1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: FMKolik'14 Dünya Ligi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default FMKolik'14 Dünya Ligi

Merhaba değerli arkadaşlarım ve büyüklerim,

Sizlere FMKolik'14 konusuyla artık yama yapmaya devam edeceğimizi duyurmuştuk. Şimdide Football Manager 2014 için ilk yamamızı sizlerle paylaşıyoruz. Dünya ligi adını verdiğimiz bu yama geçen sene Fantezi lig olarak çıkarmıştık. Bu sene 3.ligi dahil ederek takım sayısını 60'a çıkarmış olduk. Bu yamamız ile oyunda başka heyecan isteyen için ideal olabilir. 3 ligimiz var ve hepside birbirine göre zor. ( 2. Ligden Premier lige doğru zorlaşıyor ) Seçtiğimiz takımlar bize göre idealdi ve bu yüzden böyle tercih yaptık. Fazla sözü uzatmadan yamadan görüntülere geçmek istiyorum.

- Ekran Görüntüleri -

- FMKolik Premier Ligi -

Dünya klasmanında 20 takımı seçerek bir lige koyduk haliyle buradan bir takım ile bu kadar zorlu bir lige dayanabilir misiniz ?

- FMKolik 1. Lig -

Premier lig kadar zor olmasa bile onun kadar heyecanlı ve son ana kadar mücadele etmenizi gerektirecek bir lig daha haydi takımını seç ve bu ligde farkını belirt!

- FMKolik 2. Lig -

Bu yamada en kolay lig gözükebilir fakat buradan bir takım ile Premier lige çıkmak nasıl keyif verir bi denemelisiniz!

- Lig Kuralları -

- Premier Lig Kuralları -

- 1.lig Kuralları -

- 2. Lig Kuralları -

- Kurulum -

İndirdiğiniz rar dosyasının içinde ki xml dosyasını, Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data içine atınız. Daha sonra oyuna girip yamayı aktif etmeniz yeterli olacak.

- Yamayı İndir

FMKolik Dünya Ligi

İstediğiniz bir takım veya takımlar varsa bunu konu altında bizlerle paylaşın. 20 Takımlık bir liste çıkarsa 3. Lig olarak yamaya dahil edebiliriz veya ufak bir ayarlama yapabiliriz.

Yorum yaparken lütfen kırıcı veya küçük düşürücü olmaktan kaçınalım. Her zaman yapıcı yorumlar atalım. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Dipnot : Yama aktif olduğunda bazı ülkeler seçilemeyecektir. Bu yüzden sadece Turksportal ligini seçmeniz gerekmektedir.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 14.Aralık.2013 at 13:55 Reason: dosya sunucumuza aktarıldı.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2012

Eyv.Selim eline sağlık yanlız Preimier'de Anderlet çok sırıtıyor

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Paylaşım için teşekkürler.
    Eyvallah

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Eyv.Selim eline sağlık yanlız Preimier'de Anderlet çok sırıtıyor
    Bu konuyu çok düşündüm fakat her ligden kafamdaki liglerden eklediğim için eklemem gerekti. Zaten ilk sene averaj takımı olur ve küme düşer
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ellerine sağlık dostum , Shakhtar zevkli olabilir

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Eline sağlık selim

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

emeğinize sağlık. Sıkılanlara güzel bir alternatif olmuş bence. Ayrıca alt liglerdeki para ödülleri çok fazla gibi geldi bana.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Paylaşımlar için teşekkürler ve bir sorum olacak. Takımlarda yedek ve 19 yaş altı kadroları kaldırılıp tüm oyuncular bir arada toplanmış bunun bir çözümü var mıdır ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Paylaşımlar için teşekkürler ve bir sorum olacak. Takımlarda yedek ve 19 yaş altı kadroları kaldırılıp tüm oyuncular bir arada toplanmış bunun bir çözümü var mıdır ?
    Yedek ve 19 sorunu güncellemede bakılır ve çözülür. Benim ilgi alanım ülke kuralları yazmaktı ve yazdım gerekli ayarları yapılmıştı fakat bu detay gözden kaçmış. Kusura bakmayın
    Jose Mourinho

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Yedek ve 19 sorunu güncellemede bakılır ve çözülür. Benim ilgi alanım ülke kuralları yazmaktı ve yazdım gerekli ayarları yapılmıştı fakat bu detay gözden kaçmış. Kusura bakmayın
    Estağfurullah

elinize kolunuza sağlık normal gidişat sıkınca bu yama çok süper gider

Merhaba ben bu yama ile 3 sezon tamamladım.
    Gayet güzel yapılmış ellerinize sağlık,
    Yamanın ufak bir güncellemeye ihtiyacı var bana göre;

-Liglerdeki gelirler güzel fakat bu zaten fantezi bir lig olduğundan biraz daha gelirler arttırılabilinir,
    -18 Yaş Altı Ligi yok
    -Yedek takımlar ligi yok bunlar eklenirse güzel olacak,
    -Şöyle bir sıkıntı daha var,2.sezondan itibaren Şampiyonlar Liginde katılan takımlar karışmıştır,
    -Avrupa ligi 2.sezondan gelmedi,3.sezon avrupa ligi oynanabilir oldu fakat bu defa da maçlar peş peşe oldu.Mesela avrupa ligi 1.maçı ayın 12 sinde ise 2. maçı hemen 14 ünde oldu .
    -Şu anda 4.sezona geldim fakat oyun crash dumps hatası verdi ve işler sarpa sardı.Mecburen yeni lig açmak durumundayım şayet kısa sürede bu yamaya güncelleme getirebilirim derseniz yeni lig için beklerim.
    Yama için birkez daha teşekkür ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by _ASLAN_ View Post
    Merhaba ben bu yama ile 3 sezon tamamladım.
    Gayet güzel yapılmış ellerinize sağlık,
    Yamanın ufak bir güncellemeye ihtiyacı var bana göre;

-Liglerdeki gelirler güzel fakat bu zaten fantezi bir lig olduğundan biraz daha gelirler arttırılabilinir,
    -18 Yaş Altı Ligi yok
    -Yedek takımlar ligi yok bunlar eklenirse güzel olacak,
    -Şöyle bir sıkıntı daha var,2.sezondan itibaren Şampiyonlar Liginde katılan takımlar karışmıştır,
    -Avrupa ligi 2.sezondan gelmedi,3.sezon avrupa ligi oynanabilir oldu fakat bu defa da maçlar peş peşe oldu.Mesela avrupa ligi 1.maçı ayın 12 sinde ise 2. maçı hemen 14 ünde oldu .
    -Şu anda 4.sezona geldim fakat oyun crash dumps hatası verdi ve işler sarpa sardı.Mecburen yeni lig açmak durumundayım şayet kısa sürede bu yamaya güncelleme getirebilirim derseniz yeni lig için beklerim.
    Yama için birkez daha teşekkür ederim.
    Öncelikle yorumum ve önerinlerin için teşekkür ederim. Söylediğin gibi güncellemede lig sayısı artacak ve liglerde düzenlemeler olacak. Avrupa işi biraz zorlasada onada bakacağım. Alt takımların olmadı için onuda güncellemede halledeceğim hocam
    Jose Mourinho

Ne zaman gelir güncelleme ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Ne zaman gelir güncelleme ?
    Birkaç güne güncellemeyi düşünüyoruz. Herhangi bir aksilik olmazsa en geç Cuma günü çıkar diye tahmin ediyorum.
    Jose Mourinho

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Birkaç güne güncellemeyi düşünüyoruz. Herhangi bir aksilik olmazsa en geç Cuma günü çıkar diye tahmin ediyorum.
    teşekkür ederim şimdiden o zaman
    elinize emeğinze sağlık.

Makilee kardeşim bugün bu yamayı yayınlayamaz mısın,inan yoğun bi beklenti var

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Makilee kardeşim bugün bu yamayı yayınlayamaz mısın,inan yoğun bi beklenti var
    Malesef yamayı güncelleyip sunamıyorum. Beklenmedik ani bir köy ziyareti yüzünden dosyalar evdeki bilgisayarımda kaldı. Ay sonuna kadar güncelleme yapamıyorum...
    Jose Mourinho

güncelleme çıkmayacakmı noldu o iş

Mesaj Yetkileri