1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Gol Sorunu

Question Gol Sorunu

Geçen sezon 67 gol atan Lewandowski gol atamamaya başladı.Takım her maçta 20-30 dan fazla şut çekiyor bunların 3-4'ü uzaktan ama sadece 1-2 gol anca oluyor neden durup dururken böyle oldu anlamadım yardımcı olur musunuz

Fazla transfer yaptıysan uyum sorunu olabilir.

Transfer yaptım da yedek için as kadroda değişiklik yok

Kimse bakmıyacak mı konuya?

Abuk Sabuk Goller Kaçırıyor musun ?

Bu Gol Olur Dediğin Ama Hüsrana Uğradığın, Ama Seni Şaşkaloza Çevirip Oha Dedirtecek Goller mi Atıyorsun ?

Eğer Sorun Buysa Eğer Senin Buna Yapabileceğin Bir Şey Yok Çünkü Maç Motoru Bu Versiyonda Bayağı Saçmalamış Vaziyette

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Aynen öyle sorunum bu adam kaleciyi geçiyor yetmemiş gibi bekleyip bir daha çalım atmayı deniyor ve beklemediğim anlarda goller de atıyorum

Yok aga aynen gol felan atılmıyor bi maçta 3-4 gol görmeye hasrek kaldım ya..çok çok çok nadir oluyo...2-0 öne geçsem ilk yarı ikinci yarı ne yaparsam yapayım ya gol yiyorum yada 2-2 oluyo. komutlar sanki işlemiyo gibi ..

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Bu SI'ın oyunu zorlaştırma yöntemi malesef. Taktiğiniz kısa sürede işlemez hale geliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Taktiğin işlememeye başlıyosa bütün komutlarını temizle default oyna. Bende baya faydası oldu

Peki bu taktiğin kısa sürede işlememesi çok saçma değilmi. Kimisi yazmış tek taktikle oyun bitirme dönemi bitti felan diye. hayır aynı taktikte bi kaç pozisyonu değiştirmekte fayda etmiyo okuduklarıma göre. başka bi sistem istiyor oyun ki bu da saçmalık ötesi bişey.

Mesaj Yetkileri