Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 111 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS-fm14

Default lato609 TACTİCS-fm14

Evet arkadaşlar yeni bir taktik ile karşınızdayım..Belki hatırlayan arkadaşlar olur ; FM13 için de "lato609 TACTİCS" yayınlamıştım..O taktik ile pek çok arkadaşa yardımım dokunmuştu ve çok ses getirmiştim..Bu taktik ile de yine çok ses getireceğime inanıyorum..Çünkü taktiklerimi hazırlarken yaklaşık olarak 25 takımda deneme yaparım ve 1 sezon ilerleyerek taktiğin ortalamasını alırım..Bu takımlar içerisinde Adanademirspor, P.S.G, Man.UTD, Türk Milli Takımı, Darıca Gençlerbirliği, Altay, Hatayspor, Santos, Elche, Q.P.R, Barsley, Luzern ve daha pek çok takım mevcut..Aldığım verime göre oluşturduğum taktik ise şu şekilde ;

Bu taktikte ki asıl amaç "Rakibi bozmak"tır..Bu sayede orta alanı ele geçirerek maçı kendi lehimize daha kolay çevirebileceğiz..Yani rakibin defans ile hücum bölgesinin pas trafiğini keserek en az pozisyon vermek..Bu sayede bizde daha fazla pozisyon bulacağız ve sonuca ulaşmamız daha kolay olacak..Rakibe karşı orta alanı domine ederek rakibin pas yapmasını engellemenin en iyi anlatımı bu resimde ; (90 dk'nın sonunda rakibin pas analizi)

Ama bazı maçlarda orta sahanın solunda yer alan oyuncumuzu önliberoya çekebiliriz..Bunun sebebi 2.yarı baskı kuran rakibimizin direncini kırmaktır..

Eğer ki ilk yarı çok üretken oynuyoruz ama gol sıkıntısı çekiyorsak da oyun kurucu olan orta saha oyuncumuzu ofansa çekiyoruz..Akıcılık modunu ise "AKICI" olarak değiştiriyoruz..Ama oyuncuların rollerinde değişiklik yapmıyoruz..Bu sayede maçta alacağımız verim artacaktır..Bu durumları ara ara kullanabilirsiniz..

Taktiği 25 takımla denedikten sonra hazırladığım raporlara göre ayarladım.. Oluşan taktik sonucu A.DEMİRSPOR ile bir kariyer daha açarak son kez denedim.. İlk sezonda aldığım sonuçlar şu şekilde arkadaşlar ;

Ayrıca istatistiğe bakacak olursak ;

Tottenham'da elde ettiğimiz sonuç ise şu şekildedir ;

Ayrıca belki takip eden de olmuştur belki kariyerimi..Oradan da aldığım sonuçları ve başarıları bilen arkadaşlar vardır..BAKINIZ

Gelelim sezon öncesi antrenmana..Sezon öncesinde KONDİSYON ve TAKIM UYUMU olmazsa olmazlarımız..Takım uyumu sayesinde vereceğimiz açıklar azalacak, yapacağımız hücumlar ise daha olgun olacak..Ve takım birbiri ile daha iyi anlaşarak ufak pürüzleri daha çabuk atlatacaktır..
    Kondisyonun önemi ise yapacağımız presten dolayıdır.Özellikle orta saha oyuncularımız zinde olmalı ki pres yapmaları daha etkili olsun ve rakibi bozsun..Bu 2 antrenman bu taktik için olmazsa olmazdır..

Sezon başlarında takım uyumunuz ve takımınızın taktiğe yatkınlığı az olduğu için sıkıntı yaşamanız kuvvetle muhtemel..Bundan dolayı ilk zamanlarda çok gol yiyebilirsiniz..Ama takım birbiri ile oynadıkça ve alıştıkça bol bol pozisyon izleyeceksiniz , bunun garantisini veriyorum..

İNDİRME LİNKLERİ ;

http://dosya.turksportal.net/files/lato609TACTICS.rar

Umarım bu çalışmam bende olduğu gibi sizde de çok iş yapar..Herkese KEYİFLİ FM'LER...

Bu taktik çalışması tamamen bana aittir..İzinsiz paylaşımı yapılması yasaktır..
    Last edited by E.Cartman : 02.Aralık.2013 at 01:01 Reason: Dosya ve resimler sunucularımıza yüklendi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Paylaşım için teşekkürler.
    Screw you guys, I'm goin' home

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Paylaşım için teşekkürler.
    Sağolasın kardeşim
    Last edited by 01demirspor : 02.Aralık.2013 at 02:11

çok teşekkürler latif abi

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Emeğine sağlık denemek lazım

kardeş acaba taktik 14.1.4 güncellemesi ile uyumlu mu acaba birde korner taktiği var mı ne kadar etkili? teşekkürler bu arada

öncelikle herkese teşekkürler..
    taktiği 1.3'e göre ayarlamıştım..ama 1.4 ile de aldığım verim fazla..ADS ile oynadığım maçlar 1.4 ile oynandı..
    korner taktiği ise kullanmıyorum..tek yaptığım en iyi oyuncuya kullandırmak

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

taktigi denemek lazım tesekkürler birde korner taktigi olsa ne güzel olurdu

An itibariyle Kayserispor ve Anadolu Selçuklusporda denemekteyim. Fena değil gidişat geri bildirim yaparım. Teşekkürler.
    Korner taktiği olarak kısa opsiyonuyla yakına isabetli şut çeken biri kısa yoldan gol atmanızı sağlayabilir. 14.1.3 'e göre, fix yapılmışsa bilmiyorum yeni sürümde...

taktiği yeni sürüm ile oynuyorum ve şu anda ki gidişatımız ;

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

az önce ben de adana demirspor ile bir oyun hedefleyip, tekrar taktik anlamda sıkıntıya sokmuştum kendimi. bu taktik ile tekrar bir oyun açayım...
    (/s)

12. Default

sonuçlarınızı merak ettim

hocam öncelikle ellerine saglık taktik gercekten süper eskisehirsporla oynuyorum cok güzel tuttu ve bu taktigi ilk sezonun yarısında oynamaya basladım sahsi 2 fikrim var macları kazanıyoruz ama gol yemede sorun var 3 atıyosak 2 tane yiyoruz özellikle ilk yarı 3-0 bitiyo 2 yarı 3-2 buna bir çözüm buluna bilirse ve korner taktıgı gelistirilirse bence oyunun en iyi taktigi tekrar tebrikler eskisehirden saygılar

not:14.1.4 sürüm

Kayseride tutturamadım. Hazırlık maçlarında juventus ve milanı 1-0 la, Urfayı 8-0 'la geçtim ligin ilk maçı eskişehire 6-1 ikinci maç karabüke 4-1 yenildim. Zaten kısa sürede takımdan şutluyorlar daha devam edemedim

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Taktigin islevi gercekten güzel takim hep yardimlasiyor 3 mac yaptim daha ama hepsinde de fark atarak kazandim ellerine saglik sagol

Nesil
    2005
    Yer
    Mersin

beşiktaşla 19 maç yaptım 6 galibiyet 11 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldım.26 atıp 21 yedim lider galatasarayla aramda 12 puanvar.golatmayı beceremeyen bir takımım var

player instructionsda değişikler yapsak taktik bozulur mu?

yama ile oynuyorum, amatör ligdeyim. ligin durumunu anlayamadığım için yorum yapamicam. takım harika oynuyor, 6-7 gol attığı oldu ama kadro olarak ligin üstündeyiz belki de ve bu yüzden sonuçlar iyi olabilir. bölgesel amatöre geçince kendini belli eder fakat şu an gayet memnunum

güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..umarım daha da işinize yarar taktik..

BJK konusunda ise bu sıkıntıyı bende yaşamıştım..Bunun sebebi takımın genç oyunculardan oluşması..kanatta GÖKHAN,KERİM ; orta alanda NECİP VE OĞUZHAN..genç oldukları için istikrar yok..ama yapılan 2-3 tecrübeli takviye ile takım çok daha iyi oluyor kardeşim

Abi döktürmüşsün yine teşekkürler.

Hocam ellerine sağlık bir şey rica edicem takım ve oyuncu direktiflerini yazabilir misin?

Quote Originally Posted by Kesemen View Post
    Hocam ellerine sağlık bir şey rica edicem takım ve oyuncu direktiflerini yazabilir misin?
    Kardeşim oyuncu direktifleri biraz değişik ama takım direktiflerini yazabilirim

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    Kardeşim oyuncu direktifleri biraz değişik ama takım direktiflerini yazabilirim
    Oda olur hocam sağolasın

topa sahip ol
    kısa pas
    rakip savunmanın üstüne git
    dar alanda oyna
    defansı ileriye çıkart
    rakibi rahatsız et
    ayakta savun
    daha yüksek tempo
    daha yaratıcı oynayın

talimatları ile hazırlandı taktik kardeşim

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..umarım daha da işinize yarar taktik..

BJK konusunda ise bu sıkıntıyı bende yaşamıştım..Bunun sebebi takımın genç oyunculardan oluşması..kanatta GÖKHAN,KERİM ; orta alanda NECİP VE OĞUZHAN..genç oldukları için istikrar yok..ama yapılan 2-3 tecrübeli takviye ile takım çok daha iyi oluyor kardeşim
    Kerim frei IKE destek sag tarafta super oynuyor

Hocam ortasahadaki 3'lüden bir tanesine forvet arkasına çeksek verim alabilir miyiz?

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Hocam ortasahadaki 3'lüden bir tanesine forvet arkasına çeksek verim alabilir miyiz?
    ben denedim ama pek de verim alamadım kardeşim..defansif anlamda sıkıntı çıkarabiliyor güçlü ekipler karşısında..ondan dolayı ara ara denemek lazım sürekli değil

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    Kerim frei IKE destek sag tarafta super oynuyor
    yaşı genç olduğu için istikrarlı bir performans ortaya koyamıyor ama düzenli ilk 11 oynayarak feci işlere imza atar

Resimler gözükmüyor ve taktk indirllmiyor..

Fenerbahçeyle Gidermi Bu Taktik Lato Abi

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri