1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Cristian Portilla

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default Cristian Portilla

Adı Soyadı : Cristian Portilla Rodriguez
    Oynadığı Takım : AO Glyfadas
    Transfer Edilebilecek Fiyat : 100k ile 160k arası rahatlık ile takıma katılır.

- Özellikleri -

- Gözlemci Raporu -

PTT 1.lig ve bir üst lig için ideal bir topçu ve ucuz bedeliyle az maaşı ile birlikte size zorluk çıkarmadan iş yapabilecek bir oyuncu.

- Oynadığı Pozisyonlar -

- Transfer Bilgileri ve Özellikleri -

Markaj olarak biraz sıkıntı çeksede zaman içerisinde bu konuda iş yapabilecek seviyeye gelebilir. Ben savaşçı orta saha olarak çalıştırmayı denedim çünkü taktiğimde bu alanda açık vardı. PTT 1.lig ve Süper ligde verdiği mücadele ve aldığı performans bana yetti. 98B fiyatına aldığım oyuncuyu 3.3 milyon £ gibi bir fiyata satarak iyi bir gelir elde ettim.

- 2016 Profili -

- Geçmişi -

- Kişisel Notum -

Kendisini bulduğumda bu kadar işe yarayabileceğini düşünmemiştim fakat geldiğinden beri iyi bir performans sergileyerek takımdaki yerini korumayı başardı. Aldığı performanslar dışında beklenmedik uzaktan şut denemeleri gayet olumlu ( bazen saçma sapan şut çektiğide oluyor ) ve penaltı kaçırdığını göremeden sattım. PTT veya Süper lige çıkmış bir takım iseniz kesinlikle takımınıza katmanızı öneririm. 2-3 sene sonra iyi bir bedel ile satabileceğinize inanıyorum. Birde antreman ile sürekli desteklerseniz daha verimli bir hale gelebilir.

bu inceleme Turksportal ekibinden Selim Atalay'a aittir. Lütfen izinsiz veya kaynaksız paylaşmayınız.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Paylaşım için teşekkürler.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Tam ticaret oyuncusu gibi duruyor, performansı iyidir, büyük bir potansiyeli yoktur, satarken iyi para kazandırır, benimde var bu tip bir kaç oyuncum.
    Burak

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Selim bu adam gerçekten profilinen daha çok iş yapıyo fmde böyle oyuncular çok çıkıyo örnek geçen seneki magnum buda onun gibi katkı sağlayan oyunculardan

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Tam ticaret oyuncusu gibi duruyor, performansı iyidir, büyük bir potansiyeli yoktur, satarken iyi para kazandırır, benimde var bu tip bir kaç oyuncum.
    Aynen potansiyel olarak pek gelişim sağlamaz fakat performans ve ticaret anlamda gayet iyi bir oyuncu.

Quote Originally Posted by Laz61g View Post
    Selim bu adam gerçekten profilinen daha çok iş yapıyo fmde böyle oyuncular çok çıkıyo örnek geçen seneki magnum buda onun gibi katkı sağlayan oyunculardan
    Aynen gerçekte ve FM'de bazı oyuncular daha sonra oynadıkça değerleniyor
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Çok maaş istiyor, Samsun'a alamadım kendisini. 475 bin$ istedi yıllık.

Mesaj Yetkileri