Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 111 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS-fm14

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu akşam maç yaparken bir şey farkettim. Galatasarayda DOS kullanmayınca daha iyi oluyor. Aşağıdaki ss ler DOS suz ilk maçımın ss leridir. Sonuç ne olursa olsun oynanan futbol tam benim istediğim gibiydi. Koşan pres yapan sahaya yayılan ısıran bir Galatasaray vardı. Sezonda 5 maçım kaldı.Devamında bunu denemeye devam edeceğim.Eğerki tek maçlık bir reaksiyon değilse. Sorunumu çözdüm demektir.

Quote Originally Posted by Balthazar1907 View Post
    antremanını nasıl yapıyorsun dostum
    İlk sayfada bu konu ile alakalı olarak bahsetmiştim kardeşim..ilk önce kondisyon, kamp zamanı ise takım uyumu..ardından takımın eksik bölgesi neresi ise oraya çalışıyoruz..ama en önemlisi takım uyumu ve takım çalışması....

PUSATHAN01 hocam dos'suz daha iyi olmuş gerçekten ve takım taktiğe alıştıkça pas yüzdesi de artar takım savunması da..o zaman daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum..umarım keyfine keyif katmaya devam eder bu taktik

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Galatasaray da bir türlü taktik oturtamamış dım. Demek dos kullandığımdanmış.

4. Default

diger macların nasıl pusathan01

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Galatasaray ile soruyorsan ona bir türlü taktik oturtamamışdım. Son 4-5 maçtır kullanıyorum. Evimde sıkıntım yok ama deplasmanda Fenerbahçeye 4-0, Türkiye kupası finalinde yine Fenerbahçeye 3-2 ve deplasmanda Sivasa 4-0 mağlup oldum. Ama evimde kayseriden sonra Çaykur rize ile oynadım ve onuda 4-0 yendim. Şimdi akşam son maçım var evimde Elazığ ile bakalım onun sonucu ne olacak merak ediyorum.

Ama bu taktiğin sadece dos kullanarak Chaves de denedim. Portekiz ikinci ligindeydim. Ligde puan rekoru kırarak (97 puanla) şampiyon oldum ve Portekiz lig kupasını finalde Sporting Lizbonu 0-0 penaltılarla yenip kupayı aldım. Şimdi de Taça Portugal finalindeyim rakibim Porto ve akşama onunla maçım var. Akşama Chaves ile yaptığım maç sonuçlarını paylaşırım.

sagol arkadas

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Deneyeyim bakalım latif abiye güven %100

City takımında İçe kat edecek adam yok elimde tek sağ kanat zaten Jesus Navas

sence City'de başarılı olur mu ?

İş orta sahadaysa eğer orta üçlü Dembele-Fernandinho-YayaToure

Quote Originally Posted by Military View Post
    City takımında İçe kat edecek adam yok elimde tek sağ kanat zaten Jesus Navas

sence City'de başarılı olur mu ?

İş orta sahadaysa eğer orta üçlü Dembele-Fernandinho-YayaToure
    ben devre arasına kadar Navas ile idare etmiştim kardeşim..pek fazla sırıtmamıştı o zamana kadar..orta alan ise zaten çok iyi

Quote Originally Posted by gokoreis View Post
    Deneyeyim bakalım latif abiye güven %100
    umarım işine yarar seninde kardeşim

kardeşim bu taktikle 3 maç oynadım taktiğini aynen yerleştirdim

westham 2-1
    newcastle 2-0
    everton 2-0

takımda sonuçta city her adamın mevkiide 2-3 alternatif var maçların hepsini kazandım ama bildiğin aykut kocamanın fenerbahçesi gibi oynuyorum hiç haketmeden kazandım maçları

ben mi bi yerde hata yapıyorum

taktiğini 2013 de de severek kullanıyordum ama bu taktik çok ofansif değil mi küçük takımlarla aynen bu haliyle işe yarıyor mu ? yoksa bi kaç ayar var mı mesela barcelona real e karşı oynarken ne yapmak lazım ??

14.2.1 sürümü ile uyumlu mu acaba ??

Quote Originally Posted by mutur View Post
    14.2.1 sürümü ile uyumlu mu acaba ??
    Ben kullanıyorum ve şu ana kadar bir sorun olmadı kardeşim..sadece "Rakip savunmanın üzerine git" talimatını kaldırdım o kadar..

Quote Originally Posted by Military View Post
    kardeşim bu taktikle 3 maç oynadım taktiğini aynen yerleştirdim

westham 2-1
    newcastle 2-0
    everton 2-0

takımda sonuçta city her adamın mevkiide 2-3 alternatif var maçların hepsini kazandım ama bildiğin aykut kocamanın fenerbahçesi gibi oynuyorum hiç haketmeden kazandım maçları

ben mi bi yerde hata yapıyorum
    taktiğe daha oyuncular tam anlamı ile alışmadığı için bu sorun oluyor kardeşim..zamanla takım savunması ve olgun atak yapman sayesinde verilerin artacaktır ve farklı sonuçları alacaksındır..ayrıca antrenmanı da 1ay ara ile gözden geçirmeyi unutma..

