1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Ne Yaparsam Yapayım Hiçbir Takımda Başarılı Olamıyorum Ve Oyundan Zevk Alamıyorum

Smile Ne Yaparsam Yapayım Hiçbir Takımda Başarılı Olamıyorum Ve Oyundan Zevk Alamıyorum

öncelikle Arkadaşlar Ben Bazı Abilerimden Veya Kardeşlerimden Yardım Istiyorum Fm13 Bi Türlü Taktik Olmuyor Lato609 Denedim Takım Uyumu Full Ama Hep Yenilgi Oyunun Hilesiyle 2 Saglam Oyuncu Aldım Genede Tık Yok Lütfen Yardımcı Olun

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Öncelikle oyunla ilgili rehberleri okumanı öneririm özellikle ingilizcen varsa bol bol oyunla ilgili yazı bulabilirsin. Böylece oyunla ilgili doğru sandığın yanlışları düzeltirsin. Sonrasında tavsiyem kendi kafana göre taktik kurman. Öyle hemen tüm opsiyonları doldurmana gerek yok dizilişi yap takımı sür oyunu genişletilmiş izle en azından böylece eksikleri gör ve taktiğini oluştur. Bence başarının yolu budur.

birde d3 maç motorunda az gol oluyor atamıyorum bende 2d ye göre ayarladım

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Taktiğin Oturmasını İstiyorsan;
    1) Oyuncularını Doğru Rolde Doğru Pozisyonda Oynat
    2) Taktiğin Oyun Anlayışını Kurduğun Taktikteki Oyuncuların Durumuna Göre Ayarla(Örn: Hızlı Oyuncuların Varsa Hücum , Yavaşsa Kontrollü Oyun)

Transfer Konusunda Gözlemcilik İçgüdülerini Kullanman Lazım Hile İle Bende Dünya Kadrosu Kurarım

ya ben yeni kariyer açtım italya seria b de brescia aldım şuanda arrigo adlı taktigi kullanıyorum aynı taktikle tokatsporu ptt ligine çıkardım 1. yaptım işe yarasa süper olur maç motoru ile ilgili ne dersin 2.side direktifler

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Taktiğin Oturmasını İstiyorsan;
    1) Oyuncularını Doğru Rolde Doğru Pozisyonda Oynat
    2) Taktiğin Oyun Anlayışını Kurduğun Taktikteki Oyuncuların Durumuna Göre Ayarla(Örn: Hızlı Oyuncuların Varsa Hücum , Yavaşsa Kontrollü Oyun)

Transfer Konusunda Gözlemcilik İçgüdülerini Kullanman Lazım Hile İle Bende Dünya Kadrosu Kurarım
    senin bana tavsiye ettigin taktik varsa verir misin? Tokatspor'u alacagım onunla devam edicem

Mesaj Yetkileri