1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Forvet.

Default Forvet.

Arkadaşlar para sıkıntım yok taktiğim gereği iyi bir fırsatçı golcüye ihtiyacım var. Pato, Luis Fernando Muriel ve Gabriel Barbosa var kadromda ama nedense ilk başta 3-4 yıldız olan Pato ve Muriel 2 yıldıza düştüler :S bu yüzden bildiğiniz iyi oyuncular varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

timo werner tam fırsatçı golcü. 3 sezon düzenli 11'de oynattım. 3 sezonda da gol kralı oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

seydıou doumbıa ya da jermaın defoe

bu sayfaya baktım zaten çoktan bunlar haricinde gerekli.. tşkrler yine de

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by husoo18 View Post
    bu sayfaya baktım zaten çoktan bunlar haricinde gerekli.. tşkrler yine de
    Para sıkıntın yoksa , Salomon Rondon'u öneririm , Pato müzmin sakat muhtemeln çok sakatlandığı için özellikleri düşüyordur ve elden çıkartmak istersende değerinin çok altında bir rakama önermen gerekicek

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu aralar Brezilya ligine sarmış durumdayım. Vasco'dan André, Fluminense'den Samuel ve Sao Paulo'dan da Osvaldo'yu öneririm. Fiyatları da gayet makuldür

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Para sıkıntın yoksa , Salomon Rondon'u öneririm , Pato müzmin sakat muhtemeln çok sakatlandığı için özellikleri düşüyordur ve elden çıkartmak istersende değerinin çok altında bir rakama önermen gerekicek
    Çok fazla sakatlanmadı bende ama sakatlandı mı tam sakatlanıyor tşkr ederim bir göz atayım ona

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Bu aralar Brezilya ligine sarmış durumdayım. Vasco'dan André, Fluminense'den Samuel ve Sao Paulo'dan da Osvaldo'yu öneririm. Fiyatları da gayet makuldür
    onlara da bi göz gezdireyim osvaldo'ya bakmıştım daha önce ama diğerlerini bilmiyordum tşkr ettim

rftckk ve fmhastasi size de tşkr ederim tavsiyeleriniz için

Mesaj Yetkileri