Taktiğinizi Portekiz ikinci liginden Chaves ile denedim. Doğru düzgün bir Nuno Gomes i aldım. Takım şuanda 11 puan fakla lider Portekiz kupasında yarı finalde, Lig kupasında finaldeyim. Yalnız lig kupası yarı finalinde sizin taktiği değild e baldemir'in v2 taktiğini kullandım ve Braga'ya karşı 4-0 lık galibiyet aldım. Ve şimdi kararsız kaldım ama ikisini duruma göre kullanmak istiyorum.

Ben taktiğinizde ufak bir değişikliğe giderek orta sahanın solundaki oyuncuyu ön libero yaptım. Ve güzel verim aldım. Bugüne kadar hiç gol kralı çıkaramamışdım ama sizin taktikte 91 gol attım 32 gol yedim. Nuno Gomes ocak ayına kadar liğ maçlarında 23 golle lider. Kötü haberse 5-6 ay sakat ayak kırılmasından dolayı. Ama yedeği Barry 19 golle 5. sırada ve daha 9 maç var gol kralı da olabilecektir diye düşünüyorum.
Biraz geç bir geri dönüş oldu. Ama güzel bir taktik, teşekkür ederim.

Birde ufak bir soru sormak istiyorum. Taktikle alakasız olarak nasıl hızlı maç yapıp çabuk sezon bitirebiliyorsunuz. Ben oyunu kasım 15 inde aldım ve o zaman dır oynuyorum ama daha hala ilk sezondayım ve şubat ayındayım. Geçen fm13 de hızlandırıcı vardı ama ondan da verim alamamış dım. Maçları tüm maç modun da ve hızlı olarak oynuyorum. Ama acaba ben tek kariyerde iki takımla oynadığımdan olabilir mi diye düşünmeden de edemiyorum. Tek takımla oynamayı sevmiyorum. İki takımla oynamak daha zevkli gibime geliyor. Nasıl daha hızlı zaman geçirebilirim. Maçları da hızlı geçmek istemiyorum. Tüm maçta müdahele etme şansım oluyor.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.