1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: taksitli transfer yapma ( soru )

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

Default taksitli transfer yapma ( soru )

arkadaslar aylik taksitle transfer yapmakla ilgili bi sorum olacak sizlere , ornegin ; denemek amaciyla denedim chelsea ile lewandowskiye nakit 0 euro 48 ay taksit 48 MN euro teklif ettim kabul etti ve aldim , ama nakit 11 MN euro param nakit gitti ! bu olayin sebebini bilen varmi

Quote Originally Posted by GaNgStaLoVe View Post
    arkadaslar aylik taksitle transfer yapmakla ilgili bi sorum olacak sizlere , ornegin ; denemek amaciyla denedim chelsea ile lewandowskiye nakit 0 euro 48 ay taksit 48 MN euro teklif ettim kabul etti ve aldim , ama nakit 11 MN euro param nakit gitti ! bu olayin sebebini bilen varmi
    Nakit mi gitti? Yoksa transfer bütçenden mi düştü? Transfer bütçenden düştüyse, niye düşmesin dostum? Sonuçta o 48 milyon €'nun ilk 12 milyon €'sunu bulunduğun yıl içinde ödeyeceksin.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

48 MN euro 48 ayda 4yıla gelir.ilk 12 aylık taksit ödenmiş hocam bütçeden düşen para o

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ilk taksit hocam arkadaşlar haklı .

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

anladim arkadaslar cok tsk ederm. normalde hic taksitle oyuncu almazdim pesin almayi tercih ederdim oyle merak ettim iyi oldu ogrendigim, ben aydan aya odeme yapariz ve aydan aya butceden duser diye tahmin ediyodum demekki yonetim isi garantiye almak icin 1 yillik taksiti hemen butceden kesiyolar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GaNgStaLoVe View Post
    48 Taksitli Transfer Rehberi
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ayrıca oyuncuya ödediğin imza atma parası ve menajer komisyonu da bütçenden düşmüş olabilir.

Mesaj Yetkileri