Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 210 arası toplam 210 sonuç

Konu: Kayıtlı Oyun (Save Game) Paylaşım Alanı

1. Wink ...

Quote Originally Posted by rustem goldberg
    sağol ama hileli oyun istemioruz

Paylaşmak istedim sadece bugün gerçek oyuna başlıom onuda paylaşırım inşallah sizlerle

YA Bİ KONU VARDI OYUNCU YARTMA NASI OLUYO BİRİ MANA MESAJ ATSIN MSN ADRESİM [email protected]

bu da benim arsenal müthiş kadro yıl 2010epeydir oynamıyordum detaylı bilgi veremiyorum ama yenemeyeceğiniz takım yok versiyon 6.0.3

http://www.hemenpaylas.com/download/...RSENAL.fm.html

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

ya şu dosyaları rapidden paylaşın ya inmiyooo

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yaaa arkadaşlarrr şöle gs nin 20010 yılı fala yokmu

vayy kardeş hemşerii ya ben bende arıyımm valla 2 sene önce championship süperr kupa bile oynamıştım 8 sene sonra

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

20010 yılı oyunda yok zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Pazzini_06
    20010 yılı oyunda yok zaten
    biraz daha kasarsam ben gelicem o yıla sen meraketme

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

2010 yahuuu

ozaman 2010 vardır

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

peluğun oyunu var ama bjk ve 2023

bende var 2068 italya ingiltere ve turkiyeligleri açık aralık 23 6.0.3 ben napoliyim birinci ligde ayrıntı lavente şampiyonlar ligi ustası türkiye 2 dünya cup fb 2 lig ts 3 . lig gs bjk iflas çorumspor garsonspor şampiyon takipçisi fersasisa diye bi oyuncu torinoda güç hepsi 20 fiyat 234 euro isteyen 3 regends

Quote Originally Posted by kalem
    bende var 2068 italya ingiltere ve turkiyeligleri açık aralık 23 6.0.3 ben napoliyim birinci ligde ayrıntı lavente şampiyonlar ligi ustası türkiye 2 dünya cup fb 2 lig ts 3 . lig gs bjk iflas çorumspor garsonspor şampiyon takipçisi fersasisa diye bi oyuncu torinoda güç hepsi 20 fiyat 234 euro isteyen 3 regends
    ne diosun hiç bişi anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Arkadaşlar Çorumsporun 2. ligde oldugu bi oyun warsa paylaşırsanız sewinirim...

içinizde fenerbahçe savesiolan yokmu

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

araştırsana be kadeş

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by cen_1980
    içinizde fenerbahçe savesiolan yokmu
    benimkini al
    bjk 2023

onda feneri alırsın
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

slm millet orduspor ile oynayan varsa iyi olur

her türlü takım koyabiliyor muyuz mesela benim bir 2. lig b takım var ünyespor bir türlü borçtan kurtulmuyor onu koyayım diyorum

koy ama wersion we yılı belirt

2011 yılının ortalarında Juventus Kariyerim. Menejerlik reputation World Class.Aynı zamanda Brezilya Milli Takımı'nın da başındayım. versiyon 6.0.3. Fenerbahçede 1.5 sene geçirdikten sonra Juve'ye geldim. Hile hurda yok. Sadece transferler Fm scout ile yapıldı.Baya iyi Coachlar aldım.Baya iyi genç oyuncular var. Kadro'nun Dizilişin ve Lig'in ssleri aşşağıda.Taktik olarak peluk arkadaşımızın taktiğini kullanıyorum.4-4-2 wingside kullanıyorum bazen. Wingsdeki ofsayt taktiğini peluk arkadaşımızın taktiğine entegre ettim.Ayrıca vieri arkadaşımızın taktik programını kullandım. Burdan üçünede teşekkür ediyorum.Son olarak 197m poundluk transfer bütçesi war ama pek adam lazım değil Umarım beğenirsiniz.

Kadro:

Diziliş:

Lig:

Buda en beğendiğim bir kaza sonucu Real'e sattığım ama aynı sezon sonunda 3 kat fiyata geri aldığım oyuncum. Silva:

İndirmek için link:
    http://rapidshare.de/files/35290810/..._game.zip.html

Umarım beğenirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

süper bi save saol

save dosyasını sıkıştırılmış olarak verirseniz daha makbule geçer.
    limitli adsl kullananlar için(benim gibi)

Default kocaelispor

arkadaşlar kocaelispor isteyen varmı lig A şampiyonu süperlig ve iki türkiye kupası bide uefa kupası aldım kadroda kerzhakov ,alceu,guarin,motta,karl svensson,jorgensen var oyunda devam ediyorum isteyen varsa koyarım resim falanda koyarım tabi resim koyabilirsem ama denerim en azından

koy kardes koy gusel bi save bnzio bu arada butun saveler silinmis..

Ewt ŞikiŞtitirsaniz Sevİnİrİm Ersİn-gs Gİbİ Bende Lİmİtlİ Kullaniom

beyler benim fm versiyon 6.0 bana bu versiyona uygun güzel bi oyunu olan varsa yollarsa çok sevinrim mümkünse transfer bütçesi bol olsun

Quote Originally Posted by CuTDaCRaP View Post
    2011 yılının ortalarında Juventus Kariyerim. Menejerlik reputation World Class.Aynı zamanda Brezilya Milli Takımı'nın da başındayım. versiyon 6.0.3. Fenerbahçede 1.5 sene geçirdikten sonra Juve'ye geldim. Hile hurda yok. Sadece transferler Fm scout ile yapıldı.Baya iyi Coachlar aldım.Baya iyi genç oyuncular var. Kadro'nun Dizilişin ve Lig'in ssleri aşşağıda.Taktik olarak peluk arkadaşımızın taktiğini kullanıyorum.4-4-2 wingside kullanıyorum bazen. Wingsdeki ofsayt taktiğini peluk arkadaşımızın taktiğine entegre ettim.Ayrıca vieri arkadaşımızın taktik programını kullandım. Burdan üçünede teşekkür ediyorum.Son olarak 197m poundluk transfer bütçesi war ama pek adam lazım değil Umarım beğenirsiniz.

Kadro:

Diziliş:

Lig:

Buda en beğendiğim bir kaza sonucu Real'e sattığım ama aynı sezon sonunda 3 kat fiyata geri aldığım oyuncum. Silva:

İndirmek için link:
    http://rapidshare.de/files/35290810/..._game.zip.html

Umarım beğenirsiniz

CuTDaCRaP KARDEŞ O OYUNDA SİLVA HANGİ TAKIMDA 2006 DA ONA GÖRE BULCAM BİDE BENİM MSNYİ EKLERSEN SEVİNİRİM
    [email protected]

Nesil
    2007
    Yer
    Chelsea Futbol Cemiyetind

Arkadaslar Hepsi Kırık Linkleri Yenilermisiniz Acaba Pls...

28. Default

editleme nası oluo

edit nasıl yapılıyo arkadaşlar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada linkleri yenileyin lütfen hepsi kırık özellikle 6.0.2 olanlar yenilesin lütfen
    Last edited by akaya123 : 04.Eylül.2009 at 21:46 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Evet arkadaşlar linkleri yenileyebilme şansınız varsa lütfen hemen yardımlarınızı bekliyoruz...

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri