@PUSATHAN01 ; umarım taktik ilerleyen zamanlarda daha fazla işine yarar..Baldemir'in taktikleri ise gerçekten iyi olur..hiç hazır taktik indirmedim bu zamana kadar, ondan dolayı da denemedim..ama diziliş ve rollerine bakınca ortaya çıkan taktiğin kalitesini anlıyorsun..ondan dolayı 2 taktik de yedeğinde dursun maçlarda kararı sen verirsin

Önlibero konusunda ise birşey diyemeyeceğim çünkü sunumu yaparken o kararı size bırakmıştım..ben A.D.S ile son kez deneme yaparken 3'lü orta saha ile daha fazla verim almıştım ve ondan dolayı bu şekilde sunum yapmıştım..verim alıyorsan hiçbir sıkıntı yok..

hızlı maç yapmamın en büyük sebebi ; 25 yaşında hala öğrenci olmam ve boş zamanlarımın fazla olması ayrıca ben oyun olarak sadece "FM" oynarım..bunlardan dolayı zamandan yana sıkıntım yok..Ama ben tek takım ile uğraşmayı seviyorum ve o kariyerle de gece gündüz oynuyorum..sadece maç görüntüsünü "önemli pozisyonlar"a getiriyorum..hızı ise hızlı bir şekilde oluyor..eğer maçtan önce rakibine önlem alırsan senin de maçı tam maç izlemene pek gerek kalmaz..önlem alarak rakibini bozup senin etkili olman daha kolay olur..istatistikleri ve analizi de sürekli kontrol ederek maçı tam maç oynamana gerek kalmayabilir..

asıl ben teşekkür ederim geri dönüş yaptığın için..bu şekilde başka taktik hazırlamak için de daha fazla yardımcı oluyorsunuz..farklı fikirlerden farklı düşünceler ile daha üretken olunabiliyor