Quote Originally Posted by ELeNiX View Post
    taktiğini 2013 de de severek kullanıyordum ama bu taktik çok ofansif değil mi küçük takımlarla aynen bu haliyle işe yarıyor mu ? yoksa bi kaç ayar var mı mesela barcelona real e karşı oynarken ne yapmak lazım ??
    ofansif gibi görülebilir taktik ama asıl sahada işleyişi rakibi bozmak..bundan dolayı orta alanda top kazanabilen ve pas yapabilen 2 yönlü oyuncular olmalı sadece..sunumda da belirtmiştim kardeşim "bazı maçlarda orta alanın solunda ki oyuncuyu önliberoya çekebiliriz..deplasmanda zorlu rakiplere karşı işe yarıyor..ama sürekli yapınca ben istediğim gibi oynayamadığımızı gördüm..ondan dolayı eleme maçlarında iken deplasmanlarda uyguluyorum onu..ama taktiğin asıl verimi rakibi bozmaktır..

Taktik başarılı. İlk sezon başka bir taktikle Fenerbahçe ile ilk yarıyı 8 puan geride 4. sırada tamamlayıp, ikinci devre bu taktiğe geçip sezon sonu 2 puanla şampiyonluğa ulaştık. Bu sezon da bu taktiği kullanarak ilk devreyi namağlup 7 puan önde lider tamamladık. Yenilince veya berabere kaldığımda çıkıp girme yapmadım.

2. sezonun ilk yarı fikstürümüz:

Bu sezon 2 mağlubiyetimiz var. Dortmund'a karşı hazırlık maçında 3-1 ve Ş.ligi gruplarda Tottenham'a 3-2

resim ve geri dönüşüm için sağolasın kardeşim..umarım taktik daha fazla işine yarar..ama şunu demeden duramayacağım ; bu taktik ile ADANADEMİRSPOR'u yenmemene sevindim

abi 3lü orta sahayı fm13 de fenerde kullandım gayet iyi oluyor bu arada taktik iyi görünüyor İnşalah deniyecem

Taktiği indiren arkadaşlar ;
    -Rakip Savunmanın Üstüne Git
    -Dar Alanda oyna
    -Defansı İleriye Çıkart
    DİREKTİFLERİNİ İPTAL EDİN..

DİĞER YAPACAĞINIZ İSE ORTA SAHANIN GÖBEĞİNDE ROLÜ "STANDART ORTA SAHA" OLAN OYUNCUNUZU "SAVAŞÇI ORTA SAHA" YAPIN..BU SAYEDE TAKTİKTEN ALACAĞINIZ VERİM 14.2.2'YE GÖRE DAHA VERİMLİ OLACAKTIR..

Taktik şahane eline sağlık ama benim şöyle bir problemim var çok gol yiyorum Sıkıntı benim defans hattındamı yoksa rakiplermi güçlü bilmiyorum.Bazı maçlarda 2-0 dan 4-2 ye geldiği bile oldu.1,5 sezondur aynı taktiği kullanıyorum oturmuştur takıma sanırım...

Quote Originally Posted by yesbaby28 View Post
    Taktik şahane eline sağlık ama benim şöyle bir problemim var çok gol yiyorum Sıkıntı benim defans hattındamı yoksa rakiplermi güçlü bilmiyorum.Bazı maçlarda 2-0 dan 4-2 ye geldiği bile oldu.1,5 sezondur aynı taktiği kullanıyorum oturmuştur takıma sanırım...
    kardeşim öncelikle şunu belirtmek isterim ki eğer yorumundan önce ki yorumumu görmedin ise ona bak ve talimatı yeniden düzenle..Bu sayede gol sıkıntısını büyük oranda çözmüş oluyoruz..ama yazılanları yaptığın halde hala gol sıkıntın var ise o zaman da orta sahada ki oyuncularını gözden geçir..Çünkü onların hem top kapması hem de pas yapabilmesi lazım..Taktik de artık takıma uymuştur o konuda bir sıkıntı değildir

Paylaşım için sağol denicem sonuçları geri dönüş yaparım

taktik işe yarıyor teşekkürler

25. Default

14.3 te denedinmi abi

umarım daha fazla işinize yarar arkadaşlar..

taktiği daha 14.3 güncellemesi ile deneyemedim..Çünkü farklı bir taktik çalışması ile zamanımı harcıyorum..Ama kullanan arkadaşlar sorun olmadığını belirtti..

27. Default

abi o taktiği ne zaman paylaşacaksın

Quote Originally Posted by torreskaan34 View Post
    abi o taktiği ne zaman paylaşacaksın
    Abicim bu soruyu bana kaçıncı kez soruyorsun sence??

Hazır olunca paylaşacağım işte..Fırsatım olmuyor ki tam anlamı ile hazırlayıp paylaşayım..Hazır olunca sitede görürsün zaten paylaşımı..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Olcan Adın ve Özer kanatlarda harika oynuyor.

bu taktikle 2. ligden 70 puan civarıyla ptt ye çıktım şuan ptt de gene 1. gidiyorum 10. maçda 23 puan aldım

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri