bank Asya dediğin için yazmadım.Büyük takım için ayrıca So'ton ve Lyon da çok iyi.

bucaspor ve clairefontaine

dinamo ve diğer hırvatistanın takımlarından iyiregen çıkıyor bide fm 13 te akhisardan iyi regen çıkıyordu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

velez..........

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Velez kesinlikle

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Özellikle Arjantin, Brezilya, Meksika ve İsviçre takımlarından çok iyi oyuncu çıkar.Özellikle Gimnasia La Plata takımına dikkat et, yeni Messi'ler çıkıyor

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Sırbistan dan Partizan, Peru ya bakabilirsin mesela Juan Aurich takımı,Kolombiya ligine deportivo cali,millenerios,santa fe bu takımlar iyi regen çıkarır.Gana dan Right To Dream Academy ve wa all stars FC.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Clairefontaine ile RGUOR dan oyuncu çıkıyor mu da ya ? Ne 13'te ne de bu seride 1 tane oyuncu çıktığını görmedim. Hatta geçen seri RGUOR'u Beşiktaş'a pilot kulüp yapmıştım editörden. Ama hiç oyuncu çıkarmadı. Hep gri oyuncularla dolu takım.

2012'de INF'den çıkıyordu ama 2 oyundur daha çıkardıklarını görmedim.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Altınordu,Bucaspor,Enyimba,Orlando Pirates,Velez,ColoColo birde paraguay liginden bir klüp adını unuttum şuan.
    malatyAdana!

Mesaj Yetkileri